Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Blakstienų stiprinimas
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Anisha
na ir aš užsinorėjau išbandyti careprost
spaicyy, gal galima per jūsų tą ponelę ir man usisakyti? jeigu yra galimybe, duokit jos kontaktus blush2.gif
Jazira
Parsisiunciau as ta Careprost is uk
Niekaip neprisiruosiu naudot tik
Vai2lka
QUOTE(Jazira @ 2012 03 19, 20:04)
Parsisiunciau as ta Careprost is uk
Niekaip neprisiruosiu naudot tik
*

is kokio psl? smile.gif
Jazira
QUOTE(Vai2lka @ 2012 03 20, 13:04)
is kokio psl? smile.gif
*

is sito

viso atsiejo apie 71 ne pigiausias variantas, bet ir ne brangiausias. nenorejau pirk is kokio e-bay, kai neaiski produkto kilme ax.gif
Vai2lka
QUOTE(Jazira @ 2012 03 20, 14:15)
is sito

viso atsiejo apie 71 ne pigiausias variantas, bet ir ne brangiausias. nenorejau pirk is kokio e-bay, kai neaiski produkto kilme  ax.gif
*

ar jau gavot? nera kokia neaiski kompanija kazi..
Jazira
QUOTE(Vai2lka @ 2012 03 20, 14:49)
ar jau gavot? nera kokia neaiski kompanija kazi..
*

gavau ir gana greitai. per kokia savaite gal. g.gif

niekaip neprisiruosdavau nusipirkt sepetelio, tai tik uzvakar pradejau naudot.
tepu atsargiai su plonyciu sepeteliu, tai negrauzia akiu labai smarkiai.
ziuresim koks bus rezultatas
Vitulka

i 
Skelbimai, norai kooperuotis rašomi Skelbimų lentoje. Temoje atsiliepimai apie priemones.
pieva ieva
kai naudojau Talika Lipocils expert tai man labai labai patiko. Blakstienos tokios tvirtos pasidare, maziau birejo ir tikrai ilgesnes uzaugusios buvo, bet nustojau naudoti praejo pora menesiu ir vel nieko gero... blink.gif
NGkūryba
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 12, 14:58)
Aš varnalėšų nusipirkau vakar. Nu žiūrėsim, padės nepadės. Nes nuo ricinos man blakstienos nė krust  rolleyes.gif
*

Man ricina padėjo drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(pieva ieva @ 2012 03 22, 01:13)
kai naudojau Talika Lipocils expert tai man labai labai patiko. Blakstienos tokios tvirtos pasidare, maziau birejo ir tikrai ilgesnes uzaugusios buvo, bet nustojau naudoti praejo pora menesiu ir vel nieko gero... blink.gif
*

Gal reikėjo ilgiau naudoti... bigsmile.gif
NGkūryba
QUOTE(Rykute @ 2011 08 11, 19:51)
Sena tema čia :

Sena tema

user posted image
Papildyta:
Tema sukuriau, bet ir klaida iveliau po pavadinimu  blush2.gif 

Taigi, rasiau, kad pradejau naudoti seruma

user posted image

kadangi dar neseniai ir tik pora kartu panaudojau tai blakstienos neuzaugo ir nelabai patankejo, bet jos tikrai stipresnes pasidare  thumbup.gif  Tokios sakyciau kietesnes, nes buvo kaip pukas seniau  biggrin.gif
*

O aš naudoju blakstienų kondicionierių iš ''Oriflame'' , efektas lygiai toks pats kaip ir tavo clap.gif clap.gif clap.gif
Papildyta:
QUOTE(Vai2lka @ 2012 02 27, 01:26)
ar uztenka vieno buteliuko careprost kad butu rezulatatas? ar reikia keliu?
*

