Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistas

QUOTE(Kliockas @ 2011 09 12, 13:41)
[img]http://images59.fotki.com/v222/photos

Fainas vaikas, labai graži nuotrauka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maliukas: 12 rugsėjo 2011 - 16:50
Benas koks rimtas vyrukas wub.gif



Šian sutikau Jokūbo logopedę daržiuke, tai pagyrė mus. Itin Jokūbui gerų žodžių nepagailėjo wub.gif

O ryt laukia nemalonus apsilankymas pas chirurgą...
Atsakyti
Dėkuj, man jis pats brangiausias, mylimiausias ir gražiausias.
Rimtas... ech tas modelio darbas smile.gif wink.gif

Retai čia užsuku, paskaitinėju kartais temas, ketinančioms turėti daugiau vaikų ir t.t.
Dabar dar labiau dvejoju. Nors... ne pageidavimų koncertas- kaip Dievas duos.
Dėl susitikimų KVAC'e, ryt sužinosiu ir parašysiu.
Papildyta:
Davina, o negali būti dantukai? Gal skauda, nes mums taip būdavo... Sutavrkėm prieš du metus- naktim juk paūmėja skausmas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliockas: 12 rugsėjo 2011 - 18:33
Benukas wub.gif

Mums kazkoks pilvo virusas...turbut Rotas verysad.gif Vaistu nera sansu sugirdyt, tik svirksto pagalba siaip ne taip doh.gif Kaimynai turbut galvoja, kad as vaika pjaunu doh.gif

Kliockai, suprantu tavo nerima del antro vaiko. Jei as buciau zinojus...jei tik buciau zinojus.....tai kazi ar mano vaikas butu dabar turejes broliuka. O jo jis dar ir nemyli...nes nemoka mylet verysad.gif Arba dar per mazas brolis g.gif O kita mano puse sako, kad gal ir gerai, kad turi mazesni broli...visko ismoks kartu su auganciu broliuku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 12 rugsėjo 2011 - 20:38
o as neketinu susilaukti daugiau leliuku,deja,bent artimiausiu metu,ir baisu,ir nebera su kuo,nes nusprendziau skirtis su vyru verysad.gif mazius eina i darzeli ramus ir be oziuku pasilieka,bet nebevalgo niekaip ir nemiega pietu ten paskutinem dienom schmoll.gif nesuprantu kas pasidare,aukletojos nepatenkintos,bet ka man daryti..plius nesuprantu kaip sukasi vienisos mamytes,kiek buvau del darbo pasiulymu na niekur nesutampa laikas,kad galeciau pati ir nuvesti ir paimti maziu is darzelio doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
rytoj išvažiuoju va su šituo projektu:
http://gyvojibiblioteka.lt/
Važiuosim po įvairius miestus.
Atsakyti
QUOTE(Kliockas @ 2011 09 12, 13:41)
user posted image
Susipažinkime, aš Benas.  4u.gif


Šaunus gitaristas smile.gif

O mano sūnus labai norėtų sesės. Bet ir aš neturiu su kuo, nes išsiskyrus. Kasdien vis turiu vaikui aiškinti, kad sesės viena turėt negaliu smile.gif Tad iš kur tą vyrą paimti "geriems tikslams, a?"
Atsakyti
QUOTE(Miklė @ 2011 09 12, 11:17)
Sveikos  4u.gif
Atrodo, įdomi knyga išleista:

http://www.baltoslan...?productID=1022

Kol kas neturiu, tik anglų k. to paties autoriaus straipsnelį paskaitinėjau:
http://autismresearc...g_and_truth.pdf

Žodžiu, anot autoriaus, mūsų autistukai turi "super vyriškas smegenis", kurių sugebėjimas sisteminti informaciją daug kartų viršija empatijos galimybes. Pastebėta, kad "vyriškas" smegenis neretai turi ir jų tėčiai, ir net mamos smile.gif Ir kiti giminaičiai. O galbūt tos "supervyriškos" smegenys ir atsiranda todėl, kad susiporuoja du "vyriškas" smegenis turintys individai smile.gif
Mūsų atveju beveik tinka...  g.gif
Aišku, tai tik viena teorijų ir tikrai ne be trūkumų. Bet knygą pirksiu  ax.gif


