Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

QUOTE(Novia @ 2011 08 14, 08:40)
Laba diena, gerb. Dovile,

Safyriniai breketai turi didesnę trintį nei keramikiniai Clarity breketai su metaliniu intarpu, o estetika panaši, todėl mes dažniausiai dedame Clarity. Vieno žandikaulio safyrinių breketų kaina - apie 2200 Lt, Clarity - 2000lt. Taip pat, safyriniai breketai dažniau skilinėja nei keramikiniai.

Apsilankymų dažnumas ir kainos nesiskiria nuo standartinių breketų - reikės lankytis panašiai kas 1,5 mėn, vieno apsilankymo kaina svyruoja nuo 50 Lt iki 200 Lt.

Su pagarba,
Vilniaus Implantologijos Centras




kaina tai cia nedidele g.gif man Klaipedoj viena zandikauli tik su 6 safyriniais (like metaliniai) paskaiciavo apie 2600.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mziukas: 14 rugpjūčio 2011 - 17:01
smile.gif tai, kad visur kainos labai skirtingos... Girdėjau šiaurės Lietuvoje visos orto paslaugos žymiai pigesnės nei Vilniaus, Kauno apskrity.

smile.gif beje, sveikinu visas su gražia šypsena ir baigimu smile.gif.

P.S. užpildžiau anketą, tikiuosi prisidėjau prie kažko gero. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mziukas @ 2011 08 14, 18:01)
kaina tai cia nedidele g.gif  man Klaipedoj viena zandikauli tik su 6 safyriniais (like metaliniai) paskaiciavo apie 2600.

cia komentaras 2009 metu. Tai gal dabar ir kainos jau pakile ax.gif
Papildyta:
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 08 14, 18:21)
smile.gif tai, kad visur kainos labai skirtingos... Girdėjau šiaurės Lietuvoje visos orto paslaugos žymiai pigesnės nei Vilniaus, Kauno apskrity.


labai nesutikciau.. vien konsultacijas palyginsiu.. Siauliuose manes paprase 70, Kaune - 40, Vilniuje - 20 lt biggrin.gif

Tvarkiausi viena danti Siauliuose.. tai iskaitant higiena palikau apie 500 lt. Kaune be higienos tvarkiausi po metu ta pati danti sumokejau 90 lt.

Tai man Siauliai kazkoks kosmosas.. Gal as taip uztaikau nzn.. bet esu labai nusivylus ir traukiu i didesni miesta rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

jau baigiu apsiprasti daugiau ir placiau sypsotis.. biggrin.gif
tik vis dar tos vielutes erzina..

QUOTE(sau_lu_te @ 2011 08 13, 15:03)
Pagaliau uzejau i fotki pazet nuotraukyciu...

Tinar, nu super, man labai grazu  4u.gif

Bon_Bon pokyciai tikrai zymus, suteike man kazkokio palengvejimo, kad mano dantys ir bus grazus

Inggusik atrode tik neseniai susidejo breketus, o jau tiek daug laiko praejo ir toki saunus pokyciai

kaip saunu, kad musu tiek daug breketuotu ir jau nubreketuotu... pamatau zmogu su labai greivais dantim ir norisi tiesiog pasakyt, ponia jums kaip ir man reik breketu, butu toki grazus dantys... bet aisku patyliu...


niu aciu blush2.gif
as ir pastebejau, kad visad dabar atkreipiu demesi i zmogaus dantis, ir su breketais budama atkreipdavau, matydavau net kas su jais kai kiti nepastebedavo..irgi pirma mintis vaje kokie kreivi.. doh.gif nu kas per mada taip galvot..nieko susigyvensim..pamirsim tuos vargus nesiojant ..nebekreipsim i kitus demesio manau..wink.gif 4u.gif

