Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas išeina gyventi pas tėvą

QUOTE(Prila @ 2011 09 13, 18:21)
Labas mamytes.... As irgi ta mama, kuria paliko vaikai.... Su vyru jau nevedem bendro ukio 2 metus ir ne tiek jau daug laiko jis tada skyre vaikams, taciau kai oficialiai padaviau skyryboms prasidejo "cirkai".... Vaikai buvo isvezami is namu, nuteikiami pries mane, papirkinejami... namo pradejo parsivedineti savo drauge.... Zodziu po pusmnecio nebetveriau ir issinuomavau buta.... Vaiku kiek klausiau...jie rinkosi teva.... su manim bendravima nutrauke visiskai....  sad.gif  i skambucius neatsakineja, zinuciu neatraso, susitikus ( nuvaziuodavau i namus) tiesiog bega nuo manes..... Niekaip nesuprantu kokia ten mane tevas jiems nupiese..... gal tiesiog bijo jo.....  O buvau tokia artima su vaikais.... Atvirksciai slepdavau juos nuo tevo agresijos ir psichologinio smurtavimo.....
Psichoterapiaute man paaiskino, kad taip nuteikti vaikai, tai greiciausia buvusio vyro kerstas man - kirto per skaudziausia vieta....

Neismanau, vis nerandu kelio i vaiku sirdeles....  Pati jau gydausi depresija.... nebematau gyvenimo prasmes....  Tiesiog ieskau cia panasiai nukentejusiu mamu.... nes vienai tai jau nebepakeliama.... verysad.gif

kokio vaikai amžiaus?
Atsakyti
11 m. sunui ir 12 m. dukrytei...
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2011 09 14, 12:08)
11 m. sunui ir 12 m. dukrytei...

Kantrybes Jums ir stiprybes 4u.gif Vaiku jau toks amzius, kad niekas ju nebenuteiks, kad nesugebes jie atsirinkti, kur tiesa, o kur melas. Labai tikiuosi, kad ilgai pas teva neuzsilaikys, ypac, kaip sakote, jog rysys su vaikais buvo stiprus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 14, 13:14)
Kantrybes Jums ir stiprybes 4u.gif Vaiku jau toks amzius, kad niekas ju nebenuteiks, kad nesugebes jie atsirinkti, kur tiesa, o kur melas. Labai tikiuosi, kad ilgai pas teva neuzsilaikys, ypac, kaip sakote, jog rysys su vaikais buvo stiprus 4u.gif


Ačiū už palaikymą. Visa tai tęsiasi jau metai.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2011 09 13, 18:21)
Labas mamytes.... As irgi ta mama, kuria paliko vaikai.... Su vyru jau nevedem bendro ukio 2 metus ir ne tiek jau daug laiko jis tada skyre vaikams, taciau kai oficialiai padaviau skyryboms prasidejo "cirkai".... Vaikai buvo isvezami is namu, nuteikiami pries mane, papirkinejami... namo pradejo parsivedineti savo drauge.... Zodziu po pusmnecio nebetveriau ir issinuomavau buta.... Vaiku kiek klausiau...jie rinkosi teva.... su manim bendravima nutrauke visiskai....  sad.gif  i skambucius neatsakineja, zinuciu neatraso, susitikus ( nuvaziuodavau i namus) tiesiog bega nuo manes..... Niekaip nesuprantu kokia ten mane tevas jiems nupiese..... gal tiesiog bijo jo.....  O buvau tokia artima su vaikais.... Atvirksciai slepdavau juos nuo tevo agresijos ir psichologinio smurtavimo.....
Psichoterapiaute man paaiskino, kad taip nuteikti vaikai, tai greiciausia buvusio vyro kerstas man - kirto per skaudziausia vieta....

