Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

QUOTE(linabalt @ 2007 07 29, 08:32)
Girdejau, kad Kaspersky geras, todel ir bandziau isidet, deja... Kada nors vel pabandysiu, tik ne dabar, nes jau atsibodo - visa savaite, o gal ir daugiau prisokdama bandziau sutvarkyt kompa - pradzioj aptikau, kad isimete Trojanas, tada emiau ieskot informaicijos kaip ji isgrust, nes bitdefenderis tik dare kopijas ir siule issiusti i laboratorija, nu, dar blokavo, kad nekenktu kompui, bet sunaikint nesugebejo. Tai prisiskaiciau visokiu patarimu ir nutariau susiinstaliuot kaspersky. Nepavyko. Tada pridejau visokiu ad-aware, spybot, dar kazko - galvojau gal kuri is tu programeliu pagelbes. Nepagelbejo. Tada perinstaliavau windows ir pabandziau iskart instaliuoti kaspersky. Ir vel nepavyko. Tai teko vel grizti prie bitdefender. Dar isidejau System Mechanik, ad-aware, stinger ir spybot - bandysiu kartas nuo karto apvalyt su sitom programelem, kol vel neprispirs reikalas perinstaliuot, o tada darkart bandysiu susiinstaliuot Kaspersky. Gal pagaliau pavyks...


Kažką negerai darai... gal tavo turimas Kasperskis su užkratu ar kita kokia programa kuria idiegei po windows diegimo... nes po perinstaliavimo virusai nelieka...

P.S. tas pats kasperskis ne viską mato... išbandyta, asmeninė patirtis. Patarimas.. .jokia antivirusinė 100 proc. Jūsų neapsaugos jei patys nekiek nesisaugosite...
Atsakyti
QUOTE(Zigintas @ 2007 08 05, 09:53)
Kažką negerai darai... gal tavo turimas Kasperskis su užkratu ar kita kokia programa kuria idiegei po windows diegimo... nes po perinstaliavimo virusai nelieka...

P.S. tas pats kasperskis ne viską mato... išbandyta, asmeninė patirtis. Patarimas.. .jokia antivirusinė 100 proc. Jūsų neapsaugos jei patys nekiek nesisaugosite...

Gali buti, kad koks virusas liko pasislepes viename is papildomu disku - pas mus 2 HDD ir abu padalinti i kelis diskus - vienas windowsams, kitas Apexui, trecias Zmulei, dar vienas ivairioms programoms, driveriams ir t.t. Po paskutinio perinstaliavimo neformatavau Apexo disko, nes turejom parsisiunte filmu, kuriu nespejom isirasyti iki pastringant kompui. Tai nezinau, gal tuose filmuose ar Apexo instaliacijoje koks virusas liko isimetes? Nors skanuojant su Bitdefender, Spybot ir Ad-Aware, a, ir dar kazkokiu Stinger Apexo diske nerode nieko blogo. Bet kas zino- gal nei viena programa kazko neiziuri, kokio naujos rusies parazito? O Kasperskio 2 variantus buvau parsisiuntus per Apex, dar viena trial is oficialaus Kaspersky tinklapio. Ir nepavyko suinstalint nei vieno. Nepavyko ir tiek to - likau su bitdefender. Siaip tai atrodo saugausi, bet gali buti kad su kuriuo nors cracku isidejau infekcija. Siuo metu man kazkaip itartinai pastriges System Mechanic. Pradejau naudoti trial, paziurejau kas per daiktas, ar reikalingas mano PC, nusprendziau kad gal ir nieko, reiktu pagydyt ir begydant gavosi kazkokia nesamone, gal as nelabai moku naudotis tais patch, nors lyg ir dariau viska pagal instrukcija kartu atsisiustame failiuke. Zodziu, kuri laika Mechaniko isvis nebepavyko atidaryti, neleido issinstaliuot, mete kazkokia klaida, o pries kelias dienas vel atsidare, tik vis dar tas pats trial (tiksliau evaluation). Artimiausiom dienom bandysiu dar karta ji issinstaliuot, gal sikart pasiseks.
Atsakyti
QUOTE(*CACA* @ 2007 08 05, 02:13)
... Žinoma ir programyčių parsisiunčiau savo kompiuteriui pavalyti. ...

Ir kokių gi ?
Papildyta:
QUOTE(Zigintas @ 2007 08 05, 09:53)
Patarimas.. .jokia antivirusinė 100 proc. Jūsų neapsaugos jei patys nekiek nesisaugosite...


Va va - didžiausi virusai sėdi priešais kompiuterį. biggrin.gif
Atsakyti


Gera tema 4u.gif


Sveiki

Man reikia irgi pagalbeles, manau pas mane kompe daug kenkeju, perskaiciau bandziau tvarkitis, bet dar neveike skype man pokalbiu metu vis trukciaje ir negalim susikalbeti doh.gif doh.gif doh.gif o noris su artimais pasikalbeti blush2.gif

turiu kampe: Ad-Aware Se, Skybot ir Avg dar noriu instaliuoti ccclener ar nesusipjaus programos g.gif patarkite kas geriau.
Atsakyti
QUOTE(12rita @ 2007 08 12, 22:03)
Gera tema 4u.gif
Sveiki

Man reikia irgi pagalbeles, manau pas mane kompe daug kenkeju, perskaiciau bandziau tvarkitis, bet dar neveike skype man pokalbiu metu vis trukciaje ir negalim susikalbeti doh.gif  doh.gif  doh.gif o noris su artimais pasikalbeti blush2.gif

turiu kampe: Ad-Aware Se, Skybot ir Avg dar noriu instaliuoti ccclener ar nesusipjaus programos g.gif  patarkite kas geriau.