kai paziuriu i savo nuotraukas, negaliu patiket, kad tokie buvo..sad.gif ir kazkaip nepastebedavau tokio zymaus kreivumo..jaatau nu ziauru.. dar pries susidedant, tevui sakau paziurek kokie dantys nu baisu is apacios ziurint..nu nieko sako, db jo kaip pas ziurkeniuka tokie, kai susidesi issitiesins:DD gerai kad humora suprantu, is tevu tai niekis, o jei svetimas taip pasakytu ar butu pasake koks kompleksas iskart atsirastu.. ..smile.gif)
Atsakyti
Sveikos, aš ir vėl buvau dingus.. doh.gif man jau 2 mėnesiukai! Smagu, kažkaip laikas greit visai bėga. smile.gif kaip visada aš su tom pačiom naujienom - nukrito dar vienas breketas. Tik šį kartą apačioj dešinėj, sekantis po iltinio. Naktį nukandau, nes sukandu dantis labai stipriai. unsure.gif Baisu, kad dar koks vėl nenukristų, saugau dabar labai labai. blink.gif Viršutiniai jau beveik visai tiesūs, apatiniai irgi pasitiesinę nemažai. smile.gif Apačioj dešinėj, tarp antruko ir iltinio pasidarė kokio 1 mm tarpukas! g.gif Net keista kaip pas mane, tokių sugrūstų dantukų savininkę, gali būti tarpas. biggrin.gif Rytoj pabandysiu nusifotkint ir įkelt foto. bigsmile.gif

P.S. Sveikinu visas su nuėmimais. 4u.gif 4u.gif Nepamenu kurios ten dantukai buvo vieni žemiau kiti aukščiau, bet ir aš pastebėjau, kad skirtingi jų aukščiai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 08 14, 18:21)
smile.gif tai, kad visur kainos labai skirtingos... Girdėjau šiaurės Lietuvoje visos orto paslaugos žymiai pigesnės nei Vilniaus, Kauno apskrity.

smile.gif beje, sveikinu visas su gražia šypsena ir baigimu smile.gif.

P.S. užpildžiau anketą, tikiuosi prisidėjau prie kažko gero.  smile.gif

Aisku prisidejei. Man svarbus kievienas respondentas. Dekui 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, mano breketams jau 10 mėnesių bigsmile.gif
QUOTE(Tinar @ 2011 08 14, 23:24)
Sveikutes 4u.gif

jau baigiu apsiprasti daugiau ir placiau sypsotis.. biggrin.gif

Sveika, žadėjai įkelti plokštelių foto. Ar jau gavai jas? smile.gif


QUOTE(gretoote @ 2011 08 15, 00:52)
Sveikos, aš ir vėl buvau dingus..

Keista, kad tau taip dažnai breketukai krenta g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gretoote @ 2011 08 14, 23:52)
Sveikos, aš ir vėl buvau dingus..  doh.gif man jau 2 mėnesiukai! Smagu, kažkaip laikas greit visai bėga. smile.gif kaip visada aš su tom pačiom naujienom - nukrito dar vienas breketas. Tik šį kartą apačioj dešinėj, sekantis po iltinio. Naktį nukandau, nes sukandu dantis labai stipriai. unsure.gif Baisu, kad dar koks vėl nenukristų, saugau dabar labai labai.  blink.gif  Viršutiniai jau beveik visai tiesūs, apatiniai irgi pasitiesinę nemažai. smile.gif Apačioj dešinėj, tarp antruko ir iltinio pasidarė kokio 1 mm tarpukas! g.gif Net keista kaip pas mane, tokių sugrūstų dantukų savininkę, gali būti tarpas.  biggrin.gif Rytoj pabandysiu nusifotkint ir įkelt foto. bigsmile.gif

P.S. Sveikinu visas su nuėmimais.  4u.gif  4u.gif  Nepamenu kurios ten dantukai buvo vieni žemiau kiti aukščiau, bet ir aš pastebėjau, kad skirtingi jų aukščiai. g.gif



kaip tu ji nukandi?
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 08 15, 10:51)
Keista, kad tau taip dažnai breketukai krenta  g.gif  unsure.gif

Man irgi keista, neturėtų taip būt. Bet čia jaučiu dėl sąkandžio taip.

