Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėštumo ir gimdymo atostogos
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rokė
Sveikos 4u.gif .Iškilo toks klausimas.Man gimdyt sausio antroj pusėj.Vyras ims vaiko priežiūros atostogas.Kada reikia apsisprest dėl jų(kai i dekretą eisiu,ar kai jau gims vaikas)?Ačiū.
linamask
QUOTE(Rokė @ 2011 09 16, 12:21)
Kada reikia apsisprest dėl jų(kai i dekretą eisiu,ar  kai jau gims vaikas)?Ačiū.
*

kai gims, nes VPA prasideda po 126dienu (dekreto), tai vaikuciui jau buna apie 1,5men.
Natele
QUOTE(Carpe diem @ 2011 09 16, 10:51)
Ačiū  4u.gif tai tada labiau apsimoka dirbi vos ne iki pat gimdymo  g.gif juk galiu pati pasirinkti, kada į dekretą išeiti, jei su sveikata viskas gerai... ?
*

Bet jei neisejus pagimdysi, tai tik uz 56d. tegausi dekreto pinigelius. O jei netycia susirgsi po 30sav. ir nebusi dekrete, tai Sodra gali ligos pasalpos nemoket - nezinau kaip sita klausima issprende, kur straipsnis buvo apie tokias ,,staigmenas '"
Renule
Gal kuri nors iš čia apsilankančių yra mokytoja? mirksiukas.gif
Gal esate, ar buvote nėštukė, išėjusi nėštumo ir gimdymo atostogų prieš Naujuosius metus, tarkim, gruodį? Man aktualu, ar galima (ir kiek) imti kasmetinių atostogų prieš vadinamąjį dekretą? Mokykloje dirbu ne pirmus metus. Būsiu labai dėkinga, jeigu kas nors pakomentuos... Arba į až. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir dar. Nėštumo ir gimdymo atostogų turėčiau išeiti gruodžio 27 d. Kaip suprantu, jeigu išeinu metų gale, išmoką mokės dalimis? Ar nebūtinai? Ir kaip finansiškai labiau apsimoka? g.gif
linamask
QUOTE(Renule @ 2011 09 16, 15:45)
*Gal kuri nors iš čia apsilankančių yra mokytoja?  mirksiukas.gif
** Man aktualu, ar galima (ir kiek) imti kasmetines atostogas prieš vadinamąjį dekretą?
*

* as mirksiukas.gif
**siaip neisleidzia atostogu per mokslo metus, nebent per mokiniu atostogas, o kodel jus norite imti kasmetines atostogas?
tarkim as jas "sutaupau" ir atsiimu per mokiniu atostogas, arba tik grizusi po dekreto...
Renule
QUOTE(linamask @ 2011 09 16, 15:49)
* as  mirksiukas.gif
**siaip neisleidzia atostogu per mokslo metus, nebent per mokiniu atostogas, o kodel jus norite imti kasmetines atostogas?
tarkim as jas "sutaupau" ir atsiimu per mokiniu atostogas, arba tik grizusi po dekreto...
*

Nenoriu ilgai dirbti, todėl noriu dar ir kasmetinių atostogų prieš dekretą biggrin.gif
Kai laukiausi pirmosios, į dekretą išėjau sausio 21 d. Pamenu, kad tada direktorė teiravosi, ar imsiu kasmetines atostogas prieš dekretines. Aš tąkart atsisakiau, nusikėliau jas po vaiko priežiūros atostogų. Tačiau žinau, jog buvo kolegių, kurios ėmė atostogas prieš dekretines. Tik va, nežinau, gal tada buvo ir mokinių atostogos... g.gif
linamask
QUOTE(Renule @ 2011 09 16, 15:53)
Nenoriu ilgai dirbti, todėl noriu dar ir kasmetinių atostogų prieš dekretą biggrin.gif
*

paklauskite buhalteres-ji turetu atsakyti jusu klausima mirksiukas.gif
Natele
QUOTE(Renule @ 2011 09 16, 15:53)
Kai laukiausi pirmosios, į dekretą išėjau sausio 21 d. Pamenu, kad tada direktorė teiravosi, ar imsiu kasmetines atostogas prieš dekretines. Aš tąkart atsisakiau, nusikėliau jas po vaiko priežiūros atostogų. Tačiau žinau, jog buvo kolegių, kurios ėmė atostogas prieš dekretines. Tik va, nežinau, gal tada buvo ir mokinių atostogos... g.gif
*

