Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgų plaukų šukuosenos (foto/video)

man tai jokios problemos isvelt smile.gif

man pati tobuliausia sukuosena kokia gali but
user posted image
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2012 01 26, 16:07)
Ši ir ši mano mėgstamiausios  smile.gif  Tik ta pirma vis dar neišeina padaryt, matyt per mažai suveliu plaukus g.gif

pirmoji ir man mėgstama thumbup.gif
ir šiaip Luxyhair kanalas mėgiamas wub.gif

aną savaitę pabandžiau penkiakasę pagal šį video - na ką misiją neįmanoma biggrin.gif
over-under murmėti po nosim kaip kad ji pataria pinant - man nepakanka lotuliukas.gif

o aš prieš gerą mėnesį nemažus kirpčius nukirpau, tai ką vargstu, jau nebenoriu jų doh.gif ir 15cm plaukai patrumpinti
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2012 01 26, 21:58)
pirmoji ir man mėgstama  thumbup.gif
ir šiaip Luxyhair kanalas mėgiamas  wub.gif

aną savaitę pabandžiau penkiakasę pagal šį video - na ką misiją neįmanoma  biggrin.gif
over-under murmėti po nosim kaip kad ji pataria pinant - man nepakanka  lotuliukas.gif

o aš prieš gerą mėnesį nemažus kirpčius nukirpau, tai ką vargstu, jau nebenoriu jų  doh.gif ir 15cm plaukai patrumpinti

As isvis jokios sukuosenos gyvenime sumeistravusi nesu,abart arklio uodegos,kuoduko ir 3 daliu kasos,bet si is 5 daliu pavyko is pirmo karto, maniau bus sunkiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 11 12, 15:54)


daiktas daryti kuodukus (kazi toks lietuvoje yra? )
http://www.youtube.c...feature=related



As toki vaikystej turejau ir buvau labai juo patenkinta, nes nesunkiai pati sau kodukus pasidarydavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sindija @ 2012 02 02, 23:24)
As toki vaikystej turejau ir buvau labai juo patenkinta, nes nesunkiai pati sau kodukus pasidarydavau 4u.gif


droge pirkau juoda. ir dar plastikini pirkau juoda su dantukais tas man geriau laiko. mano plauikai labai stori ir ilgi
Atsakyti
O kaži kaip tas kuoduko sukėjas veikia nelabai storus plaukus? Mano tokie pusploniai ir žemiau pečių. Droge jų yra pirkti? Kokia kaina? Aš tai žiūrinėju iš Ebejaus siųstis. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Venice @ 2012 02 03, 14:30)
O kaži kaip tas kuoduko sukėjas veikia nelabai storus plaukus? Mano tokie pusploniai ir žemiau pečių. Droge jų yra pirkti? Kokia kaina? Aš tai žiūrinėju iš Ebejaus siųstis.  blink.gif


ploniems dar manau geriau. apie 10Lt mokejau, pirkau Droge
Atsakyti
man geriausia kuoduką daryti štai tokiu būdu - kuodukas, tik naudojau paprastą ploną kojinę, ne frotinę. Susisuka didelis kuodukas, laiko visą dieną thumbup.gif

čia video kuoduko ir su kojine, tik plaukai ne nuo galiuku pradedami sukti kaip kad pirmajama video - jis labiau patogesnis kai plaukai trumpesni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2012 01 26, 22:58)
aną savaitę pabandžiau penkiakasę pagal šį video - na ką misiją neįmanoma  biggrin.gif
over-under murmėti po nosim kaip kad ji pataria pinant - man nepakanka  lotuliukas.gif

Ojej, kaip grazu wub.gif
Reiks butinai pabandyti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Prietarai @ 2012 01 26, 19:07)
man pati tobuliausia sukuosena kokia gali but

Ir man grazu. Pas mus Valentaite, man rodos, tokia sukuosena daznai buna g.gif
Atsakyti
sveikos. 4u.gif
cia penkiakase aiskiau pavaizduota

http://www.youtube.c...h?v=Eehg9k3FYZ0
Atsakyti
kaip pasidaryti taip?

user posted image
Atsakyti
taip: http://www.youtube.c...;feature=fvwrel
Atsakyti