Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

Sveikos 4u.gif
Sulaukem mes savo spintos iš Ardezijos. Miegamojo spinta velavo kokia savaite, kokybe mane tenkina, neturiu kur prikibti, tik kol kas neatveze krepsiuku, sake negauna uzsakymo, bet cia smulkmena. Tik koridoriaus spinta jau veluoja nuo 08 15. Ir siandien sulaukiau pasiteisinimo, kad mašinos durelės užstrigo, todėl negali iškrauti plokščių doh.gif Su tuo vėlavimu tai tikrai jau siutina, o dar su tokiais kvailais pasiteisinimais tai visai blink.gif
Taip pat pas juos užsakiau vaikams spintą, šita irgi vėluoja verysad.gif .........
Kokybe kol kas nesiskundžiu, nu bet vėlavimas blink.gif ...........
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Senokai nebesilankiau pas jus, pačios namų apstatymai senokai baigti smile.gif

Bet va sugrįžau norėdama parekomenduot mamytėms (ko gero, atrodys kaip reklama g.gif ), kur Vilniuje galima pasigaminti virtuvės baldus.
Tiesiog mano gerų draugų ir pažįstamų kompanija atsidarė savo verslą (kas dabar labai madinga rolleyes.gif ) - dėl nepakenčiamų sąlygų senojoje įmonėje prieš kurį laiką kompanija susivienijo ir nusprendė dirbti sau smile.gif

O rekomenduoju juos ramia širdim, nes visus gerai pažįstu, pati ilgą laiką dirbau su virtuvės baldais (o ir dabar nuo jų netoli tepabėgau).

Na, tikriausiai gavosi tikriausias reklaminis skelbimas smile.gif
Jei kas norėtų daugiau pasidomėt, rašykit AŽ, duosiu kontaktus, pabendrausit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 08 31, 16:15)
Nezinau kaip miegamojo baldai, bet pati RENLENA man jau skamba kaip keiksmazodis  doh.gif  Mums su sia firma nesiseke, baldai visiskai nekokybiski.

aišku, dėkui
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2008 09 02, 10:52)
Mes kai su vyru užsisakinėjome virtuvinį komplektą, pirmiausia nuvažiavome pas draugą jis užsiima tokiais dalykėliais, suprojektavo mums virtuvę, padarė maketuką, bet deja pas jį užsisakyti negalėjome, nes būtų tekę labai ilgai laukti eilės didelės. Tad nuvažiavome į butsavos baldus. Papuolėme pas vieną moteriškę, pasirodė faina, miela. Parodėme kokį turime maketą, dar ji patarė, pakoregavo truputėlį. Buvome viską išmatavę patys, bet ji panoro pati atvykti ir išsimatuoti. Laukėme 3mėn kol pagamins ir dar tai uždelsė gamybą teko puse mėnesio daugiau laukti, po to kai atvežė virtuvinį, sumontavo, tai nebuvo mikrobangiai padaryta vieta padėti nors buvome sutarę, kad bus. Na nieko galvoju jau tiekto, galėsiu kada pasidaryti jei labai norėsiu. Galiausiai, kai vyras grįžo namo ir virtuvinis buvo sumontuotas likome šokiruoti  blink.gif nuo sienos buvo likęs tarpas kur vietoje jo turėjo būti spintelė. Išsikvietėm mes tą moteriškę, pasakėme kas kaip yra, sako ji mums negali būti, atvažiavusi pamatavo pasižėjo savo brėžinius ir pasirodo ponia pati buvo suklydusi matuodama, o mūsų matmenys buvo geri. Taigi buvau supykusi ne ta žodžio prasme, jei būtų taip nereikėję virtuvės tai būtų turėjusi perdaryti viską savo sąskaita, bet nusprendėme, kad padarysime rankšluostinę apačioje. Bet liko klausimas ką daryti viršuje su tarpu. Tai teko padaryti mažytę mini spintelę.  dry.gif  sutarėme viską taip padaryti, bet pasakėme,kad už jas mes nemokėsime. Dar bandė ji tartis, kad per pusę, bet griežtai pasakėme, kad ne nes tai ne mūsų kaltė. Tai teko jei mokėti už tas spinteles.  Jos kainavo apie 500Lt. Bet kai padarė ir atvežė jas tai buvo dar pilna neatitikimų pamatuota per aukštos, teko meistrams važiuoti atgal ir nupjauti. Vėl grįžti ir toliau baigti darbus. Vienu žodžiu privargome mes su ja.  doh.gif


Greiciausiai kalbi apie UAB Budsava, na liudnokai skamba g.gif
Atsakyti
normaliai thumbup.gif
Atsakyti
noreciau itraukt i balta sarasa baldininka Pavela,buvau pas ji uzsakiusi baldus,tikrai saunus zmogus,labai kokybiskai padare baldus,be to pigiau ir be jokiu problemu,tikrai ramiai rekomenduoju,patikimas zmogus.Jei kam reiktu kontaktu i AZ
Atsakyti
QUOTE(mddm @ 2008 09 10, 14:33)
noreciau itraukt i balta sarasa baldininka Pavela,buvau pas ji uzsakiusi baldus,tikrai saunus zmogus,labai kokybiskai padare baldus,be to pigiau ir be jokiu problemu,tikrai ramiai rekomenduoju,patikimas zmogus.Jei kam reiktu kontaktu i AZ

o jis visokius baldus daro?kokiame mieste?mestelkit man kontaktus i az.
Atsakyti
QUOTE(daliuka @ 2008 09 10, 17:13)
o jis visokius baldus daro?kokiame mieste?mestelkit man kontaktus i az.

taip,visus nestandartinius baldus,jis is Vilniaus smile.gif
Atsakyti
sveikutes, mane domina meistrai, kurie gamina minkstuosius ir kietuosius baldus, Kaune. Jeigu turite kontaktus, bukit gerutes parekomenduokit, atsiuskit kontaktus i az. Aciu 4u.gif

Atsakyti
Gal kas parekomenduotu virtuviniu baldu gamintoja, kad butu ir kokybes, ir kainos santykis. As noreciau plius ir dizainerio paslaugu, norisi kazko ishskirtinesnio, o ne tik spinteliu, sukaltu is ploksciu doh.gif Taip tie vienodi virtuviniai komplektai atsibode, kad net nuotraukuose nebesiziuri, o uzsakyti tokius sau tuo labiau nesinori doh.gif

Atsakyti
QUOTE(mddm @ 2008 09 10, 17:33)
taip,visus nestandartinius baldus,jis is Vilniaus smile.gif

Laba,
Kiek suprantu, ieskote baldziu. Savo ruostu noreciau pasiulyti savo paslaugas.
Musu kontaktai:
UAB "ERFAS"
Vilnius, Rasu g.39
tel.: 867003383
El.p.: inof@erfa.lt
http://www.erfa.lt
skype : fandrius
Maloniai lauksiu Jusu smile.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andriusha @ 2008 11 03, 08:57)
Laba,
Kiek suprantu, ieskote baldziu. Savo ruostu noreciau pasiulyti savo paslaugas.
Musu kontaktai:
UAB "ERFAS"
Vilnius, Rasu g.39
tel.: 867003383
El.p.: inof@erfa.lt
http://www.erfa.lt
skype : fandrius
Maloniai lauksiu Jusu smile.gif
4u.gif

Baisus tie jusu baldai blink.gif
Atsakyti