Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

QUOTE(dalytuke @ 2006 04 05, 16:10)
GELBEKIT blush2.gif gal man kas pasakys kaip istrynti sita reiraliuka,kur virsui toolbar  kur rasosi interneto adresai tai apacioi jo atsirado dar tokie du g.gif  ir nezinau kaip istrynt.Nu ten vienam visokie games,smileys,dating.... o kitam daug tu search simboliu???????????

Reikia per Programu salinima isinstaliuoti tuos toolbar'us(gali buti yahoo ar google toolbars)
Atsakyti
QUOTE(Kristte @ 2006 05 01, 12:11)
Reikia per Programu salinima isinstaliuoti tuos toolbar'us(gali buti yahoo ar google toolbars)

Ne tik.. Lygiai taip pat ir MSN, ir įvairūs virusiukai - šnipiukai įsidiegia.. smile.gif Pirma, nustatyti, kokie tai toolbar, t.y. pasižiūrėti arba jų nuorodas, arba kaip vadinasi tai, ką jie siūlo. Antra, ieškoti savo Add/Remove programs dalyje šitos nelaimės. Gali būti, kad geruoju nepašalinsi. Bandyti tokiu atveju Ad Aware, Spybot ar kitą panašią įrangą (tiktų ir Microsoft AntiSpyware). Jei neturi, bandyk pagooglinti Lavasoft Ad-aware (personalinė kopija būna nemokama), ir bent jau ja praskanuok.
Atsakyti
ka tas DEFRAGMENT isvalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 05 04, 22:25)
ka tas DEFRAGMENT isvalo  g.gif

Jis nevalo. Disko defragmentavimas atlieka tokią kaip ir sutvarkymo funkciją. Kai dirbama kompiuteriu, daromi vienoki kitoki veiksmai (vieno dokumento sukūrimas, kito šalinimas, vėl kūrimas), paprastai atmintis pildoma iš eilės, ir po to trinant dokumentas pašalinamas labiau ne fiziškai, o logiškai (t.y. tarsi padaroma taip, kad nebūtų matyti to dokumento). Taigi atmintis užsipildo tokiomis pilnomis/tuščiomis/pilnomis/tuščiomis dalimis įvairia struktūra. Vienos dalelytės užpildytos sistemine informacija, jos nepajudinamos, kitos dalelytės pildomos informacija, jos gali būti perkeliamos.
Kai darai defragmentavimą, iš esmės stengiamasi kuo labiau sutvarkyti tavo dokumentų saugojimo struktūrą: kad pilnos užpildytos ertmės būtų kiek galima labiau iš eilės - sudarytų vieną struktūrą; kad tuščios ertmės būtų iš kitos pusės iš eilės, kad dokumentai, kurie susiskaidę, t.y. tos jų dalys eitų viena po kitos. Tokiu būdu išlaisvinama atmintis, padaroma "tvarka" ir netgi manoma, kad pagreitėja darbas (paties kompiuterio) (tame yra tiesos. smile.gif ).
Atsakyti
labas merginos,noreciau paklausti ar "Spybot-search & Destroy" programa reikalinga ar ji yra gera? g.gif Ir ar geresne "Kaspersky Anti-virus Personal6.00.299Beta" antivirusine programa uz "Nortona"? g.gif Apie situs dalykus esu zalia blush2.gif
Ir dar noreciau paklausti,bet turbut cia ne i tema,bet neradau niekur kitur kur paklausti.Tai va turiu problemele viena,pas mane neismeta keleta puslapiu,kai parasau adresa spaudziu enter,ir ismeta balta lapa.Kas cia galetu buti padekite,man help.gif
Atsakyti
QUOTE(zuiqis @ 2006 05 05, 16:24)
Tokiu būdu išlaisvinama atmintis, padaroma "tvarka" ir netgi manoma, kad pagreitėja darbas (paties kompiuterio) (tame yra tiesos. smile.gif ).

