Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Viryklės ir orkaitės - 4
Supermamų klubas > Mūsų namai > Parduotuvės, prekės ir nuolaidos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
speedy
QUOTE(ra2ga @ 2011 10 09, 20:52)

Asmeniškai, rinkčiausi su pirolize.
Iš tų AEG.
Papildyta:
QUOTE(mango @ 2011 10 10, 14:43)
gal speedy galetų pakomentuoti kurią pirkti iš išsirinktu orkaičių? Reikalinga klasikinio dizaino, o pinigu ne tiek ir daug galime skirti, todėl renkamės iš šių Beko, Bonmpani ir Ariston:
http://www.buitene.lt/index.php?page=shop....rt&Itemid=1

dar mačiau kažkam kažkada panašaus dizaino gorenje rekomendavote už 1400, bet nerandu kur jomis prekiauja..

Kurią iš šių trijų rekomenduotumėte?
*

Iš šitų - Ariston.
Gorenje brangesnė, bet modernesnė.
Ūkanota
Laba diena, vis dar ieskau elektrines virykles ir visai galva susisuko. Babar lyg nusiziurejau viena blomberg firmos, o kita gorenje. Gal žinantys galėtų pakomentuoti, kurios firmos kokybė patikimesnė? Konsultantas sake, kad blomberg yra vokieciu firma, as vikipedijoj radau kad tai turku koncerno prekinis zenklas. Visai galva susisuko...Jei blomberg kokybė kaip ir beko, tai visai nesinori uz ją tiek mokėti.

rrr?
O gal kam reikia senos ELECTROLUX imontuojamos orkaites su kaitlente?
Ūkanota
Speedy, kaip supratau jus nemažai išmanot apie elektrines virykles, gal galėtumėt pakomentuoti Blomberg ar Gorenje kokybė geresnė. Ačiū 4u.gif
speedy
QUOTE(Ūkanota @ 2011 10 11, 14:18)
Speedy, kaip supratau jus nemažai išmanot apie elektrines virykles, gal galėtumėt pakomentuoti Blomberg ar Gorenje kokybė geresnė. Ačiū  4u.gif
*

O kodėl ne AEG, Bosch, Electrolux, Siemens g.gif Už Gorenje kainą yra rimtesnių 'brandų". Gal koks spec. dizainas reikalingas biggrin.gif
Blomberg - Beko brolis. Čia nieko gero nežada tokia "giminystė" lotuliukas.gif
Ūkanota
QUOTE(speedy @ 2011 10 11, 16:06)
O kodėl ne AEG, Bosch, Electrolux, Siemens  g.gif  Už Gorenje kainą yra rimtesnių 'brandų". Gal koks spec. dizainas reikalingas  biggrin.gif
Blomberg - Beko brolis. Čia nieko gero nežada tokia "giminystė"  lotuliukas.gif
*

Man reikia, kad virykles plotis būtų 60 cm, vienintelį AEG modelį kurį radau konsultantas sukritikavo dėl įvairių smulkių nuansų, tai dabar ir blaškausi. Prieš perkant viryklę norėtusi dar ir "gyvai" ją apžiurėti, o parduotuvėse tokio pločio kažkaip netoks jau didelis pasirinkimas verysad.gif
speedy
QUOTE(Ūkanota @ 2011 10 11, 20:27)
Man reikia, kad virykles plotis būtų 60 cm,...o parduotuvėse tokio pločio  kažkaip netoks jau didelis pasirinkimas  verysad.gif
*

g.gif nelabai supratau, o tai kokio pločio jos visos yra, anot Jūsų?
...vienintelį AEG modelį kurį radau konsultantas sukritikavo dėl įvairių smulkių nuansų...,

