Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 08 09, 09:10)
nesvarbu keliose darbuose vyras dirbo,pasalpa  apskaiciuojama is paskutiniu 12 men pries iseinant i atostogas,praleidziant viena men.
o jums bedarbio pasalpa priklausitu,jei turetumete stazo 18 men per paskutinius 3 metus.


O jeigu buvau dieninio kurso studentė ir stažo negalėjau turėti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rututex: 10 rugpjūčio 2011 - 06:11
sveikos, gal kuri pamenat kiek laiko lauket nuo tos dienos kai pateiket prasyma dekreto?
Atsakyti
Labas,gal kuri ir man atsakys blush2.gif
esu vaiko prieziuros atostogose,liepa jau suejo du metukai,tai as jau si menesi gausiu paskutine ismoka ar dar pora menesiu gausiu? g.gif Nes gi vaiko prieziuros atostogu iseinam kai jam buna kokie du men.
Isanksto aciu 4u.gif
Atsakyti
si menesi gausit paskutine ismoka is sodros o del soc pasalpos reikes eit prasyma rasyti (del tu 52lt) bent jau man taip buvo...taip po gimdymo iseinam du men kai praeina bet juk uz juos sodra moka nes jie prisiskaito prie nestumo ir gimdymo atostogu
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2011 08 10, 10:44)
sveikos, gal kuri pamenat kiek laiko lauket nuo tos dienos kai pateiket prasyma dekreto?

man po 2 sav sumokejo.
Papildyta:
QUOTE(Pinkee @ 2011 08 10, 10:47)
Labas,gal kuri ir man atsakys  blush2.gif
esu vaiko prieziuros atostogose,liepa jau suejo du metukai,tai as jau si menesi gausiu paskutine ismoka ar dar pora menesiu gausiu?  g.gif Nes gi vaiko prieziuros atostogu iseinam kai jam buna kokie du men.
Isanksto aciu  4u.gif

Sodra moka TIK iki kol sueis 2 metai,ne daugiau.
Atsakyti
QUOTE(rututex @ 2011 08 10, 07:11)
O jeigu buvau dieninio kurso studentė ir stažo negalėjau turėti?

tada bedarbio pasalpa ir nepriklausis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 10 rugpjūčio 2011 - 13:23
Sveiki,esu nescia.Man 19m,turiu 12menesiu staza.
Ar man priklauso dekretines?
Sodroj raso,jog:

** Stažo reikalavimas netaikomas:

1. apdraustiesiems, kurie iki vaiko priežiūros atostogų pradžios dar nebuvo sukakę 26 metų g.gif doh.gif doh.gif doh.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Papildyta:
Beje jei esame nesusituoke,tik susimete ar gausiu vienkartine pasalpa?
Atsakyti
QUOTE(jurqte @ 2011 08 12, 14:29)
Sveiki,esu nescia.Man 19m,turiu 12menesiu staza.
Ar man priklauso dekretines?
Sodroj raso,jog:

** Stažo reikalavimas netaikomas:

1. apdraustiesiems, kurie iki vaiko priežiūros atostogų pradžios dar nebuvo sukakę 26 metų g.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif
Papildyta:
Beje jei esame nesusituoke,tik susimete ar gausiu vienkartine pasalpa?

bet jus gi turit staza,tai ir gausit dekretines ir uz vaiko prieziura,aisku jeigu dar dirbat.
Vienkartine vaikuipriklauso visiems,nesvarbu susituoke ar ne.
Atsakyti
sveiki, supratingieji žmonės, kažkaip man tie buhalteriniai dalykai yra tamsus miškas, o vaikelis, planuojamas pirmas ..
Ar galit padėti, jei einu į neštumo atostogas(dekretines) 2011-12-01, tai jos bus skaičiuojamas nuo 2010-11-01 iki 2011-10-31 100proc? ir bus imami tais mėn gautieji pinigai? matot mūsų įmonėj labai vėlavo atlyginimai, ir gaunasi taip, akd 2010 11 men mes negavom ne vieo cento, tai išplaukia, kad man žiauriai uz 2010 lapkriti neapsimoka gauti pinigus?
ir tas vidrukis, kuris cia gausis, bus ismoketas i prieki uz kelis men? ax.gif
dekui uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(murmuke @ 2011 08 12, 16:22)
sveiki, supratingieji žmonės, kažkaip man tie buhalteriniai dalykai yra tamsus miškas, o vaikelis, planuojamas pirmas ..
Ar galit padėti, jei einu į neštumo atostogas(dekretines) 2011-12-01, tai jos bus skaičiuojamas nuo 2010-11-01 iki 2011-10-31 100proc?  ir bus imami tais mėn gautieji pinigai? matot mūsų įmonėj labai vėlavo atlyginimai, ir gaunasi taip, akd 2010 11 men mes negavom ne vieo cento, tai išplaukia, kad man žiauriai uz 2010 lapkriti neapsimoka gauti pinigus?
ir tas vidrukis, kuris cia gausis, bus ismoketas i prieki uz kelis men? ax.gif
dekui uz atsakymus

Nesvarbu kada realiai jums įmonė išmokėjo atlyginimą, svarbu kokius priskaičiavimus ji nurodė sodros ataskaitose. Taip kad dėl to mėnesio nenukentėsite. O išmokės iš karto už 4 su trupučiu mėnesio. Tik tiek, kad jums gausis metų sandūra, tai galėsite rinktis, kad iki sausio išmokėtų už gruodį, o už likusį laiką tuomet gausit jau sausio mėn.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 08 12, 16:34)
Nesvarbu kada realiai jums įmonė išmokėjo atlyginimą, svarbu kokius priskaičiavimus ji nurodė sodros ataskaitose. Taip kad dėl to mėnesio nenukentėsite. O išmokės iš karto už 4 su trupučiu mėnesio. Tik tiek, kad jums gausis metų sandūra, tai galėsite rinktis, kad iki sausio išmokėtų už gruodį, o už likusį laiką tuomet gausit jau sausio mėn.

na man kažkaip sakė, kad neapsimoka įmonės buhalterė, kad įeitų, pareitų metų 11mėn,. tai gal jie ir sodros ataskaitose nebuvo sumokėję.
o tai tuomet vaiko priežiūros atostogos kaip skaičiuojasi?
kurie tada mėn, ir koks atlyginimas įeitų? ax.gif
Atsakyti
sveiki,
norėjau pasiklausti, kaip bus skaičiuojama tėvystės pašalpa vyrui, jeigu jis dirbo už minimumą sodrinio atlyginimo, ir visas kitas atlyginimas buvo pagal verslo liudijimą, kurį išduoda įmonė?
ar skaičiuosis 100proc nuo viso atlyginimo ar tik nuo to minimalaus, ačiūūūū už atsakymą, labaia baiminamės... ax.gif
Atsakyti