Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

QUOTE(vistalegre @ 2012 01 05, 18:55)
sveiki,dazydavau plaukus namie,bet sugalvojau kad gana nes niekad nesigaunu taip kaip noriu...spalvos idealas butu tokia spava http://www.google.lt...t:429,r:11,s:55 kaip isaiskint kirpejei kad noriu tokios spalvos?kokia ji cia skaitosi?kiek zinau kirpeja dazo su milk shake dazais...o pati isbandyt siuos dazus bijau,nes manau kad kibtu zymiai tamsiau nei parodyta...



Sveika, milkshake geri dazai, tik atspalvius jau kirpejai sumaisyt reiketu ir neaisku vistiek, kaip ant jusu plauku gautusi - visgi kiekvienai individualiai. Cia turbut tamsiai salta ruda su siek tiek baklazano/raudonumo. Jeigu baisu dazytis siais, is Casting yra man atrodo 615 ar 515 - panasus variantas tik sviesesnis bet automatiskai daugiau raudonumo bus. Gal pabandykit pas kirpeja, kad tamsuma jums parinktu, matysit tinka ar patinka, o toliau ir namie galima milkshake dazytis, nebutina cia ta L`orealy naudoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2012 01 05, 18:03)
eiti pas ta kirpeja reikalauti tiesos
gal per stiprios koncentracijos chemija naudojo, tavo plaukams nenutaike



kirpejos papsakokite,ko as galiu is jos reikalauti? pries sukant,as jos paklausiau,kokia priemone,ji sake,kad skirta silpnam balintam plaukui...ik vat vista,nepaklausiau,kokia firma...maciau dideli rozini buteli...ar as galiu ji deti is naujo?
Atsakyti
QUOTE(DIVELONA @ 2012 01 06, 01:10)
kirpejos papsakokite,ko as galiu is jos reikalauti? pries sukant,as jos paklausiau,kokia priemone,ji sake,kad skirta silpnam balintam plaukui...ik vat vista,nepaklausiau,kokia firma...maciau dideli rozini buteli...ar as galiu ji deti is naujo?


Jus turbut be plauku norit likt? blink.gif Net negalvokit! Ne kiekviena kirpeja kaip matot gali sudeti gera cheminy, tai jus galit prisidaryt tiek, kad verksit, kai plaukai nukris. Cia gi stipri chemija, ne juokas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 01 05, 20:36)
Sveika, milkshake geri dazai, tik atspalvius jau kirpejai sumaisyt reiketu ir neaisku vistiek, kaip ant jusu plauku gautusi - visgi kiekvienai individualiai. Cia turbut tamsiai salta ruda su siek tiek baklazano/raudonumo. Jeigu baisu dazytis siais, is Casting yra man atrodo 615 ar 515 - panasus variantas tik sviesesnis bet automatiskai daugiau raudonumo bus. Gal pabandykit pas kirpeja, kad tamsuma jums parinktu, matysit tinka ar patinka, o toliau ir namie galima milkshake dazytis, nebutina cia ta L`orealy naudoti 4u.gif


Sveiki, norejau pasiteirauti kur butu galima Vilniuje isigyti Milk_shake dazu? Dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 01 05, 23:36)
Sveika, milkshake geri dazai, tik atspalvius jau kirpejai sumaisyt reiketu ir neaisku vistiek, kaip ant jusu plauku gautusi - visgi kiekvienai individualiai. Cia turbut tamsiai salta ruda su siek tiek baklazano/raudonumo. Jeigu baisu dazytis siais, is Casting yra man atrodo 615 ar 515 - panasus variantas tik sviesesnis bet automatiskai daugiau raudonumo bus. Gal pabandykit pas kirpeja, kad tamsuma jums parinktu, matysit tinka ar patinka, o toliau ir namie galima milkshake dazytis, nebutina cia ta L`orealy naudoti 4u.gif

aciu,na manau kad neberikizuosiu su castingais,nes ant saknu kimba labai sviesiai o jusu pasiulyti manau is vis bus per daug sviesus....keliausiu i kirpykla,gal kirpeja ka pamaisys su milk shake,nes kiek ziurejau patele nera tu spalvu su atspalviais
Atsakyti
QUOTE(vistalegre @ 2012 01 07, 10:51)
aciu,na manau kad neberikizuosiu su castingais,nes ant saknu kimba labai sviesiai o jusu pasiulyti manau is vis bus per daug sviesus....keliausiu i kirpykla,gal kirpeja ka pamaisys su milk shake,nes kiek ziurejau patele nera tu spalvu su atspalviais