Ar tai ne Topocentro konsultantas?
Vidas82
QUOTE(Ūkanota @ 2011 10 11, 18:27)
Man reikia, kad virykles plotis būtų 60 cm, vienintelį AEG modelį kurį radau konsultantas sukritikavo dėl įvairių smulkių nuansų, tai dabar ir blaškausi. Prieš perkant viryklę norėtusi dar ir "gyvai" ją apžiurėti, o parduotuvėse tokio pločio  kažkaip netoks jau didelis pasirinkimas  verysad.gif
*

Įdomu kokie tie smulkūs niuansai..?
ra2ga
QUOTE(speedy @ 2011 10 11, 09:22)
Asmeniškai, rinkčiausi su pirolize.
Iš tų AEG.
*

QUOTE(Vidas82 @ 2011 10 11, 13:29)
Pats neseniai žiūrinėjau orkaites ir rinkausi Electrolux EOB 67200X.
*

Ašej irgi norėč su pirolize. Pažiūrėsiu dar kartą AEG'us.

Bet dar vieną variantą imesiu Electrolux EOC68200X

Ką reiškia EOC ir EOB? Skirtumai kokie?
Vidas82
*

[/quote]

Manau, kad brangesniame tik funkcijų kokių nors daugiau. Čia jau pačiam spręsti ar jų reikia ar ne.
Mivida
QUOTE(S@lsa @ 2011 10 08, 11:38)
Ar esate kuri susidurusi su SMEG orkaitemis?
*

QUOTE(speedy @ 2011 10 08, 15:28)
Kaina už suvokimo ribų, bet jei "ji labai tinka prie virtuves baldu" logikos ieškoti neverta.
Tokio stiliaus orkaitėse pirolizė labai retas dalykas  thumbup.gif bet nesupratau, ar tas laikrodis turi orkaitės išjungimo funkciją  g.gif  Jei ne, man, asmeniškai, jos trūktų.
Žodžiu, jei tokios reikia, tai geras modelis, pagal funkcines galimybes.
*

Speedy, o ka aplamai galite pasakyti apie sia firma? g.gif Pas mus bus indukcine kaitlente, orkaite ir mikrobangine sios firmos. As nebuvau su ja susidurus, man pasirode nepopuliarus, mazai girdetas vardas g.gif
Donatas ir Monika
[quote=Vidas82,2011 10 12, 11:51]
*

Analogiškas EOC bus su pirolize, EOB be šios fukcijos.
Ūkanota
Speedy, kiek žiūrėjau internete Electroliux 50 cm pločio, o siemens ir bosh kur virš dviejų tūkst. man jau per brangu...

Vidas82, na to AEG modelio orkaitės durelių viršuje apdaila nesandari (nežinau kaip tiksliau išsireikšti) ir gali taškytis riebalai. Beto kaitinimo viršaus apdaila ir ištraukiamas stalčius ne metalas, o plastikas. Vat ir suku galva kiek tai labai nepraktiška. Na ten dar tik vienas likutinės šilumos indikatorius, rodo kad kažkuri kaitinimo vieta dar karšta, o kuri neaišku. Bet čia smulkmena. O šiaip man tas modelis pilnai tinka ir spalva ir dizainas ir visa kita. smile.gif
alalina
smile.gif Sveiki mes naudojame jau 3 metus indukcine kaitlente zanusi. ZKT 652DVBT mes esame ja patenkinti,jokiu nusiskundimu. smile.gif
Papildyta:
O del pirolizes as galvoju kad si funkcija turetu labai daug elektros sunaudoti.Orkaite jau savaime brangesne,dar elektros sanaudos bus didesnes. Paciai vienakart issivalyti i menesi manau visai nesunku ir pigiau.juk po kiekvieno kepimo tos funkcijos nenaudosi,kad isdegintu riebalus.
speedy
Speedy[/b], kiek žiūrėjau internete Electroliux 50 cm pločio, o siemens ir bosh kur virš dviejų tūkst. man jau per brangu...