Manau, kad geriausia su direktorium aptart sita dalyka. Gi jam turbut labiausiai aktualus tavo pavadavimas ir finansine puse. As esu ejusi, bet seniai - su pirmu vaiku. Viska derinau tik su direktorium. O finansiskai nezinau ar labai skiriasi, kada tu atostogas pasiimsi - pries dekreta, po dekreto ar vaiko prieziuros - gi nebutinai tuo metu ispuls butenržt atostogu metas...O kadangi vistiek pavaduos tas pats zmogus visa laika, tai gal nekils problemu...
Papildyta:
O kiek, tai buhalteres reiktu klaust, ji tiksliausiai pasakys. Kaip ir turetu skaiciuot uz tuos kelis men. nuo rugsejo, bet jeigu jus priimta nuo rugsejo, jei ne - tada kitaip. Dar galbut pridetu avansu uz 4 dekreto men., bet negaliu tiksliai pasakyt, ar taip bus.
linciulis

mamytes labai reikia greito atsakymo, neturiu laiko skaityti visos temutes, tai gal pasikartosiu, bet labai nepykit ir pakartokit blush2.gif is anksto aciu...
jei auginu dukryte ir pastosiu antra karta, t.y. iseisiu antra karta i dekreta negryzus darban tai man pasalpa tuos 70 ir 40 proc (jei 2 metams eisiu) skaiciuos nuo mano buvusio atlyginimo ar nuo tu pinigeliu kur mokejo uz pirma mergyte (t.y. dabar nuo 75 proc atlyginimo)?
JOLANCIUK
QUOTE(linciulis @ 2011 09 16, 20:40)
mamytes labai reikia greito atsakymo, neturiu laiko skaityti visos temutes, tai gal pasikartosiu, bet labai nepykit ir pakartokit blush2.gif  is anksto aciu...
jei auginu dukryte ir pastosiu antra karta, t.y. iseisiu antra karta i dekreta negryzus darban tai man pasalpa tuos 70 ir 40 proc (jei 2 metams eisiu) skaiciuos nuo mano buvusio atlyginimo ar nuo tu pinigeliu kur mokejo uz pirma mergyte (t.y.  dabar nuo 75 proc atlyginimo)?
*

jeigu geresnis variantas bus,kad is to DU kaip pirmaj,tai mokes taip ir antram vaikui,tik procentai kiti.
linciulis
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 16, 21:28)
jeigu geresnis variantas bus,kad is to DU kaip pirmaj,tai mokes taip ir antram vaikui,tik procentai kiti.
*

aciu 4u.gif
jur78
AS PASIEMIAU KASMETINES ATOSTOGAS BALANDZIO MEN.BIRZELIO MEN ISEJAU I DCEKRETA, O RUGPJUTI GIME LELIUS 4u.gif DIRBU MOKYKLOJE , TAI GAVAU BE PROBLEMU ATOSTOGAS PRIES MOKSLO METU PABAIGA.IR ATOSTOGINIUS.
O VA KOLEGE PAREINA IS VPA, BET JAI DUOS TIK 22 DIENADS ATOSTOGU, NE 56. TIPO TIK KAZKOKIA KOMPENSACIJA UZ NEPANAUDOTAS ATOSTOGAS. g.gif
daiva28
sveiki,toks klausimukas,vaikui rugsejo 4d suejo 2metukai,dar negavau is sodros pinigu,o gaudavau visada 15d,nesuprantu,juk turiu gauti dar uz rugpjuti uz pilna menesi ar taip?i darba gryzau rugsejo 7d, verysad.gif
linamask
QUOTE(jur78 @ 2011 09 16, 23:21)
O VA KOLEGE PAREINA IS VPA, BET JAI DUOS TIK 22 DIENADS ATOSTOGU, NE 56. TIPO TIK KAZKOKIA KOMPENSACIJA UZ NEPANAUDOTAS ATOSTOGAS.  g.gif
*

g.gif o tai kur kitos dings?
ar tiesiog neleidzia visu iskarto isnaudot?
nes as pati grizusi po VPA planuoju imti atostogas, kuriu turiu apie 70dienu ax.gif
Natele
QUOTE(jur78 @ 2011 09 16, 23:21)
AS PASIEMIAU KASMETINES ATOSTOGAS BALANDZIO MEN.BIRZELIO MEN ISEJAU I DCEKRETA, O RUGPJUTI GIME LELIUS  4u.gif DIRBU MOKYKLOJE , TAI GAVAU BE PROBLEMU ATOSTOGAS PRIES MOKSLO METU PABAIGA.IR ATOSTOGINIUS.
O VA KOLEGE PAREINA IS VPA, BET JAI DUOS TIK 22 DIENADS ATOSTOGU, NE 56. TIPO TIK KAZKOKIA KOMPENSACIJA UZ NEPANAUDOTAS ATOSTOGAS.  g.gif
*

