Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Filmai, filmai, filma
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Pomėgiai ir pramogos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Evelincik
Il y a longtemps que je t'aime Zuliet 15 metu atsedejo kalejime.Seima jos ne karto nelanke ,pamirso,kad ji egzistuoja ir ju seimoje yra tik viena dukra,jos jaunesne sesuo Lea.Ir stai ateina diena,kai ja paleidzia i laisve.Zuliet nuostabai,ja pasitinka ir pasiulo pagyvent pas save jos sesuo.....
Filmas ne trumpas ir veiksmo jame praktiskai nera,taciu ne sekundes neteko nuobodziaut.Mum tiesiog leidzia stebet,kaip dvi seserys is naujo susipazista,kaip sekasi Zuliet is naujo kurt gyvenima,adaptuotis visuomenej.Po tiek metu praleistu kalejime ,uzduotis ne is lengvuju.Filme taip viskas apgalvota ir atidirbta,neperspausta,visi aktoriai puikus,o K.S.Thomas nereali,negalejau atitraukt akiu nuo jos,kad nepraleist kokio zvilgsnio ar judesio,nors ir drama,bet ziurisi lengvai.Labai patiko
Jeta
QUOTE(Rasma @ 2011 08 19, 18:58)

prisidedu prie pagyrų šiam filmui. Tai filmas, kuris įsimena ilgam 4u.gif Tikrai vertas dėmesio 4u.gif

Something Borrowed (2011) - lengvas filmas, nors įvardintas kaip romantinė komedija, tačiau tų komedijos elementų mano nuomone, mažoka. filmas apie dviejų žmonių jausmus, jų sprendimus, apie apgaulę, išdavystę, kaltės jausmą...Turbūt kiekvienas įžvelgtų kažką savo,kažką iš savo varpinės. Man visai patiko 4u.gif
Elise
Fast Five - visas tu greitu ir isitusiu dalis prisimenu miglotai. Masinos, greitis, kazkokia intrigele ir tiek.. Na, bet sita dalis superine! Aisku, liko greitis, intriga, bet tas grobimo/begimo siuzetelis nerealus! Zodziu, kazkas naujo thumbup.gif
brum
Heartbreaker / L'arnacoeur (2010) - romantine komedija su Vanessa Paradis. Kokia man ji cia grazi buvo smile.gif Filmas patiko, bet toks tikrai lengvas. Man tokie tinka sestadienio rytams prie kavos ir bandeles smile.gif Grazus vaizdai, grazus zmones, meile smile.gif
pupitapupa
My name ir Khan (2010) - sakysiu, kad tai antras geriausias mano šiemet matytas filmas (pirmasis, bet ne pranašumu, o tiesiog, kad pirmiau pamačiau - "Juodoji knyga"). Aš ypatingai retai verkiu žiūrėdama filmą..net nebeprisimenu kada taip buvo..senai senai  ax.gif O šis filmas apie Aspergerio sindromą turintį vyriškį privertė mane verkti..ir verkti nevienąkart..tiek iš džiaugsmo, tiek iš liūdesio..vienu žodžiu, nusiraudojau visiškai, kaskart braukdama ašaras vis dėl kitų dalykų doh.gif Tai filmas apie absoliučią meilę, apie teisybės paieškas, apie gražų vidinį pasaulį turintį žmogų, kuris nemoka išreikšti savo jausmų..labai įtikinama vaidyba, gražūs aktoriai, daug prasmės...ir viename sakinyje "Mano vardas K(h)anas. Ir aš nesu teroristas" - viso filmo esmė. Nuostabus filmas - aš asmeniškai duodu 10 iš 10, jaučiu dabar zysiu visiems aplinkui, kad pažiūrėtų doh.gif  cool.gif
*

vis zadu ziureti bet neprisiruosiu,bet db tikrai ziuresiu smile.gif
Galadrielė
Submarine (2010) - nežinau geras jis ar blogas, tačiau ištvėriau lygiai 15 minučių ir ne tik išjungiau, bet net ir ištryniau biggrin.gif Iš didelio noro kaukti/verkti/lipti sienomis išjungiau. Mane tokie filmai labai neigiamai veikia, liaudiškai tariant, gruzina
Viena kolegė irgi bandė žiūrėti, atsiliepimai tokie patys biggrin.gif
katilina
QUOTE(Rasma @ 2011 08 17, 13:00)
Five minutes of heaven (2009) - nepatiko man..per lėtas, per nykus ir visiškai neįtikinantis ax.gif Ir kerštas pavaizduotas 'perspaustas', niekas neįrodys, kad po 20 metų (tiksliai neįsidėmėjau) su šitokiom emocijom puolama į praeitį blush2.gif Ir baisiai jau man atgrasus aktorius J. Nesbitt šiame filme, daug daugiau simpatijų jaučiau tam, kuris šiame filme turėjo būti budeliu, o ne nuskriaustuoju..
*

Aš irgi pažiūrėjau, tai man jis pakankamai geras, su protingom mintim pasirodė. Nors irgi tas didžiulis pyktis po tiek metų nebuvo labai įtikinantis. Labiausiai patiko Neesono vaidyba ir ta jo kalba prieš kamerą- įstrigo žodžiai apie tai, kad ne mes turėtume aiškinti, jog terorizmas blogai, o tai turėtų būti skelbiama savų, mečetėse (ar kažkaip panašiai). O veikėjų akcentas man gana juokingas buvo, ypač tie visi "ai, ai" vietoj "yes".

Inhale (2010)- drama/trileris apie porą, auginančią dukterį, kuriai reikalinga plaučių transplantacija. Kai legalūs būdai nepadeda, o laiko lieka nebedaug, vyras išvyksta į Meksiką, kad parūpintų reikiamų organų nelegaliai. Čia jis ne tik patiria daug pavojingų "nuotykių", bet ir susiduria su klausimu, ar jo vaiko gyvybė verta, kad dėl jos būtų paaukotas kitas žmogus. Labai neblogas, mano manymu, filmas, kuriame pakankamai ir veiksmo, ir įtampos, ir dramos.

