Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tortai-15
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Saldumynai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Sadi
......Tortai-15......

...dalinamės receptais, kepam, diskutuojam...

user posted image
Divia puoštas tortas

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema

14 tema
user posted image

Populiariausi tortai:

Snikersas su karameliniu ganašu (daividija) [recepte: 1 st. cukraus, 2 st. miltų]

Rafaelo svajonė (Srove), Rafaelo biskvitas pagal Olestą

user posted image

1-5 TEMŲ RECEPTŲ SĄRAŠAS
6-10 TEMŲ RECEPTŲ SĄRAŠAS

user posted image

11 TEMOS RECEPTŲ SĄRAŠAS
Mascarponės tortas su rududu (k.lapelyte)
Tortas "Slavianka" (foto ir komentaras) (eliss)
Balto šokolado, aviečių ir riešutų tortas (Beata)
"Napoleonas" su spanguoliu sluoksneliais (rugiagele26)
Alaus Napoleonas (Srove)
Vienintelis tikras Napoleonas (Srove)
Aguoninis tortas (slyva)
Biskvitas be kiaušinių; Kuo pakeisti kiaušinius biskvite (likta)
Biskvitas be kiaušinių (universalus) (likta)
Keptuvėje keptas Napoleonas su bananais (Sonatina)
Mano šeimos tradicinis "Šokoladinis tortas" (be kiaušinių) (gude)
Tortas be pieno produktų (Radės komentaras) (likta)
Vanilinis-šokoladinis sūrio tortas (rusų k.)
Burnoje tirpstantis tortas (foto) (eliss)
Pistacijų tortas (sandrulyte1975)
Trupiniuotis (Ulė)
Trupiniuotis (gaminimo eiga) (rugiagele26)
Tortas su lazdyno riešutų kremu (adriu)
Plikytos tešlos braškinis tortas (daividija)
*

user posted image

12 TEMOS RECEPTŲ SĄRAŠAS

Tortas su graikiškais riešutais (Milux)
Tortas "Spartakas" (dangiuk)
Graikiškų riešutų tortas (Cipciukas)
"Slyvos šokolade" (perlitap pagal Cipciuką)
Tortas "Graikas" (*saules_zuikutis*)
Abrikosinis-persikinis tortas (pagal Žozefinos receptą) (*Keila*)
Karibų piratų Napoleonas (julioske)
Karamelinis medutis (rugiagele26)
Egiptietiškas tortas (Aleisabos foto)(uzniukas)
Tortas su mascarpone sūriu (londonas)
Vaisinis tortas (kirbe)
Tortas vaikučiams (foto) (Bijūna)
Tortas su ricotos ir šokoladiniu kremais (Bossi)
Tortas "Tiramisu" (Ulė)
Tortas "Braškių fanams" (Olesta)
Tortas "Jaunystė" (meljola)
Tortas "Kalifornija" (Mamyte : ) pagal daividiją, foto) (daividija)

user posted image

13 TEMOS RECEPTŲ SĄRAŠAS

Medaus tortas "Velykinis viščiukas"
Olesta apie kriaušinį karamelinį tortą
Tortas "Švelni naktis" (Nova)
Tortas "Šokoladinė simfonija" (RiMami)
Mix-fix tortas su persikais (Nasty Fairy)
Gaivus braškių tortas (Ulė)
Medutis pagal Salomėją
Tortas "Bobų vasara"
Braškių tortas "Atgaiva" (Ulė)
Persikinis tortas (Cipciukas)
Žozefina (Cipciukas)
Originalus "Žozefinos" kremas (RiMami)
Tortas "Jaunystė" (Nova)
Tortas "Jaunystė" (Lion)
Napoleonas (mamkaa)

14 TEMOS RECEPTŲ SĄRAŠAS
Sūrio tortas su žele sluoksniu (Ulė)
Aguonėlės ricottos tortas su braškėmis
Tortas Napoleonas (Ulė)
Braškinis-jogurtinis tortas (*Keila*)
Žemuoginis-jogurtinis tortas (*Keila*)
Mandarinų fantos tortas (Sandrulyte1975)
Kokoso pieno tortas (Ulė)
Jogurtinis maskarpones torciukas su kapucino prieskoniu (Divia)
Trijų šokoladų tortas (*Keila*)

