Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Klausimai kirpejai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Brendy
Ankstesne tema biggrin.gif
4u.gif
varinka
Laba diena. Apie 4 metus buvau juoda, dabar beveik per metus patapau siaudosviesumo blondine. Labai ilgai daziau ivairiausiais dazais (parduotuviniais) garnier, palette, welaton ir tt, ash atspalviais, kad neutralizuot visciuko geltonuma, ryzuma, likusi nuo balinimo. Galiausiai liko tik sviesios ir tamsesnes sruogos, kurios praktiskai nesiskiria viena nuo kitos, spalvos nebera kontrastingos, atrodo kaip vientisa spalva, jei neziuri is labai arti. Saknu dazydama niekada nebalinu, dazau tiesiai su Garnier 111 super ash blond, man uztenka tiek, kiek nukanda, o per visa ilgi tepu su luxury dazais is green light 11.1, 12.00 su 3% oksidantu. Kartas nuo karto naudoju pilkintoja CENKO, taciau po jo man plaukai labai sausi buna, o kai panaudoju ta rusiska "TONIKA" 8.10 spalva is eurokos, tai plaukai buna labai svelnus ir skraido pavieniai...Zodziu prie reikalo: gal galit patarti koki plauku dazu numeri rinktis, kad nelystu zalumas. Kartais kambario apsvietime mano plaukai traukia i zaluma. Noreciau sviesios smelio gelsvumo spalvos, bet ne saltos pilkos, netinka man prie veido tokia...Noreciau kazkopanasaus:

http://www.google.lt/imgres?q=light+sandy+...jPBw&zoom=1

http://www.google.lt/imgres?q=light+blonde...ndBw&zoom=1

http://www.google.lt/imgres?q=light+blonde...ndBw&zoom=1

Kokie numeriai turetu but po tasko? Koki atspali duoda tas pearl blonde? Ice blonde? Ka daryt, kad nelystu tas per didelis pilkumas/zalumas? g.gif
Olivia.
Labas, noriu patarimo del plauku kirpimo. Mano plaukai ilgi (kokie 5-10cm nuo liemenuko uzsegimo), gan stori, besipuciantys. Nei garbanoti nei tiesus, banguojasi nuo vidurio plauko.
Koki kirpima parekomenduotum tokiem plaukam? rolleyes.gif Kiekviena karta tiesinti arba formuot su dziovintuvu nesiruosiu. Tiesa, daug nusitrumpint nenoriu , max 8-10cm
ACIU bigsmile.gif
carela
QUOTE(Rasyteee @ 2011 08 09, 11:10)
Sveika, norejau paklausti gal zinote  kuom reikia tepti plaukus pinant juos drakoniuku, kad ilgiau isilaikytu, pries ar po reik kuom tepti? aciu
*

Modeliavimo kremu, zele...

QUOTE(Brendy @ 2011 08 09, 13:00)

Aciu didelis dideliausias wub.gif
Del karstu zirkliu, kiek bandziusiu, tiek nuomoniu, pabandykit - gal patiks. Mano nuomone - nieko ipatingo 4u.gif Del keratino klausimo nesupratau, pasikartokite, ka norite suzinoti.
QUOTE(varinka @ 2011 08 09, 16:47)
Laba diena. Apie 4 metus buvau juoda, dabar beveik per metus patapau siaudosviesumo blondine. Labai ilgai daziau ivairiausiais dazais (parduotuviniais) garnier, palette, welaton ir tt, ash atspalviais, kad neutralizuot visciuko geltonuma, ryzuma, likusi nuo balinimo. Galiausiai liko tik sviesios ir tamsesnes sruogos, kurios praktiskai nesiskiria viena nuo kitos, spalvos nebera kontrastingos, atrodo kaip vientisa spalva, jei neziuri is labai arti. Saknu dazydama niekada nebalinu, dazau tiesiai su Garnier 111 super ash blond, man uztenka tiek, kiek nukanda, o per visa ilgi tepu su luxury dazais is green light 11.1, 12.00 su 3% oksidantu. Kartas nuo karto naudoju pilkintoja CENKO, taciau po jo man plaukai labai sausi buna, o kai panaudoju ta rusiska "TONIKA" 8.10 spalva is eurokos, tai plaukai buna labai svelnus ir skraido pavieniai...Zodziu prie reikalo: gal galit patarti koki plauku dazu numeri rinktis, kad nelystu zalumas. Kartais kambario apsvietime mano plaukai traukia i zaluma. Noreciau sviesios smelio gelsvumo spalvos, bet ne saltos pilkos, netinka man prie veido tokia...Noreciau kazkopanasaus:

Kokie numeriai turetu but po tasko? Koki atspali duoda tas pearl blonde? Ice blonde? Ka daryt, kad nelystu tas per didelis pilkumas/zalumas?  g.gif
*

Nuorodu neatidaro. 11.1 yra pilkas atspalvis, 12.0 naturalus kuris ir sukelia zaluma. Plius su siais numeriais nieks netonuoja. Jie skirti nusviesinimui. Tonavimas vyksta iki 10 lygio dazais. Jei norite smelio, tonuokite su 9.32 arba 10.32 laikyti ne ilgiau 15 min. 3 yra auksas, 2 violetas bendras rezultatas pasaltintas auksas. Sampunas pilkinantis nesausina Matrix ir milkshake. As Jums siulyciau su 11.1 sviesint saknis, su 9 arba 12 proc. Jusu dazuose garnier yra 12 proc. Taip maziau kenksite plaukui, nes ilgainiui jie issauses. Ir tonavimui yra luxury Tonality linija skirta butent tonavimui, siulyciau pirkti situos ir 2,1 proc.