The next three days (2010). Apie paprastą žmogų, kuris nusprendžia suorganizuoti savo žmonos pabėgimą iš kalėjimo, kai ši nuteisiama ilgiems metams. Man patiko. Galbūt pasiruošimo dalis galėjo būti šiek tiek trumpesnė, nes kažkuriuo metu jau buvo pasidarę nuobodu, bet bendras įspūdis labai teigiamas.

Pour elle (2008)- prancūzų originalas, pagal kurį buvo pastatytas "The next three days". Nors abu filmai gana panašūs, turiu pripažinti, kad angliškas variantas man patiko labiau. Pirmiausia dėl to, kad angliškame pats pabėgimas buvo ilgesnis ir sudėtingesnis, su pakankamai įtampos ir keliais nenuspėjamais posūkiais. "Pour elle" viskas įvyko per daug greitai, nespėjau nė įsijausti, ir jau baigta. Be to, Russel Crowe man labiau patiko už prancūzą aktorių, ir nors jo santykiai su žmona (Diane Kruger) atrodė labai tikroviški, bet man jis atrodė per senas Dianai (paskui pažiūrėjau, kad jis vyresnis 17 metų- aišku, tai neretas atvejis, bet man vis tiek truputį kliuvo). Kalėjimo scenos, tiesa, buvo geresnės ir graudesnės prancūziškam filme. Aišku, galima ginčytis, kad perdirbinys per daug holivudiškas, ne toks realistiškas, bet vis tiek man buvo įdomesnis.
Ir dar- žiūrint abu filmus, man kilo klausimas. Ar ir tikram gyvenime policininkai taip įsiveržtų į įtariamojo namus- pas eilinį žmogų kaip į kokį teroristų lizdą, rėkdami kaip išprotėję, nors šalia mažas vaikas, staigiai pagriebdami motiną, nedavę laiko nė susigaudyti, kas ir kaip. Toks jausmas, kad jei būtų užtikę ją nuogą, išsitemptų neleidę nė apsirengti.
Galadrielė
QUOTE(katilina @ 2011 08 20, 17:56)
The next three days (2010). Apie paprastą žmogų, kuris nusprendžia suorganizuoti savo žmonos pabėgimą iš kalėjimo, kai ši nuteisiama ilgiems metams. Man patiko. Galbūt pasiruošimo dalis galėjo būti šiek tiek trumpesnė, nes kažkuriuo metu jau buvo pasidarę nuobodu, bet bendras įspūdis labai teigiamas.
*

Kaip ir rašiau kinokadre, Trys įtemptos dienos (2010) / The Next Three Days man labiau primena filmą valios ugdymui, kurį pavadinčiau "kaip ištempti gumą iki 122 minučių", negu normalų veiksmo filmą biggrin.gif Ir prancūzų versija man pasirodė įdomesnė. Ir nors prancūzų variantas irgi neblizga siužeto įmantrybėmis ir veiksmu, tačiau kažkaip smagiau žiūrisi negu amerikietiškasis
Safe
katilina, 100proc. drinks_cheers.gif sutinku su tavo išsakyta nuomone apie Three next days, labai panašios mintys buvo mane aplankiusios peržiūrėjus ir palyginus abu filmus.

Rio (2011) - kokia miela, linksma ir ryški, kaip ir pagrindinės filmo herojės - papūgos, animacinė komedija thumbup.gif žiūrėjom kino teatre, kur pagrindinis kontingentas buvo vaikai, tačiau vis lydėjo tokia nuojauta (na, ir išdavė ore tvyrojusi nuotaika bei reakcija), jog suaugusiems bajeriukai labiau "lipo", nei kad mažajai auditorijai biggrin.gif
katilina
QUOTE(Galadrielė @ 2011 08 20, 18:49)
Kaip ir rašiau kinokadre, Trys įtemptos dienos (2010) / The Next Three Days man labiau primena filmą valios ugdymui, kurį pavadinčiau "kaip ištempti gumą iki 122 minučių", negu normalų veiksmo filmą biggrin.gif Ir prancūzų versija man pasirodė įdomesnė. Ir nors prancūzų variantas irgi neblizga siužeto įmantrybėmis ir veiksmu, tačiau kažkaip smagiau žiūrisi negu amerikietiškasis
*

Kadangi rašei ir čia, tai žūrėdama prisimindavau, kad tau šis filmas "valios ugdymui". smile.gif Bet man yra daugybė nuobodesnių filmų už šitą. Ir nors manau, kad jis truputį per daug ištęstas, bet man vis tiek nemažą įspūdį paliko, skirtingai nei originalas. Gal įtakos turėjo ir tai, kad pirma mačiau anglišką, tada prancūzišką.

O "Submarine", kurio taip ir nepabaigei, pagal aprašymą atrodo labai neblogas filmas, visai norėčiau pažiūrėti. Įdomu, kas tose 15 minučių tau nepatiko. g.gif
Galadrielė
QUOTE(katilina @ 2011 08 20, 20:33)
Bet man yra daugybė nuobodesnių filmų už šitą.