Atspalviu pasirinkimas skurdokas tikrai, reikalauja mixavimo, ka kirpeja manau tikrai padarys 4u.gif Arba is beamoniakiniu serijos yra spalvytes su atspalviais, as turejau 7E, gan grazi cinamono spalva buvo bigsmile.gif
Atsakyti
sveiki, noriu pasviesinti plaukus, per daug dazymo metu mano galai liko juodi, o prie saknu sviesesni.Aisku nekokybiskai nudazyti plaukai mano beda, nes gal metus juos daziau namie, kas karta vis su kitais dazais.Norejau paklausti ar gali kirpejas kokybiskai nuimti tamsia spalva ir nudazyti is naujo plaukus tarkim pienisko sokolado spalva? kas manes laukia po spalvos nuemimo? siuo metu mano lauku galai beveik juodi, o arciau saknu tamsiai rudi.Gal yra kitas budas, maziau zalojantis plaukus?
Atsakyti
Labu,
Labai reikia pagalbos ax.gif
Geriausi mano plaukams Wella Professionals dažai. Dažydavau su Sunlights 18 nr ir emulsija 4 proc. Bet po gimdymo plaukai sustorėjo ir spalva gaunasi ryžoka, nebegraži man. Tad nusprendžiau pasiimti stipresnį oksidantą (ar kaip jį ten...) 6proc. Gavau dažus, o ten rašo, kad Sunlights tik su 4 proc. emulsija tinka . Esu klaususi kirpykloj, sakė, kad tinka ir su 6 proc., bet dabar nebesu tikra, nes 6 proc, ne emulsija, o skiediklis dažams vadinasi . Gal Kas dirbat su Wella? Galit atsakyti? Iš Anksto didelis dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
laba diena smile.gif

Pastebėjau,kad kuris laikas mano plaukai labai veliasi. Galėčiau manyti,kad jau galiukai nutriušo ir reikėtų pakirpti,kad nesiveltų. Bet bėda tame,kad man jie susivelia beplaunant galvą (šlapių nešukuoju) ir kai išdžiūsta prasideda "vargo vakarienė", kol juos iššukuoju. O ką jau kalbėti,kiek jų išsirauna. Ir veliasi ne per ilgį plaukai,o labiau prie pakaučio. (na,nežinau ar gerai paaiškinu,bet tikiuosi,kad galėsit man padėti...) Be to,mano plaukai yra tamsiai dažyti, gana sausoki (gal tai ir problema?)
Kas galėtų man padėti? smile.gif

Ačiū už atsakymą smile.gif) 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

sakykite, kokio tipo chemini reiktu deti, kad gautusi garbaneles kaip pas Edita Daniute? bet nenoriu slapio efekto smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ilga laika sviesinau plaukus, taciau viena karta nusprendziau tapt brunete blink.gif Daziau su 5-6 atspalviais... Po kiek laiko dejau sruogas peroksidines... Po menesiuko tuos sruogos nuaugo, tad ejau saknu padazyti. Man jas tiek nubalino, o apacia tokia ryza buvo blink.gif Taigi nusidaziau visus plaukus 7.32 atspalviu, spalva susivienodino thumbup.gif Noriu paklausti, ar ataugus saknims, galiu dazyti 8nr? Ataugus vel, 9? Ir taip atsisviesinti? Zinau, kad galai liks tamsesni, bet atsiplovus spalvai, vienu tonu sviesesnis saknu dazymas, manau turetu buti kaip tik. Ar ne? blush2.gif
Atsakyti
Mielos kirpėjos, arba grožio salonų darbuotojos!
Prašau užpildyti šį trumpą klausimyną, kuris užims kelias minutes Jūsų laiko, o mums Jūsų atsakymai yra be galo svarbūs!

www.manoapklausa.lt/apklausa/351316751/

Dėkoju už atsakymus!
Atsakyti