QUOTE(Olivia. @ 2011 08 09, 21:33)
Labas, noriu patarimo del plauku kirpimo. Mano plaukai ilgi (kokie 5-10cm nuo liemenuko uzsegimo), gan stori, besipuciantys. Nei garbanoti nei tiesus, banguojasi nuo vidurio plauko.
Koki kirpima parekomenduotum tokiem plaukam?  rolleyes.gif Kiekviena karta tiesinti arba formuot su dziovintuvu nesiruosiu. Tiesa, daug nusitrumpint nenoriu , max 8-10cm
ACIU bigsmile.gif
*

Mano patarimas - keliaukite pas gera meistra ir jis jums tikrai parinks toki kirpima kuris tiks ir patiks, nes kaip ir koki kirpima daryti, priklauso nuo idividualiu zmogaus bruozu. 4u.gif
varinka
Labai aciu uz patarimus. Dabar zinosiu kaip susigaudyti numeriu kombincijose. Kad po tasko 1 yra pilkas zinojau, kaip ir 3 - auksas, taip pat zinojau, bet va kitu nelabai. Dabar mano plaukai tikrai labai sviesus, kai padazau su auksciausiais numeriais (pasirodo niekas taip nedaro biggrin.gif ), ir jeigu as uztepsiu ant ju, kaip cia pavadint geriau, nebe 12 sviesumo lygio dazus, bet 10 lygio, ar nenutamsesiu labai? Nes tikrai daug idirbio buvo, kol is juodos patapau sviesia..
Saknys mano ganetinai tamsios islenda, tai garniero 111 man labai gerai nudazo, ir stengiuos tuos dazus uztepti tik ant saknu, bet kartais nori nenori, gulant plauku srguogoms vienai ant kitos, dazu patenka truputi toliau....
carela
QUOTE(varinka @ 2011 08 09, 22:43)
Labai aciu uz patarimus. Dabar zinosiu kaip susigaudyti numeriu kombincijose. Kad po tasko 1 yra pilkas zinojau, kaip ir 3 - auksas, taip pat zinojau, bet va kitu nelabai. Dabar mano plaukai tikrai labai sviesus, kai padazau su auksciausiais numeriais (pasirodo niekas taip nedaro biggrin.gif ), ir jeigu as uztepsiu ant ju, kaip cia pavadint geriau, nebe 12 sviesumo lygio dazus, bet 10 lygio, ar nenutamsesiu labai? Nes tikrai daug idirbio buvo, kol is juodos patapau sviesia..
Saknys mano ganetinai tamsios islenda, tai garniero 111 man labai gerai nudazo, ir stengiuos tuos dazus uztepti tik ant saknu, bet kartais nori nenori, gulant plauku srguogoms vienai ant kitos, dazu patenka truputi toliau....
*

12 ir 11 numeriai yra super blond ir jie skirti max sviesinimui o ne tonavimui, jau patys dazai sviesina,o jus jus tepate ant sviesintu, prades sauset ir bus negerai. taip tonuoti reikia su 10 nr tik neperlaikyt,kad neuztamsetu. O jei baisu, nueikit i kirpykla pirmam kartui, ir toliau galesit pati dazytis 4u.gif
Olivia.
QUOTE(carela @ 2011 08 09, 23:31)
Mano patarimas - keliaukite pas gera meistra ir jis jums tikrai parinks toki kirpima kuris tiks ir patiks, nes kaip ir koki kirpima daryti, priklauso nuo idividualiu zmogaus bruozu. 4u.gif

Tai va, kad sunku susigaudyt tarp tu kirpeju geru ir blogu , as asmeniskai dar nesu suradus tos saviskes.

