Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

QUOTE (Arvira @ 2004 11 25, 14:39)
laugh.gif viskas mokama , bet yra toks dalykas kaip "vaistai" ir tu gali ja naudotis legaliai biggrin.gif

Arvira o ta ugniagiasiene nestabdys kompo darbo? Turejau fire valee( nezinau ar taip parasiau:) tai buvo neimanoma dirbt teko isinstaliuot.
Atsakyti
Pas mane viskas thumbup.gif jokio stabdymo , o ugniasiene ir antivirusas Kaspersky AVP - naujausia versija , bet yra interneto pagreitintuvas ir man viskas dabar kraunasi labai greit ko pries tai nebuvo clap.gif
Alvija , o kompas pas tave koks - yra visokiu ugniasieniu pvz. man nepatiko Panda - juodai uzknisdavo , trukdydavo dirbt .
Reikalavimai siam antivirusui :
Процессор Intel Pentium III с частотой не менее 500 МГц
256 МБ оперативной памяти
Reikalavimai ugniasienei Windows XP pvz.:
Microsoft Internet Explorer 5.0 (рекомендуется 5.5 SP2)
Поддержка протокола TCP/IP
300MHz Процессор Intel Pentium (или совместимый)
128МБ оперативной памяти
50МБ свободного дискового пространства для программы и допольнительное пространство для лог-файлов
Локальная сеть (Ethernet) или соединение dial-up
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 11 25, 15:12)
Pas mane viskas thumbup.gif jokio stabdymo , o ugniasiene ir antivirusas Kaspersky AVP - naujausia versija , bet yra interneto pagreitintuvas ir man viskas dabar kraunasi labai greit ko pries tai nebuvo clap.gif
Alvija , o kompas pas tave koks - yra visokiu ugniasieniu pvz. man nepatiko Panda - juodai uzknisdavo , trukdydavo dirbt .
Reikalavimai siam antivirusui :
Процессор Intel Pentium III с частотой не менее 500 МГц
256 МБ оперативной памяти
Reikalavimai ugniasienei Windows XP pvz.:
Microsoft Internet Explorer 5.0 (рекомендуется 5.5 SP2)
Поддержка протокола TCP/IP
300MHz Процессор Intel Pentium (или совместимый)
128МБ оперативной памяти
50МБ свободного дискового пространства для программы и допольнительное пространство для лог-файлов
Локальная сеть (Ethernet) или соединение dial-up

Pentium 4 , 2,8 GHz;
RAM 512 Mb;
Kietas diskas 120GB

Ir visi kiti parametrai atitinka ir net daugiau wink.gif

Bet pas mane antivirusine Nod32 , tai ar ta ugniagiasiene tiks, ar nesusipjaus?
O tas interneto pagreitintojas kaip vadinasi? Gal DAP?
Atsakyti
QUOTE (alvija @ 2004 11 25, 22:56)


Bet pas mane antivirusine Nod32 , tai ar ta ugniagiasiene tiks, ar nesusipjaus?
O tas interneto pagreitintojas kaip vadinasi? Gal DAP?

Jau minejau ir dar syki pabreziu , kad ten yra ugniasiene Kaspersky Anti-Hacker ir antivirusas Kaspersky Anti Virus Personal , o kadangi tu jau naudoji kita antivirusine programa tai dvieju antivirusiniu nepatartina det .
Interneto pagreitintoja maisai su siuntimų akseleratorium kaip : Download Accelerator Plus(DAP) ,Internet Download Manager(IDA) ,Flashget ,GetRight , Reget , Go!Zilla - tai isvardinau keleta siuntimo akseleratoriu , bet kaip isitikinau jie daznai konfliktuoja su antivirusinem ir ugniasienem .
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 11 25, 21:41)
QUOTE (alvija @ 2004 11 25, 22:56)


Bet pas mane antivirusine Nod32 , tai ar ta ugniagiasiene tiks, ar nesusipjaus?
O tas interneto pagreitintojas kaip vadinasi? Gal DAP?

Jau minejau ir dar syki pabreziu , kad ten yra ugniasiene Kaspersky Anti-Hacker ir antivirusas Kaspersky Anti Virus Personal , o kadangi tu jau naudoji kita antivirusine programa tai dvieju antivirusiniu nepatartina det .
Interneto pagreitintoja maisai su siuntimų akseleratorium kaip : Download Accelerator Plus(DAP) ,Internet Download Manager(IDA) ,Flashget ,GetRight , Reget , Go!Zilla - tai isvardinau keleta siuntimo akseleratoriu , bet kaip isitikinau jie daznai konfliktuoja su antivirusinem ir ugniasienem .

Avira o Turedama Nod antivirusine ar galiu ta turet interneto pagreitintoja? g.gif Paaskink tu man tundrai.
Atsakyti
QUOTE (alvija @ 2004 11 25, 23:47)

Avira o Turedama Nod antivirusine ar galiu ta turet interneto pagreitintoja? g.gif Paaskink tu man tundrai.

