Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų gamintojai

sveikos merginos, gal zinot kokiu firmu ( kuo daugiau mirksiukas.gif ) kurios gamina minkstas lovas, kampus. kad butu kokybiski su prieinama kaina. jei parasytumet buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

ir aš ieškau gerų baldininkų Kaune, kurie pagamintų kietus baldus į svetainę.. Gal galit kažką rekomenduoti? bigsmile.gif Būčiau labai dėkinga.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dudute @ 2009 10 22, 12:13)
Sveikos,

ir aš ieškau gerų baldininkų Kaune, kurie pagamintų kietus baldus į svetainę.. Gal galit kažką rekomenduoti? bigsmile.gif  Būčiau labai dėkinga.. 4u.gif


Sveiki! Siaip galiu parekomenduot baldininka Toma. Kainos gal ir ne is maziausiu, bet nors kokybiskai daro. Labai gailiuosi kad savo svetaines baldu pas ji neuzsisakem... Pataupem... Norejom kaip pigiau... Gavosi pigiau su nervu gadinimais. Dabar stovi nekokybiski kietieji baldai, o mum belieka nagus grauzti. Tomas mums dare miegamojo baldus, tikrai labai patenkinti. Ir kokybe liiuks, ir terminai neveluojantys.
Tomas 8 - 659 67190
Dar vienas baldininkas, kuris mums padare vonios baldus, irgi labai patenkinti. Daro visokius baldus. Manau kad svetaines irgi. Edgaras 8 - 657 87814
Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(unte @ 2006 04 06, 14:28)
Va as irgi noreciau suzinoti kur galima tikrai gerus baldus uzsisakyti,nes eksperimentu jau nenoriu,tokiu kaip su MUSONU  doh.gif Gal tikrai geriau pavieniai staliai.

Pavieniai staliai tai jėga.aš pats iš jų. Darau viska išskirus minkštus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(piliulkina @ 2009 10 05, 14:23)
Sveiki,
taip pat noreciau patarimo-rekomendacijos:)
Noriu gamintis sekcija su lentynelem, uzsakymas butu tikrai nedidelis, bet sprendimas reikalingas gan nestandartinis (itin mazas plotas), ypac "lengvas" ir kartu funkcionalus.
Mazdaug +- zinau ko noriu, bet kazka konkreciai braizyti ir daryti...neturiu tam nei laiko,nei noro,nei talento.
Kreiptis i dizaineri del vienos spinteles/lentyneliu - nematau reikalo.
Todel ieskau kazko kas galetu kartu ne  tik pagaminti, bet pries tai ir nubraizyti, pasiulyti keleta variantu ir tt,o ne tik "aklai" igyvendint uzsakovo reikalavimus.
Deja, nezinau i ka kreiptis (vieninteliai kurie, zinau, ta daro -Dalia, bet,deja, turiu ne itin kokios patirties ju atzvilgiu (konkreciai -baldu kokybes). Elgtis taip,kad "naxaliavu" pasinaudoti ju dizaineriu paslaugomis, is anksto apsisprendus gaminti kitur - prasilenkia su mentalitetu:)
Rekomenduokit ka nors 2 in 1. Aciu!

Sunku kažka patarti nematant vietos kur ji stovės
Atsakyti
QUOTE(Dorian @ 2008 08 18, 17:01)
Na su baldais problema aiski. Gamintoju daug, pasirinkimas didelis, taciau kokybes poziuriu reikalas slidus. Slidu pradedant projektavimu ir baigiant montavimu. Projektuotojo specialybes kaip ir nera. Tarkim baige KTU medienos dizaina, buna geri technologai, taciau apie pacius konstruktyvus, ergonomija ir dizaina supranta mazai + bet kurio atveju studentai be gamybines patirties - pavojinga. Baige VDA geri dizaineriai, bet velgi prikuria neimanomu konstrukciju... Geriausia patyres projektuotojas, o jis patirti igauna dirbdamas ir kartais zinoma improvizuodamas su klientais. Su gamintojais paprasciau. Specialybe destoma ir pan., tik sunku siais laikais su saziningumu. Dauguma skuba, lekia ir per skubejima ne visada gaunasi kaip reikia. Saziningumo ir kulturos klausimas manau astriausias. Tas dazniausiai atsiliepia ir kainose. As asmeniskai pasitikiu patikrintais dalykais. Pasiklausineji pas draugus, pazystamus ir ziurek randi patikima elektrika kuris su patentu dirba ar baldziu pvz. Kiek teko turet reikalu nenusivyliau. Bent tu su kuriais turejau reikalu motyvacija aiski: mano darbo kokybe - mano rekomendacija sekanciam uzsakymui. Tad trumpai neuzsitesdamas patarciau pries priimant sprendima kuo daugiau kalbetis su draugais ir tikrai rasit ko ieskot.