Matau jus is Kauno bigsmile.gif
Parasykit tada i az kur jus dirbat, su kokia kosmetika, telefono nr, kainas (kirpymas+dazymas).. smile.gif
varinka
carela, labai aciu Jums. Trumpai ir aiskiai smile.gif
jellg
Mano plaukai gan daznai slenka, bet taip pat ir auga auga, todel per visa plauko ilgi yra ivairiausio ilgio plauku ir daug. Dar mano plaukai spindi, bet tie skirtingi ilgiai (tiksliau skirtingu ilgiu plauku galiukai) pradedant nuo galvos, baigiant liemeniu, plauku spindesyje issiskiria ir ypac saules sviesoje labai matosi. Del to plaukai atrodo visiskai nutriuse, nors siaip man rodos jie sveiki ir svelnus. Tie ivairiu ilgiu plauku galiukai neatrodo, kaip galiukai, o atrodo, lyg mano plaukai butu vienodo ilgio, bet per visa ilgi suskilineje, issisakoje, lyg reiketu nukirpti kokia 10-15 cm. Kazkada plaukus buvau nusidaziusi juodai, tai po kurio laiko plaukas buvo juodas, o galiukai kazkaip sviesiau sviete ir taip per visa galva, vaizdelis neispasakytas, lyg miltais pabarstyta g.gif Labai sunku nupasakoti, tikiuosi supratote...

Plauku galiukus (apacia) kerpu kas du menesius, lygiai. Iskarpyti labai nenoriu, noriu tiesiai kirptu plauku. Ar imanoma ka nors padaryti, kad skirtingu ilgiu plauku galiukai taip nesimatytu? Aliejuka naudoju.
carela
QUOTE(varinka @ 2011 08 09, 23:13)
carela, labai aciu Jums. Trumpai ir aiskiai smile.gif
*

Nera uz ka, kad tik pagelbetu 4u.gif

QUOTE(jellg @ 2011 08 10, 02:41)
Mano plaukai gan daznai slenka, bet taip pat ir auga auga, todel per visa plauko ilgi yra ivairiausio ilgio plauku ir daug. Dar mano plaukai spindi, bet tie skirtingi ilgiai (tiksliau skirtingu ilgiu plauku galiukai) pradedant nuo galvos, baigiant liemeniu, plauku spindesyje issiskiria ir ypac saules sviesoje labai matosi. Del to plaukai atrodo visiskai nutriuse, nors siaip man rodos jie sveiki ir svelnus. Tie ivairiu ilgiu plauku galiukai neatrodo, kaip galiukai, o atrodo, lyg mano plaukai butu vienodo ilgio, bet per visa ilgi suskilineje, issisakoje, lyg reiketu nukirpti kokia 10-15 cm. Kazkada plaukus buvau nusidaziusi juodai, tai po kurio laiko plaukas buvo juodas, o galiukai kazkaip sviesiau sviete ir taip per visa galva, vaizdelis neispasakytas, lyg miltais pabarstyta  g.gif Labai sunku nupasakoti, tikiuosi supratote...

Plauku galiukus (apacia) kerpu kas du menesius, lygiai. Iskarpyti labai nenoriu, noriu tiesiai kirptu plauku. Ar imanoma ka nors padaryti, kad skirtingu ilgiu plauku galiukai taip nesimatytu? Aliejuka naudoju.
*

Supratau, ka parasete, na realiai galiukai uzsidazo, siulyciau dazyti neoksidaciniais dazais kiekviena karta ir galiukai kazkuriam laikui uzsidazys. Ir toliau auginti plaukucius 4u.gif
Bubbleghost
sveiki ar imanoma namu salygom 1 tonu pasviesinti plaukus?
pastaraji pusmeti daziau beamoniakiniais 475 (sokoladine ruda ) ar 500 (middle brown)
o noreciau dabar patapti ,,light brown,, (600) , gal tokiu atveju tiktu bet kurie mineto atspalvio amoniakiniai dazai, gal kazkiek pasviesintu?
m@m@ite
QUOTE(varinka @ 2011 08 09, 18:47)

Sveiki,
sitas variantas man gaunasi tonuojant su wella color touch 9/03 (as dazau plaukus 2 etapais: balinu tik saknis, po to tonuoju visus plaukus). Tonavau ant gerai isbalinto plauko - plaukas taip galima sakyti permatomas (be gelsvo atspalvio).
varinka
Nu vo, issimiegojau, ir pasirodo dar klausimu atsirado biggrin.gif O jeigu as visa ta tonavima, kaip sakote, daryciau ne su tonality, bet su tais paciais luxury? Tik jau tada apsiribociau ties 10 numeriu. Ir siaip dazat bet kokiais kirpykliniais dazais imti tik iki 10 numerio dazant per visa plauko ilgi?
Nors mano plaukai kai atsiplauna pasidaro nebe tokie sviesus, ir labai ranka linksta prie tu extra light skaiciuku....
carela
QUOTE(MissR @ 2011 08 10, 13:08)
sveiki ar imanoma namu salygom 1 tonu pasviesinti plaukus?
pastaraji pusmeti daziau beamoniakiniais 475 (sokoladine ruda ) ar 500 (middle brown)
o noreciau dabar  patapti ,,light brown,, (600) , gal tokiu atveju tiktu bet kurie mineto atspalvio amoniakiniai dazai, gal kazkiek pasviesintu?
*