Kristule05
Merginos kokį šokoladinį tortą dažnaiusia kepate?
Anaksunamun
Mergaites, prasau patarkit, kaip butu galima papuosti nesudetingai ir graziai torta jaunam vyrui gimtadienio proga? Esu visai zalia, o norisi padaryt graziai. Ar pavyktu man padaryti Cipciuko cukrine mase tortams dengt? ir kaip toliau papuost apdengus?

Kristule05
QUOTE(Anaksunamun @ 2011 07 22, 17:25)
Mergaites, prasau patarkit, kaip butu galima papuosti nesudetingai ir graziai torta jaunam vyrui gimtadienio proga? Esu visai zalia, o norisi padaryt graziai. Ar pavyktu man padaryti Cipciuko cukrine mase tortams dengt?  ir kaip toliau papuost apdengus?
*

My Webpage dėl papuošimo kreipkis čia 4u.gif
ramune.v
QUOTE(Kristule05 @ 2011 07 21, 14:58)
*

Man pats paciausias turbut sokoladinis Rafaelo arba Juodas miskas siuo metu wub.gif

QUOTE(Anaksunamun @ 2011 07 22, 17:25)
Mergaites, prasau patarkit, kaip butu galima papuosti nesudetingai ir graziai torta jaunam vyrui gimtadienio proga? Esu visai zalia, o norisi padaryt graziai. Ar pavyktu man padaryti Cipciuko cukrine mase tortams dengt?  ir kaip toliau papuost apdengus?
*

Jei tai pirmas kartas ir nera daug laiko eksperimentams, patarciau slapia beze, o mase pasibandyti kai nebus skubos.
Kristule05
QUOTE(ramune.v @ 2011 07 22, 17:53)
Man pats paciausias turbut sokoladinis Rafaelo arba Juodas miskas siuo metu wub.gif
Jei tai pirmas kartas ir nera daug laiko eksperimentams, patarciau slapia beze, o mase pasibandyti kai nebus skubos.
*

6okoladinis Rafaelo,tai čia rudi biskvitai ir rafaelo kremas g.gif
ramune.v
QUOTE(Kristule05 @ 2011 07 22, 18:06)
6okoladinis Rafaelo,tai čia rudi biskvitai ir rafaelo kremas g.gif
*

taip, musu seimai pats pats siuo metu, biskvituose nuimti miltu ir vietoj to ideti kakavos tiek pats ir viskas, na as dar i kuri sluoksniuka kremo idedu vysniu jei turiu, o siaip visas Rafaelo thumbup.gif
SandraRupke
Sveiki,
biski susimaisiau, tai noriu patarimo. Jei Cipciuko medaus torta sutepciau treciadieni, bus valgomas sestadieni, ar nebus per anksti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristule05 @ 2011 07 21, 14:58)
*

Man labai patiko tortas Triufelis pagal Misele, labai sokoladinis ir labai skanus wub.gif
gabijux
QUOTE(SandraRupke @ 2011 07 22, 18:41)
Sveiki,
biski susimaisiau, tai noriu patarimo. Jei Cipciuko medaus torta sutepciau treciadieni, bus valgomas sestadieni, ar nebus per anksti?  g.gif

Bus pats tas 4u.gif
Milux
psidariau vakar tortuka napaleonas su rududu kremu, bet kadangi neturejau grietineles tai jo ir nedejau, tai kremas gavosi plikytas kremas (be sviesto) + rududu, siandien apipjausciau krastus, paragavau, nu laaaaaaaabai skanus, man net skanesnis nei tikras napaleonas ir vissiskai neriebus thumbup.gif
ramune.v
QUOTE(Milux @ 2011 07 23, 13:37)
psidariau vakar tortuka napaleonas su rududu kremu, bet kadangi neturejau grietineles tai jo ir nedejau, tai kremas gavosi plikytas kremas (be sviesto) + rududu, siandien apipjausciau krastus, paragavau, nu laaaaaaaabai skanus, man net skanesnis nei tikras napaleonas ir vissiskai neriebus thumbup.gif
*

ax.gif taip skaniai pasirode, reiks ir man bandyt rolleyes.gif tik laiko vis ner...