QUOTE(sau_lu_te @ 2011 08 15, 13:44)
kaip tu ji nukandi?

mano apatinis žandikaulis yra mažesnis nei viršutinis, todėl kai sukandu, apatinių krūminių dantų išorinis kraštas įlenda į viršutinių dantų vidurį (tą griovelį). O tada automatiškai apatinis breketas remiasi į viršutinių dantų išorinį kraštą (ne į viršutinį breketą). Todėl smarkiai sukandus jis ir krenta. Nežinau ar supratot, bet kitaip nemoku paaiškint.
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 08 14, 20:08)
cia komentaras 2009 metu. Tai gal dabar ir kainos jau pakile  ax.gif
Papildyta:
labai nesutikciau.. vien konsultacijas palyginsiu.. Siauliuose manes paprase 70, Kaune - 40, Vilniuje - 20 lt  biggrin.gif

Tvarkiausi viena danti Siauliuose.. tai iskaitant higiena palikau apie 500 lt. Kaune be higienos tvarkiausi po metu ta pati danti sumokejau 90 lt.

Tai man Siauliai kazkoks kosmosas.. Gal as taip uztaikau nzn.. bet esu labai nusivylus ir traukiu i didesni miesta  rolleyes.gif



smile.gif smile.gif Natale, nėra už ką. Tikiuosi, darbui pravers.

Novia, oho, kokios kainos... Mano draugė sakė, kad ten žymiai pigesnės kainos odontologų, nors ji gyvena mažesniam mieste nei Šiauliai. *****, Vilniuj 20 lt? blink.gif Čia dabar už tiek tik burnos patikrinimą odontologas padarys... smile.gif nors gal nuo įstaigos priklauso. g.gif
Šiaip pastebėjau, kad kainos daugmaž išsilygina visur. Va, kalbėjau su drauge, tai jinai dirba Trakuose. Anksčiau plomba ten kainavo 50 lt (jei tik paviršių tvarkyti), o db 90-100 lt ten pat. Kainos vilnietiškos, nors kabinetai ne pirmos jaunystės, bet bent jau gydytojai geri, kvalifikuoti (kiek girdėjau, jie ne vietiniai, o atvaro).
Ir šiaip pasikųsiu - viskas Vln brangu, tiek nekilnojamasis turtas, tiek maistas. biggrin.gif buvo draugė iš Kauno, tai sakė, kad Rimi pardėj pas juos beveik visos prekės porą centų pigiau kainuoja biggrin.gif, nors šiaip panašu.
Atsakyti
QUOTE(gretoote @ 2011 08 15, 14:44)
Man irgi keista, neturėtų taip būt. Bet čia jaučiu dėl sąkandžio taip.
mano apatinis žandikaulis yra mažesnis nei viršutinis, todėl kai sukandu, apatinių krūminių dantų išorinis kraštas įlenda į viršutinių dantų vidurį (tą griovelį). O tada automatiškai apatinis breketas remiasi į viršutinių dantų išorinį kraštą (ne į viršutinį breketą). Todėl smarkiai sukandus jis ir krenta. Nežinau ar supratot, bet kitaip nemoku paaiškint.



bet ar tau tada neturejo deti paaukstinimo kad nenukastum breketuku?
Atsakyti
QUOTE(gretoote @ 2011 08 15, 14:44)
Man irgi keista, neturėtų taip būt. Bet čia jaučiu dėl sąkandžio taip.
mano apatinis žandikaulis yra mažesnis nei viršutinis, todėl kai sukandu, apatinių krūminių dantų išorinis kraštas įlenda į viršutinių dantų vidurį (tą griovelį). O tada automatiškai apatinis breketas remiasi į viršutinių dantų išorinį kraštą (ne į viršutinį breketą). Todėl smarkiai sukandus jis ir krenta. Nežinau ar supratot, bet kitaip nemoku paaiškint.


smile.gif tai jį gal išplės ir viskas bus ok smile.gif. Tikriausiai skauda... verysad.gif
Atsakyti