Hmm...mums šitas variantas nepritinka g.gif J yra labai empatiškas vaikas - tik tas jo atjautimas yra jo suvokimo lygyje g.gif Pvz. įsipjaunu į pirštą ir aikteliu. Ojoj, sakau, kaip mamytei, t.y. man, skauda. Aišku, kartais ir dirbtiniau padejuoju, bet taip aš jį mokinu, kad atkreiptų dėmesį, jog kažkas atsitiko. Ateina mano kiškutis, prisiglaudžia. Šią vasarą pradėjo sakyti "Myliu" wub.gif Ir tai jis sako sąmoningai, matome, kad suvokia, ką reiškia šis žodis. Nežinau, kaip migdote jūs savp vaikus, bet maniškis vienas neužmiega. Viename šone meškiuką pasiguldo, kitame - aš sėdžiu. Apsikabina mano ranką ir myluoja ją. Jei tik atsistoju, iš karto: "Mama, sėsk". Taip ir užmiega...

Koks rimtas vyras Benas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Žvėriukė @ 2011 09 12, 20:37)
Kliockai, suprantu tavo nerima del antro vaiko. Jei as buciau zinojus...jei tik buciau zinojus.....tai kazi ar mano vaikas butu dabar turejes broliuka. O jo jis dar ir nemyli...nes nemoka mylet  verysad.gif Arba dar per mazas brolis  g.gif O kita mano puse sako, kad gal ir gerai, kad turi mazesni broli...visko ismoks kartu su auganciu broliuku  g.gif


Tik neliūdėk. Nesigailėk. Kiekvienas vaikas - yra dovana. Bent aš taip manau blush2.gif Viskas turi prasmę...
Aš tai labai norėčiau, kad J jau turėtų broliuką/sesutę. Tik, deja, mes negaunam taip lengvai šitos dovanos...Žinoma, kartu ir bijau, labai bijau...Kad vėl nebūtų tas pats...kad vėl nebūtų tokia pati raida...Bet rizikuočiau/-tume...
Atsakyti
QUOTE(F @ 2011 09 12, 22:51)
Labas vakaras,
rytoj išvažiuoju va su šituo projektu:
http://gyvojibiblioteka.lt/
Važiuosim po įvairius miestus.

labai neblogas projektas, į kokį miestą traukiat dabar ir kokius žadat aplankyt dar?
Atsakyti
QUOTE(F @ 2011 09 12, 22:51)
Labas vakaras,
rytoj išvažiuoju va su šituo projektu:
http://gyvojibiblioteka.lt/
Važiuosim po įvairius miestus.


Kaip įdomu... neteko anksčiau girdėti. Gaila, Vilniuje jau praėjo. O gal dar grįšit? Beje, o pati "bibiotekininke" ar "knyga" būsi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliockas @ 2011 09 12, 13:41)
user posted image
Susipažinkime, aš Benas.  4u.gif


Nu meilutis atrodo wub.gif . Labuka visoms..Idomu pamatyti likimo draugus smile.gif. Mes irgi daremes fotosesija, kai bus nuotraukos, idesiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vega2: 13 rugsėjo 2011 - 08:12
QUOTE(Ice @ 2011 09 12, 22:19)
Tik neliūdėk. Nesigailėk. Kiekvienas vaikas - yra dovana. Bent aš taip manau  blush2.gif Viskas turi prasmę...
Aš tai labai norėčiau, kad J jau turėtų  broliuką/sesutę. Tik, deja, mes negaunam taip lengvai šitos dovanos...Žinoma, kartu ir bijau, labai bijau...Kad vėl nebūtų tas pats...kad vėl nebūtų tokia pati raida...Bet rizikuočiau/-tume...

Mums antrasis vaikutis ne tai, kad dovana, bet isvis STEBUKLAS, kad jis isvydo pasauli, kad auga , kalba, sypsosi...tik fiziskai nuo savo bendraamziu atsilieka, bet ner ko noret tokiu laiku gimusiam. Tik tas ziurejimas i vaika per padidinamaji stikla labai vargina ir daug neramumu sukelia. Buvo jis man kelias savaites nutiles, tai galvojau, kad stogas nuvaziuos...bet aciu dievui prakalbo ir visokiais garsais.
Kazkaip nepasiseke mums su vaikuciais verysad.gif Kubukas irgi buvo baisingai lauktas, issvajotas, isverktas, nes tik is trecio karto gavosi, po begales tyrimu ir vaistu vartojimo.....broliukas isvis buvo "laidojamas" nuo 9 nestumo savaites doh.gif
Atsakyti