Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

Kazkada jau klausiau bet berods atsakymo nesulaukiau smile.gif taigi vel pradejau puse plauku tepliot aliejais, aprisu maisiuku ir vilna apsuku kad silciau butu. Bet kol as juos issitepu man ju nemazai isslenka...darau tokia procedura karta i savaite ir noriu nenoriu darosi baisu kad jie isslenka daugiau kai plaukai pasirebaluoja, dar isslenka tepant aliejum ir dar isslenka plaunant. Ar neisslink ju per daug? Gal kenkia toks tepliojimas?
Atsakyti
Sveiki, del siltu ir saltu tonu norejau pasiklaust smile.gif Buvau raudonai ryza, ugnine, ir neseniai nusiimiau spalva su SALERM remuveriu, viskas gavosi puikiai is pirmo karto (nes pries tai buvau blond). Ir uzdaziau Schwarzkopf Natural and Easy 520 spalva (itin sviesi orchideja), spalva buvo gera, tik norejos kiek sviesesnes. Po kurio laiko daziau su 212nr spalva (light pearl blond) ir viskas, spalva pagadinta, tokia uzmurzinta, salta gelsva, negrazi. Pasiplove ji man ir lyg grizo siltas atspalvis. Kadangi mano plaukai jau ir taip sviesus, tai jau ir neber ko tos spalvos nuiminet, dabar jei vel uzdaryziau norimu stpalviu, ar spalva igaus silta atspalvi? Ta prasme ar galima "zaistis" tokio pat sviesumo lygio dazais tik skirtingu atspalviu? Tarkim nudazomi plaukai 10.1 - saltas atspalvis, sekantis dazymas 10.3, ar auksas pilnai neutralizuos saltuma?
Ir dar klausimukas, noreciau, kad atsispindint pries saule ar dirbtiniam apsvietime, plaukai spindetu labiau i baltuma, o ne i geltonuma ar medaus spalva. Galbut pagelbetu baltos spalvos korektorius?
Atsakyti
patarkit ka daryt unsure.gif plaukai nedažyti, banguoti šiek tiek, pastaruoju metu iplovus, galai labai pučiasi,pasišiaušę,nepaklusnūs. Jokio balzamo nenaudoju. Išplaunu su H&Sh. turiu kerastase elixyra, bet jis man dedaro nieko. turėjau marocan oil, nuo jo buvo plaukai labai šiurkštūs ir susiklijavę,pardaviau jį. dabar turiu kerastase kauke storiems plaukams,bet neesu labai sužavėta. gal koks balzamas padėtų ? esu turėjusi balzamų,bet nei vienas netiko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 25 rugsėjo 2012 - 19:59
Griztu dar nespejus atsakyt kirpejai, ko gero su tikslesniu ir paprastesniu klausimu smile.gif
Radau jau dvi patinkancias spalvas ir apie jas daug geru atsiliepimu, tai butu is Londa Professional 12/89 ir 12/61. Ar galima sias dvi spalavas pamaisyt tarpusavy? Ir kokio stiprumo oksidantu tept per visa ilgi? As galvoju, gal, kad pasvieset siek tiek, tai pirmam kartui su 9proc? Po to 3proc..
Mano dabartine spalva: user posted image
Realiai ji geltonesne, nei nuotraukoje, o noreciau labiau i balta smeli nei i platina ar grinai auksine blondine.
Ir dar vienas klausimukas: dazant trumpus plaukus, su daug zilu plauku, numeriu 4/0 kokio proc oksidanta geriau naudot, kad tikrai uzsidazytu visi? Dazai skiedziami 1:1,3 santykiu. ACIU!
Atsakyti
Griztu dar nespejus atsakyt kirpejai, ko gero su tikslesniu ir paprastesniu klausimu smile.gif
Radau jau dvi patinkancias spalvas ir apie jas daug geru atsiliepimu, tai butu is Londa Professional 12/89 ir 12/61. Ar galima sias dvi spalavas pamaisyt tarpusavy? Ir kokio stiprumo oksidantu tept per visa ilgi? As galvoju, gal, kad pasvieset siek tiek, tai pirmam kartui su 9proc? Po to 3proc..
Mano dabartine spalva: user posted image
Realiai ji geltonesne, nei nuotraukoje, o noreciau labiau i balta smeli nei i platina ar grinai auksine blondine.
Ir dar vienas klausimukas: dazant trumpus plaukus, su daug zilu plauku, numeriu 4/0 kokio proc oksidanta geriau naudot, kad tikrai uzsidazytu visi? Dazai skiedziami 1:1,3 santykiu. ACIU!
Norima spalva tokia, gal netgi dar siek tiek sviesesne:
user posted image
Atsakyti
Sveiki noriu kirpeju paklaust... kaip patonuot spalva is sviesios blondines i naturalia....