Tai jums be problemu tie darbo metai susidaro, jei dekreto laikotarpi iskaiciavo is anksto - dar ir daugiau nei 56d. turejo susidaryt. O va draugei, matyt, tiek atostogu ir tepriklause g.gif . Siaip atostogos nera trumpinamos, jei priklauso, bet iseinant is darbo ar atleidziant, sumokama kompensacija uz nepanaudotas atost. dienas - kiek ju susidare. Arba jei labai reikia, kad dirbtu, gali dali laiko leist paatostogaut, o dali paprasyt, kad dirbtu ir sumoket kompensacija (viska, kiek priklauso einant atostogu) uz likusias dienas ir, aisku, atlyginima uz pradirbtas dienas.
Papildyta:
QUOTE(linamask @ 2011 09 17, 09:55)
g.gif o tai kur kitos dings?
ar tiesiog neleidzia visu iskarto isnaudot?
nes as pati grizusi po VPA planuoju imti atostogas, kuriu turiu apie 70dienu  ax.gif
*

O gal ir neleidzia, nes nieko gero, jei pedagogas vasara dirbs dabar prisiatostogaves biggrin.gif
JOLANCIUK
QUOTE(daiva28 @ 2011 09 17, 09:42)
sveiki,toks klausimukas,vaikui rugsejo 4d suejo 2metukai,dar negavau is sodros pinigu,o gaudavau visada 15d,nesuprantu,juk turiu gauti dar uz rugpjuti uz pilna menesi ar taip?i darba gryzau rugsejo 7d, verysad.gif
*

taip,turit gauti uz rugpjuti ir spali dar gausit uz rugsejo 4 dienas.Palaukit,gal veluoja.
Baisa.
Sakykit, ar bunant VPA galima iseiti i dekreta ir ar moka pinigus uz abu?
JOLANCIUK
QUOTE(Saulius @ 2011 09 18, 01:07)
Sakykit, ar bunant VPA galima iseiti i dekreta ir ar moka pinigus uz abu?
*

taip,galima
moka uz abu.
Savvy
Ar būnant su vaiku trečius metus vpa vienoj imonej/istaigoj galima isidarbinti kitoje ( kt. miestas)? T.y. vienoj imonej nedirbti tuos metus issaugant darbo vieta, o kitoj isidarbinti ir tuos metus dirbti?
JOLANCIUK
QUOTE(Savvy @ 2011 09 19, 13:43)
Ar būnant su vaiku trečius metus vpa vienoj imonej/istaigoj galima isidarbinti kitoje ( kt. miestas)? T.y. vienoj imonej nedirbti tuos metus issaugant darbo vieta, o kitoj isidarbinti ir tuos metus dirbti?
*

galima
Basari'a
sveiki, noriu pasiterauti:
esu VPA 3 metus, lapkriti jau iseinu i darba, o balandzio gale gimdau antra leliuka.
Pasiskaicius sodros tinklapi, ar gerai suprantu, kadangi del VPA neturesiu to reikiamo darbo stazo, tai man ziures kaip buvo per paskutinius 24 men,t.y nuo 2010 04 - 2012 04.?
slepetes
sveikos merginos, gal kuri patars ka daryt, esu darbe pasakius jog i dekretines iseinu lapkricio 14 diena, na taip ginekologe paskaiciavo, o sian pasiskaiciavau, kad turiu iseit lapkricio 8 diena smile.gif ka daryt? eit pas gine ir sakyt kad blogai paskaiciavo, o paskui sakyt darbdaviui kad anksciau turiu iseit? aciu uz atsakyma 4u.gif
Enita
QUOTE(slepetes @ 2011 09 20, 22:02)
sveikos merginos, gal kuri patars ka daryt, esu darbe pasakius jog i dekretines iseinu lapkricio 14 diena, na taip ginekologe paskaiciavo, o sian pasiskaiciavau, kad turiu iseit lapkricio 8 diena smile.gif ka daryt? eit pas gine ir sakyt kad blogai paskaiciavo, o paskui sakyt darbdaviui kad anksciau turiu iseit? aciu uz atsakyma 4u.gif
*

