Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimai kirpejai

Sveiki, turiu klausimą dėl plaukų dažymo. Iš rudų plaukų nusišviesinau iki peleninės blondinės, bet norėdama juos dar pašviesinti pilku atspalviu patapau "žalsva"... iš strioko padažiau kiek tamsesne neutralia blondine, bet vis tiek... ką daryti? Geriau jau būsiu šilto atspalvio... Girdėjau, kad padėtų dažyti "braškinės blondinės" spalva? Gal plaukus vėl balinti ir tada dėti raudoną toną? Nes nenoriu būti tamsi. Ačiū už patarimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miliukė: 31 rugpjūčio 2011 - 01:09
QUOTE(miliukė @ 2011 08 31, 01:07)
Sveiki, turiu klausimą dėl plaukų dažymo. Iš rudų plaukų nusišviesinau iki peleninės blondinės, bet norėdama juos dar pašviesinti pilku atspalviu patapau "žalsva"... iš strioko padažiau kiek tamsesne neutralia blondine, bet vis tiek... ką daryti? Geriau jau būsiu šilto atspalvio... Girdėjau, kad padėtų dažyti "braškinės blondinės" spalva? Gal plaukus vėl balinti ir tada dėti raudoną toną? Nes nenoriu būti tamsi. Ačiū už patarimą.

Zalsvumas nusiplaus, o jei nervina ir laukti nesinori, tade eikit i kirpykla kad svelniai praplautu spalva mirksiukas.gif daugiau nedazykite, liksite be plauku 4u.gif
Atsakyti
O kas cia per "braskine blondine"? smile.gif Tipo imesta raudonu dazu siek tiek, akd neutralizuot zalia ar kaip? As nededu pilkintojo, bet spalva kambario sviesoje vistiek i zalsvuma nesa, nervina..
Atsakyti
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo bėda.. verysad.gif
Visą laiką turėjau gražius garbanotus plaukus. Staiga jie pradėjo tiesintis! Nebežinau, ką daryti.. Nesuprantu, nuo ko tai galėjo atsitikti?
Na, nesakau, kad jie visiškai išsitiesino, ne, bet palyginus su tais, kurie buvo.. Dabar nei šis nei tas. Mano plaukai įvarė man depresiją. Tiesiog verkt norisi!
Ar buvot kada susidūrusi su tokia situacija? Ką galėtumėte patarti? Labai lauksiu atsakymo!

Beje, pamiršau parašyti, kad būna dienų, kai jie atrodo beveik taip anksčiau, bet retai. O kartais gražiai susigarbanoja, bet dienos bėgyje išsitiesina..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolina_22: 05 rugsėjo 2011 - 16:35
QUOTE(Karolina_22 @ 2011 09 05, 16:32)
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo bėda.. verysad.gif
Visą laiką turėjau gražius garbanotus plaukus. Staiga jie pradėjo tiesintis! Nebežinau, ką daryti.. Nesuprantu, nuo ko tai galėjo atsitikti?
Na, nesakau, kad jie visiškai išsitiesino, ne, bet palyginus su tais, kurie buvo.. Dabar nei šis nei tas. Mano plaukai įvarė man depresiją. Tiesiog verkt norisi!
Ar buvot kada susidūrusi su tokia situacija? Ką galėtumėte patarti? Labai lauksiu atsakymo!

Beje, pamiršau parašyti, kad būna dienų, kai jie atrodo beveik taip anksčiau, bet retai. O kartais gražiai susigarbanoja, bet dienos bėgyje išsitiesina..


