Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

QUOTE(natale @ 2011 08 11, 17:07)
irgi kaip mokinuke eisi rugsejo 1? man 14:40 smile.gif o kelinta tau?  bigsmile.gif


Aha, ir aš kaip mokinukė.. biggrin.gif Ech, gaila.. Nesusitiksim.. Man 13.50.. smile.gif
Atsakyti
Tinar labai gražūs dantys ir nuostabi šypsena, sveikinu pasiekus tikslą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondie* @ 2011 08 11, 17:09)
Aha, ir aš kaip mokinukė..  biggrin.gif  Ech, gaila.. Nesusitiksim.. Man 13.50..  smile.gif

bigsmile.gif mane norejo uzrasyt iskarto po taves smile.gif bet "netilpau" smile.gif nes 14h ateina bahuras nuemimui ar vizitas pries nuemima.
Jei as nebusiu labai uzsiemus, gal susitinkam 14h? papletkinsim iki mano vizito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2011 08 11, 17:44)
bigsmile.gif  mane norejo uzrasyt iskarto po taves smile.gif bet "netilpau" smile.gif nes 14h ateina bahuras nuemimui ar vizitas pries nuemima.
Jei as nebusiu labai uzsiemus, gal susitinkam 14h? papletkinsim iki mano vizito  smile.gif


Kvieti mane į pasimatymą? biggrin.gif Galim, laisvai.. drinks_cheers.gif Jei tik turėsi laiko, drąsiai galim susimatyt.. 4u.gif
Atsakyti
Įdėjau porą nuotraukų į albumą, jeigu kam įdomu, galit pažiūrėt. Bet nelabai kas pasikeitę, nebent sukandimas truputį ax.gif Kitą vizitą sakysiu, kad man tuos tarpelius iki galo užtrauktų ir apatinius iltinukus į vietą pastatytų, nes elastinė grandinėlė juos į vidų pasuko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bon_Bon.: 11 rugpjūčio 2011 - 16:58
Susinervinau rasiau rasiau i neideja....
Atsakysiu i kl.kai atgausiu kompa, Natalie. Sveikinu artejant finisui 4u.gif

Sveikinu su pirmuoju metuku, Gabrieliuxx 4u.gif

Neduprantu kaip jumi aptaska darant hugienini. Mani uzdeng i vsio;)
Atsakyti
Tinar, dideliausi sveikinimai! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2011 08 11, 19:30)
Susinervinau rasiau rasiau i neideja....
Atsakysiu i kl.kai atgausiu kompa, Natalie. Sveikinu artejant finisui 4u.gif

Sveikinu su pirmuoju metuku, Gabrieliuxx 4u.gif

Neduprantu kaip jumi aptaska darant hugienini. Mani uzdeng i vsiowink.gif


Nu krutine apdenge,bet kadangi purske ant veido viska, tai ir aptaske biggrin.gif Ar cia turi omeny, kad tau ir veida apdengia? blink.gif Nu nezinau, as dar tik antra karta higiena dariausi, tai neturiu labai su kuo palygint biggrin.gif Bet si karta bent jau kruopsciai padare, kad ir padenge visa veida soda (nors nemanau,kad taip turetu buti, bet jau tiek to) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vertejaxxx: 11 rugpjūčio 2011 - 18:24
QUOTE(vertejaxxx @ 2011 08 11, 19:23)
Nu krutine apdenge,bet kadangi purske ant veido viska, tai ir aptaske biggrin.gif Ar cia turi omeny, kad tau ir veida apdengia?  blink.gif  Nu nezinau, as dar tik antra karta higiena dariausi, tai neturiu labai su kuo palygint biggrin.gif Bet si karta bent jau kruopsciai padare, kad ir padenge visa veida soda (nors nemanau,kad taip turetu buti, bet jau tiek to) biggrin.gif

Nu pridengi feisa:)
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2011 08 11, 19:23)
Nu krutine apdenge,bet kadangi purske ant veido viska, tai ir aptaske biggrin.gif Ar cia turi omeny, kad tau ir veida apdengia?  blink.gif  Nu nezinau, as dar tik antra karta higiena dariausi, tai neturiu labai su kuo palygint biggrin.gif Bet si karta bent jau kruopsciai padare, kad ir padenge visa veida soda (nors nemanau,kad taip turetu buti, bet jau tiek to) biggrin.gif

tai gal su beta kuponu duoda dirbti naujiems darbuotojams. Pigu, kokybiska, bet kyla keletas nesklandumu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondie* @ 2011 08 11, 17:48)
Kvieti mane į pasimatymą?  biggrin.gif  Galim, laisvai..  drinks_cheers.gif  Jei tik turėsi laiko, drąsiai galim susimatyt..  4u.gif

Jo, kvieciu biggrin.gif ok, susirasysim pries pasimatyma biggrin.gif

QUOTE(vertejaxxx @ 2011 08 11, 19:23)
Nu krutine apdenge,bet kadangi purske ant veido viska, tai ir aptaske biggrin.gif Ar cia turi omeny, kad tau ir veida apdengia?  blink.gif  Nu nezinau, as dar tik antra karta higiena dariausi, tai neturiu labai su kuo palygint biggrin.gif Bet si karta bent jau kruopsciai padare, kad ir padenge visa veida soda (nors nemanau,kad taip turetu buti, bet jau tiek to) biggrin.gif

man uzdengdavo visa veida ax.gif tik burna matesi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 08 11, 17:57)
Įdėjau porą nuotraukų į albumą, jeigu kam įdomu, galit pažiūrėt. Bet nelabai kas pasikeitę, nebent sukandimas truputį  ax.gif  Kitą vizitą sakysiu, kad man tuos tarpelius iki galo užtrauktų ir apatinius iltinukus į vietą pastatytų, nes elastinė grandinėlė juos į vidų pasuko  unsure.gif

man irgi apatini antruka elastine grandinele i vidu pasuko ir jis pradejo lipti ant pirmuko. Bet Dalia pakreivino lanka ir jis pasitiesino smile.gif Bet nepamirsk tai pasakyti orto, nes pvz Dalia to net nepastebejo, as pati pasakiau smile.gif siandien dar biski paslifavo ta antruka ir palygino lanka. jau jis stovi lanke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natale @ 2011 08 11, 14:38)
As jau po vizito. palikau 30 lt. Zodziu, elastiku nebereikia,  tik nakciai vienoj pusej nesiosiu. o siaip viskas Daliai patinka  bigsmile.gif  man irgi  smile.gif  kitas vizitas po 3 sav. ir happy endas svieciasi  bigsmile.gif  rolleyes.gif
Sake jau nebeturi ka su manim veikti, jei man viskas tinka tai nuimam breketus  ax.gif

Bet tai kaip džiugu, kad jau tuoj tuoj ir finišas thumbup.gif vėl prasidės banga nuėmimo, tada aš dar labiau nesulaukiu kada ir aš tą holivudą turėsiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti