Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 05, 16:50)
Ant pacio prasimo skirti motinystes pasalpa rasiau "Prasau skaiciuoti man pasalpos palankesni varianta" kazkaip taip.
Papildyta:

Isleis,o dekretas skaiciuosis is 2011.06.01-2012.05.31 laikotarpio.



aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galėsite padėti 4u.gif
Aš turėčiau išeiti į dekretą anksčiausiai sausio 25 d. (taip nurodė gydytoja). Tačiau gydytoja minėjo, kad į dekretą naudingiau išeiti mėnesio pradžioje, o ne pabaigoje. Gal galite paaiškinti, kodėl? Jei yra prasmė, galėčiau savaitę ilgiau padirbėti.
Beje, mano atlyginimas pastaruosius 12 mėn. viršijo "lubas", gal tai irgi turi reikšmės.
Atsakyti
QUOTE(ekor @ 2011 10 06, 16:02)
Sveikos, gal galėsite padėti  4u.gif
Aš turėčiau išeiti į dekretą anksčiausiai sausio 25 d. (taip nurodė gydytoja). Tačiau gydytoja minėjo, kad į dekretą naudingiau išeiti mėnesio pradžioje, o ne pabaigoje. Gal galite paaiškinti, kodėl? Jei yra prasmė, galėčiau savaitę ilgiau padirbėti.
Beje, mano atlyginimas pastaruosius 12 mėn. viršijo "lubas", gal tai irgi turi reikšmės.

Nes gal daugiau darbo dienu iseina,nes gi dekretamoka uz darbo dienas."Lubos" cia ne prie ko,jos tik uri reiksme prie apskaiciavimo pasalpos.
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
ateinu su svao bedomis..

mano buhaltere darbe tikra nemoksa ir dar piktybiskai nusiteikusi.. vakar uzejau paklausti kas kaip man nusimato.. tai mane apsauke neismanele ir t.t. isejo paismetusi ir su asaromis..

jau bijau kad manes neapgautu...

perskaicius temute, iskilo pastebejimai ir klausimai:
1.Kai iseisite i dekreta ( tai bus 7 men) gausite is Sodros motinystes pasalpa, arba kitaip dekretines uz 126 darbo dienas.Pasalpa gausite visa is karto

100% moka (kaip cia i rankas ar ant popieriaus??),ismoka iskart uz visas darbo dienas,uz visus 4 men. ar cia moka Sodra ar darbdavys, ar po gimdymo ar pries gimdyma??
(t.y is tu 126 d. moka tik uz darbo dienas,iseina kazkur 87 dienos)
70 dienu iki gimdimo ir 56 dienos po gimdimo sudaro 126 dienas.


2.Pagimdzius vaikeli kreipsites i savivaldybe ir gausite vienkartine ismoka gimus vaikui 1430 lt


3.Pasibaigus dekretui iseisite vaiko prieziuros atsotogu ir gausite keikviena menesi kol pasibaigs VPA : jei pasirinksite VPA 1m - tai 100 % algos, jei 2 m VPA tai pirmus metus 70 %, antrus metus 40 %.
mokama kai gims, nes VPA prasideda po 126dienu (dekreto), tai vaikuciui jau buna apie 1,5men.



beje man numatytas gimdymas 2012-04-24.
pagal kuri laikotarpi man bus skaiciuojamas dekeretas ir VPA rolleyes.gif

atsiprasau jei kartojus
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 06, 17:12)
Nes gal daugiau darbo dienu iseina,nes gi dekretamoka uz darbo dienas."Lubos" cia ne prie ko,jos tik uri reiksme prie apskaiciavimo pasalpos.


Tai skaiciuojant dekreta "lubos" netaikomos ar kaip?, jei askaiciavo , kas vidutinis dienos ikainis buvo tarkim 300lt, tai juos ir padaugins is 126 dienu?
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2011 10 07, 09:49)
Tai skaiciuojant dekreta "lubos" netaikomos ar kaip?, jei askaiciavo , kas vidutinis dienos ikainis buvo tarkim 300lt, tai juos ir padaugins is 126 dienu?


tikrai taikomos, ne tik dekreta skaiciuojant, bet ir siaip jei susergat ir imat nedarbinduma tos pacios lubos taikomos sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salome: 07 spalio 2011 - 09:29
verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Norejau paklsut Jusu 4u.gif . Ka tik grizau is sodros, rasiau prasyma del dekretiniu. Ir iskilo toks klausimas g.gif As tebeesu vaiko auginimo atostogose iki vaikui sueis 3 metai. Tai kaip suprantu, man sodra turetu skaiciuot man palankesni varianta. Taigi as darbuotojai pasakiau, kad tebeesu atostogose, ir ar man reikia ka pazymeti. Ji sako, mes matom, kad jus esat vaiko atostogose, ir sodra jums automatiskai skaiciuos geresni varianta. Tai gi nieko nerasiau. Ar viskas siuo atveju taip ir bus?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Ligita.r @ 2011 10 07, 11:47)
Sveikos,
Norejau paklsut Jusu 4u.gif . Ka tik grizau is sodros, rasiau prasyma del dekretiniu. Ir iskilo toks klausimas  g.gif  As tebeesu vaiko auginimo atostogose iki vaikui sueis 3 metai. Tai kaip suprantu, man sodra turetu skaiciuot man palankesni varianta. Taigi as darbuotojai pasakiau, kad tebeesu atostogose, ir ar man reikia ka pazymeti. Ji sako, mes matom, kad jus esat vaiko atostogose, ir sodra jums automatiskai skaiciuos geresni varianta. Tai gi nieko nerasiau. Ar viskas siuo atveju taip ir bus?
Aciu

Nieks jums neskaiciuos palankesnio varianto,kol jus to nepaprasot,rastiskai,nesvarbu kad jie mato,man irgi mate,bet pati darbuotoja pasake rasiti.
Papildyta:
QUOTE(merselle @ 2011 10 07, 09:40)
labas rytas 4u.gif
ateinu su svao bedomis..

mano buhaltere darbe tikra nemoksa ir dar piktybiskai nusiteikusi.. vakar uzejau paklausti kas kaip man nusimato.. tai mane apsauke  neismanele ir t.t. isejo paismetusi ir su asaromis..

jau bijau kad manes neapgautu...

perskaicius temute, iskilo pastebejimai ir klausimai:
1.Kai iseisite i dekreta ( tai bus 7 men) gausite is Sodros motinystes pasalpa, arba kitaip dekretines uz 126 darbo dienas.Pasalpa gausite visa is karto

100% moka  (kaip cia i rankas ar ant popieriaus??),ismoka iskart uz visas darbo dienas,uz visus 4 men. ar cia moka Sodra ar darbdavys, ar po gimdymo ar pries gimdyma??
(t.y is tu 126 d. moka tik uz darbo dienas,iseina kazkur 87 dienos)
70 dienu iki gimdimo ir 56 dienos po gimdimo sudaro 126 dienas.
2.Pagimdzius vaikeli kreipsites i savivaldybe ir gausite vienkartine ismoka gimus vaikui 1430 lt
3.Pasibaigus dekretui iseisite vaiko prieziuros atsotogu ir gausite keikviena menesi kol pasibaigs VPA : jei pasirinksite VPA 1m - tai 100 % algos, jei 2 m VPA tai pirmus metus 70 %, antrus metus 40 %.
mokama kai gims, nes VPA prasideda po 126dienu (dekreto), tai vaikuciui jau buna apie 1,5men.

beje man numatytas gimdymas 2012-04-24.
pagal kuri laikotarpi man bus skaiciuojamas dekeretas ir VPA  rolleyes.gif

atsiprasau jei kartojus

1.Ant poperiaus,nes pasalpai apskaiciuoti imamas poperinis atliginimas,paskui atima mokescius ir taiko NPD.Moka motinystes pasalpa sodra pries gimdima,t.y po 15 d.d kai sutvarkisit visus dokumentus.
2.taip,kiekvienam gimusiam vaikui priklauso vienkartine pasalpa is soc.centro 1430 lt ir uz 2 men nuo gimymo iki kol iseisit i VPA po 97.50 vaiko pinigu.
3.VPA prasideda kai baigiasi NGA.
Jums dekreta skaiciuos is 2011.03.01-2012.02.29 laikotarpio.O VPA (jei dekretas baigsis daleiskim liepos men) is 2011.06.01-2012.05.31 laikotarpio.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 07, 11:01)
Nieks jums neskaiciuos palankesnio varianto,kol jus to nepaprasot,rastiskai,nesvarbu kad jie mato,man irgi mate,bet pati darbuotoja pasake rasiti.
Papildyta:

1.Ant poperiaus,nes pasalpai apskaiciuoti imamas poperinis atliginimas,paskui atima mokescius ir taiko NPD.Moka motinystes pasalpa sodra pries gimdima,t.y po 15 d.d kai sutvarkisit visus dokumentus.
2.taip,kiekvienam gimusiam vaikui priklauso vienkartine pasalpa is soc.centro 1430 lt ir uz 2 men nuo gimymo iki kol iseisit i VPA po 97.50 vaiko pinigu.
3.VPA prasideda kai baigiasi NGA.
Jums dekreta skaiciuos is 2011.03.01-2012.02.29 laikotarpio.O VPA (jei dekretas baigsis daleiskim liepos men) is 2011.06.01-2012.05.31 laikotarpio.

Aciu labai Jums Jolanciuk 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, turiu klausima ( atsiprasau uz kalba - neturiu liet. abc. ). Yra studente, dieninio skyriaus, 21 metu. Darbo stazas nedidelis - isdirbta vos pora men. - tas 12 men stazas per paskutinius 24 men nesusidarys, nebent eitu atostogu po gimdymo. Kiek skaiciau sodros puslapi, lyg ir pasalpa priklauso asmenims iki 26 metu, kurie mokosi. Taciau, kai paskambinau i sodros informacija, ten konsultante pasake, kad jai niekas nepriklauso. Tai as ir pasimeciau. Gal galit kas nors pakomentuoti toki atveji? Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 07, 12:01)
Nieks jums neskaiciuos palankesnio varianto,kol jus to nepaprasot,rastiskai,nesvarbu kad jie mato,man irgi mate,bet pati darbuotoja pasake rasiti.
Papildyta:

1.Ant poperiaus,nes pasalpai apskaiciuoti imamas poperinis atliginimas,paskui atima mokescius ir taiko NPD.Moka motinystes pasalpa sodra pries gimdima,t.y po 15 d.d kai sutvarkisit visus dokumentus.
2.taip,kiekvienam gimusiam vaikui priklauso vienkartine pasalpa is soc.centro 1430 lt ir uz 2 men nuo gimymo iki kol iseisit i VPA po 97.50 vaiko pinigu.
3.VPA prasideda kai baigiasi NGA.
Jums dekreta skaiciuos is 2011.03.01-2012.02.29 laikotarpio.O VPA (jei dekretas baigsis daleiskim liepos men) is 2011.06.01-2012.05.31 laikotarpio.

Man atrodo, kad dekreto pasalpos skaiciavimo laikotarpis negeras, nes klausiusioji parase numatoma gimdymo data balandzio men., o ne isejimo i dekreta g.gif .
Papildyta:
QUOTE(merselle @ 2011 10 07, 13:25)
Aciu labai Jums Jolanciuk 4u.gif

Parasykit, kada jums sueina 30 nestumo savaiciu - koki menesi planuoja jus isleist i dekreta. Pagal tai ir skaiciuojama dekreto pasalpa, o ne pagal gimdymo data.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 07 spalio 2011 - 15:10