Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinio darbuotojo/pedagogo darbas UK

Laba,

Ar yra Londone merginų, kurios dirba su vaikais (socialinės darbuotojos, vaikų darželio auklėtojos ir pan.)? Mane domintų ar yra ten šansų įsidarbint be patirties išvis šioje srityje, tik su diplomu?ir gal kuri teikėt dokumentus GSCC Registracijai?
Ar gal dirbate socialine darbuotoja su senukais ar neįgaliaisiais?
Atsakyti
Na nejau nera socialiniu darbuotoju ar pedagogu anglijoje? :/
Atsakyti
QUOTE(mmmio @ 2011 07 26, 12:10)
Laba,

Ar yra Londone merginų, kurios dirba su vaikais (socialinės darbuotojos, vaikų darželio auklėtojos ir pan.)? Mane domintų ar yra ten šansų įsidarbint be patirties išvis šioje srityje, tik su diplomu?ir gal kuri teikėt dokumentus GSCC Registracijai?
Ar gal dirbate socialine darbuotoja su senukais ar neįgaliaisiais?

sveika, paryskinta eilute, tai neatitinka realybes smile.gif su senukais ir neigaliaisiais dirbancios vadinasi care assistant, support worker, o socialines darbuotojos, sedi ofise, ir pildo dokumentus apie ju prieziura, ateina geriausiu atveju karta i metus pas neigaluji ir daro review, ir skirsto pinigus, cia kitaip nei lt sita sistema 4u.gif
Atsakyti
och:) Aciu uz apswietima:) O tu gal pati dirbi kazka panasaus?:/
Atsakyti
QUOTE(mmmio @ 2011 11 07, 14:25)
och:) Aciu uz apswietima:) O tu gal pati dirbi kazka panasaus?:/

aga, as dirbu support worker su neigaliais 4u.gif
Atsakyti
support worker - tai darbuotojas, kuris eina pas neigaliuosius i namus ir padeda jiem?pataisyk, jei klystu:) Labai noreciau suzinot, apie tawo darbo paieskas ir kaip jy gavai..beje, jei esi baigus mokslus lietuvoje, kaip jie zinojo kad esi tinkama dirbti pagal sawo isislavinima?Kiek ziuriu darbu, jie wisur praso NVQ level, o kaip man ir jiems tuo paciu zinoti, kad mano moxlai ir praktika atitinka ta ju nvq level?:/
Atsakyti
QUOTE(mmmio @ 2011 11 07, 16:52)
support worker - tai darbuotojas, kuris eina pas neigaliuosius i namus ir padeda jiem?pataisyk, jei klystu:) Labai noreciau suzinot, apie tawo darbo paieskas ir kaip jy gavai..beje, jei esi baigus mokslus lietuvoje, kaip jie zinojo kad esi tinkama dirbti pagal sawo isislavinima?Kiek ziuriu darbu, jie wisur praso NVQ level, o kaip man ir jiems tuo paciu zinoti, kad mano moxlai ir praktika atitinka ta ju nvq level?:/