Visų orkaičių plotis - 594-595 mm. O Bosch ir Siemens pilna ir iki 2000 lt.

na to AEG modelio orkaitės durelių viršuje apdaila nesandari (nežinau kaip tiksliau išsireikšti) ir gali taškytis riebalai. Beto kaitinimo viršaus apdaila ir ištraukiamas stalčius ne metalas, o plastikas.
*
blink.gif 'briedas" kažkoks blink.gif
Papildyta:
QUOTE(alalina @ 2011 10 12, 13:56)
O del pirolizes as galvoju kad si funkcija turetu labai daug elektros sunaudoti.Orkaite jau savaime brangesne,dar elektros sanaudos bus didesnes. Paciai vienakart issivalyti i menesi manau visai nesunku ir pigiau.juk po kiekvieno kepimo tos funkcijos nenaudosi,kad isdegintu riebalus.
*

kas Jums pripasakojo tokių nesąmonių blink.gif
"Labai daug elektros" - max. už du litus. lotuliukas.gif
Kažin kiek kainuos buitinė chemija tam pačiam darbui atlikti? Kiek teks prikvėpuoti jos garų? Kaip tai atsilieps rankoms? Kiek laiko tai užtruks?
Ūkanota
Speedy, ačiū už nuorodą 4u.gif bet aš ieškau paprastos pastatomos elektrinės viryklės, ne įmontuojamos technikos
Mivida
Gal praleidote mano zinute, tad kartoju 4u.gif

Speedy, ka aplamai galite pasakyti apie SMEG firma? g.gif Pas mus bus indukcine kaitlente, orkaite ir mikrobangine sios firmos. As nebuvau su ja susidurus, man pasirode nepopuliarus, mazai girdetas vardas g.gif

speedy
QUOTE(Eljerny @ 2011 10 12, 15:06)
Gal praleidote mano zinute, tad kartoju  4u.gif
Speedy, ka aplamai galite pasakyti apie SMEG firma?  g.gif Pas mus bus indukcine kaitlente, orkaite ir mikrobangine sios firmos. As nebuvau su ja susidurus, man pasirode nepopuliarus, mazai girdetas vardas  g.gif
*

Jei turite ir naudojate SMEG firmos techniką, manau, Jūs mums geriau galėtumėte apie ją papasakoti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūkanota @ 2011 10 12, 14:50)
Speedy, ačiū už nuorodą  4u.gif  bet aš ieškau paprastos pastatomos elektrinės viryklės, ne įmontuojamos technikos
*

Kažką praleidau g.gif
O nebandėte pažiūrėti AEG 41056VH-MN?
Labai gerai užsirekomendavęs modelis, gaminamas Vokietijoje.
Mivida
QUOTE(speedy @ 2011 10 12, 14:02)
Jei turite ir naudojate SMEG firmos techniką, manau, Jūs mums geriau galėtumėte apie ją papasakoti  biggrin.gif
*

Siuo metu neturiu, todel ir klausiau nuomones smile.gif Gal zinote kazka daugiau apie ja smile.gif
Bet jei ne, teks laukti, kol pradesiu naudotis sios firmos technika, tada galesiu pasidalinti savo nuomone smile.gif
Ūkanota
QUOTE(speedy @ 2011 10 12, 14:02)
O nebandėte pažiūrėti AEG 41056VH-MN?
Labai gerai užsirekomendavęs modelis, gaminamas Vokietijoje.
*

Kaip tik šį modelį ir nusižiūrėjau. Dabar jau apsisprendžiau jį ir pirkti, o ta smulki kritika jo atžvilgiu manau man netrukdys. Jei jis dar ir gerai užsirekomendavęs kaip jus sakot, tai iš viso šaunu. Ačiū už pagalbą smile.gif
speedy
QUOTE(Eljerny @ 2011 10 12, 16:28)
Siuo metu neturiu, todel ir klausiau nuomones  smile.gif Gal zinote kazka daugiau apie ja  smile.gif
Bet jei ne, teks laukti, kol pradesiu naudotis sios firmos technika, tada galesiu pasidalinti savo nuomone  smile.gif
*