Neismanau, vis nerandu kelio i vaiku sirdeles....  Pati jau gydausi depresija.... nebematau gyvenimo prasmes....  Tiesiog ieskau cia panasiai nukentejusiu mamu.... nes vienai tai jau nebepakeliama.... verysad.gif


Uzjauciu,linkiu stiprybes, bus sunku, bet vaikai atskirs veliau ar anksciau tiesa. Pas mane panasi ir artima situacija, zmona slepia dukra. Dukryte dar maza, atrodytu kad jai viska galima iteigti. Bet gi ne!! Ji atsirinko. Patarsiu jums: nevaziuokit pas savo buvusi kur vaikai. Aplankykit juos mokykloje ar dar kur. Kur tik jus ir jusu vaikai. Is savo patirties sakau. Paskutini kart kai lankiau savo dukra darzelyje ji man pasake ,,Vaziuok jau tetia namo". Issigandau nerealiai kad dukrai tampu nereikalingas. Bet kai jos paklausiau ,,kodel mane varai", ji atsake kad bijo mamos ir patare ja lankyti anksti ryte, kad jos mama, o mano zmona nematytu musu dviese!!.Ji bijo kad zmona mus pamatys dviese, nors ir nori gyvent su manym. Pakalbekit su savo vaikais be liudininku, jei vaikai mylejo jus(kuo as tikiu), neatples niekas ju nuo jusu. Nepasiduokit. Sekmes
Atsakyti
QUOTE(saulius30 @ 2011 09 15, 00:49)
Uzjauciu,linkiu stiprybes, bus sunku, bet vaikai atskirs veliau ar anksciau tiesa. Pas mane panasi ir artima situacija, zmona slepia dukra. Dukryte dar maza, atrodytu kad jai viska galima iteigti. Bet gi ne!! Ji atsirinko. Patarsiu jums: nevaziuokit pas savo buvusi kur vaikai. Aplankykit juos mokykloje ar dar kur.  Kur tik jus ir jusu vaikai. Is savo patirties sakau. Paskutini kart kai lankiau savo dukra darzelyje ji man pasake ,,Vaziuok jau tetia namo". Issigandau nerealiai kad dukrai tampu nereikalingas. Bet kai jos paklausiau ,,kodel mane varai", ji atsake kad bijo mamos ir patare ja lankyti anksti ryte, kad jos mama, o mano zmona nematytu musu dviese!!.Ji bijo kad zmona mus pamatys dviese, nors ir nori gyvent su manym. Pakalbekit su savo vaikais be liudininku, jei vaikai mylejo jus(kuo as tikiu), neatples niekas ju nuo jusu. Nepasiduokit. Sekmes


Ačiū, Sauliau30, už palaikymą. Man jis iš vyriškos pusės itin svarbus. Kas pažįsta mane negali patikėti, kad taip nutiko, tačiau kas pažįsta ex, nesistebi....
Ištiesu jaučiu, kad jie labai bijo... Beldžiuosi i vaikų širdeles....turėčiau prisibelsti...
Atsakyti
miela prila,
o vaiku isejimas sutvarkytas teisiskai? mokat alimentus ar kaip? labai skaudu ir liudna, ne faktas kad kitur jie miega, bet tas nuteikimas. metus laiko....kad tik neprireiktu vaikam psichoterapeuto.


auginuos du sunus. irgi ruosiuos tam faktui, kad jei nores, iseis gyventi pas tecius....

bet kaip cia prisiruosi tokiam dalykui. todel suprantu tuos tecius, kurie nori kad vaikai gyventu su jais...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 09 15, 13:15)
miela prila,
o vaiku isejimas sutvarkytas teisiskai? mokat alimentus ar kaip? labai skaudu ir liudna, ne faktas kad kitur jie miega, bet tas nuteikimas. metus laiko....kad tik neprireiktu vaikam psichoterapeuto.
auginuos du sunus. irgi ruosiuos tam faktui, kad jei nores, iseis gyventi pas tecius....

bet kaip cia prisiruosi tokiam dalykui. todel suprantu tuos tecius, kurie nori kad vaikai gyventu su jais...


Taip, pries menesi issiskyrem oficialiai. Jis is manes iskaiciavo turto dalimi po 400 lt kiekvienam vaikui iki 18 metu - taip jis issaugojo nama, o as isejau kaip stoviu....
As jauciau , kad per skyrybas bandys kalbint vaikus, itariau, kad gali dukra ir pasilikt su teciu, nes labai stengesi jam pataikauti. Bet taip kaip nutiko....juodziausiam kosmare nesu sapnavusi....
Pati esu gyvenusi issikyrusiu tevu seimoje, bet mano mama nedraude bendraut su tevu. Neliaupsino, bet niekada ir nejuodino - uzaugsi sakydavo pati atsirinksi. Aisku atsirinkau, supratau daug ka. O dabar, kai netekau mamos... labai daug bendrauju su teciu, nors jis labai toli. O tėvai kurie draudzia matytis su kitu gimdytoju tiesiog negalvoja apie vaiką...jiems tik savo ambicijos, kersto jausmas galvoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prila: 15 rugsėjo 2011 - 12:55
QUOTE(Prila @ 2011 09 15, 10:53)
Taip, pries menesi issiskyrem oficialiai. Jis is manes iskaiciavo turto dalimi po 400 lt kiekvienam vaikui iki 18 metu - taip jis issaugojo nama, o as isejau kaip stoviu....