O "Submarine", kurio taip ir nepabaigei, pagal aprašymą atrodo labai neblogas filmas, visai norėčiau pažiūrėti. Įdomu, kas tose 15 minučių tau nepatiko.  g.gif
*

drinks_cheers.gif Jis nėra jau visai beviltiškas, tačiau visuomet yra ne tik prastesnių, tačiau ir geresnių variantų mirksiukas.gif

Neatsimenu kodėl aš atsisiunčiau Submarine, bet atsimenu, kad turėjo būti neblogas filmas biggrin.gif Šiaip filmą išjungiu tik labai išskirtinais atvejais, nes, kad ir koks bevitiškas jis būtų, dažniausiai stengiuosi pabaigti, ieškodama to kažko. Na, o šitas neužkabino, pasirodė kažkoks neįdomus, slegiantis, po kurio peržiūros jautiesi tarsi ant tavęs nugriuvo viso pasaulio bėdos, nors pati filmo idėja patiko ir galbūt vėliau ji būtų išplėtotas gana įdomiai. Ir jau vien tai, kad tos 15minučių man prilygo amžinybei, privertė jį išjungti ir daugiau prie jo negrįžti. O gal visa tai sąlygojo ir nuotaika, nes dabar, kaip tyčia, ką įsijungiu, viskas būna labai labai super. Žodžiu, prie Submarine grįžti ir jo reabilituoti nežadu biggrin.gif
amberr.

as ji visiem rekomenduoju..nerealus filmas!!!
LEEja
ka jus cia del to Khano svaigstat? smile.gif)) pasaldintas kaip reikalas jis yra, ne stebuklas tikrai smile.gif
brangiakaile
pasiziurejau "Kaip prisijaukinti slibina". nors nesu filmuku megeja,bet sis uzkabino nuo pirmu minuciu,geras nuotaikingas filmukas. thumbup.gif
Murka*
QUOTE(LEEja @ 2011 08 20, 19:05)
ka jus cia del to Khano  svaigstat? smile.gif)) pasaldintas kaip reikalas jis yra, ne stebuklas tikrai smile.gif
*

mano nuomone tokia pati drinks_cheers.gif paziurejau as ta filma ir pamirsau... na aisku cia turbut kiekvienam pagal skoni.. biggrin.gif
Evelincik
QUOTE(LEEja @ 2011 08 20, 20:05)
ka jus cia del to Khano  svaigstat? smile.gif)) pasaldintas kaip reikalas jis yra, ne stebuklas tikrai smile.gif
*

o scena baznycioj(berods) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Masako
*

zdrastie doh.gif

taigi pati, puonia, svaigai lotuliukas.gif Ta tiksliai zinau, nes ziuredama niekaip negalejau atsistebeti, kaip Leeja galejo taip gerai apie ji atsiliepti lotuliukas.gif

As asmeniskai tai jo net nebaigiau, siaubas kokia muilo opera blush2.gif
LEEja
QUOTE(Masako @ 2011 08 20, 22:23)
zdrastie doh.gif

taigi pati, puonia, svaigai  lotuliukas.gif Ta tiksliai zinau, nes ziuredama niekaip negalejau atsistebeti, kaip Leeja galejo taip gerai apie ji atsiliepti lotuliukas.gif

As asmeniskai tai jo net nebaigiau, siaubas kokia muilo opera blush2.gif
*

tai gerai atsiliepti nera lygu svaigti ir visiems rekomenduoti kaip labai gera.
jis nera blogas, bet po jo oi kiek daug geresniu jau maciau smile.gif
nu nepatingejau to svaiginancio atsiliepimo paieskot:
"grazi drama. tik kai kur perspausta. bet esme patiko. is pradziu atrodo, kad filmas apie Aspergerio sindroma. bet paskui paaiskeja, kad ne visai. filmas apie musulmonu gyvenima Amerikoje po rugsejo 11 ivykiu"
liezuvis.gif
Masako
QUOTE(LEEja @ 2011 03 20, 20:44)
puse My name is Khan praziurejau. nai nai  wub.gif  nors kiek macius panasaus pobudzio filmu - nepatiko nei vienas. isskyrus si. ir Reign over me.
*

nu bet blemba kaip tavo tai cia labai labai geras ivertinimas, nesakyk laugh.gif
LEEja
hahahahah abi nuejom ieskot ir savo tiesu irodinet biggrin.gif biggrin.gif
o ko tu cia apie mane kaip apie paskutine cinike galvoji? biggrin.gif biggrin.gif
karoliukai22
O mes ką tik su vyru pažiūrėjom Sin nombre 4u.gif ačiū už rekomendacijas. Vyras šiaip mano skeptikas, jam sunku įtikt, bet pažiūrėjo su įdomumu thumbup.gif
Stebino mane to mažojo Smailio žiaurumas rolleyes.gif vis tikėjausi, kad nenužudys jis to Kaspero...... verysad.gif
Gal dar kažką panašaus pasiūlysit...
Berods, Maria full of grace buvo rekomenduota g.gif ieškojau iš kur parsisiųst, bet niekur...... rolleyes.gif

Beje, visai neseniai per LNK, atrodo, rodė filmą apie emigrantus. Nespėjau pamatyt, o pavadinimo nepamenu g.gif gal prieš 2 savaites rodė (pamenu, kad buvo savaitgalis g.gif Gal kuri žinot...
Masako
QUOTE(LEEja @ 2011 08 20, 21:33)
hahahahah abi nuejom ieskot ir savo tiesu irodinet biggrin.gif biggrin.gif
o ko tu cia apie mane kaip apie paskutine cinike galvoji? biggrin.gif biggrin.gif
*

laugh.gif

cia FB radai sita? nes as SM tokio nemaciau, tik ta, kur idejau smile.gif

Kaip apie tave galvoju? g.gif Manau, kad kartais parasai ciniskiau, negu galvoji, ir pastebejau, kad apie ta pati filma skirtingu laikotarpiu gali kitaip atsiliept, kaip turbut ir mes visi - priklausomai nuo daugelio veiksniu (pvz., nusiteikimo), matyt biggrin.gif
LEEja
QUOTE(Masako @ 2011 08 20, 22:36)
laugh.gif

cia FB radai sita? nes as SM tokio nemaciau, tik ta, kur idejau smile.gif

Kaip apie tave galvoju? g.gif  Manau, kad kartais parasai ciniskiau, negu galvoji, ir pastebejau, kad apie ta pati filma skirtingu laikotarpiu gali kitaip parasyt, kaip turbut ir mes visi - priklausomai nuo daugelio veiksniu (pvz., nusiteikimo), matyt biggrin.gif
*