Grubiai: brangi ir neverta savo kainos.
Aišku, turi įdomaus savotiško dizaino gaminių. Jei būtent to reikia - tada "ne klausimas" - pirmą mano teiginį pamirškite biggrin.gif
Mivida
QUOTE(speedy @ 2011 10 12, 16:07)
Grubiai: brangi ir neverta savo kainos.
Aišku, turi įdomaus savotiško dizaino gaminių. Jei būtent to reikia - tada "ne klausimas" - pirmą mano teiginį pamirškite  biggrin.gif
*

Mes gyvename Fr, tai cia palyginus ne super dideles kainos, labiau domina kokybe. Bet supratau, ka norejote pasakyti smile.gif
ra2ga
Svarstykles:
Vienoj pusej AEG BP5013021M

Kitoj pusej Electrolux EOC55100X, Electrolux EOC66800X, Electrolux EOC68200X
speedy
QUOTE(ra2ga @ 2011 10 13, 19:03)

BP5013021M arba EOC55100X - pagal numatytas išlaidas.
O jei jau išlaidauti - galima į kompaniją įtraukti AEG BP7304021M - nedaug brangsnė už tą brangiausią Electrolux. g.gif
sigyta
Padėkit apsispręsti:
AEG BP5013021M ar Electrolux EOC55100X
Labai norėčiau užprogramavimo funkcijos, kad būtų galima nustatyti automatinio įsijungimo ir išsijungimo laiką, tačiau iš aprašymų nelabai suprantu, ar ji yra. Ar laikmačio funkcija būtent tai ir reiškia?
Teleskopiniai bėgeliai tik AEG, kiek suprantu?
Ir dar - tai, kad AEG tūris 16 l didesnis už Electrolux, būtų didelis pranašumas? O gal labiau trūkumas...?

speedy, pls...?
speedy
QUOTE(sigyta @ 2011 10 13, 22:06)
Padėkit apsispręsti:
AEG BP5013021M ar Electrolux EOC55100X
Labai norėčiau užprogramavimo funkcijos, kad būtų galima nustatyti automatinio įsijungimo ir išsijungimo laiką, tačiau iš aprašymų nelabai suprantu, ar ji yra. Ar laikmačio funkcija būtent tai ir reiškia?
Teleskopiniai bėgeliai tik AEG, kiek suprantu?
Ir dar - tai, kad AEG tūris 16 l didesnis už Electrolux, būtų didelis pranašumas? O gal labiau trūkumas...?

speedy, pls...?
*

Užprogramuoti galima abi.
Vieno lygio keičiamo aukščio bėgeliai yra pas AEG.
Dėl tūrio per daug nesijaudinčiau. Nebent Jums labai trūktų to centimetro (ar kiek ten) standartinei močiutės vištai įkišti biggrin.gif
Renata_Bo
QUOTE(ronikea @ 2011 10 03, 18:09)
Vienintelis elektrinės viryklės minusas - nepasidarysi valgyt dingus elektrai biggrin.gif bet tai mums būtų proga nueit į kavinę papietaut biggrin.gif
*

Tikrai minusas, bet turint finansu galima ir tai issprest. UPS'ais pvz. ar esu macius generatorius.Beja papildoma proga nueit i kavine man irgi patinka. thumbup.gif
Doly
Sveiki,

Gal kas zinot jei prie indukcines yra keturi laidai, ar joms butinas trifazis? smile.gif
speedy
QUOTE(Doly @ 2011 10 15, 12:00)
Sveiki,

Gal kas zinot jei prie indukcines yra keturi laidai, ar joms butinas trifazis? smile.gif
*

