Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

Labas rytas smile.gif

Gi dingo mano žinutės su rekomendacijom g.gif Tik dabar išsiaiškinau,kad pasirodo taip išsamiai čia rekomenduoti negalima g.gif lotuliukas.gif

Gerai, pamėginsim kitaip.

Žmogus prašė parekomenduoti gerą baldininką Šiauliuose.
Tikrai yra toks žmogus,kuris gamina niepriekaištingos kokybės baldus pagal visus užsakovo pageidavimus, negaili gerų patarimų, darbus atlieka laiku. O užsakovui tai yra labai aktualu smile.gif

Mūsų bute beveik visi baldai pagaminti šio meistro - nuo vaikiškų lovyčių iki virtuvės baldų. Kokybę jau patikrino laikas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir,kaip parašyta forumo taisyklėse, patikrinom viską "savo kailiu" lotuliukas.gif

Taigi,jei kam nors reikėtų tikrai gero baldininko paslaugų, rašykit man į až.


Tikiuosi dabar jau nebeištrins mano žinutės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo galinike: 18 kovo 2009 - 09:21
sveiki visi 4u.gif skaiciau skaiciau temute ir visai galva apsisuko lotuliukas.gif reikia pagalbos 4u.gif labai noriu pasigaminti komoda,gal galit parekomenduoti kokius baldzius Kaune? ir kad nebutu labai brangus blush2.gif
Atsakyti
g.gif Kaune nepazystu, bet Vilniuje galiu parekomenduoti, daro labai gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 23 kovo 2009 - 22:12
4u.gif
QUOTE(SaDa @ 2009 03 23, 22:09)
g.gif  Kaune nepazystu, bet Vilniuje galiu parekomenduoti, daro labai gerai.


Rekomenduok wink.gif
Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diancikas: 23 kovo 2009 - 23:06
QUOTE(SaDa @ 2009 03 23, 22:09)
g.gif  Kaune nepazystu, bet Vilniuje galiu parekomenduoti, daro labai gerai.


Gal ir man galima kontaktus? Kaip tiek ieškau, kas pagamintų porą komodų vaikų kambariui.
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Man "Dalios baldai" jau ketverius metus juodam sąraše. Pirkom lovą, tai negana labai mandros ir išsikalinėjančios parduotuvės konsultantės, kuri su klientu bendrauja stiliumi "darau jums paslaugą, kad kalbuosi", pats lovos pristatymas vėlavo kokiais dviem mėnesiais, paskambinus pasidomėti gaudavau nuostabius atsakymus "jūsų eilė dar net nepriėėėėėėjo, čia populiarus modelis, kąąąąą jūs, norite greitai gauti? Hahaha", baigiant tuo, kad jau po metų išsigulėjo skylės čiužiniuose, visas mechanizmas girgžda, naktį neįmanoma tyliai apsiverst. buvo laikas, kai vaikas prabusdavo nuo to, kad verčiuos ant kito šono doh.gif

Jau dvi draugų šeimos taip pat užsirovę ten... vienus išnervino chamiškas aptarnavimas ir prasta kokybė, o kitiems virtuvės komplekte prigamino tiek tragiškų klaidų (pvz virtuvė 20 cm žemiau, nei turi būti), kad jiems dabar Dalios baldai - keiksmažodis.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 03 24, 19:31)
Man "Dalios baldai" jau ketverius metus juodam sąraše. Pirkom lovą, tai negana labai mandros ir išsikalinėjančios parduotuvės konsultantės, kuri su klientu bendrauja stiliumi "darau jums paslaugą, kad kalbuosi"

Va del tu paciu mandru konsultanciu ir mes ten nesisakem baldu,nors patinkanciu buvo.Aptarnavimo kokybe schmoll.gif .
Atsakyti
4u.gif
o gal kas rekomenduotu virtuviniu baldu gamintoja Elektrenuose?
Atsakyti
www.baldmax.lt nestandartinių baldų gamyba
Atsakyti
Gal yra kokiu atsiliepimu apie Taubaldis Kaune??? Jie isikure Anukelio pastate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 03 24, 19:31)
Man "Dalios baldai" jau ketverius metus juodam sąraše. Pirkom lovą, tai negana labai mandros ir išsikalinėjančios parduotuvės konsultantės, kuri su klientu bendrauja stiliumi "darau jums paslaugą, kad kalbuosi", pats lovos pristatymas vėlavo kokiais dviem mėnesiais, paskambinus pasidomėti gaudavau nuostabius atsakymus "jūsų eilė dar net nepriėėėėėėjo, čia populiarus modelis, kąąąąą jūs, norite greitai gauti? Hahaha", baigiant tuo, kad jau po metų išsigulėjo skylės čiužiniuose, visas mechanizmas girgžda, naktį neįmanoma tyliai apsiverst. buvo laikas, kai vaikas prabusdavo nuo to, kad verčiuos ant kito šono  doh.gif

Jau dvi draugų šeimos taip pat užsirovę ten... vienus išnervino chamiškas aptarnavimas ir prasta kokybė, o kitiems virtuvės komplekte prigamino tiek tragiškų klaidų (pvz virtuvė 20 cm žemiau, nei turi būti), kad jiems dabar Dalios baldai - keiksmažodis.



Na kad aptarnavimas ten tragiskas tai tikrai... Kainos ir siap sau...
Bet krito ten vienas komplektukas i akis nors tu ka!Tik kad lova per ilga, netelpa i kambari.. doh.gif
bet po tokiu atsiliepimu dingsta is vis noras ten uzsisakineti. lotuliukas.gif
Gal kas gali rekomenduot baldininka, kuris galetu pagaminti miegamojo komplekta? rolleyes.gif
Atsakyti
Meistras gamina nestandartinius baldus prieinamomis kainomis. Veiksmas Vilniuje. Tel.867511845
Atsakyti