Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...44 tema

As va irgi ziuriu, kad pas mane niekas nevyksta, greiciau tas vizitas... o jis tik rugpjucio 5d, nes gydytoja atostogauja... nu bet nieko, nebedaug liko, istversiu... tiesiog matau kaip viskas stovi vietoje, kaip minejo gydytoja lankai savo darba dirba 2men, o man jau visaki daugiau nei 2men praejo po vizito...
kazkaip tikiuosi, gal tiksliau labai noreciau, kad per sekanti vizita man ptikabinta ta nelaimeli mano dantuka kuris neprikabintas... kazkaip ir svajoju kaip viena mergina sake, kad jis paskui i lanka atsistojo labai greitai... siaip rezultatai apatinio zandikaulio per 2men nuo uzdejimo tikrai manau dideli... bet jau noriu pokyciu...
tiesa vienam tarpeli vis atrodo, kad kazkas ilinde, kisau ir siula ir ka tik sugebejau bet niekas neissiima ir atrodo paziurejus kad ten nieko nera, tai nzn kas cia man...
kaip zadejau kad ikelsiu cia foto, tai pasistengsiu ryt ikelti, tiesiog tos dienos taip greit bega... darbas-lova...
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 07 24, 21:44)
smile.gif labas, noriu pasidalinti su Jumis, kaip atrodo mano šypsena.

http://tinypic.com/v...?pic=mw5c76&s=7

Kas man nepatinka?
Netiesus viršutinis lankas, forma, spalva, dydis, sąkandis.

smile.gif  4u.gif  tikiuosi, bus geri rezultatai. Šiaip daug kas laukia ateityje, nerimauju dėl to, kaip vykas gydymas...  ax.gif

Sveika, o tu pilnai sukandus dantukus? o yra tarpas tarp apatiniu ir virsutiniu dantu kai pilnai sukandi? nes man neatrodo tavo sakandis labai blogas ax.gif mano doh.gif ir kai kuriu mergaiciu tikrai blogesnis sakandis buvo. manau tau be problemu viska sutvarkys. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2011 07 24, 17:40)
O gal imanoma i ta plysiuka vel betono prilieti?  rolleyes.gif


Nelabai iseina taip. ax.gif Is naujo uzcementuotu tik nueme zieda ir vel is naujo uzdeje.

QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 07 24, 20:44)
smile.gif labas, noriu pasidalinti su Jumis, kaip atrodo mano šypsena.
Kas man nepatinka?
Netiesus viršutinis lankas, forma, spalva, dydis, sąkandis.


Grazus dantukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackHyacitnhus @ 2011 07 24, 20:44)
smile.gif labas, noriu pasidalinti su Jumis, kaip atrodo mano šypsena.

http://tinypic.com/v...?pic=mw5c76&s=7

Kas man nepatinka?
Netiesus viršutinis lankas, forma, spalva, dydis, sąkandis.

smile.gif  4u.gif  tikiuosi, bus geri rezultatai. Šiaip daug kas laukia ateityje, nerimauju dėl to, kaip vykas gydymas...  ax.gif


Man tai labai grazus tavo dantys smile.gif ypac forma patinka. O po gydymo, tai isvis viskas liuks bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2011 07 25, 10:22)
Nelabai iseina taip.  ax.gif  Is naujo uzcementuotu tik nueme zieda ir vel is naujo uzdeje.
Grazus dantukai  4u.gif



aš Tavo vietoj tvarkyčiaus šitoj vietoj iš naujo nuimant ir užcementuojant, bo nuolat užsiliekant maisto likučiams, dančiui bus šakės juk. o ortodontė ką sakė? ar pati čia sugalvojai, kad reik pasirinkt kaip tvarkyt šitą problemą?

o aš buvau girdėjus, kad apatiniai dantys šiaip greičiau sustoja į vietas, bet man atrodo mano atveju atvirkščiai. :/ kažkaip beveik du mėnesiai apačiai ir tik vosvos pasilyginus, kai viršus per savaitę išsitiesino.
Atsakyti
Mano apaciai irgi jau greit 2 men, bet apie jokius lygumus dar nera nei kalbos. Manau, kad labai priklauso nuo dantu situacijos ir nuo kreivumo pobudzio. Pvz man virsuj reikejo tik iltinukam vietos padaryt ir nuleist juos i apacia, tai jie lb greitai susitvarke, o apacioj reikia pasvirusius dantis pirma pakelt, paskui juos reikes apie savo asi pasukt ir pan.
Man tik baisu, kad labai pradejo apatiniai klibet, kazkaip virsuj taip neklibejo...
Atsakyti
QUOTE(Džinga @ 2011 07 25, 13:13)
aš Tavo vietoj tvarkyčiaus šitoj vietoj iš naujo nuimant ir užcementuojant, bo nuolat užsiliekant maisto likučiams, dančiui bus šakės juk. o ortodontė ką sakė? ar pati čia sugalvojai, kad reik pasirinkt kaip tvarkyt šitą problemą?

o aš buvau girdėjus, kad apatiniai dantys šiaip greičiau sustoja į vietas, bet man atrodo mano atveju atvirkščiai. :/ kažkaip beveik du mėnesiai apačiai ir tik vosvos pasilyginus, kai viršus per savaitę išsitiesino.


Pati nieko nesugalvojau biggrin.gif Mann visai neseniai buvo tas pats doh.gif Pries kokius 2-3 menesius buvo nuimtas ziedas ir uzcementuota is naujo. Tai jau buvau rami kaip belgas iki siol. unsure.gif Kaip suprantu tiesiog buvo labai netvaarkingai atliktas darbas.