Keturi kaidai: 2 fazės, nulis ir įžeminimas. Viena fazė - nenaudojama.
Trys laidai: fazė, nulis ir įžeminimas.
Galima jungti ir vienaip ir kitaip. Skaitykite prijungimo instrukcijas ir schemas.
ra2ga
Klausimas tiem kas butuose atsisake duju ir pastate el.kaitlentes.
Ar su el.tinklais nebuvo problemu? Iki buto ateina 3 kW, o reikia 7 kW.
Doly
QUOTE(speedy @ 2011 10 15, 11:38)
Keturi kaidai: 2 fazės, nulis ir įžeminimas. Viena fazė - nenaudojama.
Trys laidai: fazė, nulis ir įžeminimas.
Galima jungti ir vienaip ir kitaip. Skaitykite prijungimo instrukcijas ir schemas.
*

aciu speedy 4u.gif

QUOTE(ra2ga @ 2011 10 15, 12:35)
Klausimas tiem kas butuose atsisake duju ir pastate el.kaitlentes.
Ar su el.tinklais nebuvo problemu? Iki buto ateina 3 kW, o reikia 7 kW.
*

taip, reikia didinti el. galia smile.gif Kreipkites i el. tinklus smile.gif
Jokūba
Sakykit, renkanis dujine virykle su elektrine orkaite 60X60, gal kas ka parekomenduotu? Koki gamintoja rinktis? g.gif Norisi kokybes ir ilgo tarnavimo
Soneta11
QUOTE(Jokūba @ 2011 10 17, 20:45)
Sakykit, renkanis dujine virykle su elektrine orkaite 60X60, gal kas ka parekomenduotu? Koki gamintoja rinktis?  g.gif Norisi kokybes ir ilgo tarnavimo
*

Jus stacionaria virykle norite ar atskirai pavirsius+ orkaite?
speedy
QUOTE(Jokūba @ 2011 10 17, 21:45)
Sakykit, renkanis dujine virykle su elektrine orkaite 60X60, gal kas ka parekomenduotu? Koki gamintoja rinktis?  g.gif Norisi kokybes ir ilgo tarnavimo
*

AEG, Bosch, Miele, Siemens - čia abėcėlės tvarka biggrin.gif
Jokūba
QUOTE(Soneta11 @ 2011 10 17, 22:32)
Jus stacionaria virykle norite ar atskirai pavirsius+ orkaite?
*

stacionaria
kokyte
Kadangi numiro mano geroji senoji philips orkaite, reikia ieskotis naujos doh.gif tokios pat aisku rasti nebepavyks biggrin.gif tai ilindau cia paskaitineti g.gif ir galva tiek susisuko doh.gif kad nebezinau ko noreti ir ko ieskoti.
Reikia imontuojamos orkaites ir kaitlentes (kazkaip kol kas nusistaciusi pries indukcine blink.gif ), kaina nera labai svarbi , svarbu kokybiskas ir ilgaamzis daiktas, gal kas turit kokiu jau isbandytu variantu? ax.gif
Soneta11
QUOTE(Jokūba @ 2011 10 18, 18:45)
stacionaria
*

Siulau rinktis Bosch, aeg, indesit firmos. Pati Turiu Bosch virykle, jokių priekaistu, verda ir kepa gerai. Kaina aukstesne, bet gauni gera kokybe.Jus ieškote dujinio viršaus ir elektrines orkaitės? Jei parašytumet plačiau ko jum reikia galėčiau ir konkrečius modelius parasyti.
2626
Gal kas pakomentuos, kaip patinka tokio tipo dujinė kaitlentė?

Electrolux EHT 6435K

user posted image

Dairiausi tokios, kurioje "gargarai" būtų kuo mažesni, bet ar stabilūs jie tuomet? Ir kaip su priežiūra jų - aplink degiklius yra metaliniai a la "apvadai", kaip jie valosi?
Dar parduotuvėje vienas konsultantas gąsdino, kad tie stikliniai paviršiai įkaitę lengvai įtrūksta, pavyzdžiui, nuslydus dangčiui blink.gif

Ir dar - manau, pravers daug kam, jei apie tai jau buvo rašyta, nukreipkit, nes šioje temoje neradau - dujinio stiklinio ir emaliuoto paviršiaus pliusai ir minusai?
suvalkiete
QUOTE(2626 @ 2011 10 21, 01:11)