nu as biski ne i tema paklausiu, gal kas zino kur gauti kepimo forma (kur sonas susiima) 18 ar maziau, na kad siustis butu galima, bet LT?
mylimaa
sveikutes, noriu savo seimynai iskepti rafaelo svajone, gal kas paaiskins, koks tas biskvitas pagal Olestsa? ax.gif jei gerai supratau, tai cia tas pats biskvitas kaip recepte"rafaelo svajone", tik tiek kad keptas ne per du kartus, o iskart vienas didelis biskvitas?nera atskiro recepto. ar teisingai supratau? smile.gif
gabijux
QUOTE(ramune.v @ 2011 07 23, 14:24)

nu as biski ne i tema paklausiu, gal kas zino kur gauti kepimo forma (kur sonas susiima) 18 ar maziau, na kad siustis butu galima, bet LT?
*

Pabandykite pasiziureti www.arevitosiranga.lt ten esu macius kazkur prie metaliniu kepimo formu 18cm skersmens...bet negi pas jus niekur nera ju pirkt??? Jonavoj as radau ir tai...16cm skersmens 9.6 sumokejau...tai jei nerasit niekur, parasykit, jei nera skubu, gal galesiu padet...
Papildyta:
QUOTE(mylimaa @ 2011 07 24, 10:02)
sveikutes, noriu savo seimynai iskepti rafaelo svajone, gal kas paaiskins, koks tas biskvitas pagal Olestsa? ax.gif jei gerai supratau, tai cia tas pats biskvitas kaip recepte"rafaelo svajone", tik tiek kad keptas ne per du kartus, o iskart vienas didelis biskvitas?nera atskiro recepto. ar teisingai supratau? smile.gif
*

man rodos taip...bet as kai graziai perpjaut dar niekaip neismokstu, tai kepu visada per du kartus 4u.gif ar net per keturis doh.gif
simisimi84
na va, pasigaminau Spyglis2 tortuką ricota su vyšniomis. bet jau toooks gigantas gavosi ohmy.gif kepiau 26 cm formoje, tai kai sutepiau, virš formos gal 5 cm buvo pakilęs smile.gif gal toks ir turi gautis.. tik dėjau grietinėlės apie 700 ml, kai paskanausiu - pasidalinsiu įspūdžiais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ramune.v @ 2011 07 23, 14:24)
ax.gif taip skaniai pasirode, reiks ir man bandyt  rolleyes.gif tik laiko vis ner...

*

18 cm pirkau IKI, pasidairykite ten smile.gif
*Keila*
QUOTE(Milux @ 2011 07 23, 13:37)
*

As irgi dariau panasu penktadieni 4u.gif

Karamelinis napoleonas
user posted image
Produktai:

Tešla: (18 cm skersmens)

350 g. miltų
125 g. margarino
125 g. sviesto
2 v.š. grietinės
1 kiaušinio trynys
3 g. druskos

Kremas:

1/2 indelio Rududu
400 g. grietinėlės 35-36 %
40 g. kepintų, maltų migdolų drožlių

Papuošimo kremas:

