Įkraunama...
Įkraunama...

Viryklės ir orkaitės - 4

QUOTE(rim @ 2012 03 19, 14:59)
Dėkui už atsakymą 4u.gif
Nežinau kokie pas Jus bėgeliai, bet pagal instrukciją teleskopinių bėgelių plauti indaplovėje taip pat negalima.


Orkaitė naudojama tikrai senai, apie 5-6 metus, tad nežinau ar galima, bet tikrai nieko per tą laiką nenutiko, instrukcijos jau nebeturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2012 03 19, 10:24)
Prieštaraujate sau: pas tą Teką keturi atskiri laikikliai taip pat. blink.gif
O Jūsų pavyzdžiai iš AEG ir Electrolux taip pat stiklas. Stebūklų - nebūna  doh.gif

Zinau, kad pristarauju. bet kai nera idealaus varianto, tei tenka rinktis-ar stiklo keramika, ar ne atskiri laikikliai... Kur prioritetas, nebezinau. Todel ir dvejoju ir vis renkuosi doh.gif
Teka sudomino vien todel, kad uz tokia kaina jei butu stiklo keramika, tai gal uzsimerkciau del tu atskiru laikikliu....Bet jei ten stiklas, tai ir atkrito sitas variantas.
O mano pavyzdziai AEG ir Electrolux turi normalius laikiklius, kas man patinka, bet ne stiklo keramika....Beje, AEG yra modelis AEG 65507G-B su stiklo keramika, bet tai irgi senas 2009 metu modelis doh.gif
O nauju modeliu su puodu laikikliais-grotelemis yra tik Bosch ir Siemens, kurie man per brangus. Nesvarbu, ar stiklas, ar keramika, bet kitu modeliu su ne atskirais ketaus laikikliais nerandu. Taip suprantu, ir Jus nieko nesiulote. doh.gif
Nera ka pirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Birma @ 2012 03 19, 16:05)
Zinau, kad pristarauju. bet kai nera idealaus varianto, tei tenka rinktis-ar stiklo keramika, ar ne atskiri laikikliai... Kur prioritetas, nebezinau. Todel ir dvejoju ir vis renkuosi doh.gif
Teka sudomino vien todel, kad uz tokia kaina jei butu stiklo keramika, tai gal uzsimerkciau del tu atskiru laikikliu....Bet jei ten stiklas, tai ir atkrito sitas variantas.
O mano pavyzdziai AEG ir Electrolux turi normalius laikiklius, kas man patinka, bet ne stiklo keramika....Beje, AEG yra modelis  AEG 65507G-B su stiklo keramika, bet tai irgi senas 2009 metu modelis doh.gif
O nauju modeliu su puodu laikikliais-grotelemis yra tik Bosch ir Siemens, kurie man per brangus. Nesvarbu, ar stiklas, ar keramika, bet kitu modeliu su ne atskirais ketaus laikikliais nerandu. Taip suprantu, ir Jus nieko nesiulote. doh.gif
Nera ka pirkti lotuliukas.gif

AEG 65507G-B - jau metai, kaip nebėra.
Jei reikia gero gamintojo, gal patiks Bosch PPP616M91E g.gif tų laikikliai kitokie.
Atsakyti
Noriu dar pasiteirauti kokias orkaičių kepimo programas renkantės? Ar pasiteisina? t.y. ar po to naudojatės? o kurios tik marketinginiai triukai? 4u.gif
Ačiū iš anksto, kas pasidalins savo pastebėjimais ar mintimis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rim @ 2012 03 19, 18:28)
Noriu dar pasiteirauti kokias orkaičių kepimo programas renkantės? Ar pasiteisina? t.y. ar po to naudojatės? o kurios tik marketinginiai triukai?  4u.gif
Ačiū iš anksto, kas pasidalins savo pastebėjimais ar mintimis smile.gif


