Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės - 4

Stiklokeramika geriau del patvarumo ar ir del prieziuros?
Sitas maciau, galvojau, gal iki 1000 Lt. imanoma ka rasti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 03 12, 11:47)
Paaiskinkite dar man, kokie kaitlentes puodu laikikliai geriau-ketaus ar emaliuoti? Kas geriau-grudintas stiklas, ar stiklo keramika? Kalbu apie dujine kaitlente. Ir kodel? Ar verta primoketi apie 500 LT. uz keramika?
As neberandu didelio modeliu pasirinkimo su ketaus laikikliais, kurie dedami kaip groteles ant visos kaitlentes, o ne 4 atskiri laikikliai, nuo kuriu puodai krenta doh.gif Buvo toks modelis pries metus mazdaug AEG 65807G-b Kaitlente, bet dabar realiai jo niekas nebeturi. Ar nera panasaus kito naujesnio modelio? Nieko nerandu doh.gif

Ta AEG jau senokai nebegaminama. Panašus variantas - Bosch PPP616M91E.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 12, 08:33)
Manyčiau kad verta. Nors ji kiek brangesnė nei AEG, bet tai kokybe ir ilgaamžiškumu pasižymintis gaminys.


Ačiū! Bet dar reikia kaitlentės. Nusižiūrėjau Siemens ET 675TN11E, o gal kokia kita geresnė?
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2012 03 12, 17:15)
Ačiū! Bet dar reikia kaitlentės. Nusižiūrėjau Siemens ET 675TN11E, o gal kokia kita geresnė?

Man sita irgi visai neblogai atrodo smile.gif tik ar ji indukcine skaitosi ar ne? Ir ko tos indukcines skiriasi nuo kitu kaitlenciu?
dar kazkokia maciau kuri prisitaiko prie puodo dydzio. Man tas butu visai idomus variantas.
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2012 03 12, 19:57)
Man sita irgi visai neblogai atrodo smile.gif tik ar ji indukcine skaitosi ar ne? Ir ko tos indukcines skiriasi nuo kitu kaitlenciu?
dar kazkokia maciau kuri prisitaiko prie puodo dydzio. Man tas butu visai idomus variantas.

Čia ne indukcine.
Atsakyti
Kaitlentė Siemens ET 675TN11E ne indukcinė, nereikia man indukcinės (mano puodai netiks). Bet ar verta ją pirkt? Speedy, patark arba pasiūlyk kokią kitą, pleeeez
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2012 03 12, 20:13)
Kaitlentė Siemens ET 675TN11E ne indukcinė, nereikia man indukcinės (mano puodai netiks). Bet ar verta ją pirkt? Speedy, patark arba pasiūlyk kokią kitą, pleeeez

Jei kaina nebaugina, tada verta. Kokybė daikto šimtaprocentinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 12, 19:12)
Jei kaina nebaugina, tada verta. Kokybė daikto šimtaprocentinė  thumbup.gif


Dar kartą labai labai ačiū! Dabar jau galiu nebedvejoti. O kaina taigi nėra baisiai didelė.
Atsakyti
Ir as toki pat komplekta pirksiu thumbup.gif Aciu labai speedy uz visus patarimus 4u.gif
Atsakyti
Orkaite SIEMENS SIEMENS ar AEG AEG ???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2012 03 06, 15:30)
parodykit koki ir koki atsiliepimai?


orkaite GORENJE BO 7315 AX ir kaitlente GORENJE GT 640 AC ax.gif orkaite jau naudojam tai priekaistu jokiu schmoll.gif elektros mazai ima, maistas skaniai ir greitai iskepa ko daugiau reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 03 12, 20:59)
Orkaite SIEMENS SIEMENS ar AEG AEG ???? g.gif

siemens smile.gif
Atsakyti