aha, cia is FB idejau
o del tu laikotarpiu tai taip taip, as ji ziurejau kai vaikas ant keliu miegojo - o rode apie to berniuko tragedija, tai tuo metu ir apsiverkt sugebejau, bet paskui labai nublanko ir siuo metu nieko labai teigiamo negaliu apie ji pasakyt. gal tik, kad moteris ta grazi smile.gif
Masako
QUOTE(LEEja @ 2011 08 20, 21:38)
aha, cia is FB idejau
o del tu laikotarpiu tai taip taip, as ji ziurejau kai vaikas ant keliu miegojo - o rode apie to berniuko tragedija, tai tuo metu ir apsiverkt sugebejau, bet paskui labai nublanko ir siuo metu nieko labai teigiamo negaliu apie ji pasakyt. gal tik, kad moteris ta grazi smile.gif
*

Kaip ir su knygom buna - daznai tik praejus kuriam laikui supranti, ar tai "verta" knyga, ar nelabai (nors pirmas ispudis gali buti labai teigiamas) g.gif
amberr.
*

Skonio reikalas.. man vienas is geriausiu mano matytu filmu.. cia tas pats kas gincytis del knygu smile.gif vieni klasika dievina, kiti nesupranta kas ten gero biggrin.gif
Evelincik
QUOTE(Stikliukas @ 2011 08 20, 21:33)
O mes ką tik su vyru pažiūrėjom Sin nombre 4u.gif ačiū už rekomendacijas. Vyras šiaip mano skeptikas, jam sunku įtikt, bet pažiūrėjo su įdomumu thumbup.gif
Stebino mane to mažojo Smailio žiaurumas rolleyes.gif vis tikėjausi, kad nenužudys jis to Kaspero...... verysad.gif
Gal dar kažką panašaus pasiūlysit...
Berods, Maria full of grace buvo rekomenduota g.gif ieškojau iš kur parsisiųst, bet niekur...... rolleyes.gif

Beje, visai neseniai per LNK, atrodo, rodė filmą apie emigrantus. Nespėjau pamatyt, o pavadinimo nepamenu g.gif gal  prieš 2 savaites rodė (pamenu, kad buvo savaitgalis g.gif Gal kuri žinot...
*

Cidade de deus gal nematet?
o apie emigrantus rodytas filmas per LNK buvo Crossing over
o Maria full of grace pries psl ar du dejau nuoroda kur galima online paziuret,tik ten rusu kalba
Versmė
Pažiūrėjau Dreng, antras matytas filmas su danų aktorium Sebastian Jessen (pirmas buvo "Gražūs žmonės"). Sekasi jam vaidinti vyresnių moterų meilužius, ir šiaip pats velniškai gražus biggrin.gif Na, o pats filmas nei labai geras, nei blogas, toks vidutinis, skirtas labiau "pasigrūzint", nors radau sau artimų dalykų.
asphalt
Labas. Filmus žiūrėti mėgstu, rašyti dažniausiai — nelabai. Žiūriu — čia nuolat tie patys nick'ai kartojas. Tai lyg ir nei šis, nei tas, bet įsiterpsiu ir aš čia truputį. smile.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 08 20, 15:37)
Submarine (2010) - nežinau geras jis ar blogas, tačiau ištvėriau lygiai 15 minučių ir ne tik išjungiau, bet net ir ištryniau biggrin.gif Iš didelio noro kaukti/verkti/lipti sienomis išjungiau. Mane tokie filmai labai neigiamai veikia, liaudiškai tariant, gruzina
*

Submarine niekaip nepavadinčiau grūzinančiu, kaip tik vietomis vertė nuoširdžiai šypsotis, ir pradžioje, irgi. Žodžiu — pozityvus. smile.gif Va, kaip skirtingai. Ne iš „-iausių“ kategorijos, bet gana vykęs filmas. Tik kažko lenda mintis, kad „sukirptas“ pagal amerikietiško indie (jei tokiems filmams iš vis dar galioja sienos) kanonus, ūkanota Anglija ir vykęs britiškas garso takelis čia nepadeda. Gal tik man taip atrodo. smile.gif Iš UK filmo tikėjausi ko kito.
Šiaip ar taip, kaip minėjau, pasirodė gana vykęs filmas apie visuotinį susvetimėjimą ir jo „paaštrintas“ refleksijas į suaugusiųjų pasaulį bežengiančio paauglio(-ių?) gyvenime. Viskas su švelnia ironijos doze (iš ties — tai, kas juokinga, turėtų būti pakankamai liūdna) ir neblogai išplėtotais charakteriais priešaky.

Šiandien teko antrą kartą (pirmoji peržiūra vyko labai visaip reaguojančios Kino Pavasario publikos apsuptyje) pažiūrėti Счастье моё (Mano laimė, 2010). Nežinau, ar čia jau buvo aptartas. Kaip sakė režisierius — filmas — apie tautos tragediją, kuriai jau šimtas metų. Tai — alegoriška kelionė po kraujuojančią Rusijos dūšią ieškant žmogaus likučių pačiame žmoguje. Naratyvas nėra vientisas, tačiau visų veikėjų pasakojimai vienaip ar kitaip persipina. Juos visus sieja tas pats pasaulis, kuris nėra nei geras, nei gražus, nei teisingas — ištiesęs pagalbos ranką gali sulaukti peilio į nugarą — ir su laiku tai net nebestebins. O filmo herojai? Jie iš tiesų nebuvo blogi. Tiesiog nežinojo, kad gali būti kitaip. Arba kitaip būti ir negalėjo.
Pats režisierius — buvęs dokumentalistas, tai labai puikiai jaučiasi stebint veikėjus — charakteriai labai ryškūs ir saviti, jų vystimasis ne mažiau svarbus už dramaturgiją, o ir istorija, reikia įtarti — iš per darbo metus išgirstų istorijų ir susikaupusių nuoskaudų. Žinau, kad rusai ant jo labai pyko, daug purvo. smile.gif Filmas — tamsus, liūdnas, ir tikrai grūzinantis. Ir visgi — pats geriausias iš naujų, mano matytų šiemet.
brangiakaile
parsisiunciau ir as Submarina, kazkodel manau,jog man jis patiks. pvz kaip ir Meilute,panasaus tipo filmai man patinka. vercia susimastyti apie gyvenima...
brum
QUOTE(Galadrielė @ 2011 08 20, 16:37)
*