Aišku čia tik mano patirtis smile.gif
Naudojuos greitu įkaitimu
Kaitinimas viršus/apačia — kepant pyragus, darant troškinius.
Kaitinimas viršus/apačia + ventiliatorius — kepant duoną
Grilius + viršutinis kaitinimas — kepant mėsą
Dar naudoju mėsos termometrą — kepant sprandinės gabalą (retai, kokius 2 kartus į metus).
Pirolizę — orkaitės išvalymui (3-4 kartus į metus)
Mano orkaitėje receptų nėra, bet ir be to labai puikiai išsiverčiu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 03 15, 23:37)
Labas vakaras,

ketiname ir mes pirkti naują įmontuojamą buitnę techniką. Perskaičiau nemažai temų, daugiau mažiau žinau ko noriu, tiesiog yra nemažai panašių modelių su skirtingom kainom, todėl, reikia patarimo smile.gif

Visų pirma apie indukcines kaitlentes:
Elektroliux EHD 68210P, EHD 60020P, EHD 60134P; AEG HK 634200XB IR Siemens EH 651RE11E. Kaip suprantu visos jos neblogos, bet ar galėtų kas nors man surašyti jas eilės tvara nuo geriausios iki prasčiausios (atsižvelgiant į geriausią kainos ir kokybės santykį).

Toliau elektrinės orkaitės:
AEG BP 7304021M, BP 5013021M ir BP 7314421M. Kuri iš šių geriausia atsižvelgiant į kainos ir kokybės santykį?

Būsiu be galo dėkinga už patarimą, nes taip sunku apsispręsti smile.gif Nenoriu pigiausios, bet ir nenoriu brangiausios smile.gif Noriu tokios, kuri būtų verta mokamų pinigų wink.gif

Lauksiu komentarų wink.gif Jei nesunku, galėtumėt ir argumentuoti, kodėl vienas ar kitas pasirinkimas geriausias ar blogiausias smile.gif


Nesulaukiu patarimu... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(_s-i-r-d-u-t-e_ @ 2012 03 19, 22:26)
Nesulaukiu patarimu... sad.gif

AEG BP 7304021M ir AEG HK 634200XB.
Atsakyti
as tik uz elektrine - man asmeniskai dujines kaitlentes visiskai negraziai atrodo, toks griozdas, o ir valyti jas sunkiau nei keramikine el. lenta thumbup.gif
Atsakyti
Na, aš tai būčiau už elektrinę orkaitę ir dujinę viryklę (kaitlentę). Kažkurią dieną susimąsčiau, kad jei dingtų ilgam elektra, tai šiuo metu net vandens pasišildyti nebūtų kaip. Kai naują virtuvę įsirenginėsiu, kaitlentė bus tik dujinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2012 03 19, 20:44)
Aišku čia tik mano patirtis smile.gif
Naudojuos greitu įkaitimu
Kaitinimas viršus/apačia — kepant pyragus, darant troškinius.
Kaitinimas viršus/apačia + ventiliatorius — kepant duoną
Grilius + viršutinis kaitinimas — kepant mėsą
Dar naudoju mėsos termometrą — kepant sprandinės gabalą (retai, kokius 2 kartus į metus).
Pirolizę — orkaitės išvalymui (3-4 kartus į metus)
Mano orkaitėje receptų nėra, bet ir be to labai puikiai išsiverčiu smile.gif



O sakykite, gal žinote, kas per funkcija yra konvekcinis kepimas? Čia taip vadinamas karštas oras ar ventiliatorius? ar kažkas visai kita?
Ir kuo ypatinga picos kepimo funkcija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rim: 22 kovo 2012 - 12:17
QUOTE(rim @ 2012 03 22, 14:16)
O sakykite, gal žinote, kas per funkcija yra konvekcinis kepimas? Čia taip vadinamas karštas oras ar ventiliatorius? ar kažkas visai kita?
Ir kuo ypatinga picos kepimo funkcija?


Konvekcinis kepimas — Grilius su žiediniu kaitinimo elementu
Kuo ypatinga picos funkcija — mano giliu įsitikinimu niekuo, manau tai tiesiog marketinginis triukas.
Kaitinimas: Apatinis su ventiliatoriumi ir su karštu oru — vadinama picos funkcija
Atsakyti
Parekomenduokite NEintegruojama dujine virykle su elektrine orkaite. Aciu wink.gif.
Atsakyti