Įkraunama...
Įkraunama...

Svotai

Populiariausia televizija Lietuvoje TV3 pristato dar vieną vasaros sezono naujieną – gyvenimiškų situacijų, nesusipratimų ir iki ašarų juokingų kuriozų kupiną kultinį ukrainiečių serialą „Svotai“. Šis serialas bus rodomas šiokiadieniais 17.40 val. nuo liepos 8 dienos.

Liudmila Artemjeva, Anatolijus Vasiljevas ir kitos Ukrainos televizijos žvaigždės – seriale „Svotai“ („Svaty)“ įsijaučia į komišką herojų pasaulį, kuris sukasi aplink mažą mergaitę – Ženią. Ši, kaip ir bet kuris kitas XXI amžiaus vaikas, negali gyventi be mobiliojo telefono ir kabelinės televizijos. Protinga mergaitė svajoja valdyti savo šalį ar mažų mažiausiai tapti pirmąja šalies dama, o tam tereikia vienos smulkmenos – ištekėti už prezidento!

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikaela: 13 liepos 2011 - 17:59
Ši čia yra serialo serijų smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikaela: 13 liepos 2011 - 18:50
žiūrėjau daug serijų per kažkurį rusų kanalą-patiko
Atsakyti
labai patiko, buvau parsisiuntus visas serijas thumbup.gif
Atsakyti
žiūrėjau pačią pirmą seriją ,patiko biggrin.gif manau reikės ir toliau žiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2011 07 17, 00:53)
žiūrėjau pačią pirmą seriją ,patiko biggrin.gif manau reikės ir toliau žiūrėti biggrin.gif



Mano MB su manimi penktadieni ziurejo tai ziuriu ir jam patiko biggrin.gif nors pries tokius rusu serijalus biggrin.gif
Atsakyti
Labai fainas serialas,jei turiu laiko,visad pažiūriu.
Atsakyti
Pritariu,kad labai fainas tongue.gif
Toks nuotaikingas bet ir tikroviskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigma192 @ 2011 07 27, 15:58)
Mano MB su manimi penktadieni ziurejo tai ziuriu ir jam patiko biggrin.gif nors pries tokius  rusu serijalus biggrin.gif

maniskiui taip pat sis patiko thumbup.gif , o kiek prisijuokiau, kai anukelei mociutes ir seneliai ejo labos nakties linket hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif visos serijos patinka
Atsakyti
Vania Mitiajaus klausia: kodėl tavo ruletė nuo 30 cm prasideda? Tas atsako- tai kai kaime malkas pardavinėjau, patrumpinau- ekonomiškiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos!
Ir man la-abai patinka sitas serialas! thumbup.gif
Mano mama visus sezonus turi! (rodos 4 g.gif ) Tie "kulturingi" seneliai tai pavaro! thumbup.gif lotuliukas.gif O kas mate,kaip jie abudu isejo is namu? Tiesa,vienas pats isejo,o kitas jam i kompanija... lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai fainas serialas thumbup.gif gerai nuotaika pakelia lotuliukas.gif
Atsakyti