Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano autistas

QUOTE(Ice @ 2011 10 05, 21:45)
Maniškis kažkaip jokių baimių neturi  g.gif Tik va nebežinau ką bedaryti. Gyvename kažkokiame "šunininkų" name  doh.gif kaip mane tas biesina  doh.gif  doh.gif  doh.gif Jau nekalbu apie tai, kad šunis liftu vežioja - tai niekada į tokį liftą nelipame. Bet būna ir tokių, kad ir mazgių, bet taip garsiai loja  doh.gif Pvz. laukiame lifto ir staiga atsidaro durys ir netikėtai koks mazgis skudurinis šunėkas kad pradės loti. Aš net pati išsigąstu, o ką bekalbėti apie vaiką. Po tokių keletos išgąsčių esu pastebėjusi, kad vaikas pasitraukuliuoja  unsure.gif

ot jau smile.gif tai jus patis suniuka isigykit .Ir vaikui linksmiau ir nebijos kitu sunu. To labiau ir vaikui sveika kazkuo rupintis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toratora: 06 spalio 2011 - 11:26
QUOTE(toratora @ 2011 10 06, 12:24)
ot jau smile.gif tai jus patis suniuka isigykit .Ir vaikui linksmiau ir nebijos kitu sunu. To labiau ir vaikui sveika kazkuo rupintis  biggrin.gif


man jau geriau, kad prisibijo šiek tiek blush2.gif o šuo ne žiurkėnas koks ax.gif



parsinešiau Jokūbą iš darželio. 37,4 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(toratora @ 2011 10 06, 11:24)
ot jau smile.gif tai jus patis suniuka isigykit .Ir vaikui linksmiau ir nebijos kitu sunu. To labiau ir vaikui sveika kazkuo rupintis  biggrin.gif


kur aš rašiau, kad jis bijo šunų g.gif ? kiekvienas iš išgąsčio kruptelės, jei netikėtai iš už kampo ar atsidarius lifto durims pradės loti unsure.gif

mano nuomone, daugiabutyje šuniui ne vieta schmoll.gif jei gyventume savo name su kiemu - tikrai turėtume šunį ir gal ne vieną smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice: 06 spalio 2011 - 14:56
QUOTE(toratora @ 2011 10 06, 11:24)
ot jau smile.gif tai jus patis suniuka isigykit .Ir vaikui linksmiau ir nebijos kitu sunu. To labiau ir vaikui sveika kazkuo rupintis  biggrin.gif

Ne suniuko Ice berniukui reikia,o brolio arba seses biggrin.gif Cukraus pudros Jokubui irgi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 06 spalio 2011 - 14:59
QUOTE(Žvėriukė @ 2011 10 06, 14:58)
Ne suniuko Ice berniukui reikia,o brolio arba seses  biggrin.gif Cukraus pudros Jokubui irgi  biggrin.gif


Čia kaip pirštu į akį blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2011 10 06, 15:55)
kur aš rašiau, kad jis bijo šunų  g.gif ? kiekvienas iš išgąsčio kruptelės, jei netikėtai iš už kampo ar atsidarius lifto durims pradės loti  unsure.gif


Musu kaimynai turi toki super maza, bet labai skardziai lojanti suni - as kaskart krupteliu is isgascio, kai tik ji sutinkam lifte. Vaikas, aisku, irgi issigasta labai.
Atsakyti
QUOTE(La pluie @ 2011 10 06, 15:14)
Musu kaimynai turi toki super maza, bet labai skardziai lojanti suni - as kaskart krupteliu is isgascio, kai tik ji sutinkam lifte. Vaikas, aisku, irgi issigasta labai.

O pas mane vaikai ,suo ir kate biggrin.gif ir vaikai sunu nebijo ir suo isaukletas tu paciu vaiku . Kazkaip ko daugiau visko to geriau .
Baige mums DISC ,nelabai pradziugino. raidos atsilekimas stiprus ,praktiskai 50 %.Maniau maziau bus .Galutinius rezultatus veliau pasakys .
Atsakyti
QUOTE(toratora @ 2011 10 06, 16:28)
O pas mane  vaikai ,suo ir kate biggrin.gif ir vaikai sunu nebijo ir suo isaukletas  tu paciu vaiku . Kazkaip ko daugiau visko to geriau . 
Baige mums  DISC ,nelabai pradziugino.  raidos atsilekimas stiprus ,praktiskai 50 %.Maniau maziau bus .Galutinius rezultatus veliau pasakys .