1/2 indelio Rududu
400 g. grietinėlės 35-36 %

Eiga: Miltus suberti ant darbo stalo, padaryti duobutę. Įmušti kiaušinio trynį, sudėti grietinę, kubeliais pjaustytus margariną bei sviestą, druską. Visą masę kapoti peiliu, kol neliks miltų. Švelniai suspausti į didelį rutulį. Tešlą padalinti į 6 dalis, įsukti į maistinę plėvelę ir dėti į šaldytuvą 1-2 val. Tešlą kočioti ant sviestinio popieriaus pasibarsčius šiek tiek miltų, kad neliptų tešla prie kočėlo. (aš nekočioju, o tiesiog delnais išspaudžiu iki norimo dydžio), tada uždėti tortinės žiedą ir perteklių tešlos pirštais nuimti. Lakštą subadyti šakute ir kepti 170 laipsnių apie 15-20 min., kol įgaus auksinę spalvą. Atvėsinti lakštus.
Kremui skirtus rududu ir grietinėlę sudėti į puodą ir kaitinti ant lengvos ugnies, kol grietinėlė užvirs. Nuimti nuo ugnies ir per sietelį supilti į kitą puodą. Ant sietelio likusį Rududu šaukštu pertrinti. Viską išmaišyti, leisti atvėsti ir dėti į šaldytuvą 4-5 val. Prieš plakant kremą, įdėti į kamerą su tuo puodu, kuriame plaksite 15 min. Prieš plakant suberti maltus migdolus ir išplakti kremą. Pertepti lakštus. Palikti per naktį šaldytuve tortą, kad subręstų. Kremą, skirtą puošimui paruošti taip pat kaip ir pertepimui. Dėti į šaldytuvą nakčiai, kad gerai atšaltų grietinėlė. Sekančią dieną prieš plakant kremą įdėti su indu į kamerą 15 min. Išplakti kremą, aptepti visą kremą, bei papuošti juo.
Skanaus
user posted image
P.s. tortas valgomas trečią dieną. Taigi: pirmą dieną iškepame ir sutepame, antrą - puošiame, trečią - valgome:) Puošimui grietinėlės galite naudoti žymiai mažiau apie 250-300 g. Man šitam torto papuošimui kremo buvo kaip tik, liko tik koks šaukštas. Kepiau : f-ja viršus-apačia-oras, 3 pakopa, 170 laipsnių 20 min.
surmute
kodel neatvercia recepta vienuoliu napaleonas,gal kuri turi recepta
rosebud1
*Keila*, labai skaniai atrodo jūsų napaleonas bigsmile.gif
erikiuxxx
QUOTE(*Keila* @ 2011 07 24, 21:49)
Karamelinis napoleonas
*

LABAI labai skaniai atrodo bigsmile.gif wub.gif
mylimaa
QUOTE(*Keila* @ 2011 07 24, 22:49)
Kepiau : f-ja viršus-apačia-oras, 3 pakopa, 170 laipsnių 20 min.
*

nu kaip skaniai atrodo gabaliukas wub.gif tik nesupratau, ka jus kepet su oru ir folija, lakstus?ant lakstu uzklijote folija?kam cia taip?
vakar dariau "rafaelo svajone", skanus tik laaaaabai jau saldus smile.gif gabaliuko nebaigus, lekiau atsigert vandens lotuliukas.gif padus sulaisciau dviejom citrinu sultym, baiminaus kad nebutu per rugstu, pasirodo kokiom keturiom turbut reikejo rolleyes.gif
Musiukass
QUOTE(*Keila* @ 2011 07 24, 22:49)
Karamelinis napoleonas

jau gražiai atrodo bigsmile.gif kokiu antgaliuku rožytes sukot? Gražiausios iš matytų bigsmile.gif
*Keila*
QUOTE(mylimaa @ 2011 07 25, 18:23)
nu kaip skaniai atrodo  gabaliukas wub.gif tik nesupratau, ka jus kepet su oru ir folija, lakstus?ant lakstu uzklijote folija?kam cia taip?
vakar dariau "rafaelo svajone", skanus tik laaaaabai jau saldus smile.gif gabaliuko nebaigus, lekiau atsigert vandens lotuliukas.gif padus sulaisciau dviejom citrinu sultym, baiminaus kad nebutu per rugstu, pasirodo kokiom keturiom turbut reikejo rolleyes.gif
*

ten parasyta kokia funkcija naudojau orkaitej mirksiukas.gif , jokios folijos nenaudoju
Papildyta:
Aciu visoms uz grazius zodzius 4u.gif Tortas isties buvo skanus, netgi siandien (4 diena), jis man dar skanesnis negu vakar