Galadriele, yra kitas panašiu pavadinimu Submarino (2010). tai va sitas man tikrai patiko. gal tau sita rekomendavo, o ne Submarine?smile.gif
Galadrielė
QUOTE(brumbrumai @ 2011 08 21, 13:37)
Galadriele, yra kitas panašiu pavadinimu Submarino (2010). tai va sitas man tikrai patiko. gal tau sita rekomendavo, o ne Submarine?smile.gif
*

Mačiau, kad yra ir Submarino, bet man pasiūlė pasižiūrėti būtent Submarine, nes norėjo sužinoti patiks jis man ar ne biggrin.gif Aš jaučiu, kad būsiu jį įsijungusi tiesiog netinkamu laiku, netinkamoje nuotaikoje, bet, kaip ir minėjau, grįžti ir reabilituoti jo nežadu, mano nuomonė lieka tokia pat, nors iš 15 matytų minučių kažką teigti apie visą filmą irgi negaliu smile.gif
Galadrielė
Kadangi pas mus čia kyla masinis susižavėjimas "My Name Is Khan", visoms kam jis patiko galiu pasiūlyti Partition - jaudinantis filmas apie pakistanietės ir indo meilę pokario Indijoje, kuomet šalį krėtė masiniai neramumai ir skerdynės. Istorija pasaldinta, tačiau ne iki šleikštulio kaip kad dažnai būna. Gražūs aktoriai, peizažai, ganėtinai įdomus pasakojimas, nors vietomis su tam tikrais nukrypimais ir nereikalingtais išvedžiojimais bei perspaudimu. Nors nei vienas, nei kitas filmas man nepadarė super didelio įspūdžio (tiesiog ne mano skonio ir žanro filmai), tačiau patiko tol, kol žiūrėjau. Dabar, kai po abiejų peržiūros praėjo labai daug laiko, lieku prie nuomonės, kad tie filmai patinka tik tol, kol žiūri. Po kiek laiko viskas pasimiršta ir nublanksta tikrai gerų filmų sraute.
Tikiu, jog patiks jausmingų meilės istorijų mėgėjoms ir visoms, prijaučiančioms indiškam kinui, nors Indija prie Partition nagų neprikišo smile.gif
Evelincik
QUOTE(lapuaite @ 2011 08 19, 14:09)

Training Day (2001)-  narkotikų skyriuje pradeda dirbti jaunas ir sąžiningas pareigūnas, tačiau jau pirmąją darbo dieną jaunuolis įsitikina, kad jį globojantis ir apie darbo tvarką pasakojantis vyresnysis porininkas, kietas, visų gerbiamas Alonzo  yra korumpuotas ir palaiko ryšius su narkomafija.. Filmas tikrai  suzavejo, iskart itrauke , nepriekaistinga aktoriu vaidyba, pilnomis itampos situacijomis ir t.t. Buvo idomu pamatyti tuos visus blogiukus, narkodylerius ir t.t. is arti, Denzelio vaidyba vaidinant korumpuota, agresyvu policinka isvis itikino.. TTik baisu buvo pagalvoti, kad juk ir realybeje tokiu korumpuotu policininku  yra.. Kas nematet tikrai paziurekit, nepasigailesit.

Vakar ir mes ziurejom.Aciu,ir vyrui labai patiko,ir man ne ka maziau.Na ir dienele naujokui buvo biggrin.gif
Rasma
QUOTE(katilina @ 2011 08 20, 16:56)
Labiausiai patiko Neesono vaidyba ir ta jo kalba prieš kamerą

Jei ne Neeson'as, tai tas filmas, mano subjektyviomis akimis, išvis būtų bevertis...vien jo vaidyba ir ta kalba filmą 'ištempė' smile.gif

Aš irgi užvakar pažiūrėjau The next three days (2010) ir pabūsiu kritiška, nes siaubingai nepatiko siužeto linija alia 'tikslas pateisina visas priemones' ax.gif Taip, veiksmo yra, bet tai vienas iš tų filmų, kurie persunkti falšyva morale..rodos, ach kaip gražu - vyras myli moterį, gelbsti ją vardan vaiko... tačiau kokia to gelbėjimo kaina? Nužudomi du žmonės (nors filme viskas lyg ir pateisinama, tie žmonės prilyginti visuomenės šiukšlėms, nes jie kas? Tik narkotikų prekeiviai. Rodos lyg ir įvykdomas teisingumas - mylintysis išgelbėja nekaltąją, nekaltoji pabėga iš kalėjimo, vaikas su abiem tėvais (na ir kas, kad su nekaltąja ir kaltuoju), blogiukai gavo ko nusipelnė (nes tiesiog planui reikėjo pinigų). Happy end'as su neskaniu prieskoniu cool.gif

Aha, aš svaigstu..ir labai sutinku, kad ne visi randa stebuklus tuose pačiuose dalykuose mirksiukas.gif Aš akcentavau visame filme ne saldumą, tad jis man nekliuvo ax.gif

QUOTE(LEEja @ 2011 08 20, 21:27)
tai gerai atsiliepti nera lygu svaigti ir visiems rekomenduoti kaip labai gera.
jis nera blogas, bet po jo oi kiek daug geresniu jau maciau smile.gif

