Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

Labadiena,esu sugalvojusi per pusmeti blondinukes tapsmo plana. Butu labai idomu suzinot nuomone is salies,ar teisinga sprendima priemiau. O gal klystu? g.gif Is anksto labai dekuj uz atsakyma 4u.gif bigsmile.gif

plauku bukle siuo metu: sveikai blizgantis,galai vos vos apsiure(tie plaukai kurie buvo nusiure tiesiog nuluzo, tai dabar tik sveiki plaukai ant galvos). Plaukas visa gyvenima buvo lb lb plonas,net ir tada kai nedaziau.

MANO plauku spalva siuo metu:user posted image
plauku galai 1,5 tonu sviesesni nei nurodyta foto

tikslas
very very light pearl blonduser posted imageuser posted image

planas

1. Paskutinis dazymos buvo liepos pradzioj,tai iki rugsejo men nieko nedazyt,atlikti visokias plauko gaivinimo proceduras:iprastines+ampules galvos odai ir plaukams ir t.t.

2.Rugsejo 10d nusidazyt plaukus loreal mousse 60 pure light brown (nurodyta ant dezutes galo,kad is mano plauku sugebes padaryt sviesiai rudus).user posted image

3. spalio 20d plaukus dazyt loreal mousse 70 pure dark blondeuser posted image

4.Lap 10d kirpykloj nukirpt 5-7 cm

5. gruodi 10d det loreal blukikli (10 min) + loreal 10.21atspalvi
user posted image
user posted image

natural mano plauku spalva:user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 28, 10:22)
Labadiena,esu sugalvojusi per pusmeti blondinukes tapsmo plana. Butu labai idomu suzinot nuomone is salies,ar teisinga sprendima priemiau. O gal klystu? g.gif  Is anksto labai dekuj uz atsakyma 4u.gif  bigsmile.gif


pamirsote (o gal nezinojote)viena taisykle - dazai dazu nesviesina
Atsakyti
nezinojau unsure.gif ,dekuj,kad pasaket 4u.gif
Atsakyti
Laba. Ar galit kas palygint plaukų dažus wellaton (oranžinė dėžutė) ir garnier color naturals. Kuris mažesnis blogis plaukams? Esu tik girdėjusi apie palette žalą. Suprantu kad visi dažai kenkia, bet gal wella kiek geresnė firma?
Atsakyti
kuom palete kenkia? bet jie tikrai gerai nudazo 4u.gif
Atsakyti
Kas turi minciu, kaip is auskines blondines, na beveik viens prie vieno kaip sita
user posted image
tapti " braskine " strawbwerry blonde
user posted image


user posted image


nu nuo eksperimentu pkaukai nukris, o vistiek neiseina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 30 liepos 2012 - 17:42
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2012 07 30, 16:46)
kuom palete kenkia? bet jie tikrai gerai nudazo 4u.gif

zinau, daug kas sako kad gerai nuima spalva, bet taip daug kas sako jog labai plaukus greit nueda. smile.gif
Atsakyti
kai viskas su saiku tai viskas ok smile.gif
Atsakyti
Ilgą laiką šviesinu plaukus,buvau auksinė blondinė,užsidėjau bespalvės chnos kaukę,po kurio laiko dažiau,plaukai pažaliavo,tapo samaniniais,atlikau dar vieną dažymą,žalia spalva išliko.Ar įmanoma susigrąžinti auksinę spalvą,skaiciau raudona spalva reikia tonuoti,ar jau nebe,pagelbėkite.
Atsakyti
O tai per pilka spalva pasirinkot, kad zalia patapot? g.gif Reikejo "isplaut" ta atspalvy, o ne dar karta dazyt, kad dar giliau ysigrauztu ten. Su kuo dazet ir koks nr.?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 02, 16:47)
O tai per pilka spalva pasirinkot, kad zalia patapot? g.gif Reikejo "isplaut" ta atspalvy, o ne dar karta dazyt, kad dar giliau ysigrauztu ten. Su kuo dazet ir koks nr.?


Daziau LOreal Recital Preference 9.13 Bergen Light Beige Blonde,kaip isplauti spalvą,kokia spalvą dėti?Daugiau nenaudosiu spalvos i pilkuma.
Atsakyti
QUOTE(LillMiss @ 2012 08 03, 08:52)
Daziau LOreal Recital Preference 9.13 Bergen Light Beige Blonde,kaip isplauti spalvą,kokia spalvą dėti?Daugiau nenaudosiu spalvos i pilkuma.


Tingiu rasyti vel ta paty per ta paty, tikiuos nesupyksit, jeigu copy paste padarysiu:

plaukų išvalymo procesas
Kas tai?
Techninė procedūra, naudojama siekiant panaikinti nepageidaujamą plaukų
atspalvį (žalsvą, pilką) ar panaikinti esantį plaukų atspalvį.
Kada jis naudojamas?
Kai reikia pakeisti plaukų spalvos toną iš šalto į šiltą ar atvirkščiai. Ši procedūra
užtikrina, kad bus išvengta bet kokio esamos plaukų spalvos ir plaukų spalvos,
kuria norima dažyti plaukus, kontrasto. Plaukų išvalymo procesas gali būti atliekamas tik tuomet, kai siekiama pašviesinti plaukų spalvą iki vieno tono. Kitais
atvejais reikia atlikti spalvos panaikinimo procedūrą.
Oksidacinės emulsijos ir šviesinimo miltelių maišymo santykis:
• 20 g. šviesinimo miltelių.
• 60 ml 10 vol. (3%) oksidacinės emulsijos.
• 5 ml šampūno.
• Laikymo laikas: 5-10min.
Kaip atliekama procedūra?
• Užpurkškite vandens ant plaukų ir užtepkite paruoštą mišinį.
• Kruopščiai iššukuokite plaukus.
• Kai pasiekiamas pageidaujamas rezultatas, išplaukite plaukus drungnu
vandeniu.
• Dažykite plaukus pasirinkta spalva.

Dazykit geriausiai smeliniais atspalviais be pilkumo - 9.32, 9.23, 9.37, 9.73 ar kazkuom panasiu, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 03 rugpjūčio 2012 - 15:16