Islaukus kol nusiplaus gerai, galima bandyti.
QUOTE(varinka @ 2011 08 10, 15:13)
Nu vo, issimiegojau, ir pasirodo dar klausimu atsirado biggrin.gif  O jeigu as visa ta tonavima, kaip sakote, daryciau ne su tonality, bet su tais paciais luxury? Tik jau tada apsiribociau ties 10 numeriu. Ir siaip dazat bet kokiais kirpykliniais dazais imti tik iki 10 numerio dazant per visa plauko ilgi?
Nors mano plaukai kai atsiplauna pasidaro nebe tokie sviesus, ir labai ranka linksta prie tu extra light skaiciuku....
*

galit ir su luxury, plaunantis lenda geltonumas, todel taip ir atrodo 4u.gif
Brendy
As su karstom zirklemis jau kerpuosi,nezinau ar labai padeda,bet istikruju ar kirpsis kas menesi ar kas tris tas pats iseina manau g.gif tai geriau kas tris doh.gif blush2.gif
carela
QUOTE(Brendy @ 2011 08 10, 18:28)
As su karstom zirklemis jau kerpuosi,nezinau ar labai padeda,bet istikruju ar kirpsis kas menesi ar kas tris tas pats iseina manau g.gif  tai geriau kas tris doh.gif  blush2.gif
*

As kerpuose kas puse metu biggrin.gif saltom zirklem lotuliukas.gif
inguzele
Sveiki,

Turiu toki klausimeli: as megstu pasitiesinti plaukus, ne labai daznai, bet kai plaunu galva kas antra diena, tai kokius 2 kart i savate tiesinu, ir man gale ties kaklu pradejo veltis plaukai, ar tai gali buti nuo tiesinimo??? ax.gif
Waddiwasi
Sveiki, norėčiau paklaust gal kas žino kuo geri ir ar geresni džiovintuvai su joniniu kondicionavimu. Kuo jis geras plaukams? ax.gif
carela
QUOTE(inguzele @ 2011 08 11, 23:40)
Sveiki,

Turiu toki klausimeli: as megstu pasitiesinti plaukus, ne labai daznai,  bet kai plaunu galva kas antra diena, tai kokius 2 kart i savate tiesinu, ir man gale ties kaklu pradejo veltis plaukai, ar tai gali buti nuo tiesinimo???  ax.gif
*

Taip, gali 4u.gif

QUOTE(Waddiwasi @ 2011 08 12, 13:05)
Sveiki, norėčiau paklaust gal kas žino kuo geri ir ar geresni džiovintuvai su joniniu kondicionavimu. Kuo jis geras plaukams? ax.gif
*

Jonai nedegina plauko taip stipriai, jo nesausina taip stipriai, nesiausia kaip paprasti dziovintuvai.Pabandykite issidziovinti su paprastu ir su joniniu dziovintuvu, pamatysite skirtuma.
Muscade
QUOTE(Brendy @ 2011 08 10, 19:28)
As su karstom zirklemis jau kerpuosi,nezinau ar labai padeda,bet istikruju ar kirpsis kas menesi ar kas tris tas pats iseina manau g.gif  tai geriau kas tris doh.gif  blush2.gif
*

tai kam kirptis ir leisti pinigus jei nėra rezultato?
Rutic
Sveiki,
Noreciau jusu patarimo.Siuo metu turiu ilgus plaukus,beveik iki puses nugaros ir pas mane tokia situacija,senai plaukai buvo sviesinti sruogelemis,o dabar yra atauge apie puse plauku,o kita puse sviesesne, ten kur buvo dazyta,ypac pries saule islenda ryzas tu dazytu galu atspalvis.Noreciau suvienodinti spalva,ar man pavyktu tai padaryti su naturaliais dazais chna arba basma?o gal su dazanciais balzamais ar nuplaunaimais dazais?? Ar gali nusidazyti nevienodai,naturaliai atauge plaukai veinaip,o tie dazyti galai,igauti kitokia spalva? Nenoriu gadinti plauku su kenksmingais dazais,noriu bent siektiek suveinodinti spalva.Ir ar tie basma ir chna dazai atsiplauna visiskai laikui bengant ar ne? smile.gif

Labai lauksiu atsakymo,
Aciu 4u.gif
Agnytte
Sveiki,

pries 4men turejau juodus plaukucius,paskui kirpejos deka,su nuemeju plaukuciai pasvisejo daugiau nei trim tonais,tapau tamsi ruda,dbr mano plaukuciai per vasra issviesejo,esu tamsi ryza.svajoju apie sviesiai ruda(jokiu budu ne ryza) spalva,bet nezinau ar realu tokia isgauti su dabartine mano plauku spalva,sruoginti nelabai noriu,nebegrazu.ar imanoma ta padaryti be nuemejo?
Dabar mano plauku spalva kazkur tokia:
user posted image

noreciau pvz tokios:
user posted image
carela
QUOTE(Rutic @ 2011 08 17, 12:52)
Sveiki,
Noreciau jusu patarimo.Siuo metu turiu ilgus plaukus,beveik iki puses nugaros ir pas mane tokia situacija,senai plaukai buvo sviesinti sruogelemis,o dabar yra atauge apie puse plauku,o kita puse sviesesne, ten kur buvo dazyta,ypac pries saule islenda ryzas tu dazytu galu atspalvis.Noreciau suvienodinti spalva,ar man pavyktu tai padaryti su naturaliais dazais chna arba basma?o gal su dazanciais balzamais ar nuplaunaimais dazais?? Ar gali nusidazyti nevienodai,naturaliai atauge plaukai veinaip,o tie dazyti galai,igauti kitokia spalva? Nenoriu gadinti plauku su kenksmingais dazais,noriu bent siektiek suveinodinti spalva.Ir ar tie basma ir chna dazai atsiplauna visiskai laikui bengant ar ne? smile.gif