O kur galima nusipirkti jo pigiausiai? g.gif
egluti
mano blakstienos ir antakiai baisiai silpni buvo. tušą besivalant žiūrėk ir iškrenta kelios doh.gif tai visažistė patarė su ricinos aliejumi kas vakarą gerai patepti. tikrai netikėjau, kad kažkas už 5 lt gali pagelbėti, bet jau po kokio mėnesio rezultatas pasirodė bigsmile.gif blakstienos tikrai patvirtėjo ir šiek tiek pailgėjo bigsmile.gif be galo džiaugiuosi. ir pradėjau makiažą valytis tik su alyvuogių aliejum, kad mažiau sausintų blakstienas smile.gif
karamone
žiūriu ir aš tą svetainę, tai atrodo taip paprasta užsisakyti, iš viso iki LT gaunasi 62Lt. tai visai norėčiau, tik neturiu gaila kreditinės, reikės ko nors paprašyt. nes FB tai siūlo po 85lt + siuntimas. o jei dar kažkas kartu norėtų siūstis, tai dar pigiau būtų rolleyes.gif kadangi nusiėmiau priaugintas ką tik, tai vaizdelis visai nekoks
jozapota
turiu pora buteliuku careprost 4u.gif
Rykute
Gavau su nulaida is vadybininkes, nes paskutinis. Veliau jau per siuntas reikes ir kaina iskils doh.gif Tad neuzsakinesiu schmoll.gif yra 1 vnt.

http://www.maxeylash.com/

kam reikia i az.
jozapota
labukas 4u.gif
galiu parodyti kokie rezultatai pas mane, po careprost naudojimo. ji ir dabar dar naudoju pora kartu i savaite profilaktiskai smile.gif

turejau tikrai trumputes blakstienytes, todel nesiodavau priaugintas, bet pabodo man tas nenutaralumas blush2.gif be to, blakstienytes tampa riestos!

stai rezultatai: pries

user posted image

po:
user posted image
user posted image
Stichija
QUOTE(jozapota @ 2012 04 28, 15:34)
labukas  4u.gif
galiu parodyti kokie rezultatai pas mane, po careprost naudojimo. ji ir dabar dar naudoju pora kartu i savaite profilaktiskai smile.gif

*

wajetauuuuuu cia trecioj foto nepriaugintos????? nu super vaizdelis thumbup.gif
Sunreja
jozapota, o kodel idejot foto pries - be tuso, o po - su tusu?.. Bet kokiu atveju su tusu blakstes geriau atrodo...
jozapota
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 28, 22:00)
jozapota, o kodel idejot foto pries - be tuso, o po - su tusu?.. Bet kokiu atveju su tusu blakstes geriau atrodo...
*

sorriukas, bet kazkaip nenufotgrafavau pries pardedant naudoti su tusu doh.gif na bet manau rezultatai vis tiek labai gerai matomi tongue.gif
Sunreja
QUOTE(jozapota @ 2012 04 29, 11:28)
sorriukas, bet kazkaip nenufotgrafavau pries pardedant naudoti su tusu  doh.gif  na bet manau rezultatai vis tiek labai gerai matomi  tongue.gif
*

Na jei as ideciau savo blakstes nepadazytas ir padazytas, butu toks pat rezultatas smile.gif
jozapota
QUOTE(Sunreja @ 2012 04 29, 14:41)
Na jei as ideciau savo blakstes nepadazytas ir padazytas, butu toks pat rezultatas  smile.gif
*

tai jums pasiseke, kad naturalios ilgos. o kadangi maniskes trumputes, todel ir tusas vaizdo nepakeisdavo.
Sunreja
QUOTE(jozapota @ 2012 04 29, 23:32)
tai jums pasiseke, kad naturalios ilgos. o kadangi maniskes trumputes, todel ir tusas vaizdo nepakeisdavo.
*