System Mechanic Professional 5 turi interneto greitinima , kuria as ir naudojuos ,o sioje programoje ir yra antivirusas su ugniasiene smile.gif Beje apie sios programos galimybes rasiau senesnej savo zinutej ,o Nod 32 nemanau , kad turi sia galimybe -interneto greitinima wink.gif
Atsakyti
Atkapsciau thumbup.gif programa - isvale siuksles , kuriu net su System Mechanic nejo pasalint biggrin.gif PRIVACY ERASER ja galima siustis is cia http://www.bsoft.ru/...ticle&sid=11626
Spausti SAVE ir pumpuoji wink.gif
Atsakyti
Labutis

Arvira bandziau tau issiusti i emeila laiskuti bet grizo atgal:(
As siandien parsisiunciau" internet spy sweeper pro" programele, tai jau kai isvale tai Dieve padek , net i supermama iejus neatpazino , buvau kaip svetys laugh.gif
Išslave viska laugh.gif

Arvira gal turi kreka vaikiskam zaidimukui " Dino and Aliens"
Parsisiunciau is icq labai fainas zaidimas vaikuciams , bet ten tik pabandymui , du kart vaikai ir viena kar mama wub.gif suzaide ir viskas nebepasileidzia siulo pirkt sad.gif

nu as cia gal ne visai i tema wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvija: 07 gruodžio 2004 - 00:23
QUOTE (alvija @ 2004 12 07, 00:22)

Arvira bandziau tau issiusti i emeila laiskuti bet grizo atgal:(

Arvira gal turi kreka vaikiskam zaidimukui " Dino and Aliens" :

Tai cia ugniasienes darbas , nes ne visus laiskus ileidzia smile.gif
O ta zaidima zinau kazkada turejau - paieskosiu jei rasiu tai atsiusiu "vaistus" wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1102375143[/mergetime]
alvija radau tris raktus , bandyk http://crackdb.com/s...cd_cracked.html
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 12 07, 01:04)
QUOTE (alvija @ 2004 12 07, 00:22)

Arvira bandziau tau issiusti i emeila laiskuti bet grizo atgal:(

Arvira gal turi kreka vaikiskam zaidimukui " Dino and Aliens" :

Tai cia ugniasienes darbas , nes ne visus laiskus ileidzia smile.gif
O ta zaidima zinau kazkada turejau - paieskosiu jei rasiu tai atsiusiu "vaistus" wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1102375143[[b]**Saulytė* rgetime] [/b]
alvija radau tris raktus , bandyk http://crackdb.com/s...cd_cracked.html

Elektroninius laiškus blokuoja dažniausiai pašto tiekėjas, nėra leidžiami siūsti vykdomieji failai (*.exe, *.scr, ir panašiai), juos reikėtų siūsti suarchyvuotus.

Dėl interneto spartinimo:

Patikimi būdai, kaip pagreitint naršymą ir failų siuntimą:
a. Optimizuoti DNS - naudoti mažiau apkrautą, stabiliau veikiantį, daugiau adresų turintų ir atnaujinamą DNS serverį.
b. Naudoti greitesnę naršyklę (pvz. Opera), ir/arba keisti nustatymus - nekrauti flash, paveikslėlių ir t.t.
c. Naudot interneto teikėjo vietinį proxy serverį - pvz. Tako - proxy.takas.lt, vietinio tinklo serveris. Kai kurie rimtų interneto tiekėjų proksiai blokuoja nepriimtinus visuomenei tinklalapius, taip kad nelegalių programų ir mergų nuotraukų teks ieškotis kitais kanalais, arba nenaudoti proksio.
d. Išsinaikinti savo kompiuteryje trojos arklius, šnipinėjimo programas ir visokias kitas šiukšles.
e. Naršymo po interneto metu, nutraukti žaidimų, filmų ir kt parsisiuntimą..
f. Priversti interneto tiekėją pataisyti maršrutizacijos lenteles, siekiant išvengti mirusių serverių ir sumažinti tarpinių grandžių (pasitikrinti su tracert komanda). Kartais pavyksta
g. Optimizuoti prisijungimo parametrus (visokie ten MTU ir t.t.) - teoriškai lyg ir turi padėt, praktiškai, jei normaliai viskas veikia, pagerėjimas nežymus.
h. Failų parsiuntimui naudoti programas, siunčiančias keliais lygiagrečiais srautais ir atnaujinančias nutrauktą siuntimą - download menedžeriai Tokie kaip FlashGet, GetRight, DAP ir t.t..

O štai kaip veikia interneto spartintuvai:
a. Saugo DNS bazę lokaliam kompe - tik tai yra abejotinas sprendimas, nes DNS bazę reikia nuolat atnaujinti, kitaip veiks neteisingai.
b. Tau žiūrint vieną puslapį, siunčia kitus puslapius pagal jame puslapyje esančias nuorodas, todėl atrodo kad puslapiai kraunasi greičiau. Kaip pavyzdžiui pasikrauni www.supermama.lt. kol tu skaitai kokią temą naršyklė sėkmingai siurbia kitus Supermamos puslapius.
Jokios "programos" negali paspartinti tavo interneto. Jei tiekėjau tai atsuko kranelį 128 kbps, tai niekas apart interneto tiekėjo ta nepadidins interneto greičio.
Na aišku kažkiek gal paspartina patį naršymą, kažką blokuojant, kažką suspaudžiant, bet pačio interneto greičio tikrai nepadidina wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1102379407[/mergetime]
P.S. kątik išbandžiau jūsų rekomenduojamą System Mechanic Professional Interneto optimizavimą: pagreitėjimo jokio nematyti. Na bent akivaizdaus pagerėjimo nėra. Super mama kaip užsikrovė per 0,5 sek, taip ir toliau užsikrauna per tiek pat laiko. Su kitais www taspats. Na gal kam ir pagreitėja.
Atsakyti
Turiu kompo ir interneto optimizavimui programa WINTOOLS.net profesional, bet kaip sake Saulyte jei tau duotas atitinkamas greitis nelabai ka ir padarys, siaip man patiko narsykle Mozilla Firefox
Atsakyti
QUOTE (Arvira @ 2004 12 06, 23:04)
Papildyta @ [mergetime]1102375143[[b]*alvija rgetime] [/b]
alvija radau tris raktus , bandyk http://crackdb.com/s...cd_cracked.html

Nu kazko neveikia vaistukai arba as nemoku ju panaudot , zaidimas praso kodo ir emeilo o tuose cracuose nera:(
Atsakyti