Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

QUOTE(laurechka @ 2004 06 24, 13:37)
d) paziurekit kokios programos startuoja tik ijungus kompa. Spauskit Start\run ir i eilute irasykit msconfig(si komanda veikia tik ant win98 ir winXP) atsiradusiame lange pasirinkit startup. Cia pamatysit visas programa kurios startuoja startuojant OS.  Galit pasibandyti nuink varnele nuo tos programos kuri jusu manymu nereikalinga ir perkraukit kompa.

pas mane kiek ju yra blink.gif blink.gif padekit, ko is ju nereikia?
IMJPMIG
TINTSETP
TINTSETP
winampa
NvCpl
nwiz
hpztsb04
NeroCheck
Jammer2nd
dumpred 0-k
Weather On Tray
HbOEAddOn
llmacjuw
ctfmon
NVMCTRAY
msmsgs
GetSmile
Promt 98

Siaubas kokios nesamones blink.gif
Atsakyti
As su spybotu valau smile.gif
Nortone blokuoju visokius reklamerius issokancius kad langas svarus butu ( nematau reklaminiu tekstu )
per diena 5-10 snipuku pasigaunu .Nzn kompui jau treti metai neperinstaliuoti win nei karto nestrige nieko .
Antivirusas nortonas ( jei kas paklaustu kaip pasakyciau nzn , bet veikimas pas man jo iki 2041 metu biggrin.gif ) , pazystamas pamokino bet ir jis nzn kodel iki tiek smile.gif pasidare .
Atsakyti
QUOTE
search the web kazkoks tai prisipaise nesenai.


Nu va, o tokius tai reik naikinti



cry.gif cry.gif cry.gif Kaip ,pro kur man juos istrinti cry.gif cry.gif Nerandu... schmoll.gif
Atsakyti
o kaip tuos fragmented failus istrinti cry.gif blink.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE
QUOTE

Mano manymu tai yra viena is geriausiu nemokamu programu skyrtu kompiuterio valymui :

http://www.softodrom.../ap/p4330.shtml

Regstruokite ir naudokite nemokamai.



O man neleidzia pasalinti siuksliu, reikalauja registracijos. Ka daryti?


Tiesiog reikia uzregistruot programa, kad jus esate buvusios TSRS pilietis ir leis naudot nemokamai smile.gif
Atsakyti
man irgi nesigavo sad.gif Lyg ir registravausi,lyg ir paraso kad prisiregistravau,bet kai bandau istrinti tai vel praso registracijos
Atsakyti
QUOTE(amrisa @ 2005 02 25, 04:38)
man irgi nesigavo sad.gif Lyg ir registravausi,lyg ir paraso kad prisiregistravau,bet kai bandau istrinti tai vel praso registracijos


Aš viską išsiaiškinsiu ir parašysiu smile.gif Pas mane veikia puikiai.
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , viska nuo a iki z perskaiciau, apsitvarkiau, dabar sedziu aptenkinta ax.gif tongue.gif . didelis aciu visoms mokytojoms mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Pas mane antivirusine jau avg7 nuskenavus virusu nerode, tada praskenavau ad aware ir ismete kad yra 21 new critikal objekt, juos nukeliau i quarantine ir paspaudziau remove, maniaudings, bet praskenavus jie vel yra, ar gali ad aware parodytus objektus panaikinti, is viso ka su jais daryti, nes ad aware turiu pirma karta, tiesa dar pratryniau cookes ir internet files, nes tie brudai rode butent ten ir yra, ka toliau daryti, padekite...
Atsakyti
Atsidaryk "Open quarantine list" ir is ten viska istrink. Tada dar karta viska praskanuok ir nieko nedek i quarantine, o viska is karto istrink. Ad-ware is naujo randa critical objects, nes tu ju neisvalai is kompiuterio, o tik padedi i quarantine, kas reiskia, kad jie tiesiog izoliuojami, bet ir toliau sedi tavo kompiuteryje.
Atsakyti
o man neleidzia ikelt tuos vabalus i quarantine verysad.gif , nereaguoja man tas quarantine isvis cry.gif doh.gif . ka ne taip darau? g.gif
Atsakyti
jau viskas veikia, susitvarkiau smile.gif
Atsakyti