QUOTE(Musiukass @ 2011 07 25, 19:45)
jau gražiai atrodo  bigsmile.gif kokiu antgaliuku rožytes sukot? Gražiausios iš matytų  bigsmile.gif
*

aciu blush2.gif
user posted image 194 numeriukas (panasus i mano antgali kur rozytes dariau 4u.gif )
Bijuna
Merginos, hepl smile.gif Kaip, iki vientisos mases, isplakti rududu su sviestu doh.gif ( Sviestas ir Rududu laikytas per nakti virtuveje) Man Rududu "gabaliukais" neissiplaka g.gif
rugiagele26
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 09:53)
Merginos, hepl  smile.gif Kaip, iki vientisos mases, isplakti rududu su sviestu doh.gif ( Sviestas ir Rududu laikytas per nakti virtuveje) Man Rududu "gabaliukais" neissiplaka  g.gif
*

Kaip suprasti gabaliukais? Pirma isplakat sviestuka, tada as dedu po du saukstus rududu, arba kartais ir visa indeli blush2.gif ir dar paplaku...
e_lija
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 09:53)
Merginos, hepl  smile.gif Kaip, iki vientisos mases, isplakti rududu su sviestu doh.gif ( Sviestas ir Rududu laikytas per nakti virtuveje) Man Rududu "gabaliukais" neissiplaka  g.gif
*

Aš padidinu greitį ir plaku plaku...ir dar plaku biggrin.gif Na, išsiplaka ir nebelieka gumulėlių.
Rasskee
QUOTE(mylimaa @ 2011 07 25, 17:23)
*

As irgi vakar dariau rafaelo svajone thumbup.gif
Pirma kart kai dariau pagal recepta, gavosi man labai saldus, tad si karta cukru biskvite mazinau per puse, taip pat kondensuoto pieno irgi mazinau per pus, sviesto irgi per pus, bet grietineles siek tiek daugiau idejau. Tai gavosi labai labai gerai, cukraus netruksta ne kiek biggrin.gif

QUOTE(tarškaliukas @ 2011 07 26, 09:48)
Aš padidinu greitį ir plaku plaku...ir dar plaku biggrin.gif Na, išsiplaka ir nebelieka gumulėlių.
*

O as niekada sviesto su kondensuotu ar rududu neplaku mikseriu, o tiesiog vienodu temperaturu sumaisau iskart mediniu saukstu ir visad kuo puikiausiai issimaiso 4u.gif
Rasskee
Dar turiu klausimeli, gal kas patars 4u.gif
Kai taip silta, ar nesugadinciau meducio torto, jei grietinele plakciau su grietineles standikliu? Gal standinklis geriau laikytu ja, bet bijau kad paskui gali meducio lakstai neisigert grietinele... Gal kuri bandet?
Bijuna
Dekui mergaites. Nelabai man susiplake, bet sudejau riesutus (smulkintus, keptus migdolus ) ir gerai mirksiukas.gif Kazkaip tas sviestas labai istizes o rududu toks kietas ir matyt kazkas jiems nepatiko biggrin.gif , bet svarbiausiai kad viskas pasiseke gerai, grietinele issiplake thumbup.gif , karamelinis ganasas ( ir visai jis nesunkiai padaromas, jau antra karta dariau bigsmile.gif ) puikiausiai issiplake thumbup.gif Vienu zodziu gigantas (darau is 2 normu, kvadratini, sefo gimtadieniui mirksiukas.gif ) "Snikeris" su migdolais gavosi thumbup.gif
Dabar reikia pagalvoti kaip puosti g.gif Sonus zinoma su slapia beze o virsu..... ten tas ganasas, kas ant jo tinka ? rolleyes.gif
rugiagele26
QUOTE(Rasskee @ 2011 07 26, 11:25)
Kai taip silta, ar nesugadinciau meducio torto, jei grietinele plakciau su grietineles standikliu? Gal standinklis geriau laikytu ja, bet bijau kad paskui gali meducio lakstai neisigert grietinele... Gal kuri bandet?
*

