Įkraunama...
Įkraunama...

Internai (Rezidentai)

Ar yra gerbėjų šio nerealaus serialo?

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 30 liepos 2013 - 18:06
Yra yra thumbup.gif Va tik kad jau pabaige rodyti, tai dabar internete dar maciau like yra nauju thumbup.gif
Atsakyti
Na aš esu peržiūrėjusi iš viso 80 serijų, daugiau lyg ir nėra verysad.gif
O serialas nerealus, kaip pažiūri kaip vaidina rusų aktoriai thumbup.gif
Atsakyti
80 ir yra kol kas.
Beje, rezidentai, ne rezitentai (o siaip galejo isverst originalu pavadinima, "Internai") smile.gif
Atsakyti
o šitas tai geras, gaila neberodo jau smile.gif čia beveik kaip Daktaro Hauso komedijos versija biggrin.gif
Atsakyti
ir as ziurejau biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai šį serialą žiūrėdama supratau kokia stipri rusų aktorystės mokykla, palyginus su mūsų serialais.
Atsakyti
nerealus serijalas, pirmas sezonas tai verte sysioti i kelnes lotuliukas.gif antras truputi silpnesnis, bet vistiek superine komedija, o sakykit gal imanoma parsisiusti is kazkur ne rusu kalba, su titrais ar vertimais? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2011 07 23, 14:24)
O sakykit gal imanoma parsisiusti is kazkur ne rusu kalba, su titrais ar vertimais? smile.gif


Aš tai nežinau. Kai rusų kalbą moku, tai originalo kalba klausytis yra thumbup.gif
Atsakyti
Mes su MB neseniai irgi atradom si seriala thumbup.gif Parsisiuntem visas serijas ir ziurim,labai nuotaika pakelia,pries miega visada 1-2 serijas pasiziurim ir pakikenam,situacijos ten nerealios buna thumbup.gif
Atsakyti
Aš kažką praleidau, ar Varia meluoja, kad laukiasi?
Atsakyti
Meluoja, kad Glebą išlaikytų smile.gif

O naujų serijų Rusijoj dar neišleido? Nesiorientuoju, kada jos turi būt, berods 106 serija pabaigiau žiūrėt.
Atsakyti