Ne ta turejau omeny, o ta, kad be tuso mano blakstienos mazos ir trumpos ir beveik nematomos, o va su tusu padazytos tarsi isdygsta smile.gif Todel noretus pamatyti jusu blakstienas dabar be tuso 4u.gif
žvarba
QUOTE(Stichija @ 2012 04 28, 20:00)
wajetauuuuuu cia trecioj foto nepriaugintos????? nu super vaizdelis  thumbup.gif
*

va tas ir yra serumo pliusas, kad blakstienos ne tik pailgėja, bet ir užsiriečia smile.gif kažkada buvau prisiauginus, bet nepatiko, tai nusiemiau, pasitepliojau serumu keletą mėn, iš pradžių kai pasidadavau vyras sakydavo, kad atrodo kaip priaugintos blush2.gif dabar jau priprato- nebegiria lotuliukas.gif
Mintee
QUOTE(žvarba @ 2012 04 30, 14:06)
va tas ir yra serumo pliusas, kad blakstienos ne tik pailgėja, bet ir užsiriečia smile.gif kažkada buvau prisiauginus, bet nepatiko, tai nusiemiau, pasitepliojau serumu keletą mėn, iš pradžių kai pasidadavau vyras sakydavo, kad atrodo kaip priaugintos blush2.gif dabar jau priprato- nebegiria lotuliukas.gif
*

Ka naudojat? Irgi careprost? 4u.gif
žvarba
QUOTE(Mintee @ 2012 04 30, 13:59)
Ka naudojat? Irgi careprost?  4u.gif
*

lilash, maxilash
KRV
Noriu pasidalinti sava patirtimi- naudoju 5 sav DS laboratorijos produktą REVITA EPS eyelash growth stimulator,kurio pagalba pilnai ataugo blakstienos. Dėl sveikatos problemų aš visiškai neturėjau blakstienų,o pradėjus naudoti šią priemonę, jau po 4sav vėl turėjau tokias pat ilgas,kaip prieš pusmetį. Šią priemonę išsirinkau dar ir dėl to,kad tai nekoks vaistas su savo pašaliniu poveikiu,o tiesiog kosmetinė priemonė,kurios jei patenka į akis net nereikia plauti.
maraziuke
naudoju careprost apie menesi. rezultatas matosi toks: siek tiek patamsejo blakstienu apatine dalis, ju kiekis gerokai padidejo, siek tiek pailgejo. savaitgali buvau darytis makiaza, tai visaziste ir kitos salono darbuotojos stebejosi, kokios ilgos blakstienos smile.gif
Jindi
Prisiskaičiau daug info, ir nebesusigaudau- dauguma priemonių kol naudoji, tol blakstienos gražios, nustoji ir vėl lieka senosios, buvusios.. O ar yra kokia be ricinų aliejaus (ji nepadeda) priemonė, kad stiprintų tas blakstienas, be blogo pašalinio poveikio ir kad vos nustojus naudot nepradėtų jų būklė blogėti? Visokių hormoninių lašiukų visai nesinori bandyti... Nes realiai iš daugumos pavyzdžių, blakstienos tikrai gražiai atrodo, tačiau klausimas, koks buvo padarytas poveikis akims? Kai kurios sako, kad graužia, kai kas minėjo padidejusį spaudimą akyse, gavos svaigimą ir pan.. Baisoka turėti gražias blakstienas bet pvz susigadinti regėjimą ar dar ką pasidaryti..
Juorita
O as naudoju ketvirta savaite RapidLach, siektiek pigesnis uz tuos kitus, bet efektas yra jau. Blakstienos pailgejo, del tankumo kolkas nepastebejau, kad tankesnes butu. Tiesa ir ne kas vakara pasitepu kaip reikia, kelis kart pamirsau ax.gif

http://www.amazon.com/RapidLash-Eyelash-Serum/dp/B00512HBQ8

Jovitiska
Na as jokio ricinu aliejaus poveikio nepajutau... Blakstienos tokios, kokios ir buvo pries tai..
neraj
Gal kas isbandete sia priemone, kazin ar verta pirkti? http://grupinis.lt/kaunas/akcija/6479227/n...-seruma-lash-p7
Selena***
QUOTE(jozapota @ 2012 04 29, 12:28)
sorriukas, bet kazkaip nenufotgrafavau pries pardedant naudoti su tusu  doh.gif  na bet manau rezultatai vis tiek labai gerai matomi  tongue.gif
*

idekite foto be tuso,idomu palyginti
domomama
QUOTE(Jazira @ 2012 03 21, 10:08)
gavau ir gana greitai. per kokia savaite gal.  g.gif

