Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip valomas kompiuteris?
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Izida
QUOTE(dalytuke @ 2006 07 04, 10:38)
merginos man dar reikia pagalbos 4u.gif  su kokia programa griausiai issivalyti kompiuteri? g.gif Nu turiu as ta Ad-Aware SE tai ka jinai is tikruju daro? doh.gif Ar cia jinai kokiu virusu iesko ar jinai jau isvalo kompiuteri?
*

Ad-Aware SE - tai pagalbinė programa, aptinkanti ir pašalinanti iš kompiuterio spyware (programa, nesankcionuotai renkanti ir perduodanti informaciją apie Jus ir Jūsų sistemą jos autoriui ar tretiems asmenims), trackware (programa, sekanti kokius puslapius Jus lankote) ir adaware (reklaminė programa) modulius, o taip pat nepageidaujamas įrankines-toolbar`us, įsibrovusius į sistemą be Jūsų žinios ir sutikimo. Taip pat užtikrina Jūsų privatumą naršant Internete, tikrina atmintį, sisteminį registrą, kietus, keičiamus ir optinius diskus ir saugiai šalina parazitinius modulius.

Papildyta:
QUOTE(dalytuke @ 2006 07 04, 00:40)
Aciu tau 4u.gif O kas kiek laiko reikia ta Ad-Aware paleist? ax.gif
*

Cia jau kaip nori. As karta i savaite praskanuoju ir viskas. Kiti visa laika laiko ijunge.
ultraviolet
QUOTE(violetik @ 2006 07 04, 08:49)
mamytes, sakykit, o kaip isvalyt vat tuos visus zodzius, kur pvz. i google ivedinejau ieskodama ko nors, arba prisijungiu i pasta(man iskart, ivedus pirmaja raide, rodo visus zodzius, kur is tokios raides kur nors ivedinejau blink.gif ), nezinau ar supratot apie ka as ax.gif , bet noriu istrint tos paieskos zodzius, ir nenoriu, kad juos isimintu(nes darbe tai neisimena, reikia is naujo surinkinet 4u.gif
PADEKIT, KAS ZINO 4u.gif  verysad.gif
*

nejaugi niekas nezino verysad.gif ka, pas kitas taip nebuna??? schmoll.gif
F12
Nuo narsykles menu priklauso,pas mane Firefox,tai man atrodo valyti pas mane reikia Tools-Clean private data-Ctrl+shift-del.O kokia pas tave narsykle?
Caffe
As naudoju programeles dvi, kurios isvalo ne tik kas kur rasyta, bet ir visas siuksles, History, rasytus adresus www ir t.t. Karts nuo karto pravalau ir thumbup.gif
O jos vadinasi SuperCleaner ir U-Wipe. Tik jos "mokamos".
dalytuke
Gal galit man kas nors paaiskint 4u.gif Parsisiunciau as ta CCleaner valymo programa ir biski nesupratau kai inai ten veikia g.gif Man atrodo kad jinai ten nieko nedaro nes labai greitai tik paleidi ir viskas daugiau nieko nedaro tai jinai cia taip ir turi veikt???Jei kas galit parasykit kas ja turit mirksiukas.gif
Poli1
Kiek čia daug gerų patarimų, bet aš aptingau iki galo viską skaityti ir ieškoti atsakymo. Tad paklausiu iš naujo. Kaip reikia ištrinti instaliuotas į kompą programas, t.y. jas išinstaliuoti iš kompo? ax.gif
Bonpari
QUOTE(dalytuke @ 2006 07 24, 18:16)
Gal galit man kas nors paaiskint 4u.gif Parsisiunciau as ta CCleaner valymo programa ir biski nesupratau kai inai ten veikia g.gif Man atrodo kad jinai ten nieko nedaro nes labai greitai tik paleidi ir viskas daugiau nieko nedaro tai jinai cia taip ir turi veikt???Jei kas galit parasykit kas ja turit mirksiukas.gif
*

man ir tik neseniai kompiuteristas paaiskino kaip cia kas, o is tikro labai paprasta biggrin.gif kai atsidarai ta programa spausk ANALYZE, jis prades ieskot kompe esancias siuksles, kai jas suras, tuomet spausk RUN CLEANER ir viskas mirksiukas.gif tokia procedura patartina atlikinet i sav karta smile.gif
dalytuke
QUOTE(naaringiux @ 2006 07 24, 20:38)
man ir tik neseniai kompiuteristas paaiskino kaip cia kas,  o is tikro labai paprasta  biggrin.gif kai atsidarai ta programa spausk ANALYZE, jis prades ieskot kompe esancias siuksles, kai jas suras, tuomet spausk RUN CLEANER ir viskas  mirksiukas.gif tokia procedura patartina atlikinet i sav karta  smile.gif
*

Tai kad pas mane nera tokiu zodziu jinai man kaskaip turbut neisistaliuoja nes kai tik as ja paspaudziu rodo pasirinkti kalba ir viska toliau taip paciai kaip instaliuojant ir kiekviena karta kai as ja jungiu vis tas pats g.gif Nezinau kodel man jinai neisistaliuoja g.gif Ot velnias doh.gif
Bonpari
QUOTE(dalytuke @ 2006 07 24, 20:50)
Tai kad pas mane nera tokiu zodziu jinai man kaskaip turbut neisistaliuoja nes kai tik as ja paspaudziu rodo pasirinkti kalba ir viska toliau taip paciai kaip instaliuojant ir kiekviena karta kai as ja jungiu vis tas pats g.gif Nezinau kodel man jinai neisistaliuoja  g.gif  Ot velnias doh.gif
*

siaip pasirenki kalba ir turetu buti zodziai next... next... kad instaliuoti ax.gif o jei tu jos neinstaliavai, tai gal paprastai istrink ir bandyk isnaujo parsisiust ta programa mirksiukas.gif
dalytuke
QUOTE(naaringiux @ 2006 07 24, 20:54)
siaip pasirenki kalba ir turetu buti zodziai next... next... kad instaliuoti  ax.gif o jei tu jos neinstaliavai, tai gal paprastai istrink ir bandyk isnaujo parsisiust ta programa  mirksiukas.gif
*

Parsisiunciau is neujo ir vel tas pats doh.gif As siaip miku programa isistaliuot bet sita man niekaip neisistaliuoja g.gif jau nueinu iki galo spaudziu instal lyk pradeda bet paskui visai nieko nerrodo g.gif Nu as turiu dar tokia valymo programa Ad-Aware tai gal cia pnasi?
Bonpari
QUOTE(dalytuke @ 2006 07 24, 21:05)
Parsisiunciau is neujo ir vel tas pats doh.gif  As siaip miku programa isistaliuot bet sita man niekaip neisistaliuoja g.gif jau nueinu iki galo spaudziu instal lyk pradeda bet paskui visai nieko nerrodo g.gif  Nu as turiu dar tokia valymo programa Ad-Aware tai gal cia pnasi?
*

apie sita programa tai nieko nezinau rolleyes.gif
Caffe
QUOTE(dalytuke @ 2006 07 24, 21:05)
Parsisiunciau is neujo ir vel tas pats doh.gif  As siaip miku programa isistaliuot bet sita man niekaip neisistaliuoja g.gif jau nueinu iki galo spaudziu instal lyk pradeda bet paskui visai nieko nerrodo g.gif  Nu as turiu dar tokia valymo programa Ad-Aware tai gal cia pnasi?
*

Ne, Ad-Aware siek tiek kitokia smile.gif Paskaiciau apie CCleaner, tai ji truputi kitka valo pagal mane.
Izida
QUOTE(Poli1 @ 2006 07 24, 20:28)
Kiek čia daug gerų patarimų, bet aš aptingau iki galo viską skaityti ir ieškoti atsakymo. Tad paklausiu iš naujo. Kaip reikia ištrinti instaliuotas į kompą programas, t.y. jas išinstaliuoti iš kompo?  ax.gif
*

Spaudi Start - Settings- Control Panel - Add or Remove programs ir per ten isinstaliuoji nereikalingas programas.
Poli1
QUOTE(Izida @ 2006 07 25, 00:38)
Spaudi Start - Settings- Control Panel - Add or Remove programs ir per ten  isinstaliuoji nereikalingas programas.
*

Pas mane viskas lietuvių kalboj, o anglų aš ni ni...... blush2.gif Gal yra vertimas ax.gif
Izida
QUOTE(Poli1 @ 2006 07 25, 21:18)
Pas mane viskas lietuvių kalboj, o anglų aš ni ni...... blush2.gif Gal yra vertimas  ax.gif
*

Net nezinau kaip lietuviskai g.gif , gal Pradeti (Startas)- Nustatymai-Valdymo skydas- Prideti ar salinti programas
arturiokas
QUOTE(amrisa @ 2004 06 21, 04:10)
jo ad-aware tai turiu,rodo kad kaska suranda,bet kompo darbas nepagreiteja,pabandysiu dabar su tais cookies.
*

pataisymas ad-aware valo ne siuksles o visokias bjaurybes kuriu prisirenkat narsydami po interneto platybes spyware ir panasiai o jei norit pravalyt kompa naudokit sita: http://softex.meganet.lt/news.php?readmore=2917 smile.gif
dalytuke
Norejau paklaust 4u.gif Tai kaip jau pervalai per ta Defragment kompiuteri tai ar matosi akivaizdziai kas nors ar tik kompiuteriui geriau bet nematyt buna kad jis valytas?
I r dar ar galit pasakyt ka man daryt man vien meta lentele kad disk low© tai kaip suprantu jis jau pilnas bet as nezinau ka man istrint nes ten man viskas rteikalinga ax.gif Bandziau as ji irgi per ta defragment bet man tai niekas nepasikeite gal as ne taip ka nirs darau ax.gif
ycikas555
QUOTE(dalytuke @ 2006 10 25, 11:08)
Norejau paklaust  4u.gif Tai kaip jau pervalai per ta Defragment kompiuteri tai ar matosi akivaizdziai kas nors ar tik kompiuteriui geriau bet nematyt buna kad jis valytas?
I r dar ar galit pasakyt ka man daryt man vien meta lentele kad disk low© tai kaip suprantu jis jau pilnas bet as nezinau ka man istrint nes ten man viskas rteikalinga ax.gif Bandziau as ji irgi per ta defragment bet man tai niekas nepasikeite gal as ne taip ka nirs darau ax.gif
*

defragmentavimas nieko neishtrina tik sudelioje tvarkingai smile.gif ir kompiuterio drabas truputi pagereja?
o del vietos tau reiktu pabandyti CCleaner shita programele. ji valo nuo shiukshliu
manau, kad pas taves yra ne vienas diskas ir pilnas yra c: diskas sisteminis nes tu y jy viska krauni. reiketu muzika, filmus ar nuotraukas susideti y kita diska. tik nekilnok to ko nezhinai. ir dar gali kai rasho low space pasirinkti disk cleanup. jei nesupratai parashyk man y skypa (ycikas555) ir jei nerasi shios CCleaner programeles . sekmes
dalytuke
QUOTE(ycikas555 @ 2006 10 25, 18:12)
defragmentavimas nieko neishtrina tik sudelioje tvarkingai  smile.gif  ir kompiuterio drabas truputi pagereja?
  o del vietos tau reiktu pabandyti  CCleaner  shita programele. ji valo nuo shiukshliu
manau, kad pas taves yra ne vienas diskas ir pilnas yra c: diskas sisteminis nes tu y jy viska krauni. reiketu muzika, filmus ar nuotraukas susideti y kita diska. tik nekilnok to ko nezhinai. ir dar gali kai rasho low space pasirinkti disk cleanup. jei nesupratai parashyk man y skypa (ycikas555) ir jei nerasi shios CCleaner programeles . sekmes
*

Nu aciu tau pabandysiu as ta CCleaner 4u.gif Nu pilnas tas mano C diskas ax.gif Bet nezinau ka man ten istrint ten visos programos reikalingos rolleyes.gif Kai paspaudziu kad cleanup tai nieko jis ten man neistrina liepia man paciai ten kaska tai daryt verysad.gif
dalytuke
As vel su prasymu pagalbos pagalbos 4u.gif Nu niekaip neisisvalau as to kompo g.gif g.gif g.gif Vis man meta ta lentele kad disk low verysad.gif Ir parsisiunciau asta CCleaner programa ir tas pats verysad.gif ir jau pratryniau tan nemazai visko ir vistiek gal cia visai kitokia beda????Gal kas padesit man 4u.gif
Kerli
Man irgi meta, kaip ir dalytukei, kad DISK LOW.. be to out of memory..
Mano C diske labai mažai vietos.. Ten nėra nei nuotraukų, nei ko kito, bet visokių neaiškios kilmės failų.. nežinau ar galima juos trint.. Padėkit, jei galit..
Simple girl
Ar galima iš COOKIES viską ištrint?