Jūsų paminėtos programos "nesusipjaus".
Atsakyti
parsisiunciau Ad-aware programa is cia idetos nuorodos. praskanuoja, randa siuksliu, bet ju neistrina. ar todel, kad cia Free versija? kaip jus darot? negi visos turit tuos Serial numbers? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 08 16, 15:08)
parsisiunciau Ad-aware programa is cia idetos nuorodos. praskanuoja, randa siuksliu, bet ju neistrina. ar todel, kad cia Free versija? kaip jus darot? negi visos turit tuos Serial numbers? g.gif

O kaip trini ?
Atsakyti
Sveiki,na as cia visko prisiskaiciau,prisisiunciau,nezinau reikia ar nereikia. Pravaliau kompa su Ad-Advare tai dabar rodo kad karantine 35,o ignore list 172.Ka cia reiskia?Cia jie taip ir liks ar juos reik istrint,ogal jie patys ten susitvarko? Na nepykit,bet kompuose visiskai nieko nesuprantu,o norisi kazka paciai daryt. Po to isijungiau CCleaner,tai pasalino 615MB.Cia daug? Kompa turiu jau gal 2m. po to bandziau defragmentuoti,bet po kurio laiko ismeta lentele,kur raso: SOME FILES ON THIS VOLUME COULD NOT BE DEFRAGMENTED. PLEASE CHECK THE DEFRAGMENTACION REPORT FOR THE LIST OF THESE FILES. Kas tai?

Ir dar noreciau paklaust.Ar prie visu situ programu kur parsisiunciau gali buti ZONE ALARM? Ji buvo mano komp. Dabar kai parsisiunciau sitas naujas,man ant ZONE ALARM daznai raso traffik.

Ir dar ne itema,bet kodel man neisikelia sypseneles? Jos yra pazymetos kad isijungtu,bet man neina ju ikelt kain rasau.
Atsakyti
QUOTE(RENEKE @ 2007 08 23, 02:04)
Sveiki,na as cia visko prisiskaiciau,prisisiunciau,nezinau reikia ar nereikia. Pravaliau kompa su Ad-Advare tai dabar rodo kad karantine 35,o ignore list 172.Ka cia reiskia?Cia jie taip ir liks ar juos reik istrint,ogal jie patys ten susitvarko? Na nepykit,bet kompuose visiskai nieko nesuprantu,o norisi kazka paciai daryt. Po to isijungiau CCleaner,tai pasalino 615MB.Cia daug? Kompa turiu jau gal 2m. po to bandziau defragmentuoti,bet po kurio laiko ismeta lentele,kur raso: SOME FILES ON THIS VOLUME COULD NOT BE DEFRAGMENTED. PLEASE CHECK THE DEFRAGMENTACION REPORT FOR THE LIST OF THESE FILES. Kas tai?

Ir dar noreciau paklaust.Ar prie visu situ programu kur parsisiunciau gali buti ZONE ALARM? Ji buvo mano komp. Dabar kai parsisiunciau sitas naujas,man ant ZONE ALARM daznai raso traffik.

Ir dar ne itema,bet kodel man neisikelia sypseneles? Jos yra pazymetos kad isijungtu,bet man neina ju ikelt kain rasau.

Ad-Aware gera programa, bet patarčiau naudoti Spybot'ą. Karantine esantys įtartini failai laikomi tol, kol apsispręsi ką su jais daryti - trinti, ar atkurti. Pati programa nesutvarkys, turi jai padėti. Su CCleaner'iu išvalyti 615MB nėra daug, aš valau į savaitę kartą ir ištrinu apie 800MB šiukšlių.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 08 24, 10:25)
Ad-Aware gera programa, bet patarčiau naudoti Spybot'ą. Karantine esantys įtartini failai laikomi tol, kol apsispręsi ką su jais daryti - trinti, ar atkurti. Pati programa nesutvarkys, turi jai padėti. Su CCleaner'iu išvalyti 615MB nėra daug, aš valau į savaitę kartą ir ištrinu apie 800MB šiukšlių.


Tai dar man reiktu parsisiusti Spybot'a? O tai tuos karantine esancius geriau istrinti? o ten negali buti kas nors reikalingo? Bijau pridirbti ko nereikia. o tai spybot'as ir ad-aware gali buti kartu? ir dar pas mane zone alarm securiti yra,jos visos gali buti kartu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RENEKE: 24 rugpjūčio 2007 - 15:11
QUOTE(RENEKE @ 2007 08 24, 16:09)
Tai dar man reiktu parsisiusti Spybot'a?
Nebūtinai, bet jis geriau aptinka šnipus ir šiaip visokius kenkėjus.
QUOTE(RENEKE @ 2007 08 24, 16:09)
O tai tuos karantine esancius geriau istrinti? o ten negali buti kas nors reikalingo?

Taip, juos geriau ištrinti. Reikalingo jis nevalo.
QUOTE(RENEKE @ 2007 08 24, 16:09)
... o tai spybot'as ir ad-aware gali buti kartu? ir dar pas mane zone alarm securiti yra,jos visos gali buti kartu?

Gali.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 08 24, 17:53)
Nebūtinai, bet jis geriau aptinka šnipus ir šiaip visokius kenkėjus.

Taip, juos geriau ištrinti. Reikalingo jis nevalo.

Gali.

Aciu,o kaip dabar visus tuos istrint,as nerandu ant ko uzeit. dabar tik statistika rodo kad 35karantine ir 172 in ignore list. OT VARNA,HELLP!!!
Atsakyti