Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

merginos,kurios kepat turtinga kavos torta....kaip dabar turi buti?man gavosi tik 3 biskvitai(kepiau visa norma Asseni sokoladinio iskart)ir tie biskvitukai ne per storiausi g.gif kremo gavosi tik du sluoksniai.....ir laaabai jau storai(antra tiek nei biskvitai)ar taip ir turi buti? unsure.gif paprotinkit mane beveik blondine doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 08 03, 20:31)
merginos,kurios kepat turtinga kavos torta....kaip dabar turi buti?man gavosi tik 3 biskvitai(kepiau visa norma Asseni sokoladinio iskart)ir tie biskvitukai ne per storiausi g.gif kremo gavosi tik du sluoksniai.....ir laaabai jau storai(antra tiek nei biskvitai)ar taip ir turi buti? unsure.gif paprotinkit mane beveik blondine doh.gif  hihihi.gif

kazi ar bebus naudos, bet 11psl buvau idejus nuorodele jo kur Olesta raso receptuka ten ir jos foto yra, puikiai matosi 3 biskvitai ir storas pertepimas smile.gif
pati jo nekepusi is patirties negaliu nieko pasakyti blush2.gif bet pagal foto tai man ten biskvitai siauresni arba vienodi su kremu.
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2011 08 03, 21:32)
kazi ar bebus naudos, bet 11psl buvau idejus nuorodele jo kur Olesta raso receptuka ten ir jos foto yra, puikiai matosi 3 biskvitai ir storas pertepimas  smile.gif
pati jo nekepusi is patirties negaliu nieko pasakyti blush2.gif bet pagal foto tai man ten biskvitai siauresni arba vienodi su kremu.

nauda vistiek bus lotuliukas.gif as ji kepiau savam vartojimui-tiesiog norejau ji isbandyti mirksiukas.gif ir tiesiog dabar sportinis interesas atsirado,kaip ten is tikruju su juo turi buti rolleyes.gif jei 4 biskvitai,tuomet du grietineles pertepimai,ir vienas sviestinis,ar stvirksciai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 08 03, 21:35)
nauda vistiek bus lotuliukas.gif as ji kepiau savam vartojimui-tiesiog norejau ji isbandyti mirksiukas.gif ir tiesiog dabar sportinis interesas atsirado,kaip ten is tikruju su juo turi buti rolleyes.gif jei 4 biskvitai,tuomet du grietineles pertepimai,ir vienas sviestinis,ar stvirksciai unsure.gif

nezinau kaip kepa kitos, bet as ziuriu pagal ta kur Olesta apraso tai daba kaip beveik blondine, beveik blondinei lotuliukas.gif cituoju is Olestos teksto (is nuorodos CIA):
"Iškepti du biskvitus. Kiekviena biskvitą perpjauti pusiau, gausim 4 biskvitus
Kepti 180 C, 20-30 min.
Aš kepiau 26 skardoje pilną normą, tris biskvitus sudėjau į tortą, vieną pasilikau trupinukams...
foto ji rodo is triju biskvitu ir dvieju kremu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 03 rugpjūčio 2011 - 20:55
QUOTE(ramune.v @ 2011 08 03, 21:54)
nezinau kaip kepa kitos, bet as ziuriu pagal ta kur Olesta apraso tai daba kaip beveik blondine, beveik blondinei  lotuliukas.gif cituoju is Olestos teksto (is nuorodos CIA):
"Iškepti du biskvitus. Kiekviena biskvitą perpjauti pusiau, gausim 4 biskvitus
Kepti 180 C, 20-30 min.
Aš kepiau 26 skardoje pilną normą, tris biskvitus sudėjau į tortą, vieną pasilikau trupinukams...
biggrin.gif

as irgi pagal ta kepiau lotuliukas.gif taip ir dariau,sutepiau 3 biskvitus,o kadangi 4 nebuvo-tai galvos sau ir nesukau lotuliukas.gif kol nesuplakiau kremu,ir pamaciau,kad ju velniskai daug lotuliukas.gif ir dabar galvoju,ar taip turi buti?
gal kitos protingos motriskos patars lotuliukas.gif ka,cia mes blondines hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2011 08 03, 20:58)
as irgi pagal ta kepiau lotuliukas.gif taip ir dariau,sutepiau 3 biskvitus,o kadangi 4 nebuvo-tai galvos sau ir nesukau lotuliukas.gif kol nesuplakiau kremu,ir pamaciau,kad ju velniskai daug lotuliukas.gif ir dabar galvoju,ar taip turi buti?
gal kitos protingos motriskos patars lotuliukas.gif ka,cia mes blondines hihihi.gif

As tepiau 4 biskvitus, bet man irgi buvo dauuuuuuuuuug kremo. Tai dar ir virsu ir sonus juo aptepiau. Cia buvo tokiam visiskai savam naudojimui tortukas biggrin.gif
O siaip laabai skanus 4u.gif
Atsakyti
As kai tepu tortukus, tai visada pagal kieki isivertinu, ar man jo bus daug, ar mazai... nes pvz ir juodam miskui man ten kosmosas kiek daug kremo... as mazinu..

Turtinga kavos tortas is 4 biskvitu tepu... ir biskvita kepu rafaello, idedant kakavos.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 04, 07:32)
... ir biskvita kepu rafaello, idedant kakavos.

o miltu pamazini tiek kiek idedi kakavos,ar duota produktu norma+kakava?
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 04, 08:01)
o miltu pamazini tiek kiek idedi kakavos,ar duota produktu norma+kakava?

nuimi sauksta miltu-dadedi sauksta kakavos 4u.gif
Atsakyti
Olesta 4u.gif galite mane paprotinti del turtingo kavos torto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 08 04, 08:01)
o miltu pamazini tiek kiek idedi kakavos,ar duota produktu norma+kakava?


Taip smile.gif nuimu miltu, ir dedu kakavos..
Atsakyti
Kepiau persikini ,ir neturejau i skarda kepimo popieriaus tiesiog pabarciau miltais apacia,ko anksciau niekada nedarydavau ir biskvitas kilo kilo viskas grazu iskepe ir sukrito vidurys,idomu ar tai galejo buti del to,o gal kaiusiniai buvo didesni ir man miltu buvo per mazai cia tas receptukas pagal adrija 8 kiausiniai,8 cukraus ,8 miltu visada budavo toks liuks,o kai reikejo ypac ,tada ....
Atsakyti