Esu tokia, saknys atauga pilkos...
user posted image

Noriu tapti tokia...
user posted image

su kokia spalva daug maz tonuoti, kad nenusiplautu ir ka veliau daryt su ataugusiom saknim? smile.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
O cia kirpeja apislanko kuri i klausimus atsako g.gif ... Ar cia siaip temos pavadinimas toks g.gif doh.gif
Atsakyti
Sveiki,norėjau paklaust ar būna tokia galimybė kirpyklose nueit ir paprašyt kad nudažytų plaukus natūralia plaukų spalva,neliečiant ataugusių plaukų dalies?
Nes auginuos natūral. plaukų spalvą,bet ta ryžoka jau baigia mane nužudyt,atrodo taaip baisiai doh.gif
Kiek maždaug gali tokia paslauga kainuoti?
Atsakyti
QUOTE(kristinelez @ 2012 10 29, 23:31)
Sveiki,norėjau paklaust ar būna tokia galimybė kirpyklose nueit ir paprašyt kad nudažytų plaukus natūralia plaukų spalva,neliečiant ataugusių plaukų dalies?
Nes auginuos natūral. plaukų spalvą,bet ta ryžoka jau baigia mane nužudyt,atrodo taaip baisiai  doh.gif
Kiek maždaug gali tokia paslauga kainuoti?


Tai zinoma, kad galima, cia priklauso, nuo kirpejo sugebejimo. Siaip dazniausiai atitaikoma kiek ymanoma panasi spalva y naturalia ir dazoma beamoniakiniais su silpnu % visa plauka, jie nusiplauna per menesy-pusantro nuo nat. saknu, bet "nuseda" ant dazyto plauko, lieka sioks toks pigmentas, nors ir gerokai prasiplauna. Sitaip galima zaisti, kol atsiauginsit plaukus, pati taip dabar darau mirksiukas.gif O kainuoja kaip paprastas dazymas viena spalva, nes cia nieko ypatingo nera. Tik butinai prasykit beamoniakiniu semi-permanentiniu dazu. Alfaparf, Milkshake, Wella, L`oreal, Keune - dauguma kompaniju turi tokius.
Papildyta:
QUOTE(varinka @ 2012 09 29, 11:36)


O jus zinot, kad sitos dvi spalvos yra is Blonde Special serijos, turincios daug daugiau amoniako ir todel galincios daugiau pasviesinti? g.gif Jus ir dabar sviesi, as maisyciau 6% su 9%, daugiau manau nereikes. Spalvu tarpusavy nemaisykit, liksit melynai zila. Tonus reikia ismanyt kaip maisyt, negalima visko y viena plakt. Kai isgausit norima sviesuma, siulyciau tonuoti su Wella Colour Touch visa plauka ir dazyt tik saknis. Geriausiai pasikonsultuokit su kirpeja, atlikit dazyma iki norimo rezultato pas ja, o namuose kas menesy jau pasitvarkytumet pati.
Papildyta:
QUOTE(Ramiele @ 2012 09 24, 18:48)


Man lygiai tas pats buvo - manau tiesiog isslenka silpnesni plaukai, kuriu svoguneliai jau miego fazeje - nebeauga ir arti prie iskritimo. Man dar ir nemazai ju nutrukinejo, bet kuo toliau, tuo maziau taip atsitinka. Manau naturaliai pasisalina silpniausi plaukai g.gif
Atsakyti
Prikelsiu temą, gal kas užmatys. Blaškausi tarp plaukų spalvos pasirinkimo ir užmačiau internete tokį variantą kurio norėčiau, tačiau kaip atspėt koks tai gali būti atspalvis. Gal galit patart?
http://www.part.lt/i...133972cf174.jpg
http://www.part.lt/i...7f9832e4428.jpg
http://www.part.lt/i...59e7c113802.jpg
http://www.part.lt/i...a3d5afcf889.jpg
ant mano plaukų idealus variantas būtų
Dėkojų už nuomones
Atsakyti
QUOTE(Eri` @ 2013 05 18, 14:48)
kaip atspėt koks tai gali būti atspalvis. Gal galit patart?
http://www.part.lt/i...133972cf174.jpg]http://www.part.lt/img/5f7b0371967872d234b...133972cf174.jpg
ant mano plaukų idealus variantas būtų

Man panašu į strawberry blonde
https://www.google.l...img.tYLf9uk60Mg
Atsakyti
Na man kazkaip nelabai, sakyciau koks viskis, bet tas tamsesnis buna
Atsakyti