Tai galit ir vėliau išeit, nebūtinai reikia tiksliai tą dieną kai sukanka 30 savaičių. Bet jei būtinai norit išeit 8, tai tarkitės su gydytoja ir paskui su darbdaviu.
Freila
Turiu tokį klausimėlį.
Nelabai suprantu, ar 12 mėn., kuriuos reikia išdirbti norint gauti motinystės išmokas, skaitosi nuo pastojimo? Ar tai reiškia, kad jei pradėjau dirbti sausį, tai tik sausį galiu bandyti pastoti, kad gauti tą išmoką? smile.gif Atleiskite, bet nesu susidūrusi smile.gif
mylimuke
Gal žinot, ar priėmė, o jei ne, tai kada priims įstatymą, kur stipendija nesiskaičiuoja į pajamas norint gauti soc. pašalpą? Kažkur viena ausim girdėjau, kad nuo kitų metų? g.gif
Freila
Jeigu dirbu naujame darbe 10 mėn, o prieš tai du mėnesius nedirbau, ir pastociau, ar tai reiškia, kad išmokos dydis būtų apskaičiuojamas iš 12 prieš tai buvusiu mėnesių?
Ulryka
Sveikutes:) padekit susigaudyti, man neaiskus du dalykai blush2.gif
is darbo isejau s.m. liepos men. is karto istojau i darbo birza, tada suzinojau kad laukiuosi... gimdyti nusimato kovo pr. i dekreta gyd. uzrase nuo sausio 1 d.
Koki laikotarpi man imti norint apsiskaiciuoti dekreto ir gimdymo pinigelius ( iki isejimo i dekreta ar iki pat gimdymo)?
Ir ar priklausys man uz VPA pinigeliai? ar butinai turiu buti isidarbinusi, kad juos gauciau?
Dekoju uz ats. 4u.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Freila @ 2011 09 21, 10:30)
Jeigu dirbu naujame darbe 10 mėn, o prieš tai du mėnesius nedirbau, ir pastociau, ar tai reiškia, kad išmokos dydis būtų apskaičiuojamas iš 12 prieš tai buvusiu mėnesių?
*

pasalpas skaiciuoja is 12 paskutiniu men atemus(jis neieina) viena menesi pries atostogas.O jus turit 12 men stazo per paskutinius 2 metus,ar tik sitie 10 men?
Papildyta:
QUOTE(Ulryka @ 2011 09 21, 13:44)
Sveikutes:) padekit susigaudyti, man neaiskus du dalykai blush2.gif
is darbo isejau s.m. liepos men. is karto istojau i darbo birza, tada suzinojau kad laukiuosi... gimdyti nusimato kovo pr. i dekreta gyd. uzrase nuo sausio 1 d.
Koki laikotarpi man imti norint apsiskaiciuoti dekreto ir gimdymo pinigelius ( iki isejimo i dekreta ar iki pat gimdymo)?
Ir ar priklausys man uz VPA pinigeliai? ar butinai turiu buti isidarbinusi, kad juos gauciau?
Dekoju uz ats. 4u.gif
*

na jus gausit nebent tik is birzos,bedarbio pasalpa,jei turit stazo.jei neisidarbinsit,gausit tik vienkartines pasalpas is soc.centro.
JOLANCIUK
QUOTE(Freila @ 2011 09 21, 10:13)
Turiu tokį klausimėlį.
Nelabai suprantu, ar 12 mėn., kuriuos reikia išdirbti norint gauti motinystės išmokas, skaitosi nuo pastojimo? Ar tai reiškia, kad jei pradėjau dirbti sausį, tai tik sausį galiu bandyti pastoti, kad gauti tą išmoką? smile.gif Atleiskite, bet nesu susidūrusi smile.gif
*