*

per kuria tarpininke siuntetes? g.gif
mexica
O jus bent pasidomejot kas per vaistas tas Careprost? blink.gif
Ar pamatet kad blakstienos gali patanketi (kaip salutinis efektas) ir i trasa?
doh.gif
Selena***
netikiu tuo Careprost,ir deda cia nuotraukas mistines ,be tuso ir su tusu padazytas,ka cia nori apgaut,pas mane jos taip pat atrodo kaip tuose nuotraukose
Temidė
Aš prisiskaičiau internete teigiamų atsiliepimų apie SMARTLASH ir pati užsisakiau. Po mėnesio naudojimo absoliučiai jokių pokyčių. Teisingumo dėlei turėčiau pasakyti, kad mano blakstienos ir šiaip yra stiprios ir pakankamai gražios, bet tas SMARTLASH anei truputėlio jų nei pailgino, nei patankino, nei užrietė. Naudosiu toliau. Grįšiu su atsiliepimais 4u.gif
user posted image
Selena***
manau su kokiom blakstienytem gimei tokias ir turesi ir nieko cia nepakeisi,o del ju kritimo manau taip pat krenta kaip ir plaukai,na gal vitaminai pagelbetu.bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Sunreja
QUOTE(myliuvasara @ 2012 06 11, 17:06)
manau su kokiom blakstienytem gimei tokias ir turesi ir nieko cia nepakeisi,o del ju kritimo manau taip pat krenta kaip ir plaukai,na gal vitaminai  pagelbetu.bet cia tik mano nuomone 4u.gif
*

Uoj as ir taip seniau galvojau, kol nenaudojau serumo blakstutems, zinokit tikrai padeda, nereikia taip skeptiskai nusiteikti is anksto, o ypac nepabandzius smile.gif
maraziuke
QUOTE(myliuvasara @ 2012 06 11, 15:39)
netikiu tuo Careprost,ir deda cia nuotraukas mistines ,be tuso ir su tusu padazytas,ka cia nori apgaut,pas mane jos taip pat atrodo kaip tuose nuotraukose
*

Naturalios blakstienos be tuso, niekada atrodys taip kaip su tusu. Careprost nepadaro blakstienu dirbtinemis. Taciau ju padaugeja ir jos pailgeja. As pati naudoju si preparata apie pora menesiu, ir jau matosi rezultatas, kad blakstienos ilgesnes, tankesnes ir siek tiek tamsesnes. Siaip nesiskundziau blakstienomis, bet dabar esu dar labiau patenkinta.
Jindi
Man ricinų aliejus kolkas irgi visai nepadeda.. Tepu dvi savaites, bet poveikio jokio...Tų kitų preparatų aš kažkodėl bijau dėl šalutinio poveikio.. unsure.gif
Juorita
QUOTE(Jindi @ 2012 06 12, 00:32)
Man ricinų aliejus kolkas irgi visai nepadeda.. Tepu dvi savaites, bet poveikio jokio...Tų kitų preparatų aš kažkodėl bijau dėl šalutinio poveikio.. unsure.gif
*

Kaip tik savaitgali buvau susitikusi tokia sena pazystama, kai pamaciau blakstienas, tikrai galvojau, kad prisidejus. Pasirodo jos naturalios, ricinu aliejumi sake tepa 2 menesiai kas vakara. Tai manau, kad dar turekite kantrybes, per mazai laiko 2 savaites.
Dinastija
O man ricinos padeda. Pradėjau tepliotis prieš kokias dvi savaites su viršum. Daug naujų blakstienų pradėjo augti, senosios sustiprėjusios ir pailgėjusios (apatinės gal net per ilgos pasidažius atrodo, reikės matyt jų nebetepti biggrin.gif ). Tiesa, aliejuką pirkau ne iš vaistinės, o iš aroma natural svetainės.
Pūga
Aš taip pat stengiuosi kas vakarą pasitept ricinų aliejumi. Tikrai sustiprina ir atgaivina blakstienas ax.gif Plius tušas geriau dengiasi, žymiai gražiau padažo blakstienas. Tik reik kantrybės užsiimt su ricina, nes kai tik ilgesniam laikui apleidžiu šį reikalą, tai blakstienos vėl suprastėja.
Krisanta
QUOTE(Temidė @ 2012 06 11, 16:00)
Aš prisiskaičiau internete teigiamų atsiliepimų apie SMARTLASH ir pati užsisakiau. Po mėnesio naudojimo absoliučiai jokių pokyčių. Teisingumo dėlei turėčiau pasakyti, kad mano blakstienos ir šiaip yra stiprios ir pakankamai gražios, bet tas SMARTLASH anei truputėlio jų nei pailgino, nei patankino, nei užrietė. Naudosiu toliau. Grįšiu su atsiliepimais 4u.gif
user posted image
*