Ir dar vienas klausimukas ne į temą, bet nežinau ką daryt.Kažkas atsitiko mano kompui.Kai noriu įsijungt intenetą, na spaudžiu START-INTERNET EXPLORER tai man tą puslapį išmeta kažkur už ekrano g.gif

dilditele
Noriu atsikratyt senojo msn ir niekaip nesigauna, kai turejau naujesne verija, tas senasis msn vis kabodavo salia, biaurybe. Pasalinau per add/remove programs, pasisalino naujoji versija. Kaip suprantu tas senasis kabo kaip "iskiepis" ar kaip ten ji pavadint Internet explorer, dar ir ouluke tupi. Nu i ka daba daryt su juo, kad dingtu?
Izida
QUOTE(dilditele @ 2007 01 26, 00:50)
Noriu atsikratyt senojo msn ir niekaip nesigauna, kai turejau naujesne verija, tas senasis msn vis kabodavo salia, biaurybe. Pasalinau per add/remove programs, pasisalino naujoji versija. Kaip suprantu tas senasis kabo kaip "iskiepis" ar kaip ten ji pavadint Internet explorer, dar ir ouluke tupi. Nu i ka daba daryt su juo, kad dingtu?
*

Senaji MSN salink per Add/Remove programs- Add/Remove Windows Components. Susirasi ten MSN ir nuimk varnele.
dilditele
notworthy.gif aciukas, pavyko
Zigintas
QUOTE(dalytuke @ 2006 10 29, 14:57)
As vel su prasymu pagalbos pagalbos 4u.gif Nu niekaip neisisvalau as to kompo g.gif  g.gif  g.gif  Vis man meta ta lentele kad disk low verysad.gif Ir parsisiunciau asta CCleaner programa ir tas pats verysad.gif  ir jau pratryniau tan nemazai visko ir vistiek gal cia visai kitokia beda????Gal kas padesit man 4u.gif
*

Galbūt turite per didele filmų ar muzikos kolekcija, kurią jau laikas būtų įrašyti į DVD ar CD mirksiukas.gif
Šios programytės pagalba galite pažiūrėti kas ir kur pas jus daug užima vietos.
jurguliukas
Sveiki 4u.gif Su kompiuteriu kolkas bėdų neturiu, bet noriu įsiinstaliuoti kelias programas, kad pravalyti. Visą temą perskaičiau, daug pasiūlymu radau, o gal yra atsiradusių kitokių programėlių, geresnių. Patarkit ką geriausia įsiinstaliuoti.
Dabar įsiinstaliavau Registry Medic, bet nežinau kaip su ja elgtis. Paspaudžiu Full Scan, suranda daug Problems Found, ką toliau daryti. Nes kitą kart skenuojant vėl tas pačias suranda smile.gif
dalyte.uk
labas.as isvis pirma karta girdziu apie tokias programas ax.gif tikrai patarkit kas geriausia g.gif
Taktas
Paprasta ir nemokama CCleaner su ja neturetumet turet problemu.
dalyte.uk
QUOTE(Taktas @ 2007 02 16, 13:26)
*

aciu parsisiunciau thumbup.gif o kaip valai ar galima dirbti su kompiuteriu? blush2.gif ar ilgai uztrunka?
jurguliukas
QUOTE(Taktas @ 2007 02 16, 14:26)
*

O kuo ji skiriasi nuo Registry Medic, ką ji suranda ir trina? Ir kurią versiją parsisiųt? Tam tinklapį siūlo labai daug.
mamyte03
QUOTE(jurguliukas @ 2007 02 16, 15:20)
O kuo ji skiriasi nuo Registry Medic, ką ji suranda ir trina? Ir kurią versiją parsisiųt? Tam tinklapį siūlo labai daug.
*

