Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-15

QUOTE(erikiuxxx @ 2011 08 17, 13:56)
nepersenaiusiai visi diskutavom del sito traskancio skanesto  mirksiukas.gif
ir visos irgi noretum pasigamint, bet taip ir nezinom kaip jisai daromas, Birzelio menesi turbut puse temos apie tai raseme unsure.gif
as tu dribsniuku turiu vienam tortukui, bet kaip gaminti taip ir nezinau blush2.gif isprasiau konditerijos ceche ax.gif


o negali būti florentinų trupiniai? Crustex milteliai (turi ir Minordija ir Delona)
Atsakyti
QUOTE(Sadi @ 2011 08 17, 13:24)
o negali būti florentinų trupiniai? Crustex milteliai (turi ir Minordija ir Delona)

man cia panasus i migdolinius drozles ax.gif

nezinau kaip jie vadinasi blush2.gif nes man jos atpile i maiseli smile.gif
jos rudos sp. o didis ir forma ju labai panasi i avizynius dribsnius, tie maziausi, kur brangesni (1min. verdami) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 17 rugpjūčio 2011 - 13:29
QUOTE(egliuchiux @ 2011 08 17, 10:20)
gaminti neteko , bet per vestuves esu valgisu tai laaabai skanus buvo traskantis tas sluoksnis .. ten lyg karamele su sausais pusryciais sumaišyta  biggrin.gif  lotuliukas.gif  noreciau ir as toki pasidaryt  g.gif



QUOTE(Erina @ 2011 08 17, 13:44)
Vat kai reikia tai ir nepamenu kur rast, bet tikrai kažkuri kepejėlė tortų papuošimuose aiškino, kaip gaminti tą traškantį sluoksnį. Dedasi tie paprasti sausi pusryčiai (cornflakes) ir rududu (arba namuose virtas kondensuotas pienas). Aš jeigu daryčiau tai tą rududu palaikyčiau šiltai, kad nebūtų toks kietas.
Dar kažkokiame torto recepte buvo aiškinama kaip gaminti tą traškų sluoksnį, tai rekia rududu, sviestą ir šokoladą patirpinti tada į pravėsusią sudėti pasmulkintus dribsnius. Aišku būtų smagu išgirsti konkretų receptą bigsmile.gif

Aciu uz patarimus :4u:bandziau paprastus dribsnius sololadinius,tai jie man visiskai suminkstejo.galvoju,o jeigu pabandzius sutrupinti sokoladinius sausainius- vamzdelius?
Atsakyti
verysad.gif ka tik dariau Cipciuko torta Morenginis tortas arba " SALDUKAS " ir man krema sutrauke tarsi kaip ipyliau paskutini karta kavos verysad.gif ka dabar daryt? mesti lauk jau krema ar dar galima is jo ka nors pagaminti? doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 08 17, 23:04)
verysad.gif  ka tik dariau Cipciuko torta Morenginis tortas arba " SALDUKAS " ir man krema sutrauke tarsi kaip ipyliau paskutini karta kavos  verysad.gif  ka dabar daryt? mesti lauk jau krema ar dar galima is jo ka nors pagaminti? doh.gif  verysad.gif


Dekit ant garu voneles, arba i mikrobange kelioms sekundems. Ir vel isplakit.
Atsakyti
Sveikutes kepijeles prasau patarimo man skubiai reikia tortuko tai nusprendziau daryti visu pamegta rafaelo bet neturiu islaikyto kondensuoto pieno ta prasme rududu juk sitas dedasi blush-anim-cl.gif2:ar ne??? tai sakau gal tepti kaip meducui gal visai nieko turetu buti,bet ar tada reikia sulieti padus?o jei kokoso nedesiu bus neskanus?o gal visai nieko? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 18, 12:27)
Dekit ant garu voneles, arba i mikrobange kelioms sekundems. Ir vel isplakit.


aciu 4u.gif visa nakti palikau ant stalo ir ryta isplakiau. tikiuos viskas bus gerai doh.gif gal per salta sviesta dejau nors laikiau ant stalo kol pasidare minkstas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 08 18, 15:19)
aciu 4u.gif  visa nakti palikau ant stalo ir ryta isplakiau. tikiuos viskas bus gerai  doh.gif  gal per salta sviesta dejau nors laikiau ant stalo kol pasidare minkstas.  g.gif


O kad ir susoko i varskyte, skonis nuo to nenukentes... praktika smile.gif tik gal siek tiek skystis gali sunktis. Buna kartais, kai per daug kavos kliukstelni, tai sutraukia... reikia labai labai pamazu ja pilti...
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 08 18, 15:19)
aciu :4u  visa nakti palikau ant stalo ir ryta isplakiau. tikiuos viskas bus gerai  doh.gif  gal per salta sviesta dejau nors laikiau ant stalo kol pasidare minkstas.  g.gif


dar mergaites gal galite imesti nuoroda i rafaelo torto recepta visos ji kepat o as niekur nerandu recepto doh.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MergickaN @ 2011 08 18, 15:22)
dar mergaites gal galite imesti nuoroda i rafaelo torto recepta visos ji kepat o as niekur nerandu recepto doh.gif  aciu  4u.gif

pirmam puslapyj didelėm raidėm nuoroda yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 18, 15:22)
O kad ir susoko i varskyte, skonis nuo to nenukentes... praktika smile.gif tik gal siek tiek skystis gali sunktis. Buna kartais, kai per daug kavos kliukstelni, tai sutraukia... reikia labai labai pamazu ja pilti...

nu tai tikriausia as per daug ir ipyliau nes pirmus kartus po truputi o paskui daugiau ipyliau ir tuoj pat sutrauke net norejosi verkt. bet tikiuos tortas gausis skanus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2011 08 18, 15:24)
pirmam puslapyj didelėm raidėm nuoroda yra mirksiukas.gif

thumbup.gif aciu. skaitau mazesnem raidem o dideliu nematau ot kokia blush2.gif sekantis tortukas bus sis. drinks_cheers.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(singrida25 @ 2011 08 18, 14:58)
Sveikutes kepijeles prasau patarimo man skubiai reikia tortuko tai nusprendziau daryti visu pamegta rafaelo bet neturiu islaikyto kondensuoto pieno ta prasme rududu juk sitas dedasi  blush-anim-cl.gif2:ar ne???  tai sakau gal tepti kaip meducui gal visai nieko turetu buti,bet ar tada reikia sulieti padus?o jei kokoso nedesiu bus neskanus?o gal visai nieko? doh.gif

I Rafaelo torta dedasi paprastas kondensuotas, Rududu jam nereikia...jei krema darysite be kokoso, bus skanu, bet jau ne Rafaelo gausis...patikekit, kokosas tikrai cia suteikia labai daug skonio...Rafaelo biskvitus reikia bent siek tiek sulieti, nes nesuliejus, gaunas siek tiek sausokas tortukas...na gal kas pravers... 4u.gif
Atsakyti