Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės - 4

QUOTE(isdykusS @ 2011 12 07, 13:00)
va kad taip nemaytu, ir "atsiminiau", kad reikia papasakot, kodel man taip buvo.. tikrai nemaniau, kad toks mazmozis gali tokia itaka daryt..
musu Fagor balto stiklo, saugau zinoma, kad niekas nenukristu ant jos, bet valosi tai laabai gera ir lengvai, ir nereikia nei blizgint, nei kitaip jos "cackinti".. nepalyginsi, su metaliniu virsum, koki turejom anksciau, kai kiekvienas lasas matydavos..


na gali buti, neturejus nezinau rolleyes.gif cia kalbu is konsultantu pasakojimu kokiu priekaistune yra susilauke. o del saugojimo, tai tokia kaitlente tada ne man blush2.gif man patinka valgi daryt drasiai biggrin.gif
Atsakyti
Orkaite isrinkta, apsistojau ties Elektrolux EOB65300X..dar nesigijom, bet jau nuziurejom kur pirksim..biski dar gundausi su EOC55100X, tik va nezinau ar verta investuoti papildomai apie 150lt ar ne uz ja?????

O va del kaitlektes tai neturiu nei pageidavimu nieko...ispradziu norejau juodo stiklo, bet dabar pasiskaiciau ir bijau, kad ji man ilgai nelaikys, kaip as tokia neskrabaila:)))) nors man jos labai labai grazios.

klausimas: i ka reik atkreipt demesi renkantis kaitlente?? ir kokia padoria butu galima isigyti iki 500lt???

laukiu komentaru ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samsunge: 07 gruodžio 2011 - 21:08
QUOTE(Samsunge @ 2011 12 07, 22:40)

O va del kaitlektes tai neturiu nei pageidavimu nieko...ispradziu norejau juodo stiklo, bet dabar pasiskaiciau ir bijau, kad ji man ilgai nelaikys, kaip as tokia neskrabaila:)))) nors man jos labai labai grazios.

klausimas: i ka reik atkreipt demesi renkantis kaitlente?? ir kokia padoria butu galima isigyti iki 500lt???

laukiu komentaru  ax.gif

Stiklo pagrindu kaitlentės gerokai viršija 500 lt. nebent koksai Silverline.
Jei metaline, tada gal Electrolux EHG6415X.
Atsakyti
QUOTE(gelytean @ 2011 12 07, 14:29)
na gali buti, neturejus nezinau  rolleyes.gif cia kalbu is konsultantu pasakojimu kokiu priekaistune yra susilauke. o del saugojimo, tai tokia kaitlente tada ne man  blush2.gif man patinka valgi daryt drasiai  biggrin.gif

ką reiškia drąsiai? gal karbonadus mušat ant kaitlentės lotuliukas.gif
Atsakyti
sveiki,
noreciau daugiau info apie si varianta
http://www.senukai.l...50994203_5.html
Atsakyti
Norėčiau Speed patarimo pirksime, kuria patartumete

orkaite
BLOMBERG GCN 23403 X ar ELECTROLUX EOB33100X
ir kas geriau metalas ar nerudijantis plienas.

Bei issirinkome šia BLOMBERG GCN 23403 X dujine virykle, ka dar panasaus pasiulytumei.
bei kuo skiriasi juodas stiklas nuo stiklo keramikos kas geriau.
Atsakyti
QUOTE(Samsunge @ 2011 12 07, 21:40)
Orkaite isrinkta, apsistojau ties Elektrolux EOB65300X..dar nesigijom, bet jau nuziurejom kur pirksim..biski dar gundausi su EOC55100X, tik va nezinau ar verta investuoti papildomai apie 150lt ar ne uz ja?????
laukiu komentaru  ax.gif



Papildyta:
QUOTE(Pika0000 @ 2011 12 08, 14:28)
Norėčiau Speed patarimo pirksime, kuria patartumete

bei kuo skiriasi juodas stiklas nuo stiklo keramikos kas geriau.



mane sis klausimas irgi domina, dar radau ant keliu orkaiciu parasyta grudintas stiklas??
Atsakyti
QUOTE(Pika0000 @ 2011 12 08, 15:28)

orkaite
BLOMBERG GCN 23403 X  ar ELECTROLUX EOB33100X
ir kas geriau metalas ar nerudijantis plienas.


Nelabai supratau. Čia kas geriau: Blomberh kailentė ar Electrolux orkaitė g.gif Mano manymu, reikia ir tos ir kitos blink.gif
Atsakyti
Uzsisakiau EOC55100X, pasakykit, kad padariau gera pasirinkima:)
Atsakyti
Speed
Kuri geresne BLOMBERG GCN 23403 X ar ELECTROLUX EOB33100X

bei sita issirinkome dujine virykle, ka galite apie ja pasakyti
BLOMBERG GCN 23403 X
Atsakyti
QUOTE(Pika0000 @ 2011 12 08, 18:44)
Speed
Kuri geresne BLOMBERG GCN 23403 X ar  ELECTROLUX EOB33100X

bei sita issirinkome dujine virykle, ka galite apie ja pasakyti
BLOMBERG GCN 23403 X

Nesuprantu kodėl Jūs lyginate dujinę kaitlentę Blomberg GCN23403X http://www.blomberg-...rg-gcn-23403-x/
su elektrine orkaite Electrolux EOB33100X http://www.electrolu... blink.gif
Pieno ir lašinių juk niekas nelygina g.gif
Atsakyti
Dabar jau pradedu nervuotis...kas esat tureja ar banke, ar girdeja is pazystamu, kaip vis delto EOC55100X ta pilolize, ar ji veiksimnga..nes pasiskaiciau siek ir darau atsiliepimu, kad ji laba graziai skamba, bet naudos is jos beveik jokios..idomu kaip istikruju yra?? gal vis del vertingiau EOB65300X?

Zinau kad klausiu ta pati per ta pati, bet niekas man neatsako verysad.gif
Atsakyti