Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

Gal kas gali parekomenduot vaikiškų baldų. reikia lovos, spintos ir komodos. pavargau ieškot, o apie Lt gamintojus aš tyliu, nmes kalbėt nebegaliu. Kokybė buvo super, bet išmatavimai visi kitokie negu tarėmės verysad.gif
Reikia skubiai apstatyti 4 m. mergytės kambarį padėkit , parekomanduokit kur kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(liepos mamyte @ 2006 09 05, 09:16)
Gal kas gali parekomenduot vaikiškų baldų. reikia lovos, spintos ir komodos. pavargau ieškot, o apie Lt gamintojus aš tyliu, nmes kalbėt nebegaliu. Kokybė buvo super, bet išmatavimai visi kitokie negu tarėmės  verysad.gif
Reikia skubiai apstatyti 4 m. mergytės kambarį padėkit , parekomanduokit kur kreiptis.

Labai patiko ISKU baldai. Gal kas žinot kas gali pagaminti iš natūralios medienos a le Isku baldus.
Atsakyti
QUOTE(liepos mamyte @ 2006 09 07, 08:33)
Labai patiko ISKU baldai. Gal kas žinot kas gali pagaminti iš natūralios medienos a le Isku baldus.

Zinau-tik reikia tureti ju kataloga - bet kurie baldininkai gaminantys uzsieniui , stalai Vievyje ir Kazlu Rudoje, spintos ir lovos - Kaune ir t.t.O dar geriau -nulek Vilniuje,Savanoriu prospekte yra Christian Harold parduotuve- daug ka turi vietoje,ko neturi-per menesi pristato.Apie pacia ISKU parduotuve turiu ne kokia nuomone-nepasigedina ikisti baldus is ekspozicijos( apibraizytus) uz pilna kaina ir dar akutemis mirksi.
Atsakyti
Gal galit ką pasakyt apie Auster baldus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liepos mamyte @ 2006 09 05, 09:16)
Gal kas gali parekomenduot vaikiškų baldų. reikia lovos, spintos ir komodos. pavargau ieškot, o apie Lt gamintojus aš tyliu, nmes kalbėt nebegaliu. Kokybė buvo super, bet išmatavimai visi kitokie negu tarėmės  verysad.gif
Reikia skubiai apstatyti 4 m. mergytės kambarį padėkit , parekomanduokit kur kreiptis.


as uzsakineju baldus cia www.interbaldai.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2006 10 01, 20:22)
as uzsakineju baldus cia www.interbaldai.lt  4u.gif


kokie grazus baldai wub.gif ir jau turiu ideju naujam dukrytes kambariui tik dar kelias detales uzsakyt reiktu.o baldus uzsakyneju Vaidviles balduose,na ju kokybe man liuks ir atveza konkretu balda ir dar neteko nieko paciai susirink (kaip cia kazkam g.gif ) na buna isimciu vieniems ta firma patinkia kitiems ne
Atsakyti
Labukas 4u.gif
nusiziurejau SBA labai faina staliuka su pakisamomis po juo taburetemis. Atvaziuoju pirkt... o jo jau nebera ir sake nebus!!! aggressive.gif pasake tik, kad tuos baldus buvo atvezus Danguolės Viešniūnienės įmonė... bandžiau ieškoti internete, nieko neaptikau. Galvoju, gal kuri iš jūsų žinotų, kur rasti šią įmonę?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2006 10 17, 09:10)
Labukas  4u.gif
nusiziurejau SBA labai faina staliuka su pakisamomis po juo taburetemis. Atvaziuoju pirkt... o jo jau nebera ir sake nebus!!!  aggressive.gif pasake tik, kad tuos baldus buvo atvezus Danguolės Viešniūnienės įmonė... bandžiau ieškoti internete, nieko neaptikau. Galvoju, gal kuri iš jūsų žinotų, kur rasti šią įmonę??  g.gif


o kas ten per staliukas, pasigamink kur nors kitur, nemanau, kad ten bus autorinis darbas g.gif arba panasu pasigamink
Atsakyti
Sveikos, mamkos smile.gif

As tokiu klausimu savo nosi kisu - gal kas galite rekomenduoti kokius baldu gamintojus, gali buti individualus, reik vonios baldu g.gif Ir aplamai visu baldu blink.gif Jei ka, lauksiu kontaktu i az 4u.gif Geriau kad butu is Vakaru Lietuveles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 10 17, 09:25)
Sveikos, mamkos smile.gif

As tokiu klausimu savo nosi kisu - gal kas galite rekomenduoti kokius baldu gamintojus, gali buti individualus, reik vonios baldu  g.gif  Ir aplamai visu baldu  blink.gif  Jei ka, lauksiu kontaktu i az  4u.gif  Geriau kad butu is Vakaru Lietuveles smile.gif


na cia reik spec firmu kurios uzsiima vonios kambario baldais,iprastos firmos gali pagaminti bet nuo dregmes plokstes puciasi. tai tu po metu gali tureti dvigubo dydzio spintele.na cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2006 10 17, 09:32)
na cia reik spec firmu kurios uzsiima vonios kambario baldais,iprastos firmos gali pagaminti bet nuo dregmes plokstes puciasi. tai tu po metu gali tureti dvigubo dydzio spintele.na cia mano nuomone 4u.gif


reikia ieskotis firmeles kuri tikrai gamina pagal uzsakyma, cia visai ne spec firmos, bet koks meistras gali tai padaryti, yra firmos kuriuos atlieka tarkim dazymo paslauga, tas meistrelis uzsako detales kad nudazytu , o atvezes pas jus namo tiesiog jas susuka taip kaip reikia mirksiukas.gif ir visas tau spec, meistrui nera jokio skirtumo jei jis ne pats pjaunasi plokstes ka uzsakyti ar laminuota ar dazyta ar faneruota detale, dauguma mazesniu firmeliu taip ir dirba, yra be galo daug imoniu, kurios atlieka pjovimo paslaugas, o tavo meistrui pas kuri uzsakineji balda belieka tik susirinkti furnitura reikalinga, tureti keleta irankiu surinkimui. mirksiukas.gif
Vilniuje galeciau rekomenduoti, deja Klaipedoje nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 10 17, 09:25)
Sveikos, mamkos smile.gif

As tokiu klausimu savo nosi kisu - gal kas galite rekomenduoti kokius baldu gamintojus, gali buti individualus, reik vonios baldu  g.gif  Ir aplamai visu baldu  blink.gif  Jei ka, lauksiu kontaktu i az  4u.gif  Geriau kad butu is Vakaru Lietuveles smile.gif


yra plokštė drėgmėj atspari, nž tikslaus pavadinimo, jos minusas kad brangesnė ir labai jautri įbrėžimams, o pliusas kad galima dažyti įvairiausiom spalvom.
nors aš galvoju nieko neatsitiks ir įprastai plokšei jei ant jos nestovi vanduo
Atsakyti