Įkraunama...
Įkraunama...

Rankų darbo muilas - 7 dalis

Tęsiam toliau smile.gif Sena tiema ČIA
Atsakyti
rebeke smile.gif Kad nebutu burbuliuku muilo masei, reikia papurskyti kaip ir rasiau spiritu, degtine ne tinka schmoll.gif . As nauduoju dar va toki Cutasept F -preparatas odos ir ranku dezinfekcijai. Parduodamas vaistinėje be recepto! mirksiukas.gif -----> user posted image
Atsakyti
Naujas šaltalankių muilas. smile.gif user posted image
Atsakyti
As irgi dariau saltalankiu muila,dejau dar trintu metu.tokius mazus gabalelius padariau visai neblogai gavosi.poto galvojau sudesiu juos i didesne forma ir skaidria muilo baze uzpilsiu.ir s.... gavosi susiburbuliavo tas skaidrus muilas.einu i vaistine klausti to antiseptiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif perskaičiau visas jūsų muilo gaminimo tėmeles ir norėčiau pasiklausti keliato dalykų:
1. Kiek panašiai reikia pilti aliejaus (pvz kokosų) lydant 500g muilo bazę, nes kiek supratau jei per daug įpilsiu tai tada muilas nesustings.
2. Kaip geriau lydyti muilo bazę? puode ant ugnies iškart ar reikia ta puodą pirmiausia geriau įstatyti į kitą puodą su vandeniu ir lydyti ant garų?
Atsakyti
jurgute2000 Praleidai kai ka skaitidama smile.gif va čia rašiau http://www.supermama...;#entry48148963 smile.gif Kad perlydyti muilo baze aš nauduoju mikrobangu krosnele. Sekmes!
Atsakyti
pagaliau ir mano puode šis tas susimaišė smile.gif
user posted image
apelsininiai - medaus meškiukai

user posted image
Avižinių dribsnių - medaus ir eukaliptų-citrinų sluoksniai

4u.gif
Atsakyti
ruteliauskas, šaunu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliauskas @ 2011 08 02, 07:38)
pagaliau ir mano puode šis tas susimaišė smile.gif

apelsininiai - medaus meškiukai


Avižinių dribsnių - medaus ir eukaliptų-citrinų sluoksniai



wub.gif grazus
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2011 08 02, 12:07)
ruteliauskas, šaunu 4u.gif



QUOTE(Kristalė* @ 2011 08 02, 19:04)


ačiū blush2.gif įtariu,kad dar ne vienas meškiukas pas mane apsigyvens, jau tokie jie man mieli ax.gif
Atsakyti
laba diena
visdelto prisiruosiau ir as pasigaminti muila saltuoju budu, bet kiek kur skaitau, niekur nerandu apie sarma nieko. Zinau, kad NaOH, zinau, kad pilti i H2O, gaunasi kazkokia koncentracija. Bet vat nerandu kokia pradine sarmo koncentracija turi buti, tie balti milteliai. nes kaip suprantu jei bus mazesnes koncentracijos milteliai, tai as gausiu i tam tikra kieki vandens ipylus - silpnesni tirpala ir neivyks muilinimo reakcija, o jei gausiu pradinius miltelius per stiprios koncentracijos, tai visa seima vaikscios randuota.
Pasakykite tiksliai, kokios koncentracijos ir kur perkate ir i koki vandens kieki pilate? Parduotuves ieskau Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2011 08 06, 21:37)
laba diena
visdelto prisiruosiau ir as pasigaminti muila saltuoju budu...

Ne šioje temoje ieškote mirksiukas.gif Yra atskira tema gaminančioms su šarmu smile.gif
Atsakyti