Labai lauksiu atsakymo,
Aciu  4u.gif
*

Sveiki, dabar tos chba ir basma irgi nera naturalios. kitas dalykas, po to, noredama sviesinti, galit likti zalia. Isimti ju praktiskai neimanoma. Apgalvokit, ar tikrai paskui nebus problemu. Dabar del suvienodinimo spalvos, tai dazykit beamoniakiais dazais, nes jie i plauka neisiskverbia, taciau bent jau pirma karta tikrai siulau dazyti kirpykloje, tam kad neliktumet marga, nes spalva gali skirtis.Gali reikti ne vienos spalvos.

Papildyta:
QUOTE(Agnytte @ 2011 08 17, 15:17)
Sveiki,

pries 4men turejau juodus plaukucius,paskui kirpejos deka,su nuemeju plaukuciai pasvisejo daugiau nei trim tonais,tapau tamsi ruda,dbr mano plaukuciai per vasra issviesejo,esu tamsi ryza.svajoju apie sviesiai ruda(jokiu budu ne ryza) spalva,bet nezinau ar realu tokia isgauti su dabartine mano plauku spalva,sruoginti nelabai noriu,nebegrazu.ar imanoma ta padaryti be nuemejo?

*

Realiai bet kokiu atveju, is tamsesnes i sviesesne, be nuemimo neabseisite. Jusu duotame pvz, kokio norite, plaukai sruoginti
Rutic
QUOTE(carela @ 2011 08 19, 17:43)
Sveiki, dabar tos chba ir basma irgi nera naturalios. kitas dalykas, po to, noredama sviesinti, galit likti zalia. Isimti ju praktiskai neimanoma. Apgalvokit, ar tikrai paskui nebus problemu. Dabar del suvienodinimo spalvos, tai dazykit beamoniakiais dazais, nes jie i plauka neisiskverbia, taciau bent jau pirma karta tikrai siulau dazyti kirpykloje, tam kad neliktumet marga, nes spalva gali skirtis.Gali reikti ne vienos spalvos.

*

O tokie dazai ilgailaikiai,ar nusiplaunantys? Ar po kiek laiko liktu manoji naturali plauku spalva?
carela
QUOTE(Rutic @ 2011 08 20, 20:52)
O tokie dazai ilgailaikiai,ar nusiplaunantys? Ar po kiek laiko liktu manoji naturali plauku spalva?
*

Nusiplaunantys buna sampunai, balzamai, putos.Sie ilgalaikiai. Plaunantis, spalva gris i tokia, kokia buvo pries tai, kur naturalus - naturalia, kur sviesinti - sviesia. Per kiek laiko nusiplaus, labai priklauso nuo priemoniu, kurias naudojate ir dazu.
Virgale
Labas rytas 4u.gif

Kaip sužinoti , ar yra kokie nors ženklai, kada plaukai permaitinti profisionaliomis priemonėmis, pvz kaukės, serumai plaukų galiukams, ar net aliejai.... g.gif Ir aplamai , ar galima pakenkti plaukams su prof . priemonėm ?

Šiuo metu naudoju dviejų firmų prof. priemones, pakaitom, nes nualinti sruoginti plaukai...ar gerai darau , kad kiekvieną plaukų plovimą, naudoju aliejus, kaukes ir serumus plaukams...???? smile.gif Plaukus plaunu kas dvi dienas...
carela
QUOTE(Virgale @ 2011 08 26, 08:18)
Labas rytas 4u.gif

Kaip sužinoti , ar yra kokie nors ženklai, kada plaukai permaitinti profisionaliomis priemonėmis, pvz kaukės, serumai plaukų galiukams, ar net aliejai.... g.gif Ir aplamai , ar galima pakenkti plaukams su prof . priemonėm ?