Pavyzdžiui? bigsmile.gif Nes aš tikrai pasigendu tokių filmų, kurie man dūšion įkristų..
Ir tikrai pažiūrėčiau 4u.gif

Nors kitąvertus žmonių skoniai labai skirtingi, tad sudėtinga ir klausti apie 'gerus filmus'. Pvz. šioje temoje pagirtas Maria full of grace man asmeniškai pasirodė visišku niekalu blush2.gif Turėjau DVD, nieks to filmo dovanų neėmė, tai rūšiuodama šiukšles išmečiau į konteinerį ax.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 08 20, 22:08)
Skonio reikalas.. man vienas is geriausiu mano matytu filmu.. cia tas pats kas gincytis del knygu  smile.gif vieni klasika dievina, kiti nesupranta kas ten gero  biggrin.gif

Ginčytis beprasmiška drinks_cheers.gif , matyt tai mano skonio filmas, nes man paliko labai gilų įspūdį ir su mielu noru žiūrėčiau daugiau tokių filmų 4u.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 08 21, 13:43)
Kadangi pas mus čia kyla masinis susižavėjimas "My Name Is Khan", visoms kam jis patiko galiu pasiūlyti Partition

Po kiek laiko viskas pasimiršta ir nublanksta tikrai gerų filmų sraute.

Ačiū už rekomendacijas 4u.gif Tikrai pažiūrėsiu, panašu, jog man turėtų irgi patikti g.gif

Aš nesu kino kritikė, o tiesiog paprastas žmogus, tad niekada nedrįsiu išvis pasakyti, kas tai yra 'geras filmas' rolleyes.gif Tas kuris laimi apdovanojimus (o kartais aš tuos gausiai apdovanotus filmus žiūriu ir taip ir nepagaunu kampą už ką tie laurai ...).
Tiesiog aš noriu žiūrėti tuos filmus, kurie man patiktų, pagautų/įtrauktų emociškai, tegu jie ir ne patys geriausi blush2.gif
katilina
QUOTE(Rasma @ 2011 08 21, 14:59)
Aš irgi užvakar pažiūrėjau The next three days (2010) ir pabūsiu kritiška, nes siaubingai nepatiko siužeto linija alia 'tikslas pateisina visas priemones' ax.gif
*

Jei jau taip vertinti panašius filmus, tai dauguma jų prasilenkia su sąžine. Nors man asmeniškai tai netrukdo. Protingas žmogus gi supranta, kad kas priimtina filme, ne visada būtų teigiamai sutikta tikrovėje.

Kad ginčytis dėl skonio beprasmiška- sutinku, bet jei nuomonės nesutampa, visada įdomu sužinoti, kuo ir kodėl kitoms patiko ar nepatiko filmas. Užtat nervina, kai kas nors parašo tik "patiko, rekomenduoju"- juk kitiems tas nieko nesako.
Beje, ar ne tau mes prirekomendavom krūvą filmų apie dailininkus ir pan.? Jei žiūrėjai, ar patiko nors vienas?

Clash of the titans (2010)- labai vidutiniškas filmas, bet pakankamai lengvai susižiūrėjo. Man jau geriau šitas nei "Percy Jackson...", kuris pasakoja beveik tą pačią istoriją, tik nukeltą į mūsų laikus. Šiek tiek nervino Worthingtono australietiškas akcentas, kuris atrodė visai netinkamas tokiam filme.

Unknown (2011)- man patiko. Įdomus ir nenuobodus, pakankamai gerai pastatytas trileris. Tiesa, kad Neesonas neišsigalvoja, iš karto buvo aišku, nes kažką panašaus, nors prisimenu labai miglotai, jau esu mačiusi keliuose filmuose. Bet kad jis vienas iš žudikų, niekaip nebūčiau atspėjusi.
Rasma
QUOTE(katilina @ 2011 08 21, 15:56)
Jei jau taip vertinti panašius filmus, tai dauguma jų prasilenkia su sąžine.
Beje, ar ne tau mes prirekomendavom krūvą filmų apie dailininkus ir pan.? Jei žiūrėjai, ar patiko nors vienas?

Žinau, bet mane tie 'prasilenkimai su sąžine' filmuose labai labai trikdo...aš mėgstu teisuoliškus filmus ax.gif Na, kur geriečiai nugali blogiečius (nemažai detektyvų, trilerių, kur atsiranda koks superherojus ir randa/nubaudžia kaltuosius smile.gif ), kur sėkmingai išvengiama kataklizmų (pvz. "Armagedonas") biggrin.gif , kur daug gražių minčių, žodžių, veiksmų..

Aš suprantu, kad žiūriu tik filmus, kad tai išgalvota tikrovė, bet aš tiek gyvenime, tiek žiūrėdama filmus labai saugau (net nežinau kaip išreikšti tai žodžiais) savo emocijas (vidų?) ir tokie susikirtimai kaip 'next three days', kai egoizmas paima viršų, mane išmuša iš vėžių..nes visiškai jokio dėmesio tam (be policijos gaudynių), kas buvo blogai - tik egoistinis siekis pasiekti savo bet kokia kaina..

Taip, žiūrėjau 4u.gif Tačiau dar ne visus mačiau ax.gif Dar liko Klimtas, Polokas ir Frida smile.gif

Iš rekomenduotų spėjau peržiūrėti The Black Book (2006) - labai labai patiko thumbup.gif Pati tematika - mano mėgstama..karo metai, persekiojami žydai, vokiečiai nacistai kaip visada tikintys arijų pranašumu..veiksmo daug, nenuobodu, nors vietomis man atrodė žiauru (pvz. scena upėje). Tai taip pat visiškai mano skonio filmas ax.gif Kažkaip darbe kolegėms ir vyrui liepiau būtinai pažiūrėti smile.gif

Goya`s Ghosts (2006) irgi žiūrėjau. Šis filmas man šiek tiek pasirodė ištęstas, tad buvo vietų, kai kankinausi nuoboduliu blush2.gif Man buvo per daug Ispanijos istorijos ir per mažai paties Goya'os ax.gif Labiausiai man filme patiko karalienė Maria Luisa (t.y. Blanca Portillo vaidyba). Meilės šiame filme nedaug, saldybių irgi praktiškai nėra...inkvizicija, bažnyčios tarnų tamsumas, intrigos..