Taip, bandziau. Viskas gerai susigeria. As visad dar dedu ant 1,5 indelio grietineles kokius 300 g grietines. Skonis thumbup.gif
Bijuna
Man i meduti butina grietine bigsmile.gif
kajuka
Sveikutes prasau jusu pagalbos, noriu iskepti skanu tortuka vaiko krikstynom galvojau kad bus paprasta pabandziau rafaelo bet mums jis per saldus. Ar snickersas toks pat saldus kaip ir rafaelo? Koki tortuka patartumet kepti kad nebutu itin saldus ir kuris silta diena budamas lauke neistiztu? Buciau labai dekinga uz bet koki patarima 4u.gif
Bijuna
As ilgai delsiau ir negaminau Snikerso, galvojau labai saldus, sudetingas ir t.t. Bet (savo vardadienio proga) babandziau ir nustebau, kad jis visai ne saldus bigsmile.gif Ir nera ten nieko sudetingo mirksiukas.gif Gal kiek indu daugiau issiterlina nei kitus tortus darant lotuliukas.gif
Na o kaip jis stoves ant stalo lauke, kai temperatura +25 tai as nezinau g.gif , bet manau ilgai stoveti jam nereikes, greitai bus suvalgytas biggrin.gif
likta
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 12:16)
Na o kaip jis stoves ant stalo lauke, kai temperatura +25 tai as nezinau  g.gif , bet manau ilgai stoveti jam nereikes, greitai bus suvalgytas biggrin.gif
*

Ilgai laikyti lauke prie +25, manau nesaugu ne tik dėl ištižimo
rugiagele26
Nieko tikrai nenutiks. Jei jau Napoleonui su plikytu kremu ir spanguoliu sluoksneliais nieko nenutiko nuo penktadienio iki sekmadienio... (vaziavom prie ezeru iskylaut), tai manau kelias valandas snikeriui lauke pabut juokas... juk net pienas nesugyzta per kelias valandas.
Bijuna
O tortai ir neturi stoveti ant stalo mirksiukas.gif Jie turi buti atnesami pries valgant ir suvalgomi biggrin.gif
Jurgina77
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 13:16)
As ilgai delsiau ir negaminau Snikerso, galvojau labai saldus, sudetingas ir t.t. Bet (savo vardadienio proga) babandziau ir nustebau, kad jis visai ne saldus  bigsmile.gif  Ir nera ten nieko sudetingo  mirksiukas.gif  Gal kiek indu daugiau issiterlina nei kitus tortus darant  lotuliukas.gif
Na o kaip jis stoves ant stalo lauke, kai temperatura +25 tai as nezinau  g.gif , bet manau ilgai stoveti jam nereikes, greitai bus suvalgytas biggrin.gif
*

Sveikos, atlaikys be problemu, mes kaime proga turejom,tai kol pasigrozejom,paskui skanavom, ir dar nebuvusiem i maiselius sudejom. Laiko forma geriausiai thumbup.gif o ir visad esu pagirta tarp sveciu doh.gif
- moja -
Sveikos,
Gal užmatėt tokių daiktų pirkti? Gal už šiek tiek mažiau, nes 80 lt brangokai sakyčiau g.gif padeklai.
e_lija
QUOTE(kajuka @ 2011 07 26, 12:00)
Sveikutes prasau jusu pagalbos, noriu iskepti skanu tortuka vaiko krikstynom galvojau kad bus paprasta pabandziau rafaelo bet mums jis per saldus. Ar snickersas toks pat saldus kaip ir rafaelo? Koki tortuka patartumet kepti kad nebutu itin saldus ir kuris silta diena budamas lauke neistiztu? Buciau labai dekinga uz bet koki patarima  4u.gif
*