Šiuo metu naudoju dviejų firmų prof. priemones, pakaitom, nes nualinti sruoginti plaukai...ar gerai darau , kad kiekvieną plaukų plovimą, naudoju aliejus, kaukes ir serumus plaukams...???? smile.gif Plaukus plaunu kas dvi dienas...
*

Sveiki, pakenkti tikrai nepakenksinte, permaititi galite.Plaukai riebus pasidaro, tokie plaunant atrodo neissiplauna. Kaukes geriau naudoti viena,du kartus i savaite.Del alieju ir serumu, pagal poreiki, jei reikia galima ir kiekviena karta naudoti mirksiukas.gif
Virgale

Ačiū 4u.gif
*magnifique*
ar normalu, kad nusidazius plaukus kirpykloje bei juos plaunant kasdien (spalva sauganciu sampunu) spalva beveik nusiplove po 2 savaiciu?
carela
QUOTE(rimvydele @ 2011 08 26, 12:21)
ar normalu, kad nusidazius plaukus kirpykloje bei juos plaunant kasdien (spalva sauganciu sampunu) spalva beveik nusiplove po 2 savaiciu?
*

Sveiki, normalu, spalvos laikosi iki 20 plovimu.Dar priklauso zinoma nuo dazu, nuo sampuno. Jei pvz augaliniais dazais dazyta, tai tikrai normalu.Kuo silpnesni dazai, tuo trumpiau laiko.
varinka
Sveiki smile.gif Ar tiesa, kad iskarpytu plauku galiukai issisakoja daug greiciau, nei tiesiai nukirptu? smile.gif
carela
QUOTE(varinka @ 2011 08 26, 23:50)
Sveiki smile.gif Ar tiesa, kad iskarpytu plauku galiukai issisakoja daug greiciau, nei tiesiai nukirptu? smile.gif
*

sveika, taip, yra tiesos mirksiukas.gif
black_devil999
sveiki.. turiu klausimeli.. ka daryti.. buvau juodaplauke dazyta... sviesinau daug... dabar saknys yra naturalios, pilkos lietuviskos spalvos.. zemiau eina sruogeles sviesios.. ir rausvi plaukai.. ka patartumete daryti.. nes negaliu ziureti i tokius plaukus ;//
carela
QUOTE(black_devil999 @ 2011 08 29, 22:55)
sveiki.. turiu klausimeli.. ka daryti.. buvau juodaplauke dazyta... sviesinau daug... dabar saknys yra naturalios, pilkos lietuviskos spalvos.. zemiau eina sruogeles sviesios.. ir rausvi plaukai.. ka patartumete daryti.. nes negaliu ziureti i tokius plaukus ;//
*

Na tikriausiai reiktu uzdazyti viena spalva.Cia iseis jei tamsinsit.Jei norite buti sviesi, tai su tais rausvais galais bus vargo, kol jie nusikirps.Galima ir sruogas daryti, galima galbut ir spalva bandyti deti.Tiksliau pasiulys jums kirpeja 4u.gif
Pop*Candy
Sveiki 4u.gif Mano šviesiai rudi plaukai buvo šviesinti sruogelėmis, vakar aš ataugusias šaknis pasišviesinau dažais, bet kai kuriose vietose sruogos gavosi geltonos tai nežinau kaip nuimti tą geltonumą : pirkti pilkintoją ar bandyti tas geltonas sruogas bandyti uždažyti kitais dažais? verysad.gif
carela
QUOTE(Pop*Candy @ 2011 08 30, 19:17)
Sveiki  4u.gif Mano šviesiai rudi plaukai buvo šviesinti sruogelėmis, vakar aš ataugusias šaknis pasišviesinau dažais, bet kai kuriose vietose sruogos gavosi geltonos tai nežinau kaip nuimti tą geltonumą : pirkti pilkintoją ar bandyti tas geltonas sruogas bandyti uždažyti kitais dažais?  verysad.gif
*

Sruogeles dazomos su milteliais, o ne su dazai. Uzdazius milteliais turetu geltonumas dingti, po to galima naudoti pilkinanti sampuna.
miliukė
Sveiki, turiu klausimą dėl plaukų dažymo. Iš rudų plaukų nusišviesinau iki peleninės blondinės, bet norėdama juos dar pašviesinti pilku atspalviu patapau "žalsva"... iš strioko padažiau kiek tamsesne neutralia blondine, bet vis tiek... ką daryti? Geriau jau būsiu šilto atspalvio... Girdėjau, kad padėtų dažyti "braškinės blondinės" spalva? Gal plaukus vėl balinti ir tada dėti raudoną toną? Nes nenoriu būti tamsi. Ačiū už patarimą.
carela
QUOTE(miliukė @ 2011 08 31, 01:07)
Sveiki, turiu klausimą dėl plaukų dažymo. Iš rudų plaukų nusišviesinau iki peleninės blondinės, bet norėdama juos dar pašviesinti pilku atspalviu patapau "žalsva"... iš strioko padažiau kiek tamsesne neutralia blondine, bet vis tiek... ką daryti? Geriau jau būsiu šilto atspalvio... Girdėjau, kad padėtų dažyti "braškinės blondinės" spalva? Gal plaukus vėl balinti ir tada dėti raudoną toną? Nes nenoriu būti tamsi. Ačiū už patarimą.
*

