Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema


Labas visiems beskaitantiems jau 44 temą apie mūsų kelionę link svajonių šypsenos.

Ir toliau bendraujam ir dalinamės patarimais.




user posted image

Mūsų ortodontai

Kaune

Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533, Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379, Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Irma Andziulienė, 8-37-755075, Neodenta, Baltų pr. 49A
Skirmantė Obelienienė, Kauno Šilainių poliklinika, Baltų pr. 7/R. Vėbrienės odontologijos kabinetas, Pakraščio g. 21, 8-687-12077


Vilniuje

Mindaugas Šarva, 8-5-2715367, "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, 8-5-2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Eugenija Bučinskienė, 8-610-11222, 8-686-69966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g. 6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K.Ladygos g. 1-123
Vita Budrienė, 8-615-71197, 8-5-2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1


Gausios mūsų gretos:

user posted image

Mes turime savo fotoalbumą, kuriame dalinamės pokyčiais pakeliui į gražią šypseną. Prisijungimo duomenys suteikiami tik aktyviai bendraujantiems temoje, įtrauktiems į sąrašą ir ketinantiems pasirodyti forumo dalyviams

user posted image
user posted image


NEBIJOKITE PRISIJUNGTI PRIE "BEKETININKŲ ŠEIMYNOS"
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 07 22, 19:51)

Mergaites, kiek laiko jums dejo breketus pirmakart? (abu zandikaulius)

Sau_lu_te, dekui uz naujas patalpas. 4u.gif
Ma buva uzrezervave 1 val, bet jauciu per gera 30min., max 45 apsisuka.
Atsakyti
Na aš užmečiau akį į korekcijos kainas, tai Kaune radau dančiui 100lt, o Vilniuj Pilėnėj mačiau 150lt.
Aš tai žiauriai norėčiau tos korekcijos, bet ... brangus velnias... smile.gif
Nors, kai į breketus bus sukišta virš 5000lt, tai 600lt ne taip jau ir daug biggrin.gif
O plius dar draugas užsimanė dantis balintis thumbup.gif tai kaip jau man reiks be balinimosi būt..? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Beto, ačiū už naują temukę 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TacTic: 22 liepos 2011 - 20:22
keliam pokalbius cia, nes kaip tik baigesi senoji tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 07 22, 20:20)
O man įdomu kiek trunka nuėmimas, ir girdėjau, kad keramikinių breketų nuėmimas itin nemalonus.

smile.gif Panašiai kaip ir uždėjimas trunka - sūnus sakė nemaloni procedūra, kelis kart matėsi kad skaudokai buvo nulaužiami breketukai. 4u.gif

Na ką, per dieną mano tarpukas tarp dantukų lyg ir padidėja, po nakties vėl užsiveria doh.gif , bet niekaip neišeina atnešiot to sukabinto priekio 12-14 val. doh.gif max gaunasi 8-10 doh.gif
Atsakyti
smile.gif merginos, čia klausimas toms, kurios kalba apie dantuko ilginimą apipjaustant biggrin.gif (kažkokia dviprasmybė ax.gif ). Ar jums nepasikeitė dantenų matomumas nuo breketų? Girdėjau, jog po breketų pamažėja šiek tiek smile.gif .
Atsakyti
Jei Kaune dantis 100 lt, o Vilniuje - 150 lt, o nori tvarkytis ne vieną dantuką, tikrai sudėjus kelionės išlaidas vistiek labiau verta į Kauną važiuoti biggrin.gif
Aš jau pagalvojau, kad jei turėčiau daugiau laiko, tai ir protezuoti kur nors važiučiau į mažesnį miestuką g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Registruojuos naujoje temoje 4u.gif

Čia yra kas dare dantų "apipjaustymą" ? doh.gif Ar skauda? kiek kainuoja?

Pokolkas jokių pasikeitimų nematau unsure.gif
Pažiūrėsiu ką pasakys gyd. per vizitą biggrin.gif
Atsakyti
Na kaip man galvojo ka darytu su pirmuku nukramtytu, sake irgi yra variantas apipjaustyti dantenas, bet poto paziurejo kad sake bus graziau su priplombavimu smile.gif o kad cia paciai prisigalvot darytis su tuo lazeriu ar ne, net mintis nekilo, ispindejot panos lotuliukas.gif thumbup.gif

O kaip jus matot ar reikia ja daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emukas21: 22 liepos 2011 - 21:28
QUOTE(Emukas21 @ 2011 07 22, 22:24)
Na kaip man galvojo ka darytu su pirmuku nukramtytu, sake irgi yra variantas apipjaustyti dantenas, bet poto paziurejo kad sake bus graziau su priplombavimu smile.gif o kad cia paciai prisigalvot darytis su tuo lazeriu ar ne, net mintis  nekilo, ispindejot panos  lotuliukas.gif  thumbup.gif


Aš tai ne pati sugalvojau, man ir ortodontė užsiminė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 07 22, 22:34)
Aš tai ne pati sugalvojau, man ir ortodontė užsiminė smile.gif


Na nekalbu apie tas kuriom sake, bet kitos va pasiziuri i veidrodi ir bac mintis, aha truksta iki visos laimes apipjaustymo lotuliukas.gif
Atsakyti
kaip matom, kad reikia? Matosi dantenos- vadinasi reikia, tam, kad nesimatytų, arba mažiau matytųsi.
Atsakyti