Is tikro tos programos visos daug maz dirba vienodai. tik viskas priklauso nuo ju duomenu baziu - kuo ddesne duomenu baze, tuo daugiau siuksliu aptinka. O ji isvalo nereikalingas nuorodas, likusias po prokramu isinstaliavimo, registrus, kurie jau nebereikalingi, bet naudoja virtualiaja atminti taip trikdydami kompiuterio darba. CCleaner teisybe pasakius nelabai patiko - atranda per mazai siuksliu. Is tikro gavus nulauzta registry mechanic naujausia versija butu gerai, bet va dazniausiai kaip taisykle mechanic'u crackai pasirodo tada , kai jau vel yra nauja versija ir pamatai kiek daug klaidu buvo senojoje. Kompiuterio valymui nuo visu siuksliu geriausia ir yra mechanic produktai.Taciau siuo metu naudoju irgi Registry medic, nes tikrai aptinka nemaza kieki siuksliu bei registrinius virusus.
jurguliukas
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 16, 15:51)
Is tikro tos programos visos daug maz dirba vienodai. tik viskas priklauso nuo ju duomenu baziu - kuo ddesne duomenu baze, tuo daugiau siuksliu aptinka. O ji isvalo nereikalingas nuorodas, likusias po prokramu isinstaliavimo, registrus, kurie jau nebereikalingi, bet naudoja virtualiaja atminti taip trikdydami kompiuterio darba. CCleaner teisybe pasakius nelabai patiko - atranda per mazai siuksliu. Is tikro gavus nulauzta registry mechanic naujausia versija butu gerai, bet va dazniausiai kaip taisykle mechanic'u crackai pasirodo tada , kai jau vel yra nauja versija ir pamatai kiek daug klaidu buvo senojoje. Kompiuterio valymui nuo visu siuksliu geriausia ir yra mechanic produktai.Taciau siuo metu naudoju irgi Registry medic, nes tikrai aptinka nemaza kieki siuksliu bei registrinius virusus.
*

Supratau 4u.gif

Iki šiol neturėjau bėdų su kompu, o dabar turiu. Vakar išvaliau kompą, dariau taip:
1. Ištryniau viską kas nereikalinga.
2. Disk Cleanup C ir D diskų
3. Disk Defragmenter C ir D
4. Registry medic išvalė apie 1000 blogiukų.
Po tokio valymo įjungus kompiuterį pastoviai išlenda tokios lentelės: Windovs instaler (ji tik sekundei pasirodo) po jos iškart išlenda PhotoGallery, ten parašyta The featme you are trying to use is ona CROM or other removable disk that is not available. Dar apačioj prašo spaust OK. Aš spaudžiu Cancel jis vistiek bando instaliuoti porą kartų (nors žodžio instaler nėra) aš bandau dar išjungt jis nereaguoja, tik po trečio karto išsijungia. Kaščia pas mane per biesas atsirado, kaip jį imesti?

Ir dar vienas klausimukas. Pastoviai išlenda Java Update Available ir prašo instaliuoti. Ar ji reikalinga, ką su jadaryt? Nusibodo kai pastoviai išlindinėja.

Iš anksto ačiū 4u.gif
mamyte03
QUOTE(jurguliukas @ 2007 02 17, 12:11)
Supratau  4u.gif

Iki šiol neturėjau bėdų su kompu, o dabar turiu. Vakar išvaliau kompą, dariau taip:
1. Ištryniau viską kas nereikalinga.
2. Disk Cleanup C ir D diskų
3. Disk Defragmenter C ir D
4. Registry medic išvalė apie 1000 blogiukų.
Po tokio valymo įjungus kompiuterį pastoviai išlenda tokios lentelės: Windovs instaler (ji tik sekundei pasirodo) po jos iškart išlenda PhotoGallery, ten parašyta  The featme you are trying to use is ona CROM or other removable disk that is not available. Dar apačioj prašo spaust OK. Aš spaudžiu Cancel jis vistiek bando instaliuoti porą kartų (nors žodžio instaler nėra) aš bandau dar išjungt jis nereaguoja, tik po trečio karto išsijungia. Kaščia pas mane per biesas atsirado, kaip jį imesti?