Zalsvumas nusiplaus, o jei nervina ir laukti nesinori, tade eikit i kirpykla kad svelniai praplautu spalva mirksiukas.gif daugiau nedazykite, liksite be plauku 4u.gif
varinka
O kas cia per "braskine blondine"? smile.gif Tipo imesta raudonu dazu siek tiek, akd neutralizuot zalia ar kaip? As nededu pilkintojo, bet spalva kambario sviesoje vistiek i zalsvuma nesa, nervina..
Ms.Varlė
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo bėda.. verysad.gif
Visą laiką turėjau gražius garbanotus plaukus. Staiga jie pradėjo tiesintis! Nebežinau, ką daryti.. Nesuprantu, nuo ko tai galėjo atsitikti?
Na, nesakau, kad jie visiškai išsitiesino, ne, bet palyginus su tais, kurie buvo.. Dabar nei šis nei tas. Mano plaukai įvarė man depresiją. Tiesiog verkt norisi!
Ar buvot kada susidūrusi su tokia situacija? Ką galėtumėte patarti? Labai lauksiu atsakymo!

Beje, pamiršau parašyti, kad būna dienų, kai jie atrodo beveik taip anksčiau, bet retai. O kartais gražiai susigarbanoja, bet dienos bėgyje išsitiesina..
carela
QUOTE(Karolina_22 @ 2011 09 05, 16:32)
Sveiki, norėčiau pasidalinti savo bėda.. verysad.gif
Visą laiką turėjau gražius garbanotus plaukus. Staiga jie pradėjo tiesintis! Nebežinau, ką daryti.. Nesuprantu, nuo ko tai galėjo atsitikti?
Na, nesakau, kad jie visiškai išsitiesino, ne, bet palyginus su tais, kurie buvo.. Dabar nei šis nei tas. Mano plaukai įvarė man depresiją. Tiesiog verkt norisi!
Ar buvot kada susidūrusi su tokia situacija? Ką galėtumėte patarti? Labai lauksiu atsakymo!

Beje, pamiršau parašyti, kad būna dienų, kai jie atrodo beveik taip anksčiau, bet retai. O kartais gražiai susigarbanoja, bet dienos bėgyje išsitiesina..

*

Zinokit buna taip. Kodel, nezinau, bet buna plaukai pasikeicia, tiesus pradeda suktis, garbanoti tiesintis. Patarciau ieskoti tokios sukuosenos kuri tiktu ir patiktu, bei ieskoti nauju variantu susukavimo. 4u.gif
renatuxaass
sveiki,naturalus plaukai tamsus, bet visa laika sviesinu, anksciau dazydavo visus plaukus, na turbut ne naturaliais saknis tik dazydavo, nes atejus pas kita kirpeja sako as nebedazysiu visu,plaukai pavarge, dazykim sruogelem, tai taip daugiau nei metus, dabar pakalbejau su kita kirpeja, ji sako kad kaip tik sruogelem dazant labiau isvarginu plaukus, siulo naturaliais pradeti dazyti, bet ar dazant saknis naturaliais ( siulo milk shake) imanoma gauti tokia sviesia spalva, nei i ryzuma, nei gelsvos nenoriu. gal galite pasiulyti kokius profesionalius dazus kad kuo geriau sviesintu, nes pripratus prie ne baltu, bet smarkiai sviesiu.
carela
QUOTE(renatuxaass @ 2011 09 07, 11:07)
sveiki,naturalus plaukai tamsus, bet visa laika sviesinu, anksciau dazydavo visus plaukus, na turbut ne naturaliais saknis tik dazydavo, nes atejus pas kita kirpeja sako as nebedazysiu visu,plaukai pavarge, dazykim sruogelem, tai taip daugiau nei metus, dabar pakalbejau su kita kirpeja, ji sako kad kaip tik sruogelem dazant labiau isvarginu plaukus, siulo naturaliais pradeti dazyti, bet ar dazant saknis naturaliais ( siulo milk shake) imanoma gauti tokia sviesia spalva, nei i ryzuma, nei gelsvos nenoriu. gal galite pasiulyti kokius profesionalius dazus kad kuo geriau sviesintu, nes pripratus prie  ne baltu, bet smarkiai sviesiu.
*

Visu pirma, ka reiskia naturaliai?Naturaliai tai yra iki 10 lygio, kas yra virs tai jau nebenaturaliai. O kaip jus pati jauciates?Kas jums labiau patinka, ar sruogos ar visi dazyti?Kuo priziurite plaukus ir ar jus tenkina dabartine plauku bukle?Grazius plaukus tureti imanoma ir su dazais ir su sruogom ir netgi su milteliais, taciau tai priklauso ne tik nuo kirpejos bet ir didziaja dalimi nuo jusu pacios 4u.gif
renatuxaass
QUOTE(carela @ 2011 09 07, 19:47)
Visu pirma, ka reiskia naturaliai?Naturaliai tai yra iki 10 lygio, kas yra virs tai jau nebenaturaliai. O kaip jus pati jauciates?Kas jums labiau patinka, ar sruogos ar visi dazyti?Kuo priziurite plaukus ir ar jus tenkina dabartine plauku bukle?Grazius plaukus tureti imanoma ir su dazais ir su sruogom ir netgi su milteliais, taciau tai priklauso ne tik nuo kirpejos bet ir didziaja dalimi nuo jusu pacios 4u.gif
*

