Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgų plaukų šukuosenos (foto/video)

o mano plauku per daug. susisukt susisuku, bet nesilaiko noramliai, kad ir ko purksciau, kad ir ka besegciau sutvirtint doh.gif

ir aciu del atsakymu, pagal sita video ir dariausi, bet nelabai kas gavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prietarai: 09 birželio 2012 - 19:15
http://www.youtube.c...mp;feature=plcp

Atsakyti
Sveikos! Gal galėtumėte pasiūlyti kokių šukuosenų išleistuvėms? Galvoju pint kažką, bet dar neatradau tokio pynimo, kuris būtų labai prie širdies. Mano plaukai garbanoti, ilgi, tamsūs. Galvojau tiesiog ištiesinti, bet jau keletą kartų taip dariau, tad norisi kažko naujo. Ačiū už pasiūlymus! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 06 08, 15:17)
Kaip pasidaryti plaukus taip?
user posted image

turbut ilgokai neplauti galvos ir tuomet susukuoti plaukus atgal biggrin.gif
Atsakyti
paskutinė šukuosena graži, bet jei gatvėj pamatyčiau mergina su tokia šukuosena kirbėtų mintis, kad ji neplauta galva blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smeterling: 17 birželio 2012 - 21:46
QUOTE(Female @ 2012 06 17, 22:28)
turbut ilgokai neplauti galvos ir tuomet susukuoti plaukus atgal  biggrin.gif

abejoju ar manekene katik nuo podiumo nuzengus vaiksto neplauta galva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2012 06 18, 00:44)
abejoju ar manekene katik nuo podiumo nuzengus vaiksto neplauta galva  bigsmile.gif

nu toks ispudis pamacius, o ar ji nuo podiumo ar is sodo, koks skirtumas, nuo to juk nepasidarys grazu neplauta galva biggrin.gif
Atsakyti
man kadangi ji neatrodo neplauta..o tiesiog su putom ar kokiu velniu sutepta smile.gif
Atsakyti
Bet negražu kažkaip bent mano akiai smile.gif
Atsakyti
4u.gif gal kas turite ilgu pabanguotu plauku sukuosenu nuotrauku?
Atsakyti
Sveikos, ilgakases. Nezinau ar buvo praitose temose ar ne, bet radau gana idomu ir lengva buda sugarbanoti plaukus be karscio.
Siame video mergina labai aiskiai parodo kaip tai daryti. Gal kam bus idomu. Beja, pati dar nebandziau, bet planuoju greitu metu isbandyti:))

video
Atsakyti
QUOTE(misteria @ 2012 07 08, 13:00)
Sveikos, ilgakases. Nezinau ar buvo praitose temose ar ne, bet radau gana idomu ir lengva buda sugarbanoti plaukus be karscio.
Siame video mergina labai aiskiai parodo kaip tai daryti. Gal kam bus idomu. Beja, pati dar nebandziau, bet planuoju greitu metu isbandyti:))

video


o su kuo jin tenai purškia? (aš nelabai su anglų k. draugauju blush2.gif )
Atsakyti