Ir dar vienas klausimukas. Pastoviai išlenda Java Update Available ir prašo instaliuoti. Ar ji reikalinga, ką su jadaryt? Nusibodo kai pastoviai išlindinėja.

Iš anksto ačiū  4u.gif
*

Windows instaleris gali buti del ivairiu priezasciu. Gal trindama kas nereikalinga istrynei svarbu win dll faila ar panasiai. Reiktu paziuret ka bando suinstaliuoti, ligu gali but daug.
Java update tai reiktu susiinstaliuoti - ji dazniausiai naudojama narsyklese ir palaiko tokius chatsu ar kitus appletus padarytus panaudojant java varikliuka. Nuo to blogiau nebus smile.gif.
rubija
Registry medic yra mokama unsure.gif vakar ji man rado apie 1200 problemu,gal zinor panasia ar bent tapacia tik nemokama ax.gif
mamyte03
QUOTE(rubija @ 2007 02 17, 15:19)
Registry medic yra mokama  unsure.gif  vakar ji man rado apie 1200 problemu,gal zinor panasia ar bent tapacia tik nemokama  ax.gif
*

Jos visos mokamos, tam naudojami nulauzimai, t.y creckai
rubija
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 17, 14:37)
Jos visos mokamos, tam naudojami nulauzimai, t.y creckai
*

O sito tai nemoku unsure.gif
Taktas
QUOTE(mamyte03 @ 2007 02 16, 15:51)
*

Na nevisai tiksliai CC valo siuksles is PC, temp, sausainiukus, istorija ir t.t. registro valo minimaliai.Kiek esu palikes ja, kolkas niekas nesugebejo prisidaryti nemalonumu.
jurguliukas
Su Windovsais viskas gerai, bet tas Photogalery jau užknisa. Nufotkinčiau parodyt, bet kad neleidžia nuotraukų įkelt, prašo įrašyt nuorodą. Kas svarbiausia, kai programos instaliuojamas mėlyni kvadratukai eina į dešnę pusę, o čia atvirkščiai, atgal grįšta. Kaip išsiaiškinti kur jis gali tupėt.
jurguliukas
QUOTE(jurguliukas @ 2007 02 18, 10:03)
Su Windovsais viskas gerai, bet tas Photogalery jau užknisa. Nufotkinčiau parodyt, bet kad neleidžia nuotraukų įkelt, prašo įrašyt nuorodą. Kas svarbiausia, kai programos instaliuojamas mėlyni kvadratukai eina į dešnę pusę, o čia atvirkščiai, atgal grįšta. Kaip išsiaiškinti kur jis gali tupėt.
*

Jau susitvarkiau ax.gif
Lexa
Patarkit zmones gerieji, kuri programa geresne registru valymui - RegCure ar Registry Mechanic. O gal isideti kuria nors is siu - Super Utilities, Your Uninstaller, WinXpManager, WinTools (taciau nezinau ar jos analogiskos) - bendrai kompo prieziurai? Internete pasiskaitinejau, ale angliskai tik biski kertu, tai noreciau patarimo biggrin.gif
Palemonas
QUOTE(Lexa @ 2007 03 15, 23:51)
Patarkit zmones gerieji, kuri programa geresne registru valymui - RegCure ar Registry Mechanic. O gal isideti kuria nors is siu - Super Utilities, Your Uninstaller, WinXpManager, WinTools (taciau nezinau ar jos analogiskos) - bendrai kompo prieziurai? Internete pasiskaitinejau, ale angliskai tik biski kertu, tai noreciau patarimo  biggrin.gif
*

"Įsipiešk" CCleaner'į ir kas pusmetį windozes perrašinėk - jokių problemų nematysi. O su tais čia tavo išvardintais - žaidimai, gerai nežinodami išvalo ką nereikia ir paskui stebisi kas pasidarė.
ERVInga
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 16, 09:10)
"Įsipiešk" CCleaner'į ir kas pusmetį windozes perrašinėk - jokių problemų nematysi. O su tais čia tavo išvardintais - žaidimai, gerai nežinodami išvalo ką nereikia ir paskui stebisi kas pasidarė.
*