Zinokit buna taip. Kodel, nezinau, bet buna plaukai pasikeicia, tiesus pradeda suktis, garbanoti tiesintis. Patarciau ieskoti tokios sukuosenos kuri tiktu ir patiktu, bei ieskoti nauju variantu susukavimo. 4u.gif
Atsakyti
sveiki,naturalus plaukai tamsus, bet visa laika sviesinu, anksciau dazydavo visus plaukus, na turbut ne naturaliais saknis tik dazydavo, nes atejus pas kita kirpeja sako as nebedazysiu visu,plaukai pavarge, dazykim sruogelem, tai taip daugiau nei metus, dabar pakalbejau su kita kirpeja, ji sako kad kaip tik sruogelem dazant labiau isvarginu plaukus, siulo naturaliais pradeti dazyti, bet ar dazant saknis naturaliais ( siulo milk shake) imanoma gauti tokia sviesia spalva, nei i ryzuma, nei gelsvos nenoriu. gal galite pasiulyti kokius profesionalius dazus kad kuo geriau sviesintu, nes pripratus prie ne baltu, bet smarkiai sviesiu.
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2011 09 07, 11:07)
sveiki,naturalus plaukai tamsus, bet visa laika sviesinu, anksciau dazydavo visus plaukus, na turbut ne naturaliais saknis tik dazydavo, nes atejus pas kita kirpeja sako as nebedazysiu visu,plaukai pavarge, dazykim sruogelem, tai taip daugiau nei metus, dabar pakalbejau su kita kirpeja, ji sako kad kaip tik sruogelem dazant labiau isvarginu plaukus, siulo naturaliais pradeti dazyti, bet ar dazant saknis naturaliais ( siulo milk shake) imanoma gauti tokia sviesia spalva, nei i ryzuma, nei gelsvos nenoriu. gal galite pasiulyti kokius profesionalius dazus kad kuo geriau sviesintu, nes pripratus prie  ne baltu, bet smarkiai sviesiu.

Visu pirma, ka reiskia naturaliai?Naturaliai tai yra iki 10 lygio, kas yra virs tai jau nebenaturaliai. O kaip jus pati jauciates?Kas jums labiau patinka, ar sruogos ar visi dazyti?Kuo priziurite plaukus ir ar jus tenkina dabartine plauku bukle?Grazius plaukus tureti imanoma ir su dazais ir su sruogom ir netgi su milteliais, taciau tai priklauso ne tik nuo kirpejos bet ir didziaja dalimi nuo jusu pacios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2011 09 07, 19:47)
Visu pirma, ka reiskia naturaliai?Naturaliai tai yra iki 10 lygio, kas yra virs tai jau nebenaturaliai. O kaip jus pati jauciates?Kas jums labiau patinka, ar sruogos ar visi dazyti?Kuo priziurite plaukus ir ar jus tenkina dabartine plauku bukle?Grazius plaukus tureti imanoma ir su dazais ir su sruogom ir netgi su milteliais, taciau tai priklauso ne tik nuo kirpejos bet ir didziaja dalimi nuo jusu pacios 4u.gif

suprartau 4u.gif perdaug savo plauku nelepinu blush2.gif tad ir bukle nera is geriausiu.
patiko ir sruogom ir visi dazyti, tie sruogom tai vitiek labai daug ten tu sruogu uztat atrodydavo kaip visi dazyti, skirdavos tik pats virsugalvis matydavos kad sruogom, dabar kai uzdaze milkshake viskas gerai, tik tas virsugalvis nera toks sviesus kaip visi plaukai, uztat ir noreciau juos suvienodinti, bet ar imanoma tiek nubalinti be milteliu. kaip tai pasiekti kuo maziau pazeidziant plaukus.
Atsakyti
Sveiki,
ką patartumėt naudoti, kad plaukai nesibanguotų? Ilgiau išliktų tiesūs.. Nes vos iseinu i lauką iš karto susibanguoja, nervuoja..
Atsakyti
Sveiki, noriu paklausti klausimėlio. Ruošiuosi dažyti ataugusias šaknis ir žilus plaukus dažais - putomis, ir aišku aš jų visų nesunaudosiu. O ar galimą tą likutį esantį buteliukyje ( kaip manau sandariai uždarytame) pasilikti sekančiam kartui. Kadangi pas mane žilų plaukų yra pačiam priekį plaukų verpete, tai reiktų dažyti po 2-3 sav. vėl. Ąčiū už atsakymą.
Atsakyti
sveiki, aš taip pat turiu nemažą problemėlę. man plaukai neauga lankeliu (kaip daugumai moterų), yra trumpų plaukiukų tose vietose (1-2cm). norejau sužinoti, gal yra kokių nors būdų, užsiauginti šiose vietose plaukučius? prieš kokius 4-5 metus kirpėja buvo rekomandavusi kažkokį aliejuką, bet man jis nepadėjo. įkelsiu nuotrauką, kad būtų aiškesnė situacija 4u.gif




user posted image
Atsakyti
Seiki,
gal galetumėt pasakyt kaip vadinas va toks kirpimas, ačiū
user posted image

norėčiau taip priekyje issikarpyt o galus palikt ilgus, kazi ar tiktu ploniems plaukams (na aisku turbut reiktu karpyt plonesnem sruogelem) aciu
Atsakyti