aukso žodžiai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Aishaaa @ 2008 05 05, 00:06)
Gal kas gali parekomenduoti baldu meistrą Alytuje.
Norėčiau spintos stumdomom durim.(firmose brangu)
Rašykit i az.
Iš anksto dėkoju 4u.gif

žinau viena gera ir sažininga. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki. Iskilo man tokia problemele. Pries 3 metus baldininkai is Kauno (neprisimenu koks pav., "garaziniai", Vilijampoleje) padare mums virtuves komplekta. Viskas ok, patenkinta. Bet dabar galvojame, kad reiktu dar keliu detaliu, tokios "alia salos"- baro. Kaip jus manote ar "kiti baldininkai" atitaikys spalvas, ar uzsiimtu dadaryti to ko mums reikia? g.gif Tiesiog nebeturiu anu baldininku koordinaciu, bet ir nezinau ar ju benoreciau, kazkaip brangiai tada sumokejome ( nors buvo tokie laikai o ir baldus padare per 3 savaites, tais laikais buvo thumbup.gif ). Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 10 23, 10:32)
Sveiki. Iskilo man tokia problemele. Pries 3 metus baldininkai is Kauno (neprisimenu koks pav., "garaziniai", Vilijampoleje) padare mums virtuves komplekta. Viskas ok, patenkinta. Bet dabar galvojame, kad reiktu dar keliu detaliu, tokios "alia salos"- baro. Kaip jus manote ar "kiti baldininkai" atitaikys spalvas, ar uzsiimtu dadaryti to ko mums reikia? g.gif  Tiesiog nebeturiu anu baldininku koordinaciu, bet ir nezinau ar ju benoreciau, kazkaip brangiai tada sumokejome ( nors buvo tokie laikai o ir baldus padare per 3 savaites, tais laikais buvo  thumbup.gif ). Aciu.


Žiūrint kokios tos spalvos. Jei yra dažytų dalių, tai man aiškino, kad spalva atiderinti labai sunku...
Aiskauda, ačiū už kontaktus- bandysiu pasiskambinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dudute: 23 spalio 2009 - 09:29
Nieko isskirtinio musu balduose nera. Svarbiausiai, kad stalvirsis jungsis kartu, tai jis ir turetu nepriekaistingai atitikti. Kazkada girdejau, kad vos ne visis baldininkai tas plokstes is vienos vietos ima, nors as nelabai tuo ir patikejau ax.gif .
Atsakyti
mane irgi labai domina Kaune virtuves baldu gamintojai, norisi, kad baldai butu kokybiski ir kaina prieinama g.gif gal kas ka gali rekomenduot g.gif
Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, esame ne is Kauno, bet noretumem pasidairyti Kaune odiniu baldu svetainei. Gal kas galit rekomenduoti, patarti kokias parduotuves aplankyti, gal zinote padevetu baldu parduotuviu adresu, labai buciau dekinga jei parasytumete savo pagyrimus ar nusivylimus 4u.gif
Atsakyti
Nesenai pagamino mums virtuves komplekta.Stala vyras buvo pagamines pats, baldininkai mums pritaike stalvirsi.Viskas atrodo thumbup.gif .
Atsakyti
Jei kam reikia, galiu parekomenduoti baldžius Šiauliuose, esame visiškai patenkinti jų darbu wink.gif
Atsakyti