kaip idomiai... g.gif mum skiriantis taip teisininkas neleido...sako, pin yra pin, vaikas nori valgyt dabar, jokio b g.gif uto/namo dalies dengimo pinigais. teisme, anot jo, sio prasymo nepraleistu.


jo, prila, ziauru, ka ir b g.gif sakyti. bet isties, kaip jie jaucias PATYS VIENI SAVO MINTYSE.... arb g.gif tiek jau nugasdinti tevo, juk emoc smurtas - galingas net ir tokiam amziuj, arba...na tikrai nemanau, kad nustojo jus mylet. bet kaip sakoma, "nenustojo mylet, myli sirdyje ir mintyse, bet to neparodo, nes negali/neleidziama" - tai irgi ne paguoda jums. mastau nesumastau ka daryciau jusu vietoj.nes puikiai isivaizduoju-juk galima ir mieste susitikt su vaiku, b g.gif t jei jam pastoviai sukasi pasamonej persikreipusi tecio fizionomija, tai toks vaikas ir ta valandele su manimi budamas, ar pajegs atsipalaiduoti?
zodziu, tikrai padetis sunki, bet net ir jei metai tesias, vistike turi kazkada krypti viskas i kuria nors puse.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 09 16, 23:45)
kaip idomiai... g.gif mum skiriantis taip teisininkas neleido...sako, pin yra pin, vaikas nori valgyt dabar, jokio b g.gif uto/namo dalies dengimo pinigais. teisme, anot jo, sio prasymo nepraleistu.
jo, prila, ziauru, ka ir b g.gif sakyti. bet isties, kaip jie jaucias PATYS VIENI SAVO MINTYSE.... arb g.gif  tiek jau nugasdinti tevo, juk emoc smurtas - galingas net ir tokiam amziuj, arba...na tikrai nemanau, kad nustojo jus mylet. bet kaip sakoma, "nenustojo mylet, myli sirdyje ir mintyse, bet to neparodo, nes negali/neleidziama" - tai irgi ne paguoda jums. mastau nesumastau ka daryciau jusu vietoj.nes puikiai isivaizduoju-juk galima ir mieste susitikt su vaiku, b g.gif t jei jam pastoviai sukasi pasamonej persikreipusi tecio fizionomija, tai toks vaikas ir ta valandele su manimi budamas, ar pajegs atsipalaiduoti?
zodziu, tikrai padetis sunki, bet net ir jei metai tesias, vistike turi kazkada krypti viskas i kuria nors puse.

Ačiū Jums. Mane suteiikia stiprybes jusu palaikymas ir vel bandau kiekviena diena nors po zingsniuka prie ju priarteti. Dabar jau geriu vaistus ir lengviau pakeliu jų tyla.... bet vistiek nepaliaujamai rasau " pasiilgau, myliu, noriu matyti"....
Atsakyti
QUOTE(Prila @ 2011 09 17, 05:33)
Ačiū Jums. Mane suteiikia stiprybes jusu palaikymas ir vel bandau kiekviena diena nors po zingsniuka prie ju priarteti. Dabar jau geriu vaistus ir lengviau pakeliu jų tyla.... bet vistiek nepaliaujamai rasau " pasiilgau, myliu, noriu matyti"....

pasiilgau, myliu...jie atraso jums i tai ka nors? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2011 09 18, 21:44)
pasiilgau, myliu...jie atraso jums i tai ka nors?  unsure.gif


dazniausiai nieko neatraso.... Skambinu...atmeta rageli.... Po menesio (tam yra priezasciu) bandysiu susitikt gyvai. Tai ne taip paprasta. Kai baigiasi pamokos , as bunu darbe. Bandysiu pasigauti ryte... bet suprantu , kad tai ne pats geriausias laikas... buna apsnude pries pamokas... Jei nepavyks, ieskosiu teisiniu galimybiu matytis su vaikais.
Atsakyti