Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Stalo dekoravimas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos
Ulė
Tema pasisemti, draugiškai pasidalinti, idejomis, šventinių- proginių stalų serviravimui, maisto patiekimui 4u.gif
Stenkimes kelti kuo daugiau vaizdu ir naudingos info 4u.gif
Nuotraukų necituoti 4u.gif

Tikiuosi nuo šiol prieš kiekvieną pasisėdėjimą ar šventę nepamiršite nufotografuoti savo stalo smile.gif

user posted image

user posted image
Brno
Ule, kokia tu saunuole, superine tema thumbup.gif 4u.gif
irmulia

! 
Primenu, kad čia NE patiekalų nuotraukų publikavimo tema , o apskritai stalų serviravimo ( puošimo, detalių, išdėstymo ,  bendro vaizdo ir pan.) , todėl visos nuotraukos , neatitinkančios temos esmės, bus pašalintos.

i 
Šaltiems / karštiems užkandžiams  yra skirtas visas Kulinarijos skyrelio subforumas "Užkandžiai"
Daivulyte
Sveikos , manau ne aš viena pamišusi ne tik dėl maisto gaminimo, bet ir stalo papuošimo. Man tai labai svarbu, kad butu ir skanu, ir gražu.
user posted image
Daivulyte
user posted image
user posted image
Svajone_25
Sveikutes,

tikrai taip Ule, labai gera tema wub.gif thumbup.gif 4u.gif labai patinka kai stalas buna grazus, puosnus. Puikiai papuosti ir isdelioti valgiai, servieteles sulankstytos, tik kartais pritruksta tu ideju... Gal kuri turi kokia ideja su plaukiojanciom zvakutem, kad graziai ant stalo atrodytu? ax.gif
Daivulyte
visos turit namie kokiu senu laiku(tarybiniu) maziu puodeliu servyzu , kuriuos niera kur pritaikyti, nei kavai gerti nei siaip pasideti, tai vaienas is PVZ kaip juos galima panaudoti stalo puosybai , man grazu ax.gif
user posted image
Papildyta:
As visas savo stalo puosybos idejas pritaikau prie metu laiko , vyro gimtadienis rudieni , tai dazniausiai vyrauja rudenines spalvos : ruda , geltona. Dukros vasara tai viskas sauleta , ružava. Sunaus pavasari tai balta , zalia , gelsva, su zydinciu sodu tematika.
Daivulyte
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 12, 10:49)
Sveikutes,

tikrai taip Ule, labai gera tema  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif  labai patinka kai stalas buna grazus, puosnus. Puikiai papuosti ir isdelioti valgiai, servieteles sulankstytos, tik kartais pritruksta tu ideju... Gal kuri turi kokia ideja su plaukiojanciom zvakutem, kad graziai ant stalo atrodytu?  ax.gif
*

user posted image
Kristi_25
user posted image
_Saule_
Ne mano puosta...bet grazu... is interneto platybiu galima pakopijuot blush2.gif
Papildyta:
user posted image
Daivulyte
QUOTE(Kristi_25 @ 2011 08 22, 19:01)

kaip skanu ir grazu, jureiviška tema thumbup.gif
Kristi_25
user posted image
Kristi_25
user posted image
Kristi_25
user posted image
user posted image
lolanta
O ką įdomaus galima sugalvoti ateinantiems drakono metams g.gif Kaip suprantu turi vyrauti juros tema
emiliuxas
siektiek kaledinio pasiruosimo:

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
cia radau straipsni apie stalo dekoravima stalo dekoravimas
cia visas etiketo prie stalo gidas ir puosyba etiketo gidas
Papildyta:
ir dar straipsniukai apie serviravima ir puosyba: straipsnis
kaledu stalo puosimo idejos
pupa*uoga
Man labai idomu kokios spalvos per sventes siais metais, tiek per Kaledas, tiek sutinkant Naujus Metus, turetu vyrauti? smile.gif
*Radiolerija*
Čia manau yra tikrai gražių idėjų kaip papuošti šventinį stalą rolleyes.gif
http://www.digsdigs.com/25-christmas-table-decorating-ideas/
ziuoga
QUOTE(Daivulyte @ 2011 07 17, 18:27)
Sveikos , manau ne aš viena pamišusi ne tik dėl maisto gaminimo, bet ir stalo papuošimo. Man tai labai svarbu, kad butu ir skanu, ir gražu.
....
*

manau kad skonis labai priklauso ir nuo stalo estetikos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristi_25 @ 2011 08 22, 20:01)
......
*

jaukumo stalui labai suteikia degancios zvakes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(emiliuxas @ 2011 12 06, 19:31)
siektiek kaledinio pasiruosimo:

...........

....
Papildyta:
cia radau straipsni apie stalo dekoravima stalo dekoravimas
cia visas etiketo prie stalo gidas ir puosyba  etiketo gidas
Papildyta:
ir dar straipsniukai apie serviravima ir puosyba: straipsnis
kaledu stalo puosimo idejos
*

tos apverstos stiklines su zvakemis ir paprasta pasidaryti ir labai graziai atrodo. primena vaikyste kai sykretus darydavau smile.gif

! 
Nuotraukos necituojamos !

moderatorė irmulia
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.