O man šis thumbup.gif .
ARuk_e
Ricina isbandytas ir pasiteisines reikalas. smile.gif
Mintee
QUOTE(ARuk_e @ 2012 07 03, 16:01)
Ricina isbandytas ir pasiteisines reikalas.  smile.gif
*

Kur jus ricina tepat? Ant paciu blakstienu ar kaip pravedima (taip, kaip tie kiti serumai tepami)? Po kiek laiko pasimato rezultatas? 4u.gif
mamusiuka
QUOTE(myliuvasara @ 2012 06 11, 15:39)
*

Aš prisikaičiau gerų atsiliepimų, nusipirkau, teplioju ir ką g.gif jau antras mėnuo o efekto jokio schmoll.gif

QUOTE(myliuvasara @ 2012 06 11, 17:06)
manau su kokiom blakstienytem gimei tokias ir turesi ir nieko cia nepakeisi,o del ju kritimo manau taip pat krenta kaip ir plaukai,na gal vitaminai  pagelbetu.bet cia tik mano nuomone 4u.gif
*

Sutikčiau, jei nebūčiau išbandžius savo kailiu, po priauginimo blakstienų praktiškai neliko doh.gif , tada susigundžiau reklama ir nusipirkau Lilash, nors labai jau skeptiškai žiūrėjau, netikiu tokiais dalykais. Bet kai po poros savaičų jau mačiau rezultatą buvau maloniai nustebinta ir dabar drąsiai galiu teigti kad vaikia, tik reikia atrasti sau tinkamą ax.gif

Mačiau neseniai Grupiniam buvo akcija Cerustop, bet mergaitės ir be akcijų už mažesnę kainą parduoda doh.gif lotuliukas.gif
**kisa**
naudojau ricinos aliejų daugiau kaip metai kiekvieną vakarą nžn.jokių pokyčių, verysad.gif oriflame serumą naudojau nieko, Ardeco firmos serumą naudojau nieko, doh.gif jokio poveikio kad sustiprėtų ar kažką panašaus nepastebėjau. Na, nusipirkau dbr Careprost serumą teplioju jau keletas dienų gal šitas padės sustiprinti blakstutes, jei pasiteisins būtinai parašysiu ax.gif
.code.
Mergynos iš kur galima nusipirkti careprost? ax.gif
BlackDhalia
As nusipirkau Catrice seruma blakstienoms uz 5e, maniau, kad nieko nebus, nes palyginti nebrangus, bet jau po savaites ataugo iskritusios blakstienos ir pailgejo esamos thumbup.gif Mamai parveziau, nes pas ja blakstienos buvo "uzsnude" - iskritusios nebeaugo - irgi prizadino ir jos nustojo kristi, tapo ryskesnes, dar antakius kartu patepu - ir jie nebekrenta. 4u.gif
amberr.
QUOTE(Mintee @ 2012 07 03, 16:11)
Kur jus ricina tepat? Ant paciu blakstienu ar kaip pravedima (taip, kaip tie kiti serumai tepami)? Po kiek laiko pasimato rezultatas?  4u.gif
*

As itrinu saknis ir per pacias blakstienas perbraukiu.. bet koncentruojuos palei saknis, nes jas maitint reikia smile.gif as saziningai tepiau gal men, ir tikrai sustiprejo.. kitas vaizdas buvo tepant tusu.. bet cia trb kiekvienai skirtingai smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.