Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

o ko jau ten apie balinimus prisiskaitei? Visas pasaulis balinasi, ir yra patenkinti, aišku jautrumas atsiranda, bet ne visam laikui. Dantys tikrai nuo saikingi pabalinimo neiškritinės.
Kaip pavydžiu dėl nuėmimo, man kuo jis arčiau, tuo laikas lėčiau bėga, bet jau laukiu kaip išganymo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinar @ 2011 08 07, 18:52)
Sveikutes.. 4u.gif retai beuzsuku.. blush2.gif

kad nieko nesikeicia ta mano sypsena..treciadieni nuemimas svieciasi..ir laukiu ir bijau.. doh.gif  kiek ten laiko mazdaug toj kedej kazi reiks sedet ???

bijau ka man su tais priekiniais darys...reik daplombuot viena nuskilusi, kita paslifuot..apie balinimus prisiskaiciau-  atsoko fantazija o taip norejau ... g.gif ..gal naturalu baltuma atgausiu su pastom.. g.gif kaip jusu spalva po breketu nuemimo???ar atsigauna? buna tokia kokia pries breketus?ar tokia ir lieka vienu tonu tamsesne?

Garantuoju,kad nuemus breketus atrodys dantukai graziau, nei ,kad su breketais atrodo,man kai nueme,tikrai vaizdas labiau patiko.Uztruko gal apie valanda,net nepamenu.Nuemus dantukai atrodo balti labai smile.gif
Balinau dantis su juostelemis,bet pabaltejo gal tik vienu tonu doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajaaa: 07 rugpjūčio 2011 - 18:38
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 07, 19:35)


Aš tave kai mačiau, neatkreipiau dėmesio, kad būtų baltesni, bet man šiaip jie niekad nebuvo pas tave tamsūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 05, 15:20)
6 menesius gal smile.gif



smile.gif kiek tas lankas kainavo? Išiimamas?
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 08 07, 20:05)
smile.gif kiek tas lankas kainavo? Išiimamas?

nezinau,man bendra kaina buvo.ne ,jo neissiimsi mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
svaja, sakyčiau, kad net neatrodo negražiai kai tos dantenos matosi, kai tokie balti ir tiesūs dantys, o su juostelėm kai balinai nebuvo taip, kad nieko net atkast ir gert negalėjai? Aš irgi noriu su jostelėm pasibalinti, kai nuims. O jei juostelės nepadės, tada su kapom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 07 rugpjūčio 2011 - 19:28
QUOTE(Balalaika. @ 2011 08 07, 20:28)
svaja, sakyčiau, kad net neatrodo negražiai kai tos dantenos matosi, kai tokie balti ir tiesūs dantys, o su juostelėm kai balinai nebuvo taip, kad nieko net atkast ir gert negalėjai? Aš irgi noriu su jostelėm pasibalinti, kai nuims. O jei juostelės nepadės, tada su kapom.

Mane jos erzina, kai placiai sypsausi ir fotografuoja,tada tikrai nepatinka.Su juostelemes nebuvo visikai jokio salutinio poveikio,tai tikrai rekomenduociau.Tik as turejau ,kur laikyt 5 min.Dabar imsiu ,kur 30 min. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 07, 20:19)
nezinau,man bendra kaina buvo.ne ,jo neissiimsi mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


smile.gif gal galima pažiūrėti, kaip jis atrodo?
O man V. Baumila geriau atrodo, bet čia skonio reikalas smile.gif, kadangi man vyrai su didesniu smakru labiau imponuoja ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlackHyacitnhus: 07 rugpjūčio 2011 - 19:34
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 08 07, 20:30)
smile.gif gal galima pažiūrėti, kaip jis atrodo?
O man V. Baumila geriau atrodo, bet čia skonio reikalas smile.gif, kadangi man vyrai su didesniu smakru labiau imponuoja ax.gif .

yra albumelyje dantu,kompe jauciu nebeturiu g.gif
Atsakyti
smile.gif o kur pažiūrėti tą albumą? Šiaip rodžiau savo foto, bendrauju čia, tik, kad neseniai, galima gauti prisijungimo duomenis? ax.gif ten taip pat norėčiau kelti savo foto.
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 08 07, 20:45)
smile.gif o kur pažiūrėti tą albumą? Šiaip rodžiau savo foto, bendrauju čia, tik, kad neseniai, galima gauti prisijungimo duomenis? ax.gif  ten taip pat norėčiau kelti savo foto.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2011 08 07, 21:04)


smile.gif labai aciu, man greitai vizitas, reikes issiaiskinti del sio gerio smile.gif. Jis Jums padejo, efektyvus?
Atsakyti