nuo dekreto pradzios atgal 13 men,nes vienas menuo iki atostogu nesiskaiciuoja.
Basari'a
QUOTE(Basari'a @ 2011 09 19, 16:46)
sveiki, noriu pasiterauti:
esu VPA 3 metus, lapkriti jau iseinu i darba, o balandzio gale gimdau antra leliuka.
Pasiskaicius sodros tinklapi, ar gerai suprantu, kadangi del VPA neturesiu to reikiamo darbo stazo, tai man ziures kaip buvo per paskutinius 24 men,t.y nuo 2010 04 - 2012 04.?
*

o tai niekas nezino atsakymo i mano klausima? ax.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Basari'a @ 2011 09 21, 19:56)
o tai niekas nezino atsakymo i mano klausima?  ax.gif
*

jau buvo daug kartu apie tai rasita,paskaitikit tema.
austulis
Sveikos gyvos 4u.gif gal ir man gales kas atsakyti ax.gif
Vyras dirba policijoje..Vaikui gimus,du metus buvo tevystes atostogose..Na mes rankas trinem,kad gryzus is atostogu,jam iki pensijos du metai beliks dirbti..O pasirodo,kad pareigunam nesiskaiciuoja i staza tevystes atostogos doh.gif ir tie du metai,kaip sakant,šuniui ant uodegos...Nu aš tai nenoriu tuo tikėti doh.gif gal kas žino,ar iš tikruju taip ir yra
JOLANCIUK
QUOTE(austulis @ 2011 09 22, 14:44)
Vyras dirba policijoje..Vaikui gimus,du metus buvo tevystes atostogose..Na mes rankas trinem,kad gryzus is atostogu,jam iki pensijos du metai beliks dirbti..O pasirodo,kad pareigunam nesiskaiciuoja i staza tevystes atostogos doh.gif ir tie du metai,kaip sakant,šuniui ant uodegos...Nu aš tai nenoriu tuo tikėti doh.gif gal kas žino,ar iš tikruju taip ir yra
*

nebent policijos pareigunams neisiskaito i staza,taip tai skaitosi i staza visi 3 metai kol buni vaiko prieziuros atostogose.
austulis
nu tai as žinau,kad paprastiem mirtingiejiem skaitosi tas stazas,o kur sužinot tikslu atsakyma del pareigunu?Tai ir moterim pareigunem reiskiasi tas stazas nesiskaiciuoja g.gif
Renule
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2011 09 16, 18:37)
Manau, kad geriausia su direktorium aptart sita dalyka. Gi jam turbut labiausiai aktualus tavo pavadavimas ir finansine puse. As esu ejusi, bet seniai - su pirmu vaiku. Viska derinau tik su direktorium. O finansiskai nezinau ar labai skiriasi, kada tu atostogas pasiimsi - pries dekreta, po dekreto ar vaiko prieziuros - gi nebutinai tuo metu ispuls butenržt atostogu metas...O kadangi vistiek pavaduos tas pats zmogus visa laika, tai gal nekils problemu...
Papildyta:
O kiek, tai buhalteres reiktu klaust, ji tiksliausiai pasakys. Kaip ir turetu skaiciuot uz tuos kelis men. nuo rugsejo, bet jeigu jus priimta nuo rugsejo, jei ne - tada kitaip. Dar galbut pridetu avansu uz 4 dekreto men., bet negaliu tiksliai pasakyt, ar taip bus.
*

Dirbu toje mokykloje ne pirmus metus (nuo 2004 m. su 2.5 m. pertrauka dėl VPA). 4u.gif
mintux
Sveiki, antrus metus esu vaiko prieziuros atostogose (pasalpa man skaiciuojama pagal ankstesni istatyma). Planuoju grizti i darba anksciau nei vaikui sueis 2-eji metai, vaikui bus 1 metai 1 men. Gal galeciau gaudama darbo uzmokesti, pretenduoti i 40 proc. pasalpos?
JOLANCIUK
QUOTE(mintux @ 2011 09 23, 09:21)
Sveiki, antrus metus esu vaiko prieziuros atostogose (pasalpa man skaiciuojama pagal ankstesni istatyma). Planuoju grizti i darba anksciau nei vaikui sueis 2-eji metai, vaikui bus 1 metai 1 men. Gal galeciau gaudama darbo uzmokesti, pretenduoti i 40 proc. pasalpos?
*

ne.nes jus i VPA isejot pagal sena tvarka.
jur78
o kaip man darbdaviui rasyti, jei as busiu pvz 2 metus VPA-( PIRMUS METUS AS, ANTRUS VYRAS ) ir po metu grisiu i darba. o esu parasiusi, kad busiu 2 metus VPA ar mane priims darbdavys.
Asta'J
QUOTE(austulis @ 2011 09 22, 14:44)
*