aciu uz info user posted image
pasidariau ir as ta defragmentavima tongue.gif tai tikrai pagreitejo kompas, man net neto psl greiciau varto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2006 05 05, 20:34)
labas merginos,noreciau paklausti ar "Spybot-search & Destroy" programa reikalinga ar ji yra gera? g.gif Ir ar geresne "Kaspersky Anti-virus Personal6.00.299Beta" antivirusine programa uz "Nortona"? g.gif  Apie situs dalykus esu zalia blush2.gif 
Ir dar noreciau paklausti,bet turbut cia ne i tema,bet neradau niekur kitur kur paklausti.Tai va turiu problemele viena,pas mane neismeta keleta puslapiu,kai parasau adresa spaudziu enter,ir ismeta balta lapa.Kas cia galetu buti padekite,man help.gif

tai niekas nezino,ar negalit man padeti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2006 05 05, 18:34)
labas merginos,noreciau paklausti ar "Spybot-search & Destroy" programa reikalinga ar ji yra gera? g.gif Ir ar geresne "Kaspersky Anti-virus Personal6.00.299Beta" antivirusine programa uz "Nortona"? g.gif  Apie situs dalykus esu zalia blush2.gif 
Ir dar noreciau paklausti,bet turbut cia ne i tema,bet neradau niekur kitur kur paklausti.Tai va turiu problemele viena,pas mane neismeta keleta puslapiu,kai parasau adresa spaudziu enter,ir ismeta balta lapa.Kas cia galetu buti padekite,man help.gif



Spybot-search & Destroy - nebloga, vis geriau negu nieko, 1-2 kartus per savaię paleist ir apsivalyt savo dežę. smile.gif
Kaspersky Anti-virus Personal ar Norton naudoti, tai jau simptijų reilalas, nėviena iš jų nėra tobula sad.gif
Tik tiek,kad nortonas labiau reiklus kompo resursams, bet jei kompas galingas, gali tiek vieną tiek kitą naudot, svarbu laiku atsinaujint.

O dėl baltų puslapio, tai gal adresą blogai surenki?
O yra kokie užraašai tame baltame lape?
O jei vien tik baltas be jokio užrašo, tai gal toks jau tas puslapis - vien tik baltas lapas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gute1 @ 2006 05 09, 14:48)
Spybot-search & Destroy - nebloga, vis geriau negu nieko, 1-2 kartus per savaię paleist ir apsivalyt savo dežę. smile.gif
Kaspersky Anti-virus Personal ar Norton naudoti, tai jau simptijų reilalas, nėviena iš jų nėra tobula sad.gif
Tik tiek,kad nortonas labiau reiklus kompo resursams, bet jei kompas galingas, gali tiek vieną tiek kitą naudot, svarbu laiku atsinaujint.

O dėl baltų puslapio, tai gal adresą blogai surenki?
O yra kokie užraašai tame baltame lape?
O jei vien tik baltas be jokio užrašo, tai gal toks jau tas puslapis - vien tik baltas lapas 4u.gif

Aciu uz informacija del antivirusiniu mirksiukas.gif
1) adresa gerai surenku
2)ne ten nera jokiu uzrasu,ir as galvoju g.gif jei tas puslapis neveiktu,butu kaskas parasyta,arba vistiek jei nera tokio puslapio taigi parasyta buna g.gif
3)ne tas puslapis turi veikti,neieinu as i www.klase.lt ir i www.parabole.lt doh.gif Tai net nezinau kas cia galetu buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2006 05 09, 14:40)
Aciu uz informacija del antivirusiniu  mirksiukas.gif 
1) adresa gerai surenku
2)ne ten nera jokiu uzrasu,ir as galvoju g.gif  jei tas puslapis neveiktu,butu kaskas parasyta,arba vistiek jei nera tokio puslapio taigi parasyta buna g.gif
3)ne tas puslapis turi veikti,neieinu as i www.klase.lt ir i www.parabole.lt doh.gif  Tai net nezinau kas cia galetu buti? g.gif



O kokią interneto naršyklę naudoji?
Atsakyti
QUOTE(gute1 @ 2006 05 09, 16:50)
O kokią interneto naršyklę naudoji?

internet explorer jei teisingai parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MILDUKĖ @ 2006 05 09, 14:52)
internet explorer jei teisingai parasiau blush2.gif


Kuri versija?(gali pasižiūrėti čia help -->about-->ir parašyk version:...
Ar atnaujintas?
Atsakyti