Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

QUOTE(Smiltis @ 2006 11 10, 12:46)
Aš Klaipėdoj Gobana firmoj dariaus, visai nieko  g.gif

Klaipedoj gyvena - Dolce Gabana biggrin.gif
Atsakyti
Gal zinot kas Klaipedoj virtuvinius gamintu, na kokia nebrangi firma ar siaip koks stalius.. g.gif Esu girdejusi, kad viska pagamina is tokiu pat medziagu kaip ir tose prestizinese, taciau perpus pigiau.. rolleyes.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(Žmona @ 2006 11 06, 19:29)
O aš pagyrsiu "SENDVARIO BALDUS" tikrai labai kokybiški baldai  thumbup.gif aišku kainos didelės, bet manau už išliekamąją vertę ir kokybę verta tiek mokėti  thumbup.gif kaina atitinka kokybę turime svetainės baldus dabar užsisakėm darbo kambariui viską iš ten tikrai negaliu atsižavėt gal dėl to kad mėgstu klasikinius baldus  smile.gif Sendvario baldai

thumbup.gif baldai tikrai,as turiu nedidele sekcijite azuoline ir visai gal noreciau sekretaro,nezinai o spalva galima pasirinkt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unte: 12 lapkričio 2006 - 23:38
QUOTE(deita @ 2006 11 08, 14:43)
aš žinau Domeikavos aitra mes čia daromės kaip tik dabar nuo virtuvinio iki vonios baldų smile.gif tikrai kainos normalios ir kokybė gera thumbup.gif



gal galima kontaktus?! aciu.
Atsakyti
Domeikavos aitra - o kazin ar Klaipedojei jie yra? g.gif Mna reikia gamintis vonios komplekta.
Atsakyti
Skaiciau keleta neigiamu atsiliepimu apie Dalios baldus. Buvau issigandusi, nes ten uzsisakem stala su kedemis. Taciau esu labai patenkinta pirkiniu, nors ir pavelavo pagaminti savaite laiko, po to suteike nuolaida, rupinosi, kad saugiai parsiveztume - dave polistirolo gabalu patiesti masinoj, padejo susinest viska, zodziu buvau patenkinta aptarnavimu ir poziuriu i klienta. beje, as apie salona Kaune.
Atsakyti
nu bet dabar normalu yra veluoti su uzsakymu ar tai bebutu baldu ar langu ar dar kokia firma rolleyes.gif na o jei dar nuolaida suteikia tai is vis liuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 11 13, 11:15)
Domeikavos aitra - o kazin ar Klaipedojei jie yra?  g.gif  Mna reikia gamintis vonios komplekta.


Domeikava, tai cia toks kaimukas Kauno raj. tikrai nebus Klp biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas girdejote ar darotes pas meistra is Jonuciu? vardo nzn, bet ten turbut tik jis vienas toks smile.gif
Atsakyti
Gal kas esate susidūrę su " Balduva" Kaune, domina kokybės ir kainos santykis. Ar verta patikėti viso buto kietus baldus gaminti?
Atsakyti
Patarciau kuo maziau tureti reikalu su "Baltforma"
Atsakyti
labas rytas, mamytes bye1.gif
noriu pagirti "ventą", gerus stalus ir kėdes gamina. labai gera kokybė ir kainos prienamos, be to taiko nuolaidas ir akcijas.
Atsakyti