Man tai įdomu, kas jums sakė, kad nesiskaičiuoja VPA į stažą.
Paskaitykite, Vidaus tarnybos statutas, 37 str., 10 p.
Valstybės tarnybos įstatymas, 42 str., 1 dalis
Papildyta:
QUOTE(jur78 @ 2011 09 23, 14:41)
o kaip man darbdaviui rasyti, jei as busiu pvz 2 metus VPA-( PIRMUS METUS AS, ANTRUS VYRAS ) ir po metu grisiu i darba. o esu parasiusi, kad busiu 2 metus VPA ar mane priims darbdavys.
*

Bet kada galite sugrįžti iš VPA į darbą prieš tai įspėjus darbdavį, kad norite nutraukti VPA, prieš 2 savaites.
mintux

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 23, 10:14)
ne.nes jus i VPA isejot pagal sena tvarka.
*

Aciu uz atsakyma. Ir dar klausimas, jei as dar vaikui nesuejus 2 metams (padirbejusi, tarkim 2 men.) vel grisciau i to paties vaiko prieziuros atostogas. Ar pasalpa man butu skaiciuojama pagal senaja tvarka (75 proc. darbo uzmokescio)?
Basari'a
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 21, 20:14)
jau buvo daug kartu apie tai rasita,paskaitikit tema.
*

Aciu, pasiakaiciau viska, bet visvien kyla klausimu?
ar tuos 3 men vel iki dekreto butina iseiti i darba?
ir kaip tuos pinigelius skaiciuos? ar kokie buvo paskaiciuoti su pirmuoju, tik pagal nauja tvarka ar nuo dekreto skaiciuojant atbulyn is 24 men?
VPA 2008 11-2011 11, naujas dekretas 2012 02.

Dar karta pasiskaiciau viska.
Tai kaip suprantu jei skaiciuoja 12 men, tai skaitosi laikotarpis 2011 01 01 - 2011 12 31, tai taip iseina negausiu is viso jokiu pinigeliu, nes tai kaip tik isejo 3 VPA metai uz kuriuos nieko nemoka?
JOLANCIUK
QUOTE(Basari'a @ 2011 09 24, 17:35)
Aciu, pasiakaiciau viska, bet visvien kyla klausimu?
ar tuos 3 men vel iki dekreto butina iseiti i darba?
ir kaip tuos pinigelius skaiciuos? ar kokie buvo paskaiciuoti su pirmuoju, tik pagal nauja tvarka ar nuo dekreto skaiciuojant atbulyn is 24 men?
VPA 2008 11-2011 11, naujas dekretas 2012 02.

Dar karta pasiskaiciau viska.
Tai kaip suprantu jei skaiciuoja 12 men, tai skaitosi laikotarpis 2011 01 01 - 2011 12 31, tai taip iseina negausiu is viso jokiu pinigeliu, nes tai kaip tik isejo 3 VPA metai uz kuriuos nieko nemoka?
*

skaiciuos palankesni varianta,t.y kaip pirmam tik procentai kiti bus.o i darba turit iseiti,nebent turit nepanaudotu atostogu,kad tuos 3 men but namie.
banginute
gal kas gali atsakyti, ar galim aiseiti VPA 1.4men, bet kad uz pirmus metus gauciau 100%, o uz likusius keturis nieko?
JOLANCIUK
QUOTE(banginute @ 2011 09 25, 10:46)
gal kas gali atsakyti, ar galim aiseiti VPA 1.4men, bet kad uz pirmus metus gauciau 100%, o uz likusius keturis nieko?
*

nesuprantamai suformuluotas klausimas.Kas tas 1.4 men,ar jus tik iseinat i VPA,ar jau esat VPA?kokie likusieji 4 metai?
austulis
QUOTE(Asta'J @ 2011 09 23, 15:01)
Man tai įdomu, kas jums sakė, kad nesiskaičiuoja VPA į stažą.
Paskaitykite, Vidaus tarnybos statutas, 37 str., 10 p.
Valstybės tarnybos įstatymas, 42 str., 1 dalis

