Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

QUOTE(linabalt @ 2007 10 18, 07:22)
Ačiū, jau gavosi  thumbup.gif

Tai kurgi tas parašas ? blink.gif
Atsakyti
o CCleaner gali būti kartu su AVG? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeira @ 2007 11 01, 20:43)
o CCleaner gali būti kartu su AVG?  g.gif


Pas mane abi yra ir viskas OK thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeira @ 2007 11 01, 20:43)
o CCleaner gali būti kartu su AVG?  g.gif

Taip.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 10 18, 09:30)
Tai kurgi tas parašas ?  blink.gif

Labas, nedejau paraso, nes kai kas ji jau turi, nenorejau kartotis. Panaudosiu tai, ka ismokau kur nors kitur biggrin.gif
Atsakyti
atsisiunčiau CCleaner, tai labai patiko, paprasta naudotis ir daug šlamšto randa thumbup.gif
o su spybotu tai nesiseka, kai noriu, kad patikrintu išmeta užrašą you need to install the detection updates first by using the integrated update or the manual updater
Atsakyti
QUOTE(Medeira @ 2007 11 02, 13:27)
atsisiunčiau CCleaner, tai labai patiko, paprasta naudotis ir daug šlamšto randa  thumbup.gif
o su spybotu tai nesiseka, kai noriu, kad patikrintu išmeta užrašą you need to install the detection updates first by using the integrated update or the manual updater


O tas Cleaner gali būti kartu su Nortonu?
Ir iš kur siuntei?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 10 17, 09:12)

Koks geras daiktas laugh.gif Jėėėga. Reikia ką nors išgąsdint, kad žinau, kur žmogus gyvena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeira @ 2007 11 02, 13:27)
... o su spybotu tai nesiseka, kai noriu, kad patikrintu išmeta užrašą you need to install the detection updates first by using the integrated update or the manual updater

Taip, pirmiausiai turi atnaujinti duomenų bazę.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2007 11 02, 16:46)
O tas Cleaner gali būti kartu su Nortonu?

Gali, ir ne tik su norton'u.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 11 02, 17:58)
Koks geras daiktas laugh.gif Jėėėga. Reikia ką nors išgąsdint, kad žinau, kur žmogus gyvena  bigsmile.gif

Nu tik nepersistenk, aš čia keletą mamikių neblogai pašiurpinęs buvau biggrin.gif .
Atsakyti
CCleaner siunčiausi iš čia http://www.download....4-10752696.html
O gal man žaliai galit išsamiau paaiškint, kaip tą duomenų bazę atnaujinti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeira @ 2007 11 03, 13:33)
O gal man žaliai galit išsamiau paaiškint, kaip tą duomenų bazę atnaujinti?  unsure.gif

Tai ten Spybot'ui atnaujinimus reikia sudiegti.
Atsakyti