Beje mano virsutiniai irgi greiciau sustojo i vietas ax.gif
Atsakyti
smile.gif 4u.gif smile.gif uch, maniau, kad sulauksiu daug kritikos... ax.gif
Ačiū už gerus žodžius. smile.gif
smile.gif Šiaip man patinka, kai dantukai būna didesni, ne tokie maži, tada šypsena platesnė, pavyzdžiui, man patinka, dantukų forma, kuri yra pas Natale (kitų nemačiau) ir kai nesimato dantenos (pas mane tikrai nemažai matosi).
Nea, čia ne pilnai sukandus. Rytoj įkelsiu foto, kai pilnas sukandimas. Ten matosi, kad yra tikrai nemažas skirtumas tarp viršaus ir apačios, mano viršutiniai beveik dengia apačią, lieka mažas mažas tarpelis - gilus sąkandis...
Esmė tokia, kad apatinis žandikaulis pagal veido profilį turi būti maždaug toje vietoje, kurioje yra viršutiniai, o jie į priekį turėtų pasilenkti, kadangi yra šiek tiek užsilenkę (gal nelbai matosi)... smile.gif
Nešioju apie mėnesį, jaučiu, kad šiek tiek priekiniai išsitiesino, nes buvo vienas kitą sustumę (ne vienoje linijoje pagal kraštą...). unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2011 07 25, 15:44)
Man tik baisu, kad labai pradejo apatiniai klibet, kazkaip virsuj taip neklibejo...


Per didelis dantu paslankumas. Gydytoja turetu pasiziureti, ar viskas su saknimis gerai - padaryti nuotraukas, jei reikia, sumazinti veikiancias jegas...
nors cia daug paneliu skundesi, kad kliba dantys, bet kolkas visoms be didesniu problemu praejo 4u.gif
Atsakyti
O man kokias 2 savaites vienas apatinis priekinis nemazai kliba, nes remiasi i virsutini breketa kramtant. Jei taip klibetu be breketu, tai labai issigasciau...

Dar siek tiek maudzia kruminius, gal ir jie pagaliau pajudes bigsmile.gif

BlackHyacitnhus, labai grazus dantukai, o dar tiek nedaug laiko nesioji. Tai kas bus toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gretoote @ 2011 07 25, 00:13)
ryte mane labai staigiai ir garsiai pažadino, tai iš to išgąsčio vėl nukandau breketą.. blink.gif

Sveika, pas daug ką nesikonsultavau, bet man labai patinka mano dabartinė ortodontė Živilė Neverauskienė. Dirba Oridentoj, statybininkų g. smile.gif Švelni, viską gerai paaiškina, pajuokauja kartais.  mirksiukas.gif Tik ji atvažinėja į Panevėžį iš Kauno, bet vizitus puikiai suderina.  smile.gif Dar nebloga ortodontė Liesytė Odentoj, tik ji man truputį grubi pasirodė kai konsultacijoj buvau, ir iš draugių pasakojimų tokia nelabai.  Dar kažkaip keista man, kad visi pas ją labai ilgai gydosi..  g.gif O dėl implantavo nieko negaliu patarti. smile.gif
Oho, dar ir taip būna blink.gif

O jei tarkim koks ekstrinis atvejis, kaip tą ortodontę reiktų prisišaukti unsure.gif kaip kainytės kur tu eini? blush2.gif gal iš anksčiau esi kokių atsiliepimų girdėjusi, kaip su gydymo trukme ir pan.?

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 07 25, 07:55)
Sveika. smile.gif
aš pas E.Bogušienę Dentavitoj lankausi. Kol kas jokių priekaištų neturiu - visada aiškina, ką daro, nesierzina atsakinėdama į mano durnus klausimus biggrin.gif  šiaip tai patinka man ji.
Taip pat labai įdomi kaina 4u.gif lankydavausi Dentavitoje, tvarkiausi ten dantis ilgą laiką, bet kažkaip vienu metu nusivyliau ir išėjau, labai jau daug pinigų viskas kainavo man ten doh.gif nebuvau tikra ar verta tiek mokėti unsure.gif

QUOTE(natale @ 2011 07 25, 08:35)
Sveika, o tu pilnai sukandus dantukus? o yra tarpas tarp apatiniu ir virsutiniu dantu kai pilnai sukandi? nes man neatrodo tavo sakandis labai blogas  ax.gif  mano  doh.gif  ir kai kuriu mergaiciu tikrai blogesnis sakandis buvo. manau tau be problemu viska sutvarkys.  mirksiukas.gif
Man smalsu kaip su tuo sąkandžiu-jei jis geras, tai automatiškai trumpėja breketų nešiojimo laikas? kaip namų sąlygomis sužinoti geras jis ar ne? gal klausimai ir kvaili, bet pirmą kartą susiduriu su tokiais doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2011 07 26, 00:52)
Man smalsu kaip su tuo sąkandžiu-jei jis geras, tai automatiškai trumpėja breketų nešiojimo laikas? kaip namų sąlygomis sužinoti geras jis ar ne? gal klausimai ir kvaili, bet pirmą kartą susiduriu su tokiais doh.gif  4u.gif

na pas mane sakandis lyg ir geras, bet vistiek prognozuoja 1.5 m. nes itariu, kad kai prades tvarkyt jis taps nebegeras g.gif
Atsakyti