Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-5, receptai...

Kalėdoms ruoštas mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Simpatiškas smile.gif ir forma įdomi smile.gif
Atsakyti
Ar galima daryt baltą sluoknį varškė + jogurtas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 01 22, 13:16)
Ar galima daryt baltą sluoknį varškė + jogurtas?  g.gif

galima 4u.gif
Atsakyti
Pagaminau pirma gyvenime tortuka blush2.gif dejau 500 g varskes ir apie 500 m jogurto, tryniau blenderiu, bet man ta balta mase per daug varskine.. Kokios turi buti proporcijos ar gal varske kokia kremine kitokia naudoti, o ne paprasta?
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 01 26, 12:09)
Pagaminau pirma gyvenime tortuka  blush2.gif  dejau 500 g varskes ir apie 500 m jogurto, tryniau blenderiu, bet man ta balta mase per daug varskine.. Kokios turi buti proporcijos ar gal varske kokia kremine kitokia naudoti, o ne paprasta?

as visada naudoju kremine,nes ta paprasta tai tikrai jauciasi...skanu su plombyro skonio varske..arba president..
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2014 01 26, 11:59)
as visada naudoju kremine,nes ta paprasta tai tikrai jauciasi...skanu su plombyro skonio varske..arba president..

O su kuo maisot ir kokiom proporcijom? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 01 26, 11:09)
Pagaminau pirma gyvenime tortuka  blush2.gif  dejau 500 g varskes ir apie 500 m jogurto, tryniau blenderiu, bet man ta balta mase per daug varskine.. Kokios turi buti proporcijos ar gal varske kokia kremine kitokia naudoti, o ne paprasta?

Iskart varske su jogurtu trynet ar is pradziu varske sutrynet ir tada su jogurtu sumaiset?
Man skaniau is pradziu varske sutrinti su cukrum iki kremines, o tada jau jogurta imaisyti ir dar kokiu priedu.
Atsakyti
Bet į tą masę vistiek dėjot želatino? Ar ir taip forma laikė?
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2014 01 26, 14:22)
Iskart varske su jogurtu trynet ar is pradziu varske sutrynet ir tada su jogurtu sumaiset?
Man skaniau is pradziu varske sutrinti su cukrum iki kremines, o tada jau jogurta imaisyti ir dar kokiu priedu.

Sutryniau varske su dalim jogurto, likusioje dalyje tirpinau zelatina ir imaisiau..
Atsakyti
Laba,

bandau surasti recepta, bet nerandu, gal padesite blush2.gif
Pernai dariau tuperware zele ziede desertuka, kazka maisiau su zele, gavosi purus desertas, viduje lauzyti sausainiai ir braskes... blush2.gif

Lyg su grietine daryta buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meger: 27 birželio 2014 - 11:35
QUOTE(Meger @ 2014 06 27, 13:28)
Laba,

bandau surasti recepta, bet nerandu, gal padesite  blush2.gif
Pernai dariau tuperware zele ziede desertuka, kazka maisiau su zele, gavosi purus desertas, viduje lauzyti sausainiai ir braskes...  blush2.gif

Lyg su grietine daryta buvo  g.gif

Sveiki, as dariau panasu, jei jums tinka
300gr sausainiu(man skaniau su SELGOS)
500gr varskes(skaniau su plombyrine)
5-6 saukstai cukraus(bet jei dedu plombyrine , tai cukraus nededu0
truputis pieno
50gr zelatino
300gr braskiu(dedu is akies)
smulkiai supjaustau uogas, sutrupinu sausainius, varske isuku su pienu, istirpau zelatina, atvesinu, supilu i varske, dedu sluoksni sausainiu, uogu , uzpilu varske ir taip sluoksniuoju, papuosiu braskemis, laaabai skanus, gaivus, kaiptik vasarai
user posted image
user posted image
Atsakyti