Laba diena, man tokia dilema buvo iškilusi ieškant skanaus, gaivesnio torto. Atradau Olestos "Citrusinė avietė" Man jis buvo be galo skanus ir įvertintas skanaujančiųjų aukščiausiu balu. Vyresni žmonės gyrė būtent jo skonį, na o jaunesnieji šventės dalyviai slėpėsi "Snickers" torto gabalėlius rytdienai biggrin.gif Skonio reikalas, tačiau gal Jums pagelbės.
mylimaa
QUOTE(*Keila* @ 2011 07 25, 20:26)
ten parasyta kokia funkcija naudojau orkaitej mirksiukas.gif , jokios folijos nenaudoju

pas mane orkaite nors ir nesena, bet tokiu pribumbasu neturi, tad net nezinojau kad ju buna smile.gif

QUOTE(Rasskee @ 2011 07 26, 11:08)
As irgi vakar dariau rafaelo svajone thumbup.gif
Pirma kart kai dariau pagal recepta, gavosi man labai saldus, tad si karta cukru biskvite mazinau per puse, taip pat kondensuoto pieno irgi mazinau per pus, sviesto irgi per pus, bet grietineles siek tiek daugiau idejau. Tai gavosi labai labai gerai, cukraus netruksta ne kiek  biggrin.gif
*

o kepant biskvita, visas kitas normas palikote tokias pat?gerai iskyla? ax.gif

QUOTE(Rasskee @ 2011 07 26, 11:25)
*

esu dejus ir nedejus tirstiklio, skirtumo nepajutau 4u.gif

o del grietines, tai pirma karta girdziu kad i meduti ja deda. buna skaniau?ka priduoda? smile.gif kada ja sudedat?isplakus grietinele imaisot grietine ar iskart su ja plakt? ax.gif
keno
as i meduti dedu TIK grietine drinks_cheers.gif man skaniau....bandziau ir su grietinele,nu ne tas skonis man schmoll.gif
eliss
Gal pasiūlysite,kokį iškept tortą,kuris atlaikytų 150 km smile.gif Žadam penktadienį važiuoti į svečius,o tortą valgyti šeštadienį,tai ketvirtadienį reiktų kept rolleyes.gif
Bijuna
QUOTE(mylimaa @ 2011 07 26, 14:56)
o del grietines, tai pirma karta girdziu kad i meduti ja deda. buna skaniau?ka priduoda? smile.gif kada ja sudedat?isplakus grietinele imaisot grietine ar iskart su ja plakt? ax.gif
*

Vaikysteje, mano mama, kepdavo meduti tik su grietine, kaip dabar atsimenu 8 indeliai grietines biggrin.gif Nezinau ka priduoda, bet su grietine skaniau thumbup.gif Cia jei mes kalbame apie tikra-senovini meduti mirksiukas.gif
spyglis2
QUOTE(eliss @ 2011 07 26, 16:30)
Gal pasiūlysite,kokį iškept tortą,kuris atlaikytų 150 km  smile.gif Žadam penktadienį važiuoti į svečius,o tortą valgyti šeštadienį,tai ketvirtadienį reiktų kept rolleyes.gif
*

vienareiksmiskai - snikersas - atlaiko viska wink.gif
eliss
QUOTE(spyglis2 @ 2011 07 26, 18:23)
vienareiksmiskai - snikersas - atlaiko viska wink.gif
*

g.gif galvojau,ką nors lengvesnio,greitesnio :)nes aną kartą kai dariau,man sviestinis kremas kažkaip nesigavo,gal perplakiau g.gif nors irgi apie snikersą pagalvojau,ačiū smile.gif
mylimaa
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 18:02)
Vaikysteje, mano mama, kepdavo meduti tik su grietine, kaip dabar atsimenu 8 indeliai grietines  biggrin.gif  Nezinau ka priduoda, bet su grietine skaniau  thumbup.gif  Cia jei mes kalbame apie tikra-senovini meduti   mirksiukas.gif
*