suprartau 4u.gif perdaug savo plauku nelepinu blush2.gif tad ir bukle nera is geriausiu.
patiko ir sruogom ir visi dazyti, tie sruogom tai vitiek labai daug ten tu sruogu uztat atrodydavo kaip visi dazyti, skirdavos tik pats virsugalvis matydavos kad sruogom, dabar kai uzdaze milkshake viskas gerai, tik tas virsugalvis nera toks sviesus kaip visi plaukai, uztat ir noreciau juos suvienodinti, bet ar imanoma tiek nubalinti be milteliu. kaip tai pasiekti kuo maziau pazeidziant plaukus.
Everquens
Sveiki,
ką patartumėt naudoti, kad plaukai nesibanguotų? Ilgiau išliktų tiesūs.. Nes vos iseinu i lauką iš karto susibanguoja, nervuoja..
hifi
Sveiki, noriu paklausti klausimėlio. Ruošiuosi dažyti ataugusias šaknis ir žilus plaukus dažais - putomis, ir aišku aš jų visų nesunaudosiu. O ar galimą tą likutį esantį buteliukyje ( kaip manau sandariai uždarytame) pasilikti sekančiam kartui. Kadangi pas mane žilų plaukų yra pačiam priekį plaukų verpete, tai reiktų dažyti po 2-3 sav. vėl. Ąčiū už atsakymą.
greta7
sveiki, aš taip pat turiu nemažą problemėlę. man plaukai neauga lankeliu (kaip daugumai moterų), yra trumpų plaukiukų tose vietose (1-2cm). norejau sužinoti, gal yra kokių nors būdų, užsiauginti šiose vietose plaukučius? prieš kokius 4-5 metus kirpėja buvo rekomandavusi kažkokį aliejuką, bet man jis nepadėjo. įkelsiu nuotrauką, kad būtų aiškesnė situacija 4u.gif

user posted image
GITALE
Seiki,
gal galetumėt pasakyt kaip vadinas va toks kirpimas, ačiū
user posted image

norėčiau taip priekyje issikarpyt o galus palikt ilgus, kazi ar tiktu ploniems plaukams (na aisku turbut reiktu karpyt plonesnem sruogelem) aciu
carela
QUOTE(Everquens @ 2011 09 09, 18:08)
Sveiki,
ką patartumėt naudoti, kad plaukai nesibanguotų? Ilgiau išliktų tiesūs.. Nes vos iseinu i lauką iš karto susibanguoja, nervuoja..
*

Tiesinamasias priemones, arba keratino tiesinima.

QUOTE(hifi @ 2011 09 09, 22:13)
Sveiki, noriu paklausti klausimėlio. Ruošiuosi dažyti ataugusias šaknis ir žilus plaukus dažais - putomis, ir aišku aš jų visų nesunaudosiu. O ar galimą tą likutį esantį buteliukyje ( kaip manau sandariai uždarytame) pasilikti sekančiam kartui. Kadangi pas mane žilų plaukų yra pačiam priekį plaukų verpete, tai reiktų dažyti po 2-3 sav. vėl. Ąčiū už atsakymą.
*

Ziurekite ant pakuotes, kiek putos galioja nuo atydarimo.

QUOTE(greta7 @ 2011 09 13, 15:40)
sveiki, aš taip pat turiu nemažą problemėlę. man plaukai neauga lankeliu (kaip daugumai moterų), yra trumpų plaukiukų tose vietose (1-2cm). norejau sužinoti, gal yra kokių nors būdų, užsiauginti šiose vietose plaukučius? prieš kokius 4-5 metus kirpėja buvo rekomandavusi kažkokį aliejuką, bet man jis nepadėjo. įkelsiu nuotrauką, kad būtų aiškesnė situacija  4u.gif

Specialiu priemoniu nezinau.

QUOTE(GITALE @ 2011 09 17, 10:42)
Seiki,
gal galetumėt pasakyt kaip vadinas va toks kirpimas, ačiū

norėčiau taip priekyje issikarpyt o galus palikt ilgus, kazi ar tiktu ploniems plaukams (na aisku turbut reiktu karpyt plonesnem sruogelem) aciu
*

Neskites nuotrauka, kreatyvinis kirpimas, t.y modelinis. Konkreataus pavadinimo neturi.
vistalegre
laba diena,noreciau paklaust apie spalvos isemeja....kodel taip nutiko kad po spalvos nueimimo uzdazius plaukus ruda spalvyte vel gavosi juoda?eksperimentavo kirpeja su manim cia:)praejo jau daugiau nei puse metu gal galeviau pati pabandyt issimt spalvyte su isemeju?ir kaip tada dazyt kad vel netapt juoda?norima spalvyte kazkas http://www.google.lt/imgres?q=loreal+4.15&...366&bih=587 arba truputi tamsesne
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.