Vėl aš su savo "durnais" klausimais....O iš kur gauti šią programą? Ir kaip su ją dirbti? Kompas jau paskutiniu metu "bludija" , spėju visokio brūdo jame jau pilna g.gif . Jau kelinta diena Skype negaliu susišnekėti - labai trukčioja net būna kad laikas kas 30s peršokinėja doh.gif . Ką patarsit?
Palemonas
QUOTE(ERVInga @ 2007 03 20, 22:54)
Vėl aš su savo "durnais" klausimais....O iš kur gauti šią programą? Ir kaip su ją dirbti? Kompas jau paskutiniu metu "bludija" , spėju visokio brūdo jame jau pilna g.gif . Jau kelinta diena Skype negaliu susišnekėti - labai trukčioja net būna kad laikas kas 30s peršokinėja doh.gif . Ką patarsit?
*

Su CCleaneriu valymą padaryk - siųstis CCleaner, dar Spybotą patarčiau turėti ir naudoti - siųstis Spybot. Kažkiek turėtų pamačyt. Aš jeigu savo kompų kokią savaitę su CCleaneriu nepratraukiu, tai valymo metu po 200MB mėšlo iškuopia.
Au_soleil
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 21, 15:18)
Su CCleaneriu valymą padaryk - siųstis CCleaner, dar Spybotą patarčiau turėti ir naudoti - siųstis Spybot. Kažkiek turėtų pamačyt. Aš jeigu savo kompų kokią savaitę su CCleaneriu nepratraukiu, tai valymo metu po 200MB mėšlo iškuopia.
*

Kad ten yra kelios versijos to spybot, tai kuria cia gerausiai butu siustis? ir kuo skiriasi ccleaner nuo spybot? nes ta pirmaja tai turiu 4u.gif biggrin.gif
Palemonas
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 03 21, 16:24)
Kad ten yra kelios versijos to spybot, tai kuria cia gerausiai butu siustis? ir kuo skiriasi ccleaner nuo spybot? nes ta pirmaja tai turiu  4u.gif  biggrin.gif
*

Ten yra vienas spybotas - visa kita senesnės versijos, taigi rinkis pačiame viršuje esantį. O CCleaner nuo Spyboto skiriasi tuo, kad CCleaneris yra c: disko šluota, o spybotas šnipinėjančių programų ir visų kitų mikrobų ieškotojas ir naikintojas. (laikas būtų žinoti) biggrin.gif
Au_soleil
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 21, 18:08)
Ten yra vienas spybotas - visa kita senesnės versijos, taigi rinkis pačiame viršuje esantį. O CCleaner nuo Spyboto skiriasi tuo, kad CCleaneris yra c: disko šluota, o spybotas šnipinėjančių programų ir visų kitų mikrobų ieškotojas ir naikintojas. (laikas būtų žinoti)  biggrin.gif
*

Nu gi dekui, zinosiu 4u.gif ax.gif o dar turiu ad-aware, tai cia dar kitoks, ane? g.gif g.gif situose reikaluose nesigaudziau anksciau is viso, tik vat sito psl pagalba parsisiunciau ccleaner ir ad-aware, tai dar butu neblogai ir spybot, ane? 4u.gif
Palemonas
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 03 21, 18:16)
Nu gi dekui, zinosiu  4u.gif  ax.gif  o dar turiu ad-aware, tai cia dar kitoks, ane?  g.gif  g.gif situose reikaluose nesigaudziau anksciau is viso, tik vat sito psl pagalba parsisiunciau ccleaner ir ad-aware, tai dar butu neblogai ir spybot, ane?  4u.gif
*

Ad-Aware ir Spybotas atlieka tą patį darbą, tik Spybotas greičiau ir kokybiškiau.
Au_soleil
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 21, 18:51)
Ad-Aware ir Spybotas atlieka tą patį darbą, tik Spybotas greičiau ir kokybiškiau.
*

Nu dekui smile.gif tai parsisiusiu ir spybot sita ir situ dar pravalysiu biggrin.gif
Palemonas
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2007 03 21, 19:09)
Nu dekui  smile.gif tai parsisiusiu ir spybot sita ir situ dar pravalysiu  biggrin.gif
*

biggrin.gif sėkmės, tik paskui papasakok ką spybotas rado.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.