Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

Labas vakaras smile.gif

Gal kas dejotes beligaturinius breketus vilniaus implantologijos centre? Neradau kainyno, tad gal zinote kainas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2011 08 01, 16:58)
as tai tiesa sakant nzn nuo ko jos dazosi, bet mano pilkos gumytes dabar geldonai zalsvos...


man tai juokas ima,kai man arbūzas dažo gumkes biggrin.gif
Atsakyti
As siandien buvau vizite. Nieko per daug nedare. Net vielos dar nekeite. Tik gumytes naujas uzdejo ir mano iltinuka prikabino pagaliau. Lauksiu dabar ryskesniu pokyciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 01, 22:47)
man tai juokas ima,kai man arbūzas dažo gumkes biggrin.gif


o zinok buvo tokia diena, tai isgeriau coca colos, tai tada pazejus i dantis buvo is vis "smagu"
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2011 08 02, 08:34)
o zinok buvo tokia diena, tai isgeriau coca colos, tai tada pazejus i dantis buvo is vis "smagu"


Tai cola faktas, kad dažo:) na bet aš jos kai negeriu, tai baika..
bet va su kava vėl negerai doh.gif kelis kartus džiaugiausi, kad man jos nebereikia..beeet..negaliu be jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 08 02, 09:05)
Tai cola faktas, kad dažo:) na bet aš jos kai negeriu, tai baika..
bet va su kava vėl negerai  doh.gif  kelis kartus džiaugiausi, kad man jos nebereikia..beeet..negaliu be jos  doh.gif



as ir siaip nemegeja colos, bet uzejo man kazkas ir sumasciau jos atsigert, tai siaubas..
o be kavos as negaliu, bet geriu su pienu, tai dar galima kenteti... bet si kart labai ilgas tarpas tarp vizitu, beveik trys menesiai, tai laukiu as jau to penktadienio kaip isganymo...
Atsakyti
QUOTE(mamamia* @ 2011 08 01, 22:39)
Labas vakaras smile.gif

Gal kas dejotes beligaturinius breketus vilniaus implantologijos centre? Neradau kainyno, tad gal zinote kainas?  4u.gif

Mane irgi domina sis klausimas bigsmile.gif
apskritai man reikia/noriu/rekomenduoja biggrin.gif beligaturinius ir galvoju kur cia pigiau gautusi.. bet itariu visur panasiai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 08 02, 09:40)
Mane irgi domina sis klausimas  bigsmile.gif
apskritai man reikia/noriu/rekomenduoja  biggrin.gif beligaturinius ir galvoju kur cia pigiau gautusi.. bet itariu visur panasiai..  g.gif


mano nuomone tai bendra suma visur gaunasi panasi. pvz as uz breketus mokejau siek tiek daugiau, nei kitur... mokejau 1500lt uz paprastus nors zinau kad yra ir 1300lt, bet gydymo kainos tai biski kompensuos manau... aisku gydymo pabaigoje tik galesiu pasakyti ar mano nuomone buvo gera... kai merginos sake uz elastikus moka, va drauge toje pacioje klinikoje kaip as dejosi pries 4 gal metus, tai sake niekada nemokejo uz elastikus... as ju dar negavau tai nzn ar reikes moket ar ne...
Atsakyti
smile.gif 4u.gif sveikinu visas artėjančias "prie pabaigos". drinks_cheers.gif thumbup.gif Šaunuolės.
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2011 08 02, 08:34)
o zinok buvo tokia diena, tai isgeriau coca colos, tai tada pazejus i dantis buvo is vis "smagu"



hmm... negeriu kolos dažnai, bet dar niekad nebuvo taip, jog būtų gumytes nudažiusi. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 08 02, 09:40)
Mane irgi domina sis klausimas  bigsmile.gif
apskritai man reikia/noriu/rekomenduoja  biggrin.gif beligaturinius ir galvoju kur cia pigiau gautusi.. bet itariu visur panasiai..  g.gif



pas J.Stoma 2500lt virsui ir tiek pat apaciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2011 08 02, 18:53)
hmm... negeriu kolos dažnai, bet dar niekad nebuvo taip, jog būtų gumytes nudažiusi.  blink.gif


kai aš pradžioj daktarės klausiau, kurie maisto produktai labiausiai do gumytes, tai gavau atsakymą, kad viskas labai priklauso nuo burnos terpės - užtai vienam kava dažo labiau, kitam mažiau..vienam cola iškart nudažo, o tau ne smile.gif
Atsakyti