Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(korcula @ 2011 09 21, 10:34)
Jūsų tartos atrodo nerealiai skaniai.
Norėjau pasiteirauti kokio dydžio yra formelės, kuriose Jūs kepate tartas ir kiek vienetų išeina iš Jūsų  recepte nurodyto kiekio.
Iš anksto dėkui už atsakymą.  ax.gif

iseina viena tarta 26cm skersmens 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2011 09 17, 18:14)
Laba diena,
šiandien išbandžiau obuolių trupiniuotį (vieną iš daugelio biggrin.gif ). Rezultatas pranoko mano lūkesčius - tai skabiausias mano obuolių trupiniuotis - puraus biskvito, karamelinių obuolių, priverčiančių užsimerkus nusišypsoti flirt.gif  ir traškiu, biriu trupinėlių sluoksniu. Kas pasakys, kad netobula?  didis.gif


Glosto ego ir širdį tokie atsiliepimai. ax.gif
Smagu, kad bandot, o dar smagiau - kad tobulinat, va.

QUOTE(p Raganyte @ 2011 09 17, 23:08)
Gal kas esate kanors SKANAUS kepusios ir ragavusios pagal ANGLISKA RECEPTA? Turiu omeny Anglijoje daugelis patiekalu skoniai skiriasi, gaila - ne i skaniaja puse (pagal mano ir kt pazystamu skoniu receptorius).  ax.gif

Nekalbu apie mufinus ir keksiukus, prancuziskus ragelius.

Nu labai man reik... vienam anglu renginukui desertu pridaryti.  doh.gif  blush2.gif


http://www.tinginiai...=...kq&Itemid=5

Mano žiniomis, šitai - anglų klasika. Bandžiau, skanu labai, rekomenduoju.
Atsakyti
As ta obuoliu pyraga irgi vis zadu kepti smile.gif jauciu siandien arba ryt bigsmile.gif
Atsakyti
Kepu obuoliu pyraga pagal Evelincik recepta ir skaitau dabar kad ***** pamirsau kepimo milteliu doh.gif lotuliukas.gif ai bet gal gerai bus, nes daugelyje receptu kur be pieno, tik sausi produktai irgi rasoma kad deti kepimo milteliu as niekad nededu, ir sviesto niekad nededu nors raso blush2.gif gal ir cia gerai gausis blush2.gif

Pienas tikrai nenorejo persigerti per sluoksnius, ir netilpo visas, bet as ryskiai per maza formele pasiemiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 09 22, 17:07)
Kepu obuoliu pyraga pagal Evelincik recepta ir skaitau dabar kad ***** pamirsau kepimo milteliu doh.gif  lotuliukas.gif  ai bet gal gerai bus, nes daugelyje receptu kur be pieno, tik sausi produktai irgi rasoma kad deti kepimo milteliu as niekad nededu, ir sviesto niekad nededu nors raso blush2.gif  gal ir cia gerai gausis blush2.gif

Pienas tikrai nenorejo persigerti per sluoksnius, ir netilpo visas, bet as ryskiai per maza formele pasiemiau  blush2.gif

g.gif specialiai nededat ar ekspermentuojat? Bet jei recepte parašyta,kad reikia,reiškia reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2011 09 22, 17:07)
Kepu obuoliu pyraga pagal Evelincik recepta ir skaitau dabar kad ***** pamirsau kepimo milteliu doh.gif  lotuliukas.gif  ai bet gal gerai bus, nes daugelyje receptu kur be pieno, tik sausi produktai irgi rasoma kad deti kepimo milteliu as niekad nededu, ir sviesto niekad nededu nors raso blush2.gif  gal ir cia gerai gausis blush2.gif

Pienas tikrai nenorejo persigerti per sluoksnius, ir netilpo visas, bet as ryskiai per maza formele pasiemiau  blush2.gif

ir gerai jum iskepa be jokiu skysciu ir riebalu?reik nebent laaaabai sultingu obuoliu smile.gif
Atsakyti
tai gaunas ko gero biskvitinis obuolių pyragas smile.gif klasikinis (senoviškas) biskvitas gi ir be riebalų, tik kiaušiniai, cukrus ir miltai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2011 09 21, 18:20)
Bulgariškas obuolių pyragas




vakar kepiau,skanus. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės. 4u.gif
Gal žinote ar turite receptą paprastų paprasčiausių sausainiukų ala Gaidelis ir pan.
Noriu iškepti namie be jokiu E ir maitinti savo lialių. blush2.gif
Iš anksto dėkoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2011 09 17, 18:14)
Laba diena,
šiandien išbandžiau obuolių trupiniuotį (vieną iš daugelio biggrin.gif ). Rezultatas pranoko mano lūkesčius - tai skabiausias mano obuolių trupiniuotis - puraus biskvito, karamelinių obuolių, priverčiančių užsimerkus nusišypsoti flirt.gif  ir traškiu, biriu trupinėlių sluoksniu. Kas pasakys, kad netobula?  didis.gif

25x40 centimetrų arba panašaus ploto(gal net didesnei) formai susirandam:Biskvitui:
200 g kambario temperatūros sviesto
180 g cukraus
šaukštelį vanilinio cukraus
žiupsnelį druskos
3 kiaušinius
2 šaukštelius kepimo miltelių
250 g miltų
Įdarui:1-1,5 kg obuolių
skardinę virto kondensuoto pieno (dadėjau apie puse skardinės saldinto sutirštinto pieno)
Trupiniams:75 g miltų
75 g cukraus
50 g avižinių dribsnių (naudojau su sėmenimis)
šaukštelį cinamono
75 g šalto sviesto
50 gr. kepintų susmulkintų migdolų
[


Zinokit, skaniausias obuoliu pyragas, koki esu valgiusi bigsmile.gif Tiesa, sianm pyragui dejau ne Rududu, o ta Rokiskio nauja produkta. Tai lengvai issimaise obuoliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 23 rugsėjo 2011 - 12:06
Rugiagele gal galima to pyrago gamybos eigą
Atsakyti
Cia visas receptas 4u.gif
Atsakyti