vaje, o tikro senovinio recepto nezinau smile.gif esu jau nemazai kartu kepusi meduti, bet toki, kurio padai nera minksti, o tokie kaip sausainiai, kurie menesi laiko gali but nesutepti ax.gif labai skanus.
kazi tokiam tinka su grietine? tikiuos supratot apie koki meduti kalbu doh.gif nu nerandu ant greicio recepto nuorodos.. ir dar labai smalsu, kaip ten su grietinele maisot grietine, isplakti grietinele ir po to sudeti grietine?
kepu pagal si(zinau kad ir SM kazkur yra sis receptas, tik nerandu) medaus tortas
*saules_zuikutis*
QUOTE(eliss @ 2011 07 26, 16:30)
Gal pasiūlysite,kokį iškept tortą,kuris atlaikytų 150 km  smile.gif Žadam penktadienį važiuoti į svečius,o tortą valgyti šeštadienį,tai ketvirtadienį reiktų kept rolleyes.gif
*

man 2,5val kelione karstu oru atlaike ir snikersas ir turtingas kavos tortas,ir varskinis gaivumelis.tiesa,paskutiniji vezem masinoj,pastate po kondišanu del viso pikto,o nuveze iskart porai valandu kisom i saldytuva
erikiuxxx
QUOTE(keno @ 2011 07 26, 15:29)
as i meduti dedu TIK grietine drinks_cheers.gif man skaniau....bandziau ir su grietinele,nu ne tas skonis man schmoll.gif
*

as irgi, meduti tik su grietine darau thumbup.gif
vivir
QUOTE(mylimaa @ 2011 07 26, 20:04)
kepu pagal si(zinau kad ir SM kazkur yra sis receptas, tik nerandu) medaus tortas
*

tai cia Cipciuko (Adrijos) receptukas, tik kazkas patalpino kaip savo rolleyes.gif Net visas aprasymas nukopijuotas is SM ax.gif
succes
QUOTE(Bijuna @ 2011 07 26, 16:02)
Vaikysteje, mano mama, kepdavo meduti tik su grietine, kaip dabar atsimenu 8 indeliai grietines  biggrin.gif  Nezinau ka priduoda, bet su grietine skaniau  thumbup.gif  Cia jei mes kalbame apie tikra-senovini meduti   mirksiukas.gif
*

Ir as meduti darau tik su grietine. Na nebent kokio forminio torto reikia, tai tada jau tepu su grietinele.

Gyvenome kaime, tai mama visada tepdavo su kaimiska nemine grietine, ir as tepu su grietine, tik su parduotuvine smile.gif smile.gif smile.gif Noreciau meducio su kaimiska namine grietine rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

Kepiau torta is zurnalo "Kriause sokolade", visai patiko, nors nemegstu tu visu kakavos ir sokolado skoniu. veliau idesiu foto su receptu.
Rasskee
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 26, 10:45)
Taip, bandziau. Viskas gerai susigeria. As visad dar dedu ant 1,5 indelio grietineles kokius 300 g grietines. Skonis  thumbup.gif
*

Ok, tuomet desiustandikli, man kazkaip su juo greiciau grietinele issiplaka smile.gif
O kas kepat meduti su grietine tik, ar ji issiplaka iki tokio standumo kaip grietinele? g.gif

QUOTE(mylimaa @ 2011 07 26, 14:56)
o kepant biskvita, visas kitas normas palikote tokias pat?gerai iskyla? ax.gif
esu dejus ir nedejus tirstiklio, skirtumo nepajutau 4u.gif

Va, turiu po ranka recepta tai surasyt galiu tiksliai ka keiciau:
Biskvitui:
cukraus 210g.
aliejaus 20 g.
kepimo milteliu 14g.
Kremui:
kondensuoto pieno 190g.
sviesto 120g.
grietineles 620 g.
standiklio 3 pok.
kokoso drozliu 75g.

Visa kita palikau taip pat, saldumo sociai, kita kart dar bandysiu mazinti cukru smile.gif

O as vakar dziovinau Jaunystes morengus doh.gif . Nesprantu, man jie po daugiau nei 4 val dziuvimo orkaitej vistiek liko vos dregni viduj, sirupas kazkaip issiskyre doh.gif dziovinau 100-120 laipsniu. Sakykit, ar jie privalo taip isdziuti kad jokio slapumo nebutu viduj? verysad.gif
dangiuk
Laba,
norėčiau paklaust, koks tortas ,,išgyventų" nuo ketvirtadienio iki sekmadienio ir nesugestų? g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.