Electrolux EHT 6435K

user posted image

Dairiausi tokios, kurioje "gargarai" būtų kuo mažesni, bet ar stabilūs jie tuomet? Ir kaip su priežiūra jų - aplink degiklius yra metaliniai a la "apvadai", kaip jie valosi?
Dar parduotuvėje vienas konsultantas gąsdino, kad tie stikliniai paviršiai įkaitę lengvai įtrūksta, pavyzdžiui, nuslydus dangčiui  blink.gif

Ir dar - manau, pravers daug kam, jei apie tai jau buvo rašyta, nukreipkit, nes šioje temoje neradau - dujinio stiklinio ir emaliuoto paviršiaus pliusai ir minusai?
*

Ir mane tie pliusai ir minusai domina g.gif Noriu stikliniu pavirsiumi,bet baime ar dangciui,samciui nukritus nesudus g.gif Galvoju apie Wirlpool AKM 268IX,gal kuri mamyte turi? Noreciau atsiliepimu smile.gif
R_S
QUOTE(kokyte @ 2011 10 20, 20:18)
Kadangi numiro mano geroji senoji philips orkaite, reikia ieskotis naujos  doh.gif  tokios pat aisku rasti nebepavyks  biggrin.gif tai ilindau cia paskaitineti  g.gif  ir galva tiek susisuko  doh.gif  kad nebezinau ko noreti ir ko ieskoti.
Reikia imontuojamos orkaites ir kaitlentes (kazkaip kol kas nusistaciusi pries indukcine  blink.gif ), kaina nera labai svarbi , svarbu kokybiskas ir ilgaamzis daiktas, gal kas turit kokiu jau isbandytu variantu?  ax.gif
*

kodel esat nusistacius pries indukcines? mes turime ir kaitlente , ir orkaite Whirlpool firmos, finansai nebegaliniai, tai easm labai patenkinti thumbup.gif
Taniu
Sveiki,

mums reikia imontuojamos orkaites. Tai turiu keleta klausimeliu.

Ar buna imontuojamu dujiniu orkaiciu? Pas mus dujos, tai manau yra daug pigiau negu elektra. Ar elektrines sunaudoja daug elektros? Kokia lengviau priziuret?

Ar jos visos buna standartiniu ismatavimu?

Ko galima tiketis uz kaina iki 1500lt, t.y kokiu funkciju?
Kas jau rinkosi ir pasirinko, gal pakonsultuos kas yra butina, o kokios funkcijos praktiskai nenaudojamos? Na kad nemoketi uz nebereikalingas funkcijas smile.gif

As dar pati nelabai isivaizduoju ko man reikia. Zinau tiek, kad noriu lengvai priziurimos orkaites, nes kai turejom stacionaria virykle, tai labai knysdavo valyti orkaite doh.gif Kepam mes daznai ir ivairiausius patiekalus, tai noretusi gero ir ilgaamzisko daikto smile.gif
speedy
QUOTE(Taniu @ 2011 10 21, 19:01)
Sveiki,

mums reikia imontuojamos orkaites. Tai turiu keleta klausimeliu.

Ar buna imontuojamu dujiniu orkaiciu? Pas mus dujos, tai manau yra daug pigiau negu elektra. Ar elektrines sunaudoja daug elektros? Kokia lengviau priziuret?

Ar jos visos buna standartiniu ismatavimu?

