Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip valomas kompiuteris?

QUOTE(boruzele78 @ 2008 04 23, 23:18)
nu bliamba man ir nieks nepadeda turiu ccleaner ir antiv.nort. bliamba kaip stringa taip stringa nepilnai atidaro internetinius piusl.ta prasme balti laukeliai su kryziukais, yahoo atidaro bet rodo tuscia laiska na patarkit ka dar cia padaryti

Naršyklę keisk.
Atsakyti
na na o kaip tai padaryti , gal padetum issamiau kur ir kaip juk visai zalia
Atsakyti
QUOTE(Čiauškutė @ 2004 11 25, 17:38)
laugh.gif viskas mokama , bet yra toks dalykas kaip "vaistai" ir tu gali ja naudotis legaliai biggrin.gif

LABAI PRASAU AR GALECIAU SUZINOT KAIP TUOS VAISTUKUS RAST IR KAIP PANAUDOT.LABAI REIKIA TOS PROGRAMYTES.ACIU ACIU ACIU
Atsakyti
QUOTE(ingusela @ 2008 04 27, 11:51)
LABAI PRASAU AR GALECIAU SUZINOT KAIP TUOS VAISTUKUS RAST IR KAIP PANAUDOT.LABAI REIKIA TOS PROGRAMYTES.ACIU ACIU ACIU

g.gif per google ieskok arba kreipkis i mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusela @ 2008 04 27, 10:51)
LABAI PRASAU AR GALECIAU SUZINOT KAIP TUOS VAISTUKUS RAST IR KAIP PANAUDOT.LABAI REIKIA TOS PROGRAMYTES.ACIU ACIU ACIU

Rašymas didžiosiomis raidėmis = pakeltas tonas, arba rėkimas. Taigi nešūkauk. nono.gif
Atsakyti
gal kas zinote ka tai galetu reiksti?isjungiant kompiuteri taip rodo g.gif ir ka padaryti kad nebemestu tos lenteles help.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 06 gegužės 2008 - 17:01
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 05 06, 18:00)
gal kas zinote ka tai galetu reiksti?isjungiant kompiuteri taip rodo g.gif ir ka padaryti kad nebemestu tos lenteles  help.gif
user posted image

Kažkokią program ištrynei ir dabar PC nebegali jos paleisti.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 05 07, 10:16)
Kažkokią program ištrynei ir dabar PC nebegali jos paleisti.

aisku aciu,bet dabar zinok tu man kokia istryniau doh.gif vajej vajej doh.gif
Atsakyti
O kaži kame galėtu būt problema ir kaip ją išspręst, kad nebepasileidžia failai pas mane per tą VLC ar kokį ten player g.gif Anksčiau viskas buvo ok, o dabar jei noriu paleist, tai rašo, kad kažkokia problma ir klausia siųst ar ne tą problemą blink.gif Viskas taip pasidarė po to, kai pravaliau su Spybotu, tai sakau gal ištrynė jis ką nors unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulyte @ 2008 08 19, 09:19)
O kaži kame galėtu būt problema ir kaip ją išspręst, kad nebepasileidžia failai pas mane per tą VLC ar kokį ten player  g.gif Anksčiau viskas buvo ok, o dabar jei noriu paleist, tai rašo, kad kažkokia problma ir klausia siųst ar ne tą problemą  blink.gif Viskas taip pasidarė po to, kai pravaliau su Spybotu, tai sakau gal ištrynė jis ką nors unsure.gif


Jei nerodo filmų, galima idiegti kitą "player`į", pvz. Gom player, ar http://www.codecguide.com/ (visi dažniausiai naudojami kodekai filmų iškodavimui).
Bet problemos gali slypėti žymiai giliau (virusai ir t.t.). Patariu pasitikrinti nuo virusų (Kaspersky online scaner, Bitdefender, Eset, CA, Trendmicro, Panda ... ir kiti...
Atsakyti
QUOTE(Zigintas @ 2008 08 19, 10:43)
Jei nerodo filmų, galima idiegti kitą "player`į", pvz. Gom player, ar http://www.codecguide.com/ (visi dažniausiai naudojami kodekai filmų iškodavimui).
Bet problemos gali slypėti žymiai giliau (virusai ir t.t.). Patariu pasitikrinti nuo virusų (Kaspersky online scaner, Bitdefender, Eset, CA, Trendmicro, Panda ... ir kiti...

O tai mano virusinė netinka Avira? unsure.gif Aš pravaliau su Avira, Spybot ir dar vienu tuo e-... nepamenu kaip vadinas g.gif
Atsakyti
kaip pravalyti kompą nežinau jau ką daryt bet man nevalo C disko neseniai ten buvo bėda beveik visas pilnas siaubingai stabde visa darbą košmaras iš ten prantiniau ko nereikėjo perkeliau kaip kurios failus į diska D atlaisivinau 10 GB viskas buvo gerai bet vėl ten tik 6 GB liko doh.gif kame reikalas kas ji užpyldo? nieko neinstaliuoju nesiunčiu ir tt, ir man nedaro Disc clenap kodėl???? padėkit prašau kas nors verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Zigintas @ 2008 08 19, 10:43)
Jei nerodo filmų, galima idiegti kitą "player`į", pvz. Gom player, ar http://www.codecguide.com/ (visi dažniausiai naudojami kodekai filmų iškodavimui).
Bet problemos gali slypėti žymiai giliau (virusai ir t.t.). Patariu pasitikrinti nuo virusų (Kaspersky online scaner, Bitdefender, Eset, CA, Trendmicro, Panda ... ir kiti...

o jei su tuo kaspersiu free pravalyt nesusipjaus su kompe esančiu antivirusu? g.gif
Atsakyti