The Tiger and the Snow (2005) - šiek tiek magijos ar gal net fantasmagorijos (?), kurios paprastai filmuose neieškau ir nemėgstu blush2.gif Bet šį filmą pažiūrėjau su malonumu ir jis tikrai įsimintinas thumbup.gif Patiko, nors visąlaik bijojau pamest filmo giją ir nieko nebesuprasti, tad žiūrėjau ne tiek atsipalaidavus, kiek įsitempus. Bet šį filmą verta pamatyti..jis apie meilę smile.gif
LEEja
QUOTE(Rasma @ 2011 08 21, 15:59)
Pavyzdžiui? bigsmile.gif Nes aš tikrai pasigendu tokių filmų, kurie man dūšion įkristų..
Ir tikrai pažiūrėčiau 4u.gif

*

va, mano labai subjektyvia nuomone, nesaldus, nepopsiniai, nekomerciniai (na, gal Tomui Fordui tai negalioja smile.gif ), neklisiniai, geri ir paliete man sirdi:
The color of paradise
Children of heaven
Bin-jip
Dolls
Kikujiro
A single man
Hable con ella
Delicatessen
4u.gif
Rasma
QUOTE(LEEja @ 2011 08 21, 16:19)
va, mano labai subjektyvia nuomone, nesaldus, nepopsiniai, nekomerciniai (na, gal Tomui Fordui tai negalioja smile.gif ), neklisiniai, geri ir paliete man  sirdi:
The color of paradise
Children of heaven
Bin-jip
Dolls
Kikujiro
A single man
Hable con ella
4u.gif
*

Ačiū labai 4u.gif Pirmi du tai esu tikra, kad labai patiks taip pat, tad pirmiausia ieškosiu, kad pažiūrėti bigsmile.gif
O va Tolimųjų Rytų kultūra man patinka labai selektyviai...mėgstu jų literatūrą, bet ne visada kiną ar aktorius blush2.gif
Bet visais šiais filmais pildau savo sąrašą ir kai tik bus proga žiūrėsiu - ką gali žinoti, gal greit galėsiu išvardinti daugiau nei 4 labiausiai per visą gyvenimą patikusius filmus biggrin.gif

O tas "Bin-jip" filmas, tai čia tas pats kas "3 Iron" (nes atidaro 3-iron filmo nuorodą g.gif)?
Galadrielė
QUOTE(LEEja @ 2011 08 21, 17:19)
va, mano labai subjektyvia nuomone, nesaldus, nepopsiniai, nekomerciniai (na, gal Tomui Fordui tai negalioja smile.gif ), neklisiniai, geri ir paliete man  sirdi:
The color of paradise
Children of heaven
Bin-jip
Dolls
Kikujiro
A single man
Hable con ella
4u.gif
*

O kur tavo išgirtasis Meilės laukimas (2000)/ Fa yeung nin wa/ In the Mood for Love? biggrin.gif
Man tai čia turbūt pats gražiausias ir seksualiausias filmas apie meilę wub.gif Nors labiausiai patiko ne pati istorija, o jos kuriama nuotaika, atmosfera, operatoriaus darbas, kostiumai ir herojų poelgiai.
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2011 08 21, 17:27)
O tas "Bin-jip" filmas, tai čia tas pats kas "3 Iron" (nes atidaro 3-iron filmo nuorodą g.gif)?
*

Taip mirksiukas.gif
LEEja
QUOTE(Galadrielė @ 2011 08 21, 17:30)
O kur tavo išgirtasis Meilės laukimas (2000)/ Fa yeung nin wa/ In the Mood for Love? biggrin.gif
Man tai čia turbūt pats gražiausias ir seksualiausias filmas apie meilę wub.gif Nors labiausiai patiko ne pati istorija, o jos kuriama nuotaika, atmosfera, operatoriaus darbas, kostiumai ir herojų poelgiai.
Papildyta:

Taip mirksiukas.gif
*

taip taip, sis irgi, tiesiog jo atradimo autorines teises tau priskiriu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Masako
QUOTE(Rasma @ 2011 08 21, 14:59)
Nes aš tikrai pasigendu tokių filmų, kurie man dūšion įkristų..

Nors, kaip spejau susidaryti ispudi, musu skoniai gan skiriasi, bet manau, ir tau galetu patikti. Gal kazkam jie paprasti ir nuobodus, bet man ikrito i sirdi:

Okuribito
The lives of others
The visitor
_night_
Ką tik pažiūrėjau "Skrydis virš gegutės lizdo"... Manau, geriausias kada nors matytas filmas.
brum
Nu va, o Osama man visai nepatiko.. Man taip nuobodu buvo.. Pirma, tai nepatiko režisieriaus darbas. Nu man kai kurios scenos toookios ištęstos. Ir jau tiek scenų nereikalingų man buvo. Aišku, jis turėjo kažkokį tikslą, bet manęs tai nepalietė. Suprantu, parodyta rimta problema. Bet aš daugiau nei žinojau (nei faktų, nei jausmų pramsme) nesužinojau.
ele+