Ale ot aciu 4u.gif Kol kas laiko neturiu,bet butinai pasisikaitysiu..Izieber kibirkstele vilties biggrin.gif O sake tai,protingi dedes ir tetos policijoj,tiksliau ju buhalterijoj dirbantis..Bet tai jau ne pirmas kartas,kad as pati ieskau istatymu ir jiem irodineju,kaip reik ax.gif
Basari'a
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 09 25, 09:55)
skaiciuos palankesni varianta,t.y kaip pirmam tik procentai kiti bus.o i darba turit iseiti,nebent turit nepanaudotu atostogu,kad tuos 3 men but namie.
*

AČIŪ JUMS 4u.gif

o kazi butina i senaja darboviete ar galeciau is senosios darbovietes iseiti ir tapacia diena isidarbinti i kita lengvesni darba tuos 3 men?
JOLANCIUK
QUOTE(Basari'a @ 2011 09 25, 15:25)
AČIŪ JUMS  4u.gif

o kazi butina i senaja darboviete  ar galeciau is senosios darbovietes iseiti ir tapacia diena isidarbinti i kita lengvesni darba tuos 3 men?
*

galit i kita darbintis.
ievuuzee
Sveiki,
norejau pasiteirauti, yra tokia situacija:
as pastojau budama studente, bet mokslus jau baigiau, o gimdyti man kita men. Zinau , kad man nelabai kas priklauso, nes neturiu darbo stazo, ir kad esu draudziama 3 men po baigimo (tai iki rugsejo galo). Galejau per tuos 3 men isidarbint kazkur ( bet kas nescia priims smile.gif ) ir eiti VPA, bet man neapsimoka, nes jau noriu nuo pavasario eiti dirbt (tokia specialybe, kad ilgai nedirbt negaliu). Sio menesio pradzioje susituokem su vyru, kad nebutu jokiu nesamoniu del vaiko: vaiko pripazinimas pas notara ir t.t.... Taigi nusprendem, kad VPA eis vyras, o as pavasari i darbeli. Dabar man visiskai neaisku kaip man bus su draudimu? Zinau, kad nescios moterys yra draudziamos valstybes, o kaip paskui? tuo labiau kad vyras iseina i VPA. Ar man reikes moket imokas sodrai?
JOLANCIUK
QUOTE(ievuuzee @ 2011 09 26, 10:49)
Sveiki,
norejau pasiteirauti, yra tokia situacija:
as pastojau budama studente, bet mokslus jau baigiau, o gimdyti man kita men. Zinau , kad man nelabai kas priklauso, nes neturiu darbo stazo, ir kad esu draudziama 3 men po baigimo (tai iki rugsejo galo). Galejau per tuos 3 men isidarbint kazkur ( bet kas nescia priims smile.gif ) ir eiti VPA, bet man neapsimoka, nes jau noriu nuo pavasario eiti dirbt (tokia specialybe, kad ilgai nedirbt negaliu). Sio menesio pradzioje susituokem su vyru, kad nebutu jokiu nesamoniu del vaiko: vaiko pripazinimas pas notara ir t.t.... Taigi nusprendem, kad VPA eis vyras, o as pavasari i darbeli. Dabar man visiskai neaisku kaip man bus su draudimu? Zinau, kad nescios moterys yra draudziamos valstybes, o kaip paskui? tuo labiau kad vyras iseina i VPA. Ar man reikes moket imokas sodrai?
*

i birza stokit.
Liutaure
Laba diena,

Reikia protingu žmonių pagalbos, esu nežinioje del ismoku...padekit paskaiciuoti...

Pirmiausia nezinau is 12 ar is 24 men skaiciuojasi vpa ismokos ?

Pas mane yra taip... g.gif

2007.05.24-2010.05.24 buvau 3 metus vaiko prieziuros atostogose
2010.05.24-2010.11.24 is darbo biržos gavau pusmetines ismokas apie 650 lt
2010.11.24-2011.06.30 stovejau darbo biržoje
2011.06.30 isidarbinau ir dirbhu iki siol, bet dabar man jau 3,5 men nestumas. Atlyginima gaunu tarkim 1000 lt. Bet iki dekreto man dirbti teks tik 7 men, va ir kyla klausimas kiek as gausiu ir is kokio laikotarpio man skaiciuosis ismokos, is paskutiniu 12 men ar kabins ir darbo birzos pinigelius....
Ačiū, lauksiu ziniu 4u.gif
Labai labai lauksiu rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.