Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės - 4

QUOTE(rrasulyte @ 2012 02 06, 15:09)
Variantu pagal klausima daug, keletas is ju:
indukcine kaitlente: Bosch , AEG , Electrolux yra ir Siemens.
orkaite: Bosch , galima ir sia AEG ,
garraukiai: AEG , Elica ir t.t

Šauniai.
Papildysiu kiek:
orkaitė Electrolux EOB63300X - bene geriausia ką galima nupirkti už panašius pinigus.
gartraukis Teka CNX6000 thumbup.gif savo kainų kategorijoje.
Atsakyti
Speedy, ką siūlytumėte už max 1500lt elektrinę montuojamą orkaitę? Norėčiau, kad būtų bėgeliai. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 02 06, 12:44)
O gal galima šiek tiek paargumentuoti, kad galėčiau antrą pusę įtikinti  biggrin.gif

o tai teko iki šiol naudotis dujine orkaite? tai galiu atsakyti tik tiek, kad dujinė orkaitė nei kiek nepagerėjo nuo senų laikų, nes jų niekas taip ir nepatobulino.. vienintelė firma, kuri tobulino dujines orkaites, tai yra čekų MORA, bet ji montuojamų dujinių net negamina..
argumentai šiaip paprasti.. kepa tik apačia (jeigu tai galima pavadinti kepimu), kepa tik viena skarda, be to visiškai "neekologiška", nes dujos dega ir visas brudas ant kepsnių patenka.. elektrinėse orkaitėse viskas kepa tolygiau, galima kepti keliais aukštais tuo pačiu metu, be to nereikia bijoti elektros sąnaudų, nes dabar jos per valandą dažnai nesiekia ir 1 kWh.. o tai yra iki 45 ct.
Atsakyti
Radau tokį atsiliepimą apie pirolizę:
"Pirolizė, buitiškai bobiškai aiškinant, tai kai orkaitė užkaista iki 500 (?) laipsnių ir sudegina viską, kas prie jos sienų prisitaškę. Degina berods apie porą valandų. Tik kaip man aiškino, jei jau imi su pirolize, tai reikia ir kad būtų kvapų filtras, nes kitaip labai jau bus "smirdž".

Ar tikrai tas kvapų filtras būtinas? Ir kiek elektros ta savaiminio išsivalymo funkcija suvartoja, jei jau 2 val kaitint reikia..? Gal kas turit ir galit pakomentuot?
Atsakyti
QUOTE(laurinux @ 2012 02 07, 14:53)
Radau tokį atsiliepimą apie pirolizę:
"Pirolizė, buitiškai bobiškai aiškinant, tai kai orkaitė užkaista iki 500 (?) laipsnių ir sudegina viską, kas prie jos sienų prisitaškę. Degina berods apie porą valandų. Tik kaip man aiškino, jei jau imi su pirolize, tai reikia ir kad būtų kvapų filtras, nes kitaip labai jau bus "smirdž".

Ar tikrai tas kvapų filtras būtinas? Ir kiek elektros ta savaiminio išsivalymo funkcija suvartoja, jei jau 2 val kaitint reikia..? Gal kas turit ir galit pakomentuot?

Buitiškai kalbant, kai valote orkaitę kokia nors chemija - tai kvepia blink.gif Be to neturite jokios galimybės tuo metu būti kur nors kitur - juk reikia trinti doh.gif
Per tas 2,5-3 valandas mano orkaitė sunaudoja elektros kažkur už 2 litus thumbup.gif Valantieji rankomis - aūūūū - kiek kainuoja chemija orkaitės valymui?
Papildyta:
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 02 06, 21:04)
Speedy, ką siūlytumėte už max 1500lt elektrinę montuojamą orkaitę? Norėčiau, kad būtų bėgeliai. Ačiū.

Jei pridėtumėte 60-70 lt. išeitų BP 5013021M thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 07, 20:52)
Buitiškai kalbant, kai valote orkaitę kokia nors chemija - tai kvepia  blink.gif  Be to neturite jokios galimybės tuo metu būti kur nors kitur - juk reikia trinti  doh.gif
Per tas 2,5-3 valandas mano orkaitė sunaudoja elektros kažkur už 2 litus  thumbup.gif  Valantieji rankomis - aūūūū - kiek kainuoja chemija orkaitės valymui?
Papildyta:

Jei pridėtumėte 60-70 lt. išeitų BP 5013021M  thumbup.gif

Ačiū, aš šiandien ją ir buvau daug maž išsirinkusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 02 07, 21:03)
Ačiū, aš šiandien ją ir buvau daug maž išsirinkusi  thumbup.gif

Tiesa, o kokią geriau rinktis kaitlentę? reikalinga dujinė. Gal kokia yra su dviguba liepsna? Iki 700lt.
Atsakyti
QUOTE(evru @ 2012 02 06, 16:39)

QUOTE(ONIC_as @ 2012 02 07, 10:42)

AČIŪ aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarka-Li @ 2012 02 07, 22:39)
Tiesa, o kokią geriau rinktis kaitlentę? reikalinga dujinė. Gal kokia yra su dviguba liepsna? Iki 700lt.

Electrolux EHG6835X
Atsakyti
Renkuosi tarp Siemens HB 77AA560S ir Electrolux EOC 69400X orkaičių
ir kaitlentės Electrolux EHD60150P ir AEG HK654200XB
Ką patarsit?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 02 09, 10:25)

Nepatikėsit - aš jau ją vakar nusipirkau, o štai dabar matau, kad tą pačią ir pasiūlėt, super! rolleyes.gif ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarka-Li: 09 vasario 2012 - 10:57
sveiki. noreciau rekomendacijos 4u.gif kokia imontuojama dujine kaitlente rekomenduotumet? noreciau stiklo keramikos ar grudinto stiklo ax.gif kaina apie 1000 smile.gif firma nesvarbu
Atsakyti