QUOTE(asphalt @ 2011 08 21, 00:37)
Labas. Filmus žiūrėti mėgstu, rašyti dažniausiai — nelabai. Žiūriu — čia nuolat tie patys nick'ai kartojas. Tai lyg ir nei šis, nei tas, bet įsiterpsiu ir aš čia truputį. smile.gif
Submarine niekaip nepavadinčiau grūzinančiu, kaip tik vietomis vertė nuoširdžiai šypsotis, ir pradžioje, irgi. Žodžiu — pozityvus. smile.gif Va, kaip skirtingai. Ne iš „-iausių“ kategorijos, bet gana vykęs filmas. Tik kažko lenda mintis, kad „sukirptas“ pagal amerikietiško indie (jei tokiems filmams iš vis dar galioja sienos) kanonus, ūkanota Anglija ir vykęs britiškas garso takelis čia nepadeda. Gal tik man taip atrodo. smile.gif Iš UK filmo tikėjausi ko kito.
Šiaip ar taip, kaip minėjau, pasirodė gana vykęs filmas apie visuotinį susvetimėjimą ir jo „paaštrintas“ refleksijas į suaugusiųjų pasaulį bežengiančio paauglio(-ių?) gyvenime. Viskas su švelnia ironijos doze (iš ties — tai, kas juokinga, turėtų būti pakankamai liūdna) ir neblogai išplėtotais charakteriais priešaky.

Šiandien teko antrą kartą (pirmoji peržiūra vyko labai visaip reaguojančios Kino Pavasario publikos apsuptyje) pažiūrėti Счастье моё (Mano laimė, 2010). Nežinau, ar čia jau buvo aptartas. Kaip sakė režisierius — filmas — apie tautos tragediją, kuriai jau šimtas metų. Tai — alegoriška kelionė po kraujuojančią Rusijos dūšią ieškant žmogaus likučių pačiame žmoguje. Naratyvas nėra vientisas, tačiau visų veikėjų pasakojimai vienaip ar kitaip persipina. Juos visus sieja tas pats pasaulis, kuris nėra nei geras, nei gražus, nei teisingas — ištiesęs pagalbos ranką gali sulaukti peilio į nugarą — ir su laiku tai net nebestebins. O filmo herojai? Jie iš tiesų nebuvo blogi. Tiesiog nežinojo, kad gali būti kitaip. Arba kitaip būti ir negalėjo.
Pats režisierius — buvęs dokumentalistas, tai labai puikiai jaučiasi stebint veikėjus — charakteriai labai ryškūs ir saviti, jų vystimasis ne mažiau svarbus už dramaturgiją, o ir istorija, reikia įtarti — iš per darbo metus išgirstų istorijų ir susikaupusių nuoskaudų. Žinau, kad rusai ant jo labai pyko, daug purvo. smile.gif Filmas — tamsus, liūdnas, ir tikrai grūzinantis. Ir visgi — pats geriausias iš naujų, mano matytų šiemet.
*

thumbup.gif Po siu aprasymu siunciuosi abu filmus drinks_cheers.gif Lauksim daugiau rekomendaciju bigsmile.gif
diamondsAre4ever
Kadangi man labiausiai įsimena dramatiški, graudinantys filmai, galėčiau parekomenduoti Oldboy, The Barber of Siberia ir Anna Karenina (1997) mirksiukas.gif
Murka*
QUOTE(Evelincik @ 2011 08 21, 13:13)
Vakar ir mes ziurejom.Aciu,ir vyrui labai patiko,ir man ne ka maziau.Na ir dienele naujokui buvo  biggrin.gif
*

smagu, kad patiko biggrin.gif man keista, kad filmas 10 metu senumo, o as jo dar nebuvau maciusi biggrin.gif nes tikrai idomus thumbup.gif
vilmuke
paskutiniu metų kelis labai neblogus filmus pažiūrėjau dėka jūsų rekomendacijų 4u.gif

dar iš korėjiečių darbų man labai patiko filmas "tarnaitė" smile.gif , ir dar visai neblogai susižiūrėjo "bedevilled", vietomis šokituojantis, bet geras 4u.gif

paskutiniu metu labai patinka azijiečių kūryba thumbup.gif , ir tik dėka jūsų thumbup.gif

eilėje laukia "sin nombre" ax.gif, jaučiu bus geras thumbup.gif , mačiau anonse, kad vaidina ta pati mergaičiukė iš filmo "trade", šitas buvo kažkas tokio wub.gif

o vat vakar dar žiūrėjau "advokatas iš linkolno" tai nusivyliau, man nelabai , per skystas pasirodė ax.gif
Evelincik
QUOTE(vilmuke @ 2011 08 21, 22:01)
ir dar visai neblogai susižiūrėjo "bedevilled", vietomis šokituojantis, bet geras  4u.gif

Labai isimintinas filmas.Baisus ir grazus
Rasma
QUOTE(Masako @ 2011 08 21, 17:45)
Nors, kaip spejau susidaryti ispudi, musu skoniai gan skiriasi, bet manau, ir tau galetu patikti. Gal kazkam jie paprasti ir nuobodus, bet man ikrito i sirdi:

Okuribito
The lives of others
The visitor
*

Ačiū už rekomendacijas, jau susikroviau į norų krepšelius ir radau pažiūrėt (dabar beliks tam rasti laiko smile.gif )

O kuris konkrečiai "The visitor", kurių metų ? Nes imbd svetainė jų baisiai daug išrinko unsure.gif

QUOTE(diamondsAre4ever @ 2011 08 21, 21:14)
Kadangi man labiausiai įsimena dramatiški, graudinantys filmai, galėčiau parekomenduoti Oldboy, The Barber of Siberia ir Anna Karenina (1997)  mirksiukas.gif
*

Sibiro kirpėją ir Aną Kareniną aš mačiusi - tikrai thumbup.gif filmai drinks_cheers.gif , išvis be komentarų - praktiškai man jie irgi tobuli wub.gif
Masako
QUOTE(Rasma @ 2011 08 21, 22:59)
O kuris konkrečiai "The visitor", kurių metų ? Nes imbd svetainė jų baisiai daug išrinko unsure.gif

2007 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.