Ko galima tiketis uz kaina iki 1500lt, t.y kokiu funkciju?
Kas jau rinkosi ir pasirinko, gal pakonsultuos kas yra butina, o kokios funkcijos praktiskai nenaudojamos? Na kad nemoketi uz nebereikalingas funkcijas smile.gif

As dar pati nelabai isivaizduoju ko man reikia. Zinau tiek, kad noriu lengvai priziurimos orkaites, nes kai turejom stacionaria virykle, tai labai knysdavo valyti orkaite  doh.gif  Kepam mes daznai ir ivairiausius patiekalus, tai noretusi gero ir ilgaamzisko daikto smile.gif
*

Dujinės pirkti neverta schmoll.gif Brangios.
Be to kaip manote, kur dedasi dujų degimo produktai g.gif
Taniu
QUOTE(speedy @ 2011 10 22, 09:19)
Dujinės pirkti neverta  schmoll.gif  Brangios.
Be to kaip manote, kur dedasi dujų degimo produktai  g.gif
*

As mastau apie dujine vien del ekonominiu sumetimu smile.gif
Bet aisku del preiziuros, tai elektrine butu geriau.

Ko galima tiketis ir orkaites iki 1500lt
speedy
QUOTE(Taniu @ 2011 10 22, 11:30)
As mastau apie dujine vien del ekonominiu sumetimu smile.gif
Bet aisku del preiziuros, tai elektrine butu geriau.

Ko galima tiketis ir orkaites iki 1500lt
*

Jei iš dujinės orkaitės, tai maždaug TO. ... ir dar šalutinių dujų degimo produktų Jūsų kepinyje, bet ten apie tai nebus parašyta lotuliukas.gif
2626
QUOTE(2626 @ 2011 10 21, 01:11)

Electrolux EHT 6435K

user posted image

Dar parduotuvėje vienas konsultantas gąsdino, kad tie stikliniai paviršiai įkaitę lengvai įtrūksta, pavyzdžiui, nuslydus dangčiui  blink.gif

*

speedy, pakomentuokit, prašau, šį modelį 4u.gif
speedy
QUOTE(2626 @ 2011 10 22, 11:47)
speedy, pakomentuokit, prašau, šį modelį  4u.gif
*

Vienas iš populiariausių tokio tipo modelių. Simpatiškai atrodo.
Bet valyti tai jau teks. biggrin.gif
2626
QUOTE(speedy @ 2011 10 22, 10:54)
Vienas iš populiariausių tokio tipo modelių. Simpatiškai atrodo.
Bet valyti tai jau teks. biggrin.gif
*

Žinoma, yra baltas variantas - man jis internetinėje nuotraukoje baisokas, realiai atrodo gražiau - su juo vargo tuėrtų būti mažiau g.gif

user posted image

Bet kaip su tokių laikiklių stabilumu? g.gif Man po tradicinės dujinės jie šiek tiek nepatikimai atrodo... Šio modelio po vieną "koją" dar prailginta, man tai jau pliusas biggrin.gif
Ir apskritai kaip su tuo stiklu virtuvėje - vakar konsultantas aiškino, kad čia spec. stiklas, kuris nukritus dangčiui, šaukštui iš darbinio aukščio, jam nieko nenutiks, kitas kažkada aiškino, kad dūžta jie g.gif
speedy
QUOTE(2626 @ 2011 10 22, 12:27)
Ir apskritai kaip su tuo stiklu virtuvėje - vakar konsultantas aiškino, kad čia spec. stiklas, kuris nukritus dangčiui, šaukštui iš darbinio aukščio, jam nieko nenutiks, kitas kažkada aiškino, kad dūžta jie  g.gif
*

Taip stiklui nieko neturi nutikti.
Tomassella
laba 4u.gif

kaip manot, ar labai bloga tokia orkaite? Electrolux g.gif pradejome ieskoti ir radom akcija su kaitlente kartu uz labai gera kaina, bet abejojame del orkaites, ar normali bus g.gif
speedy
QUOTE(Tomassella @ 2011 10 22, 20:08)
laba  4u.gif 

kaip manot, ar labai bloga tokia orkaite? Electrolux  g.gif  pradejome ieskoti ir radom akcija su kaitlente kartu uz labai gera kaina, bet abejojame del orkaites, ar normali bus  g.gif
*

Geriau kelis litus primoketi už EOB33100X. Šita vokiška ir rankenėlės įspaudžiamos.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.