Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

QUOTE(Intrinsa @ 2016 01 09, 01:05)
Na ir kaip, kokie atsiliepimai?



man tai stulbinantys! Kai jau artimieji ir draugai pradėjo klausti ar prisiauginau blakstienas, tai supratau, kad veikia thumbup.gif
Atsakyti
1,5 metu naudoju M2 Beaute Lashes, drauges sako,kad blakstienos po menesio kaip iki dangaus uzaugo,kaip pas karve biggrin.gif Po poros menesiu emiau teptis kelis kartus i savaite,kad liktu tokios pacios. Tik pastebejau,kad akys nuo to laiko buna lengvai paraudusios,nors tepu ne is karto po veido plovimo,nes tada grazia siek tiek. Buteliuko uztenka kazkur metams,tik va ant jo parasyta,kad galioja 6 men. nuo atydarymo g.gif Baigus sita buteliuka, bandysiu Revitalash,nes kiek maciau poveikis labai zymus,gal man akys maziau raudonuos g.gif
Atsakyti
Sveikos. Ar yra išbandžiusių serumą blakstienoms RevitaLash Advanced? Jei taip,gal galite parašyti atsiliepimus-Ar buvo efektas?Po kiek laiko ? Ar nebuvo alergijos? Ir t.t. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Revitalash naudojo kolege,o as tuo metu M2Lashes. Blakstienos tikrai uzauga ir patankeja (bet cia tik kol naudojama priemone). Man kaip tik baiginejasi M2Lashes, bandysiu naudoti Revitalash ir tikiuosi,kad akys nebus paraudusios cool.gif
Atsakyti
Gal žinot, ar įmanoma kur pigiau careprost įsigyt?
Atsakyti
Nusipirkau Estetus klinikoj sesderma tepaliuka su aplikatorium su nanodalelem, kuris skirtas antakiam ir blakstienom atauginti, pigmentui paryskinti ir tt
Naudojau tik antakiam, nes man jie tiesiog ploteliais buvo pradeje plikti, tiksliau ten buvo labai ploni plaukeliai ir sviesus. Zodziu, po menesio naudojimo viskas susitvarke. Antakiai tokie ryskus, kad ir dazyt nereikia.
Kazi kaip veikia blakstienom..? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaica 06 @ 2016 03 20, 16:33)
Nusipirkau Estetus klinikoj sesderma tepaliuka su aplikatorium su nanodalelem, kuris skirtas antakiam ir blakstienom atauginti, pigmentui paryskinti ir tt
Naudojau tik antakiam, nes man jie tiesiog ploteliais buvo pradeje plikti, tiksliau ten buvo labai ploni plaukeliai ir sviesus. Zodziu, po menesio naudojimo viskas susitvarke. Antakiai tokie ryskus, kad ir dazyt nereikia.
Kazi kaip veikia blakstienom..?  bigsmile.gif


Jūsų desperatiška šitos klinikos reklama per visas temas tikrai sukelia labai daug abejonių klinikos vardui. unsure.gif
Atsakyti
FEG. Tikrai padeda. Rezultatas matomas jau po 2 sav.
Atsakyti
QUOTE(FEXCO123 @ 2016 02 19, 10:18)
Sveikos. Ar yra išbandžiusių serumą blakstienoms RevitaLash Advanced? Jei taip,gal galite parašyti atsiliepimus-Ar buvo efektas?Po kiek laiko ? Ar nebuvo alergijos? Ir t.t. Dėkui 4u.gif



aš dabar kaip tik įsigijau RevitaLash Advanced (jau ne pirmą kartą rolleyes.gif ) tai man rezultatai matosi jau naudojant pirmą savaitę ax.gif alergijos nebuvo nė karto mirksiukas.gif nors akys jautrios net kai kuriems kremams doh.gif
Atsakyti
kaip su careprost? ar bandėt kas? tepu kokias 3 sav, nu man nieko nesimato plika akim unsure.gif kaip jus ten pastebit po 1-2 sav g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke!: 07 balandžio 2016 - 07:30
QUOTE(mylimuke! @ 2016 04 07, 08:30)
kaip su careprost? ar bandėt kas? tepu kokias 3 sav, nu man nieko nesimato plika akim  unsure.gif  kaip jus ten pastebit po 1-2 sav  g.gif

nu va galiu pasidalint ispudziais. paciu blakstienu gal ir nepadaugejo akivaizdziai, bet kai kurios pastebimai pailgejo. kazkoks poveikis lyg ir matosi biggrin.gif nors netepiau saziningai kiekviena diena.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2016 05 02, 12:32)
nu va galiu pasidalint ispudziais. paciu blakstienu gal ir nepadaugejo akivaizdziai, bet kai kurios pastebimai pailgejo. kazkoks poveikis lyg ir matosi biggrin.gif nors netepiau saziningai kiekviena diena.

is tikro tai neatsidziaugiu. jos toookios ilgos, kad savaime riestis ir "glamzytis" po miego pradejo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti