Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Elena @ 2011 10 19, 15:57)
[color=darkviolet]Sluoksniuotos tešlos pyragaičiai


jau kaip skaniai atrodo!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2011 09 17, 18:14)
Laba diena,
šiandien išbandžiau obuolių trupiniuotį (vieną iš daugelio biggrin.gif ). Rezultatas pranoko mano lūkesčius - tai skabiausias mano obuolių trupiniuotis - puraus biskvito, karamelinių obuolių, priverčiančių užsimerkus nusišypsoti flirt.gif  ir traškiu, biriu trupinėlių sluoksniu. Kas pasakys, kad netobula?  didis.gif

25x40 centimetrų arba panašaus ploto(gal net didesnei) formai susirandam:Biskvitui:
200 g kambario temperatūros sviesto
180 g cukraus
šaukštelį vanilinio cukraus
žiupsnelį druskos
3 kiaušinius
2 šaukštelius kepimo miltelių
250 g miltų
Įdarui:1-1,5 kg obuolių
skardinę virto kondensuoto pieno (dadėjau apie puse skardinės saldinto sutirštinto pieno)
Trupiniams:75 g miltų
75 g cukraus
50 g avižinių dribsnių (naudojau su sėmenimis)
šaukštelį cinamono
75 g šalto sviesto
50 gr. kepintų susmulkintų migdolų
Procesas:Įjungiam orkaitę – 180. Kepimo formą išklojam kepimo popieriumi.
Gaminam biskvitą. Sviestą išsukam su cukrum, vaniliniu cukrum ir druska iki purios masės (sukau mikseriu vieną sviestą apie 10 min., vėliau, apie 10 min. su cukrumi ir vanil.cukrumi).
Po vieną įplakam kiaušinius, kiekvienam po minutę skirdami. Suberiam kepimo miltelius ir miltus. Išmaišom iki vienalytės masės. Padedam į šoną ir kuriam laikui pamirštam.
Obuolius nulupam ir išimam sėklalizdžius. Supjaustom plonom riekelėm/skiltelėm/nedideliais kubeliais, nelygu, kokius rakandus virtuvėj randam. Aš naudojuosi rankinės pjaustyklės paslaugomis. Sumaišom su saldintu kondensuotu pienu ir "Rududu". Nelabai norės obuoliai gražiai karamele pasidengt, bet viskas tėra laiko ir kantrybės klausimas. Trupiniams visus sausus ingredientus sumaišom. Įpjaustom šaltą sviestą (naudojausi virt. kombaino pagalba - tiesa, pirmą kartą bandžiau ir jis tobulas šiam reikalui).
Konstruojam pyragą. Pilam biskvito tešlą ir išlyginam paviršių. Ant viršaus tolygiai paskleidžiam obuolių masę. Viską padengiam trupinių sluoksniu. Šaunam į orkaitę maždaug valandai. Patikrinti, ar tikrai iškepė, čia kebloka, mat trupiniai nuo cinamono visą kepimo laiką išlieka dailiai rudi, o medinio pagaliuko testas neveiksmingas, nes obuolių masė trukdys patikrint biskvito būklę. Todėl po valandos prakrapštom kepinio kraščiuką ir žiūrim, ar iškepė. Jei ne – paliekam dar dešimčiai minučių ir procedūrą kartojam. Skanaus.(Recepto šaltinis, nenaudojant papild. sut.kond.pieno bei riešutų)



kepiau ir as si pyraga,viskas butu gerai buve,bet man sutrauke rududu..nesuprantu kaip taip galejo buti g.gif viskas puikiai iskepe,o viduje vos ne kaip sutrauktas pienas..ir visas pyragas iskeliavo i siuksliu deze verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkdage @ 2011 10 20, 11:37)
kepiau ir as si pyraga,viskas butu gerai buve,bet man sutrauke rududu..nesuprantu kaip taip galejo buti g.gif viskas puikiai iskepe,o viduje vos ne kaip sutrauktas pienas..ir visas pyragas iskeliavo i siuksliu deze verysad.gif


o man labai puikiai jis pavyko ir tikrai labai skanus wub.gif Bet kaip čia tą rududu gali sutraukti tai net neįsivaizduoju blink.gif Tai čia tešla kaip sutrauktas pienas ar kas? unsure.gif Man pyrage rududu kaip ir išvis nesimatė, o kas valgė net negalėjo pasakyti kad dėta rududu doh.gif Sakė, matosi kad kažkas su obuoliais daryta, bet nesupranta kas, tik skanu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilkdage @ 2011 10 20, 10:37)
kepiau ir as si pyraga,viskas butu gerai buve,bet man sutrauke rududu..nesuprantu kaip taip galejo buti g.gif viskas puikiai iskepe,o viduje vos ne kaip sutrauktas pienas..ir visas pyragas iskeliavo i siuksliu deze verysad.gif

o tai kad sutraukė tai nevalgomas tapo g.gif

man labai gerai gavosi dvi dienas išeilės kepiau nes pirmą iškepiau ir neliko kitoj dienoj tai ir vėl kepiau, pirmą kepiau su karamelizuotu kondensuotu.. tai kaip skanu .... niam niam..
Atsakyti
Mergaitės, tai jūs tą pieną skardinėje virėte?? Kiek laiko ir kokį???
Atsakyti
man ir sutrauke, atrodo kaip obuoliai su krekenom
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2011 10 20, 14:14)
man ir sutrauke, atrodo kaip obuoliai su krekenom

Labai keista ir gaila. Ar viską darėt tiksiai, kaip nurodyta recepte? Ar tikrai tiek daug gautis turėjo kemo šalia obuolių? Ar obuoliai buvo rūgštūs? Es mačiusi, kad truputėlį, tarsi, straukia, bet itin mažai. Skanauti nė nebandėte, supratau smile.gif
Atsakyti
Kepiau si pyraga kelis kartus, bet ne karto nebuvo tokio ciudo... reikejo paragaut, manau jame viskas buvo gerai...
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2011 10 20, 15:46)
Labai keista ir gaila. Ar viską darėt tiksiai, kaip nurodyta recepte? Ar tikrai tiek daug gautis turėjo kemo šalia obuolių? Ar obuoliai buvo rūgštūs? Es mačiusi, kad truputėlį, tarsi, straukia, bet itin mažai. Skanauti nė nebandėte, supratau smile.gif

suvalgem suvalgem, man tas nekliuvo skoniui, bet demesi i sutraukima atkreipiau iskepus ,galvojau kad taip ir turi but, kol neperskaiciau kad ir kitom taip nutiko, seip buvo labai skanu ypac padas 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kaip su tuo kondensuoti pienu-paaiškinkit kas nors, prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 10 20, 19:23)
Merginos, kaip su tuo kondensuoti pienu-paaiškinkit kas nors, prašau 4u.gif


I obuoliu pyraga? Jei nenorit virti, tada imat Rududu arba ta Rokiskio karamelini produkta ar kaip ten vadinasi. O jei virsit, tai kondensuoto pieno induka virti kokias 2 val. Kad butu beveik apsemtas. Neatidarytas aisku. Kondensuota piena imti geresni, ne produkta..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 20 spalio 2011 - 18:41
Avižiniai sveikuolių sausainiai

user posted image


300 gr. saulėgrąžų, sezamo,moliūgų sėklų pasirinktinai
100 gr. miltų
250 gr. sviesto
šaukštelis kepimo miltelių
150 gr. cukraus
2 kiaušiniai
300 gr. avižinių dribsnių

Visas sėklas šiek tiek pakepinti sausoje keptuvėje. Miltus persijoti su kepimo milteliais, cukrų išsukti su kambario temperatūros sviestu, įmaišyti kiaušinius,paplakti, tuomet berti miltus, kepintas sėklas ir dribsnius, gerai išsukti masę. Pastatyti 20-čiai min. į šaldytuvą. Formuoti sausainius, dėti į kepimo skardą ir kepti apie 15 min. 190 C įkaitintoje orkaitėje.

user posted image
Atsakyti