Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

Žiūrėjau, bet kad Nieko neįprasto nėra g.gif Visos programos kur ir anksčiau buvo.
O kur galima rasti Restore folderį ar ką ten, nes kai tikrinau Su PAnda antivirus online, randa Adware kažkokį AZE search.Tipo čia ne virusas bet kažkoks ten velnias.GAl čia dėl to tas puslapis atsidarinėja.Ir rašo, kad jis jei ištrini, vistiek atsinaujina, tai reikia ištrinti iš _restore ktalogo ar kažkas pan. g.gif Nelabai aš čia aiškiai parašiau, bet gal kas suprato mane ir pasakys ką daryti g.gif
Atsakyti
atsirado pas mane kazkoks GAIN cry.gif nu nesamones ,daro antivirusine randa bet nepanaikina blink.gif ir per add/remove neduoda istrint cry.gif

Kaaa daryt g.gif
Atsakyti
Negi niekas man nepades cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveS @ 2005 08 19, 21:49)
Negi niekas man nepades cry.gif  cry.gif


Kokią antivirusinę programą naudoji?
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2005 08 19, 21:21)
Kokią antivirusinę programą naudoji?

Laikina Nortona ax.gif
Atsakyti
Jei anglų kalba jums - ne problema, tada paskaitykite čia:

GAIN klausimai-atsakymai

Jei nepavyks pašalinti to GAIN programų, susirašysim, pabandysiu pagelbėti.
Atsakyti
QUOTE(vyras_30 @ 2005 08 20, 01:14)
Jei anglų kalba jums - ne problema, tada paskaitykite čia:

GAIN klausimai-atsakymai

Jei nepavyks pašalinti to GAIN programų, susirašysim, pabandysiu pagelbėti.

Na nieks man nesigauna cry.gif
Ismeta lentele poto dar viena kai bandau per add/remowe blink.gif ir vnz ššššš... gaunas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laisveS: 20 rugpjūčio 2005 - 09:07
Bet čia ne virusas, o toolbaras kiek supratau g.gif Pabandyk jį šalinti su Spybotu (nemokamas) ar Adaware(šiek tiek mokamas)
Atsakyti
QUOTE(Dafnė @ 2005 08 21, 10:14)
Bet čia ne virusas, o toolbaras kiek supratau g.gif  Pabandyk jį šalinti su Spybotu (nemokamas) ar Adaware(šiek tiek mokamas)

Spybotas nepanaikina schmoll.gif
Atsakyti
GAIN reikėjo kažkokiai tavo suinsteliuotai programai. Tau reikia pirmiau susirasti ką susinsteliavai, panaikinti tą programą ir tada galėsi ir GAIN panaikinti.

1. Spaudi Windows Start, pažymi Programs, GAIN*, ir iš ten išsirenki punktą About GAIN.
2. Kada About GAIN atsidarys, paspaudi ant nuorodos "For a list of GAIN supported products on your computers, click here".
3. Turėtų tau duoti programą, kurį pas tave yra kompiuteryje ir kuriai tas GAIN yra reikalingas. Tuomet per Start/Settings/ControlPanel/Add or Remove Programs išinsteliuoji tą programą ir vėl tą patį padariai su GAIN. Pabandyk.
Atsakyti
Nu aš isvis manau, kad reikia kompiuterį užkrauti "safe mode" režimu ir tada išnaikinti, jo dabar sunku išnaikinti, nes pasileidžiant windows paleidžia jį kaip servisą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auksiniz: 22 rugpjūčio 2005 - 00:38
QUOTE(auksiniz @ 2005 08 22, 02:36)
Nu aš isvis manau, kad reikia kompiuterį užkrauti "safe mode" režimu ir tada išnaikinti, jo dabar sunku išnaikinti, nes pasileidžiant windows paleidžia jį kaip servisą smile.gif


Aga, visos mes čia tokios gudrios, tik per "safe mode" smile.gif
Atsakyti