teisingai supranti darba smile.gif thumbup.gif kad dirbtum si darba, nereikia baigti mokslu, kompanijos apmoko pacios, kai priima i darba, buna apie 2 sav trainingu. Nors as ir turiu lt ishsilavinima, bet niekas net neprase parodyt smile.gif NVQ daraisi tada kai jau dirbi, ir jis visai neatitinka mokslu lt, O ar tinkama dirbti jie nusprendzia per interview, uzduoda ivairius klausimus, situacijas ir pan, ir turi pasakyt kaip elgtumeis. Dirbu jau senai vienoj kompanijoj jau 5 metus, tai nezinau kaip dabar vyksta isidarbinimas, bet visai nauju zmoniu tikrai nemaciau jau senokai pas mus, dabar labai apkarpyti finansai is valstybes, tai nauju darbuotoju paieskos kazkiek apstabdytos. na bent jau pas mus. Seip buna nemazai skelbimu kad ir tam paciam Job centre, ieskok pagal gyvenama vieta, arba tiesiog pildyk application visu is eiles kompaniju, gal pasiseks ir paskambins 4u.gif Sekmes
Atsakyti
hm:) mane kazkaip atbaido tox darbas, wis pagalwoju kad sunku:/ mieliau dirbciau su waikais, bet ten toli grazu kol isisdarbinsi..O ar daug jegu ir ziniu reikalauja tox darbas?As kaip suprantu, eini i namus, ir rupiniesi tuo neygaliuoju ir i pareigas ieina - prausimas, walgio darymas ir pan?smile.gif welgi pataisyk jei klystu:)Dekui:)
Atsakyti
QUOTE(mmmio @ 2011 11 07, 17:44)
hm:) mane kazkaip atbaido tox darbas, wis pagalwoju kad sunku:/ mieliau dirbciau su waikais, bet ten toli grazu kol isisdarbinsi..O ar daug jegu ir ziniu reikalauja tox darbas?As kaip suprantu, eini i namus, ir rupiniesi tuo neygaliuoju ir i pareigas ieina - prausimas, walgio darymas ir pan?smile.gif welgi pataisyk jei klystu:)Dekui:)

na panasiai, dazniausiai vienam name gyvena 3-4 neigalus, ir visais reikia rupintis, na iskaitant vesti i appointmentus pas daktarus ir pan, eiti i banka, i parduotuve apsipirkti ir t,t tuo paciu ir i kina nuvesti ar pan smile.gif pusiau pramoga ir tau gaunasi biggrin.gif sunkumas priklauso nuo klientu sunkumo. Buna tokiu kur labai mazai ka reikia padeti, pvz pamokinti dirbti su kompu.
Atsakyti
Dekui uz atsakymus:) Matyt ir man reikes ieskotis tokiu darbu, tik kad anglu kalba nera mano stipri ir truputy baisu del atsakomybes darbe:/
Atsakyti
as taip pat turiu soc darbuotojo diploma, bet kazkaip galvoju, kad reikia geru anglu ziniu...tai pirmiausia bandysiu pagilinti anglu kalbos zinias...nes net baisu i interviu eit, kad paskui nenusigrybauciau bekalbedama...beje turiu klausimuka, o kad dirbt suport worker reikia kursus baigt, ar tik tas apmokymas buna pries idarbinant?
Atsakyti
As dirbu Care asistant seneliu namuose smile.gif Turiu bakalaura soc darbo ir daba baigineju magistra..
Esme tame, kad care asistantu gali dirbti, bet kas, kuris praeina criminal record'a. Mano kompanijoj turejau menesi laiko apmokyma ir dabar vis siuncia isklausyti ivairius kursus - apie dimensijas, saugos intruktazus ir pan..Poto gali pakilti i senor asistant ir tt
Darbas nera sunkus, bet tikrai nenoriu visa gyvenima dirbti tokio darbo blush2.gif Dirbu cia tik del to, kad pagerinciau anglu k zinias butent sitoje srityje. Man viena kolege patare savo diploma uzregistruoti Soc darbuotoju asociacijoje ar kaip cia pavadinti... g.gif Tada jie patikrina tavo kvalifikacija ir pasako pvz kiek praktikos valandu tau truksta, ar kokiu tau ziniu truksta..
Kiek zinau su vaikais dirbti yra aukstesni ir grieztesni reikalavimai, ir sistema nera tokia kaip pas mus, kad vaiku namai pilni vaikuciu.. Nu zodziu cia viskas kitaip nei Lt smile.gif
Man mano seneliu namai lb patinka. Aisku visokiu situaciju pasitaiko, bet siaip seneliai lb mieli ir draugiski smile.gif Ir pajuokaujam, ir padainuojam, pasokam smile.gif Ir ivairus vakareliai vyksta smile.gif Nu zodziu gyvenimas nestovi vien ''siknu'' valymu ar maitinimu smile.gif
Atsakyti