Mano vaikas nebijo nei sunu, nei kaciu, bet toks spiegiantis staigus lojimas isgasdina ir tvirtus vyrus, tai ka kalbeti apie mane su vaiku smile.gif
Visos sritys atsilieka, ar kazkas yra arti normu? Gal vaikas kazko nepadare, nors iprastai padaro? Musu Motiejai panasaus amziaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La pluie @ 2011 10 06, 15:35)
Mano vaikas nebijo nei sunu, nei kaciu, bet toks spiegiantis staigus lojimas isgasdina ir tvirtus vyrus, tai ka kalbeti apie mane su vaiku smile.gif
Visos sritys atsilieka, ar kazkas yra arti normu? Gal vaikas kazko nepadare, nors iprastai padaro? Musu Motiejai panasaus amziaus smile.gif

Man atrode kad jis isviso nelabai atsilieka .Pats valgo ,sugeba elgtis normaliai ,isaiskint ko jis nori . tikrai nemazai uzduociu atliko. Psichologe man paaiskino kad jis tiesiog ismokintas ,o pats nesuvokia ka ir kodel daro .Pas mane gi patirtis buvo su vyresniu ,niu as ir pirkau tik lavinancius zaislus ,kiekviena diena po 3-4 valandas su jo uzsiemu .Jei as negaliu ,tai broliai dirba smile.gif Jis nelabai skiriasi nuo paprastu vaiku .Paziuresim ka veliau pasakys .
Atsakyti
QUOTE(toratora @ 2011 10 06, 16:10)
Man atrode kad jis isviso nelabai atsilieka .Pats valgo ,sugeba elgtis normaliai ,isaiskint ko jis nori . tikrai nemazai uzduociu atliko. Psichologe man paaiskino kad jis tiesiog ismokintas ,o pats nesuvokia ka ir kodel daro .Pas mane gi patirtis buvo su vyresniu ,niu as ir pirkau tik lavinancius zaislus ,kiekviena diena po 3-4 valandas su jo uzsiemu .Jei as negaliu ,tai broliai dirba smile.gif Jis nelabai skiriasi nuo paprastu vaiku .Paziuresim ka veliau pasakys .

O is kur jinai zino, kad nesuvokia ka daro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2011 10 06, 20:13)
O is kur jinai zino, kad nesuvokia ka daro  unsure.gif

Todel kad jis pvz. moka sudet piramide ,bet tik nuo didesnio iki mazesnio ir nekaip kitaip .Moka piest tik tuos dalikus kurios ismokom (pora liniju ,apskritimas ).Jei delione tai tik delione (pagal forma o ne prasme).Sake ,kad jis automatiskai atlieka ka moka bet be jokiu improvizaciju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(toratora @ 2011 10 06, 21:41)
Todel kad jis pvz. moka sudet piramide ,bet tik nuo didesnio iki mazesnio ir nekaip kitaip .Moka piest tik tuos dalikus kurios ismokom (pora liniju ,apskritimas ).Jei delione tai tik delione (pagal forma o ne prasme).Sake ,kad jis automatiskai atlieka ka moka bet be jokiu improvizaciju smile.gif


jo, as irgi savaji buvau daug ko ismokiusi. Jis pazindavo knygutese daiktus, gyvunus, bet jei kitoje knyguteje jam parodydavai nama, jis jau nesuprasdavo kas tai... taip pat ir su kitais daiktais. Jis ismoko kad tame puslapyje konkretus daiktas yra namas, bet jei jis kitoj vietoje, jei kitos spalvos, tai jis jau nezinodavo kas tai.
Bet dabar kuo puikiausiai zino blush2.gif . Visa beda yra nekalbejimas. Jis negali pazinti pasaulio nekalbedamas ir nesuprasdamas kalbos... uztai atsilieka. Kartais toks protingas, toks mielas tas mano berniukas, o as negaliu prie jo prieiti, lyg jis butu uzdarytas uz stiklines sienos, nepraleidziancios ne garselio...
Atsakyti